راهنمای خرید بهترین حوله های دستی و پالتویی

یکی از فردی‌ترین و شخصی‌ترین وسیله برای هر فرد حوله است و بهتر است بعد از هربار استفاده آن را در شرایطی قرار دهیم که کاملاً خشک شود و الا محل مناسبی برای تجمع و تکثیر میکروبها خواهد بود.

حوله در لغت نامه دهخدا نیز به معنی دستارچه یا دستمال معنی شده است. در واقع حوله پارچه‌‌ای نرم و لطیف است که برای خشک کردن صورت یا بدن از آن استفاده می‌کنند. البته در هر خانه‌ای به فراخور حال اهالی منزل، چند مدل حوله وجود دارد. معمولا یک روی پارچه های حوله‌ای پرزهای نرمی دارد که آب بدن را به راحتی به خود می گیرد و بدن را خشک می نماید و آب گیری حوله به مرغوبیت آن بستگی دارد، هرچه مرغوبتر آبگیری آن بهتر. حوله انواعی دارد که عبارتند از: حوله حمام، حوله شنا، حوله لباسی، حوله پالتویی و حوله آشپزخانه، حوله کودک و نوزاد.

گفتنی است که ضخامت حوله باید مناسب باشد نه خیلی نازک و سبک و نه خیلی ضخیم و سنگین. باید پرزهای مناسب با ضخامت و وزن مناسب باشد تا استفاده از آن راحت باشد. 

لازم به یادآوری برای خوانندگان عزیز این است که بعد از استفاده از حوله های حمام بهتر است آن را در داخل حمام آویزان نکنید. به این دلیل که حوله نمدار است و شما آن را آماده کرده‌اید برای تجمیع قارچ و باکتری. لازم است بعد از هربار استفاده آن را به شکل مناسبی  درجایی که جریان هوا وجود دارد، خشک نمایید. و بعد از چندین بار استفاده حوله شسته شود.

 خرید انواع حوله های دستی و پالتویی

معمولا الیاف تشکیل دهنده حوله که عبارتند از : پنبه ، پنبه و الیاف پلی استر،·بامبو،·پشم و میکروفیبر در قیمت حوله تاثیر شگرفی دارد. حوله‌های پنبه‌ای نرم با قابلیت جذب و سبک هستند. حوله‌های پنبه و الیاف پلی استر حوله‌هایی بسیار سبکتر، با قابلیت جذب بالا و کمی سنگین هستند.

اما حوله‌هایی با الیاف بامبو ضدباکتری و میکروب سبک و قدرت جذب بسیار بالا هستند. اما حوله‌های پشمی حوله‌های گران و مناسب فصل سرد هستند برعکس حوله‌های الیاف بامبویی که سبک و مناسب فصل گرم هستند.

اما حوله‌هایی با جنس میکروفیبر، که ساخته شده از الیاف پنبه‌ای مصنوعی مانند نایلون است که دارای الیاف بسیار بیشتری است، سبک، لطیف و نرم هستند.

خرید انواع حوله های دستی و پالتویی

اگر شما حوله خود را خوب نگهداری کنید به شرط آنکه حوله‌ای با جنس خوب خریداری کرده باشید بین 5 تا 7سال می توانید آن را نگهداری کرده و استفاده نمایید. در زمان شستشو نیز به اتیکتهایی که روی حوله ها و یا بر روی بسته‌بندی آن چاپ و نصب شده است دقت کنید. آنها نحوه شستشوی حوله ها هستند که میزان گرما و دمای آب را نشان می‌دهند. از علایمی که باید بر روی حوله به آن دقت کرد علامت استاندارد است که نشان دهنده استاندارد بودن و کیفیت حوله است.

وزن حوله، جنس حوله، لطافت آن، رنگ و سایز آن از نکاتی هستند که اغلب افراد برای خرید حوله مورد نظر در نظر می‌گیرند. مجموعه ای که در زیر می آید گلچینی از بهترین ها هستند.

حوله حمام شایسته مدل تبسم سایز 100×180 سانتی متر

حوله حمام شایسته مدل تبسم سایز 100×180 سانتی متر


مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

حوله حمام شایسته مدل تبسم با رنگهای شاد و متنوع مناسب برای آقایان و خانم هاست. سایز این حوله 100 در 180 است به همین منظور شما می توانید از این حوله برای استخر نیز استفاده نمایید. 

این حوله پنبه‌ای بسیار نرم و لطیف است و قدرت جذب آب آن بسیار بالاست و به دلیل پنبه‌ای بودن این حوله ضد حساسیت است و اگر درست شستشو شود طول عمر زیادی نیز خواهد داشت.

حوله دستی ناوالس کد venice2207 سایز 30 ×60 سانتی متر

حوله دستی ناوالس کد venice2207 سایز 30 ×60 سانتی متر


مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

حوله دستی ناوالس با  ابعاد 60 در 30 سانتیمتر یعنی یک سایز کوچک مناسب برای استفاده روزانه تهیه شده پنبه با قدرت جذب آب بالا است. این حوله رنگ ثابتی دارد و صددرصد از پنبه تهیه شده است بسیار نرم و لطیف است. 

نکته قابل توجه این که قبل از استفاده حوله را با آب سرد بشویید.

حوله پالتویی برق لامع مدل کویر سایز 135 بزرگ

حوله پالتویی برق لامع مدل کویر سایز 135 بزرگ


مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

حوله پالتویی برق لامع مدل کویر سایز 135 به شما کمک می کند با پوشیدن آن بعد از استحمام قبل از پوشیدن لباس به راحتی در منزل حرکت کنید. از مزایای حوله های پالتویی این است که در کمر بند دارند و به دور کمر پیچیده می شوند و جلوی فعالیت شما را نمی گیرند. 

این حوله شیک، با دوام و نرم از پنبه تهیه شده است. بسیار لطیف است و در رنگهای متنوع به بازار عرضه شده است.

حوله حمام ناوالس طرح برگ کد 11021 سایز 90 × 160 سانتی متر

حوله حمام ناوالس طرح برگ کد 11021 سایز 90 × 160 سانتی متر


مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

حوله حمام ناوالس طرح برگ با ابعاد 90 × 160 سانتی‌متر با الیافی نرم و طبیعی مناسب برای حمام است. این حوله با سه طرح به بازار عرضه شده است.

این حوله پنبه‌ای بافتی نرم دارد که به صورت یک رو است اما هر دو طرف آن آبگیری مناسبی دارند و بسیار مناسب برای پوستهای حساس است.

حوله پالتویی کودک شایسته مدل بن تن سایز 80 سانتی متر

حوله پالتویی کودک شایسته مدل بن تن سایز 80 سانتی متر


مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

حوله پالتویی کودک شایسته تن پوشی است از جنس پنبه با ابعاد 40 در 80 و کلاه دار. قد این پالتوی بچه‌گانه 80 سانی متر است و مناسب برای سنین بین 5 تا 9 سال است.

جنس حوله تن پوش بچه گانه شایسته کاملا پنبه ای و با کیفیت است و هیچ گونه حساسیتی به کودکان دلبند شما نخواهد داد. همچنین قدرت جذب آب بالایی را دارد. شما می توانید هم توسط دست و هم با ماشین لباسشویی این حوله را بشویید.

حوله پالتویی گلبافت مدل 01 سایز 125

حوله پالتویی گلبافت مدل 01 سایز 125


مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

حوله پالتویی گلبافت با سایز متوسط مناسب برای خانم ها و آقایان است. جنس این حوله از پنبه با جذب آب فوق العاده بوده. حوله های تن پوش این خاصیت را دارند که بعد از استحمام آب کل بدن را جذب می کنند و چون کامل پوشیده می شوند به شما اجازه می دهند که راحت حرکت کنید. قد این حوله 123 سانتیمتر است.

حوله پالتویی گلبافت به دلیل کیفیت مطلوب و رنگهای زیبا و زنده ای که دارند می توانند از بهترین انتخابها باشند.

حوله دستی برق لامع مدل Baharak سایز 40 × 80 سانتی متر

حوله دستی برق لامع مدل Baharak سایز 40 × 80 سانتی متر


مشاهده این محصول دردیجی‌کالا

حوله دستی برق لامع مدل Baharak در سایز 40 × 80 سانتی متر کاملا از جنس پنبه است. شما بعد از استفاده در زمان شستن می توانید با تنظیم دمای آب حدود 60 درجه سانتیگراد به راحتی می توانید آن را شستشو کنید. 

این حوله کاملا آبگیر و با قابلیت دو رو آبگیر است.

حوله پالتویی نارسیس مدل Sara سایز 115

حوله پالتویی نارسیس مدل Sara سایز 115


مشاهده این محصول دردیجی‌کالا

حوله پالتویی نارسیس مدل  Saraتن است. ای حوله با ترکیب گلدار و زیبا در چند رنگ عرضه شده است. 

حوله پالتویی نارسیس کاملا از جنس پنبه و لطیف است. با راحتی قابل شستشو است و جنسی همسان با نرمی بدن دارد. دارا دو جیب در جلو  کمربند نیز داراست.

حوله دستی مدل مهسا سایز 40 × 80

حوله دستی مدل مهسا سایز 40 × 80

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

حوله دستی مدل مهسا سایز 40 × 80 از جنس کتان، بسیار لطیف و نرم است. این حوله به غیر از ظریف بودن آبگیری بسیاری خوبی دارد. در چندین رنگ مختلف به بازار عرضه شده است. طراحی شیک این محصول آن را منحصر به فرد کرده است.

برای استفاده روزانه و دم دستی بسیار مناسب است.

حوله کلاهی برق لامع مدل Professional

حوله کلاهی برق لامع مدل Professional

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

حوله کلاهی برق لامع دو رو، در سایز متوسط یکی از بهترین راه ها برای خشک کردن موهای بانوان است زیرا رطوبت مو را به سرعت به خود جذب می کند. جنس این حوله از پنبه است. برای استفاده از حوله کلاهی فقط کافی‌است قسمتی که دکمه روی آن قرار دارد را پشت سر قرار دهید؛ بعد قسمتی که عرض کمتری دارد و بند کوچکی روی آن دوخته شده است را کمی پیچ داده و به دکمه متصل کنید تا حوله روی سر ثابت بماند.

جذب قدرت حوله های کلاهی بسیار بالاست و این حوله پرز نمی دهد و رنگش ثابت است.


پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همه نظرات (0)