پیراهن‌های ساحلی معمولا، لباسهایی هستند که روی مایو در کنار دریا پوشیده می‌شوند. ممکن است کوتاه، بلند، از جنس پارچه حریر یا نخی باشند. اغلب از پارچه‌های طرح دار و رنگ روشن برای پیراهنهای ساحلی استفاده می‌شود. برای تزیین این لباسها معمولا از تورهای پهن و نازک و یا قلاب باقی‌های نازک استفاده می‌شود. انصافاً هم این تزئینات ساده و کوچک تاثیر شگرفی در زیبایی و خاص شدن این لباسها دارند.

لباسهای ساحلی معمولا در قسمت سرشانه لخت هستند و زیبایی سرشانه ها و گردن را به راحتی به رخ می‌کشانند.  برای مدلهای ساحلی نباید زیاد هم سخت گرفت. بلکه جسور باشید و دل به دریا بزنید. از رنگهای تند و زیبا استفاده کنید. و پیراهنهای نخی و نازک و گشاد را با یک صندل اسپرت ست کنید.

برای ست‌های ساحلی می‌توانید علاوه بر صندل از کلاه‌های حصیری با لبه‌های پهن بهره ببرید. عینک‌های آفتابی بزرگ را نیز فراموش نکنید. این عینکها قابلیت خاص‌تر جلوه دادن شما را دارند. برای اینکه بتوانید زیبایی پیراهن ساحلی خود را دو چندان کنید از کیف های کنفی و ساحلی می‌توانید استفاده کنید. کیفهای چرم ریشه‌دار نیز انتخاب مناسبی خواهند بود. اما کیفهای کنفی بزرگ فوق العاده به نظر می‌رسند. 

پوشیدن لباسهای ساحلی که در پشت گردن بسته می‌شوند را در لیست خود قرار دهید. در عین سادگی جزییات زیبایی را می‌توانند به نمایش بگذارند. این پیراهن‌ها می‌توانند ساده باشند و یا با تصویری از برگهای استوایی و گلهای درشت پوشیده شده باشند. انتخاب نوع آن کاملاً به سلیقه شما بستگی دارد. حتی اگر از لباسهای ساده استفاده می‌کنید نیز نگران نباشید در کنار آن می‌توانید از دستمال سر، یا گردنبندهای بلند برای روی پیراهن خود استفاده کنید. 

استفاده از یک کیف یا صندلی که جنس آنها براق یا شب نما نیز باشد می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. هم خواهد توانست شما را از سادگی خارج کند و هم نقطه توجه و مرکز دید دیگران باشید. صندلهایی که بندهای آنها کل ساق پا را می پوشانند نیز می‌توانند انتخاب دیگری باشد که خود جذابیت پیراهن‌های ساحلی را صدچندان می‌کند.

در این میان صندل‌هایی با پاشنه‌های کنفی را نیز نادیده نگیرید. می‌توانند تا حد زیادی شما را برای استایل ساحلی کمک نمایند. از سربندهای حریر نیز برای در امان نگه داشتن موهای خود از شن و ماسه نیز می‌توانید استفاده کنید. 

خلاصه اینکه می‌توانید با انتخابهایی ساده، ظاهری متفاوت را برای یک آبتنی یا حمام آفتاب در کنار ساحلی زیبا داشته باشید. روزهای گرم سال نزدیکند و هدیه ما به شما دسترسی و خرید آسان، برای انتخاب پیراهن‌های ساحلی و شیک است.


پیراهن ساحلی زنانه کد 2-202045

پیراهن ساحلی زنانه کد 2-202045

اطلاعات بیشتر و خرید 

پیراهن ساحلی زنانه کد 2-202045  ترکیبی از جنس نخ و پلی استر است. همانطور که در عکس این پیراهن نیز دیده شده است قد این پیراهن بلند است. آستین ندارد و یقه آن گرد است. فرم این پیراهن از کمر به پایین حالت آزاد دارد و پارچه آن با طرح و رنگ زیبا پوشیده شده است. شما به راحتی می‌توانید از این پیراهن زیبا و سبک به صورت روزمره استفاده نمایید. در پهلو این پیراهن زیپی مخفی تعبیه شده است تا پوشیدن و از تن خارج کردن این پیراهن راحت‌تر انجام شود.

لازم است بدانید قد این پیراهن که تولید چین است 120 سانتیمتر است و دارای سایز بندی است. 

پیراهن ساحلی زنانه کد CRG1

 پیراهن ساحلی زنانه کد CRG1

اطلاعات بیشتر و خرید

پیراهن ساحلی زنانه کد CRG1 جنس از نخ دارد. قد آن حدود 130 سانتیمتر است و از قسمت کمر به پایین دارای پیلیسه است. داشتن یقه گرد و بدون آستین بودن این پیراهن ساحلی سادگی زیبایی به آن بخشیده است. طرح پارچه ساده و مناسب برای استفاده‌های روزمره و حتی مجالس خودمانی است. در هنگام خرید به قد این پیراهن دقت کنید. اگر فردی قد بلند هستید حدودا می‌توانید تخمین بزنید که این پیراهن با قد 130 تا کجای شما خواهد بود. 

پيراهن ساحلی زنانه کد 6100

پيراهن ساحلی زنانه کد 6100

اطلاعات بیشتر و خرید

پيراهن ساحلی زنانه کد 6100 از جنس نخ و پوشیده شده با طرح و رنگ و نقشی بسیار زیباست. این پیراهن از مدل ماکسی تبعیت می کند بی آستین است و یقه برگردان آن فرم فریبنده ای به آن داده است. همانطور که ازظاهر این پیراهن نیز پیداست این مدل برای استفاده روزمره در تابستان بسیار مناسب است زیرا هم فرم آن آزاد است و هم از جنس نخ است. 

پیراهن ساحلی زنانه کد 1

پیراهن ساحلی زنانه کد 1

اطلاعات بیشتر و خرید

پیراهن ساحلی زنانه کد 1 از جنس نخ با قد ماکسی و بلند دارای طرح های فریبنده و جذاب است. در قسمت یقه فرم آن برگردان است  و در قسمت کمر حالت کش دوزی نازکی نیز دارد. گفتنی است این پیراهن زیبا از تولیدات کشورمان ایران است . این پیراهن آستین ندارد و با دو بند به بالا تنه وصل می‌شود. با طرح‌های زیبایی که روی پارچه آن وجود دارد به راحتی می‌توانید آن را برای استفاده روزمره و مهمانی های خودمانی استفاده کنید. 

پیراهن ساحلی زنانه کد 611-526

پیراهن ساحلی زنانه کد 611-526

اطلاعات بیشتر و خرید

جنس پیراهن ساحلی زنانه کد 611-526 از جنس نخ است و با رنگ زیبای آبی دریا در انتظار این است که شما آن را خریداری نمایید و در کنار ساحل پوشیده قدم بزنید. همانطور که در تصویر این پیراهن هم آمده است قد این پیراهن ماکسی است و پایین تنه آن توسط کمری که حالت کش دوزی دارد از بالا تنه جدا شده است بی‌آستین است و یقه آن گرد است. به خاطر طرح زیبا در عین حال ساده‌ای که این پیراهن دارد به راحتی می‌توانید به صورت روزمره از آن استفاده نمایید.

پیراهن ساحلی زنانه کد 009

پیراهن ساحلی زنانه کد 009

اطلاعات بیشتر و خرید

پیراهن ساحلی زنانه کد 009 با جنس نخ و قد بلند دارای طرحی بسیار بسیار زیبا و تابستانی است. یقه آن کش دوزی دارد و همانطور که دیده می‌شود آستین ندارد.در بین بالا تنه و پایین تنه کمر کش دوزی شده‌ای وجود دارد و شما به صورت روزمره در تابستان می‌توان به راحتی از این پیراهن ساحلی زیبا استفاده نمود و به خاطر یقه کش دوزی شده آن قابلیت آن را دارد که تا روی سرشانه نیز کشیده شود. که آن هم مدل زیبایی به پیراهن می‌دهد.

پیراهن ساحلی زنانه کد 603

پیراهن ساحلی زنانه کد 603

اطلاعات بیشتر و خرید

پیراهن ساحلی زنانه کد 603 با جنس نخ دارای رنگی بسیار بسیار دلربا است. آستین ندارد و یقه آن گرد است و جزو دسته پیراهن‌های ماکسی است. فرم این پیراهن آزاد است و طرح پارچه ساده و دوست داشتنی است. برای روزهای گرم تابستان به صورت روزمره می‌توانید از این پیراهن زیبا استفاده نمایید. حتی قابلیت پوشیدن در مهمانی‌های خودمانی را نیز دارد. 

پیراهن ساحلی زنانه کد er34

پیراهن ساحلی زنانه کد er34

اطلاعات بیشتر و خرید

پیراهن ساحلی زنانه کد er34 جنس نخی دارد. قد آن ماکسی و بلند است. همانطور که طرح‌های این پیراهن زیبا را می‌بینید بی‌اختیار به یاد دریا و ساحل خواهید افتاد. این پیراهن زیبا با قابلیت سه مدل یقه طراح و دوخته شده است. و در قسمت کمر بالا و پایین تنه از همدیگر با یک کش دوزی ظریف جدا شده‌اند. این پیراهن با طرح های زیبا و رویایی قابلیت استفاده در روزمره و مهمانی‌های خودمانی را داراست. گفتنی است این پیراهن از تولیدات ایران است. 

پیراهن ساحلی زنانه کد 3002-1062

پیراهن ساحلی زنانه کد 3002-1062

اطلاعات بیشتر و خرید

پیراهن ساحلی زنانه کد 3002-1062 جنسی ترکیب شده از نخ، ویسکوز و پلی استر است. قد این پیراهن ماکسی و بلند است. آستین ندارد و در یقه آن گرد است. اگر دقت کنید خواهید دید که در قسمت یقه تور دوزی نیز دارد. طرح پارچه این پیراهن طوری طراحی شده است که قابلیت پوشیده شدن در روزمره و مجلس را به فرد می‌دهد. در قسمت کمر نیز دارای چینهای ریزی است که فرم دل پسندی را به این پیراهن زیبا داده است. با پوشیدن این پیراهن کنار دریا تابستان خود را رویایی کنید.

پيراهن ساحلي زنانه کد 601

پيراهن ساحلي زنانه کد 601

اطلاعات بیشتر و خرید

پيراهن ساحلي زنانه کد 601  با جنس عالی و نخ قادر است شما را در روزهای گرم تابستانی همراهی کند. طرح‌های زیبا و بته جقه‌ای حالت شرقی به این پیراهن داده است. قد این پیراهن ماکسی است و فاقد آستین است. یقه آن گرد است و حالت پیراهن آزاد و مناسب تابستان است و لب دریا است. فرم برگردان یقه این پیراهن باعث شده است که این پیراهن تابستانی جذاب‌تر به نظر برسد. این پیراهن رنگین را به صورت روزمره می‌‌توانید استفاده نمایید.
 

پیراهن ساحلی زنانه کد E-79

پیراهن ساحلی زنانه کد E-79

اطلاعات بیشتر و خرید

پیراهن ساحلی زنانه کد E-79 با جنس پلی استر تولید شده است. قد این پیراهن خوش رنگ و رویایی ماکسی است و در قسمت پایین تنه آزاد است. آستین ندارد و یقه آن گرد است. 

طرح ساده این پیراهن و رنگ زیبای آن زیبایی خاصی به آن داده است. برای استفاده روزمره می‌توانید به آن اطمینان کنید.پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همه نظرات (0)