با چی بگیر همه چی بگیر

سایت چی بگیر

سایت چی بگیر چیکار می‌کنه؟

چی بگیر یک سایت معرفی محصولات و خدمات آنلاین که اطلاعات لازم برای خرید یک محصول را در اختیار شما قرار می‌دهد، منظور از اطلاعات یعنی هر آنچه که شما قبل از خرید یک محصول لازم است بدانید به طور مثال اگر قصد دارید یک جارو شارژِی بخرید لازم است قبل از خرید اطلاعاتی در زمینه توان دستگاه، حجم مخزن، نوع باتری و... بدانید. سایت چی بگیر قبل از خرید به شما کمک می‌کند که با توجه به نیاز و مقدار هزینه‌ای که در نظر گرفته‌اید، بهترین کالا را انتخاب کنید. 

نحوه ی انتخاب کالا در سایت چی بگیر چگونه است؟

این سوال پیش می‌آید که سایت چی بگیر بر چه اساسی کالا را به مشتری  پیشنهاد می‌دهد؟ 

 این سایت، یک سایت راهنمایی کننده است نه یک سایت تبلیغاتی. به عبارت دیگر تیم چی بگیر صرفا چند کالا را به صورت اتفاقی به شما معرفی نمی‌کند، بلکه هر کالا بر اساس میزان رضایتمندی مصرف کنندگان و همچنین داشتن فاکتورهای لازم که برای هر نوع از محصولات متفاوت است و شامل مواردی مانند عملکرد و جنس و کارکرد و ... محصولات می‌شود.

فاکتورهای دیگر مانند قیمت مناسب بر اساس عملکرد و نوع کالا در نظر گرفته می‌شود. و همچنین انتخاب محصولات از برندهای محبوب و پرطرفدار که محصولات با کیفیت تولید می‌کنند، انجام می‌شود.

فیلترهای انتخاب کالا در چی بگیر:

  • رضایتمندی مصرف کنندگان و تعداد خریدهای موفق از محصول
  • عملکرد و کارایی کالا 
  • قیمت مناسب 
  • انتخاب از محصولات شناخته شده و با کیفیت

امکان مقایسه محصولات در چی بگیر:

تیم چی بگیر در تلاش برای انتخاب بهترین محصول بر اساس نیاز مصرف کننده است، از این رو در قسمت ارائه محصولات توضیحاتی در حد چند سطر از کالا ارائه می‌دهد، که هم برای مخاطب خسته کننده نباشد و هم نمایی کلی از ویژگی‌های محصول باشد.

در این قسمت گاهی شاهد جدول و یا ارائه ویژگی‌های هر کالا به شکل خطی و گزینه‌ای هستیم که این ویژگی امکان مقایسه کالاهای پیشنهادی را به مخاطب می‌دهد. بدین صورت به طور مثال از ده کالا معرفی شده توسط سایت شما می‌توانید به راحتی با یک نگاه کلی کالاها را با هم مقایسه و بهترین و راحتترین خرید را تجربه کنید.

حمایت از کالای ایرانی:

در عرصه رقابت کالاهای ایرانی با نمونه‌های خارجی شاهد پیشرفت روز افزون کالاهای ایرانی بوده‌ایم. از این رو تیم چی بگیر سعی در معرفی کالاهای ایرانی و با کیفیتی دارد که سال‌هاست هم از نظر قیمت و هم کیفیت رضایت مصرف کنندگان را جلب کرده‌اند. 

البته سایت چی بگیر در تلاش برای ایجاد یک طیف متنوع از ارائه محصول است، به صورتی که هم شما را از سردرگمی محصولات فراوان نجات دهد و هم حق انتخاب از بین چندین کالای مرغوب را در اختیارتان قرار دهد.

سخن آخر: اگر در مرورگرهای جستجو یا سایت فروش آنلاین دنبال محصول مورد نیاز خود بگردید، قطعا با حجم گسترده‌ای از سایت‌هایی مواجه می‌شوید که هر کدام سعی در اثبات این دارند که محصول آن‌ها بهتر است. در این شرایط توصیه ما به شما این است که ابتدا اطلاعات خود را از خریدی که می‌خواهید انجام دهید بالا ببرید و کالایی انتخاب کنید که رضایتمندی مصرف کنندگان را به دنبال داشته یک سایت معتبر مانند چی بگیر در این زمینه می‌تواند کمک کننده باشد.