تبلیغات در چی بگیر


وب سایت چی بگیر در زمینه‌ی معرفی و بررسی انواع کالاهای ایرانی و خارجی و راهنمایی کاربران تا خرید بهترین محصول موجود در بازار پیش قدم بوده است. تیم چی بگیر تمام محصولات و خدمات را با بررسی کامل نقاط قوت و ضعف و با توجه به میزان رضایتمندی مشتریان به کاربران خود معرفی می‌نماید، دلیل محبوبیت این وب سایت نیز همین میباشد.

تبلیغات در چی بگیر

تبلیغات بخش مهمی از فرایند کسب و کار را تشکیل می‌دهند. شما تولید کننده محترم می‌توانید با رعایت قوانین سایت، محصول و یا خدمات خود را به طور گسترده تبلیغ کنید و روند افزایشی در بخش فروش داشته باشید. 

تیم چی بگیر در زمینه تبلیغات عوامل مختلفی مانند میزان تاثیرگذاری بر بیننده، قسمت درج تبلیغات برای افزایش بازدید، پلن‌های متنوع و تاثیرگذار را در نظر می‌گیرد تا کسب و کار شما به بهترین روش به کاربر معرفی شود. 

لازم به ذکر است وب سایت چی بگیر بر پایه اعتماد کاربران شکل گرفته است و تمامی مقالات موجود در این سایت کاملا علمی و معتبر می‌باشند و از شما تولید کننده محترم درخواست داریم معرفی تمامی محصولات باکیفیت و تضمین شده خود را به ما بسپارید. 

از زمانی که آگهی شما در سایت درج می‌شود تا زمانی که این آگهی بر روی سایت است، مشاورین سایت به تمامی سوالات شما پاسخ می‌دهند و روند افزایش بازدیدها را به اطلاع شما می‌رسانند.


ثبت درخواست تبلیغات


انواع تبلیغات در چی بگیر:

رپورتاژ آگهی:

رپورتاژ روشی هوشمندانه و تاثیرگذار برای افزایش مشتری و بازید سایت می‌باشد. این نوع آگهی موجب افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می‌شود که البته این افزایش به عوامل مختلفی از جمله کلمات کلیدی وابسته است. اما به دلیل اینکه همیشه در سایت خبری باقی می‌ماند دائما بازدید آن افزایش می‌یابد و توجه موتورهای جستجو را به خود جلب می‌کند. از مزایای این نوع آگهی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزایش بازدید سایت در بلند مدت و گاهی نیز در مدت یک الی دو هفته 
  • استفاده از لینک follow (منظور از لینک follow، لینکی است که از سایت انتشار دهنده حذف نمی‌شود)

جزیئات رپورتاژ در چی بگیر:

رپورتاژ
تعداد کلمات: بین 500 تا 1500 کلمه
تعداد لینک فالو:3 لینک
تعداد لینک نوفالو:2 لینک
تعداد تصویر:2 عکس
قیمت:800 هزار تومان

در قسمت رپورتاژ آگهی امکان انتشار برای وب سایت‌های همکار با مطالب یکسان با چی بگیر وجود ندارد.


ثبت درخواست تبلیغات


معرفی و قراردادن محصول در مقالات :

اگر قصد دارید آمار فروش محصولات خود را بالا ببرید، این گزینه مناسب شماست. در این روش محصول معرفی شده از سمت شما به صورت مستقیم در سایت قرار می گیرد. با این کار امکان هدایت مشتری به سایت شما فراهم می‌شود. به منظور افزایش فروش محصولات پرسود که مایل هستید با روشی سریعتر به فروش برسند، لینک محصول شما در سایت قرار داده می‌شود. 

توجه کنید این روش در مدت زمان معین قابل اجرا است. 

لازم به ذکر است که کاربران سایت در حال تحقیق قبل از خرید هستند و با قرار دادن لینک محصول شما مشتریانی بالقوه به سایت شما هدایت می‌شوند.

معرفی محصول
معرفی 2 محصول1 میلیون تومان
معرفی 3 محصول1 میلیون و 300 هزار تومان
معرفی 4 محصول1 میلیون و 700 هزار تومان

تبلیغ بنری:

ابعاد بنرمحل نمایش بنرقیمت ماهانه 
250*300ساید بار 1 میلیون تومان

ثبت درخواست تبلیغات