بهترین چکمه و بوتهای زنانه برای فصل سرما

برای اینکه از فصل سرما به سلامت عبور کنیم نیاز به تجهیزاتی است. یکی از این تجهیزات و وسایل خریدن و پوشیدن یک بوت و نیم بوت با جنس عالی و خوب است تا به سلامت از سرما گذر کنیم.

گذر از سرما، قسمتی از کارکرد یک بوت و یا چکمه زمستانی است. بدین معنی که، یک بوت علاوه بر گرم نگه داشتن پا باید زیبایی نیز داشته باشد و نمای خوبی به فرد استفاده کننده بدهد. انواع چکمه و بوت در سایزهای مختلف وجود دارد ولی برای خرید یک بوت باید در نظر داشت که از آن برای چه زمانی و چه موقعیتی و چه مدت زمانی می‌خواهید استفاده نمایید. 

اگر در شهری سرماخیز هستید و مجبورید از جورابهای کلفت‌تری استفاده کنید، یادتان باشد که بوت خود را یک سایز بزرگتر بخرید تا برای استفاده‌های طولانی مدت به پا فشار وارد نشود. در هنگامی که قصد خرید یک بوت را دارید به ساق پایتان دقت کنید، پاشنه‌ها قابلیت پهن و چاق‌تر نشان دادن ساق پا را دارند. بهتر است مناسب با اندامتان یک انتخاب مناسب برای پایتان داشته باشید.

مد را فراموش نکنید و در هنگام خرید یک بوت، تناسب آن را با لباسهایی که قصد پوشیدنشان را دارید در نظر بگیرید. مد و طراحی‌های بوت و چکمه، این امکان را به افراد داده است تا برای هر موقعیتی یک بوت مناسب با آن شرایط را به پا کنند. مثلا برای کوهنوری می‌توانید از بوتهای مناسب برای کوهنوردی استفاده کنید.

بوتها انواع و اقسامی دارند که به چند مدل از آنها اشاره می‌کنیم؛ نیم بوت‌های پاشنه مبلی، نیم بوت‌های پاشنه استیلتو یا میخی، نیم بوت زنانه با پاشنه های بلند و پهن و .... 

جالب است بدانید بر خلاف نظر عامه، این قبیل کفشها فقط مناسب زمستان و پاییز نیستند، بلکه شما قادر خواهید بود از نیم بوتهایی که ارتفاع ساقشان کوتاه و به مچ پا نزدیک است هم در بهار استفاده نمایید.

معرفی بهترین و شیک‌ترین پوتین ها و نیم بوت‌های مد روز

نیم بوت زنانه مدل m110m

نیم بوت زنانه مدل m110m

 

اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت چرم با زیره طبی مناسب برای کسانی که به دنبال یک نیم بوت طبی با قیمت مناسب هستند. این نیم بوت مناسب خانهای جوان است که در طو روز زیاد راه می‌روند و ممکن است فعالیت زیادی داشته باشند. به دلیل یکسره بودن زیره این محصول و اینکه ارتفاع ساق تا مچ پا را می‌پوشاند، فشار به کل سطح کف پا پخش می‌شود و ماهیچه‌ پشت پا احساس خستگی نمی‌کند.

نیم بوت زنانه کد 203

 نیم بوت زنانه کد 203

اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه با جنسی از چرم مصنوعی مناسب برای استفاده‌های روزمره است. مدل پاشنه این نیم بوت پهن است و ارتفاع ساق این نیم بوت ساق پا را می‌پوشاند در واقع تا بالای مچ پا می‌آید. فرم نوک این نیم بوت زنانه کمی پهن است و برای پوشیدن در ساعتهای طولانی مناسب.

نیم بوت زنانه شیفر مدل 5514A-101

 

نیم بوت زنانه شیفر مدل 5514A-101


اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت چرم زنانه شیفر مناسب برای استفاده روزمره در فصول سرد سال است. این نیم بوت زنانه از چرم طبیعی تهیه شده و ارتفاع ساق این نیم بوت تا بالای مچ پا را می‌پوشاند. 

پاشنه پهن این نیم بوت و لژ 5 سانتی‌متری آن باعث شده است که کفش نرم و منعطف و مناسب برای استفاده روزمره باشد. فرم نوک این نیم بوت نیم دایره و پهن است. نحوه بسته شدن این نیم بوت از طریق زیپ است. برای مراقبت از این نیم بوت که از چرم طبیعی تهیه شده، می‌توانید از دستمال نمدار، واکس و روغن مخصوص برای برق و تمیز نگاه داشتن آن استفاده نمایید.

نیم بوت زنانه ام تو مدل 614-0001

نیم بوت زنانه ام تو مدل 614-0001

اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه ام تو از جنس جیر تهیه و تولید شده است. این نیم بوت از نوع مدل تخت است و برای استفاده روزمره بسیار مناسب.

این کفش در ایران تولید شده و ارتفاع ساق این نیم‌بوت تا بالای مچ پا می‌آید. فرم نوک این نیم بوت پهن است و انگشتان پا در این مدل نیم بوت آزاد هستند. رویه این مدل ساده و باز و بسته شدن آن هم از طریق یک دکمه صورت می‌گیرد. در قسمت داخلی این نیم بوت و لبه کفش الیاف پولیشی استفاده شده است. برای تمیز نگاه داشتن این مدل نیم بوت از دستمال نمدار، واکس و روغن مخصوص استفاده نمایید.

نیم بوت زنانه - مینا فخارزاده

نیم بوت زنانه - مینا فخارزاده

 

اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه از طرح‌های برند داخلی مینا فخارزاده است. رویه این نیم بوت زیبا از مخمل نانو است. و دارای پاشینه یکسره نیز هست. ساق این نیم بوت تا بالای مچ پا را می‌پوشاند.  نوک این نیم بوت پهن و پاشنه آن 3 سانتی‌متر ارتفاع دارد. برای سهولت در پوشیدن و درآوردن این نیم بوت در طرفین نیم بوت کش دوخته شده است تا به راحتی از پا خارج و یا وارد پا شود. در ضمن ارتفاع ساق این نیم بوت 12 سانتی متر است و مناسب برای استفاده روزمره است. برای اینکه بتوانید از این نیم‌بوت به خوبی مراقبت کنید با آب گرم و شوینده، ملایم شسته شود تا به رویه مخم آن آسیبی نرسد.

بوت زنانه آنا فیلد مدل AN611MA3T-C11

 بوت زنانه آنا فیلد مدل AN611MA3T-C11

اطلاعات بیشتر و خرید

بوت زنانه آنا فیلد جنسی از پارچه و  نبوک دارد. دارای لژ یک سره و بلند است. به صورت یکسره بدون زیپ و یا بندی به پا می‌شود. این مدل بوت در بغل دارای طرح و مدل نیز هست. همچنین در داخل این کفش از جنس کرک برای گرم نگه داشته شدن پا استفاده شده است.

نیم بوت زنانه شیفر مدل 5513A500101نیم بوت زنانه شیفر مدل 5513A500101

اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه شیفر با جنسی از چرم طبیعی تولید ایران است. نیم بوت شیفر با پاشنه و زیره یکسره است و ارتفاع ساق این نیم بوت تا بالای مچ پا را در بر می‌گیرد.

این نیم بوت در بغل زیپ دارد و به همین جهت نحوه پوشیدن آن بسیار راحت است. ارتفاع لژ این نیم بوت حدود 3 سانتی‌متر است و به دلیل راحتی این کفش، برای استفاده روزمره بسیار مناسب است. برای نگهداری و تمیز کردن این نبم بوت بهتر است از دستمال نمدار و یا واکس و روغن مخصوص استفاده کنید.

نیم بوت زنانه هوگل مدل 6-107803-0100

نیم بوت زنانه هوگل مدل 6-107803-0100

اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه هوگل چرم زیبا، شیک و بسیار با کیفیت محصولی از کشور اتریش است. مدل پاشنه این کفش زیبا و مجلسی پهن و ارتفاع ساق این نیم بوت تا بالای مچ پا می‌آید.

نیم بوت زنانه هوگل از طریق زیپ باز و بسته می‌شود و دارای رویه‌ای ساده است. ارتفاع پاشنه این کفش برابر 9 سانتی متر است و بجز موارد مجلسی برای استفاده روزمره نیز مناسب است. همچنین رویه این نیم بوت تهیه شده از چرم طبیعی و زیره تهیه شده از مواد مصنوعی است.

 برای بهتر نگاه داشتن این کفش شیک از دستمال نمدار و یا واکس مخصوص چرم استفاده نمایید.

بوت زنانه ام تو مدل 318-0011

بوت زنانه ام تو مدل 318-0011


 اطلاعات بیشتر و خرید

بوت زنانه ام تو محصول کشورمان ایران است و جنسی از جیر دارد. این نوع بوت به علت بلندی ارتفاع ساق آن شاید خیلی برای استفاده روزمره مناسب نباشد که البته این بستگی به سلیقه و نحوه استفاده از آن دارد. مدل پاشنه این بوت ساق بلند پهن و نوک بوت باریک است. از طریق زیپ باز و بسته می‌شود و ارتفاع ساق کفش تا زیر زانو می‌آید. لازم به ذکر است ارتفاع پاشته برابر 5.5 سانتی متر است.

بوت زنانه تیمبرلند کد 11013

بوت زنانه تیمبرلند کد 11013


اطلاعات بیشتر و خرید

بوت زنانه تیمبرلند ضد آب و محصولی از کشور چین است. جنس این بوت زنانه از چرم و جیر است و برای استفاده روزمره مناسب است. این بوت در پشت ساق پا دارای کش و در قسمت بغل نیز دارای زیپ است.

ارتفاع ساق بوت تا بالای مچ پا می‌آید و مدل پاشنه آن یکسره است. نوک پهن بوت باعث می‌شود پا در آن احساس راحتی داشته باشد و خسته نشود. برای نگهداری بهتر این مدل بوتها بهتر از اسپری مخصوص آنها استفاده نمایید. 

نیم بوت زنانه مدل  f2246a

نیم بوت زنانه مدل  f2246a

 

اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه ساخت و تولید کشور ایران تهیه شده از چرم طبیعی است. مدل این نیم بوت به صورتی است که مناسب برای استفاده روزمره، محل کار و حتی موارد رسمی است.

پاشنه پهن این نیم بوت راه رفتن با آن را راحت‌تر می‌نماید ارتفاع ساق نیم بوت تا بالای مچ پا را فرا می‌گیرد و فرم نوک نیم بوت باریک است. 

برای نگهداری بهتر از این نیم بوت از واکس مخصوص برای کفشهایی با چرم طبیعی استفاده نمایید. 

بوت زنانه شهر چرم مدل M2017-3

بوت زنانه شهر چرم مدل M2017-3

 

اطلاعات بیشتر و خرید

بوت زنانه شهر چرم تولید شده در کشورمان ایران است. از چرم طبیعی ساخته شده و مورد استفاده این بوت زیبا و خوش رنگ برای روزمره است. 

ارتفاع ساق نیم بوت تا بالای مچ پا را می‌گیرد و به دلیل لژ یکسره راه رفتن با آن سهل و راحت است. این کفش از طریق زیپ باز و بسته می‌شود و برای تمیز کردن و نگهداری بهتر این بوت از واکس مخصوص برای کفشهایی با چرم طبیعی باید استفاده کنید. 

نیم بوت زنانه کد gf20

نیم بوت زنانه کد gf20


 

اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه تولید ایران در پاییز و زمستان 2019 است. این نیم بوت از مواد مصنوعی ساخته شده است و قیمت آن در مقایسه با کفشهایی که از چرم طبیعی هستند بسیار مناسب‌تر است. این نیم بوت شیک برای استفاده روزمره مناسب است و به دلیل دارا بودن لژ یک سره و پهن استفاده از آن راحت است

این نیم بوت تا بالای مچ پارا می‌گیرد نوک پهنی دارد و از طریق بند باز و بسته می‌شود. لازم به ذکر است که جنس رویه کفش ورنی چروک و از مواد نسوز ساخته شده است. 

برای نگهداری و تمیز کردن این نیم بوت  می‌توان از دستمال نمدار استفاده نمود. گفتنی است زیره آجدار این نیم بوت مناسب برای سطوح لغزنده(زمین بارانی و برفی) است.

نیم بوت زنانه جی اوکس مدل Jilson

نیم بوت زنانه جی اوکس مدل Jilson

 

اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه جی اوکس در کشور ایتالیا ساخته شده است. کفش زنانه جی اوکس سری Jilson دارای طراحی زیباست. این نیم بوت دارای سگک تزیینی در بغل کفش است و جنس آن از چرم است.

برای سهلوت در استفاده از این نیم بوت زیپ در بغل نیم بوت در نظر گرفته شده و داخل کفش نیز دارای الیاف برای گرم نگهداشتن پا در پاییز و زمستان است.

کفی و زیره این نیم بوت به گونه‌ای است که قابلیت گردش هوا و خشک نگهداشتن پا را دارند هستند. در واقع از تکنولوژی Geox Respira برای این منظور استفاده شده است. برای تمیز و براق نگه داشتن این نیم بوت از واکس مخصوص چرم استفاده نمایید. استفاده از دستمال خشک، واکس و روغن مخصوص نیز توصیه می‌شود.

بوت زنانه هوگل مدل 8-103728-0100

بوت زنانه هوگل مدل 8-103728-0100

 

اطلاعات بیشتر و خرید

بوت زنانه هوگل از جنس پارچه‌ای و حالت استرچ و کشی داشته و تولید اتریش است.  ارتفاع ساق این بوت تقریبا تا زیر زانو و حدود 30 سانتی‌متر است.

مدل لژ و پاشنه این بوت یکسره است و رویه‌ای ساده دارد. برای پا کردن این مدل بوت باید در پا کشیده شود. این بوت پارچه‌ای ساق بلند ضد آب است و با استفاده از تکنولوژی نانو ساخته شده است. برای موارد روزمره می‌توانید از این بوت استفاده نمایید. برای تمیز کردن این بوت نیز می‌توانید از دستمال نمدار استفاده کنید.

بوت زنانه مدل استار کد 5542

بوت زنانه مدل استار کد 5542

اطلاعات بیشتر و خرید

بوت زنانه مدل استار تهیه شده از جنس چرم مصنوعی است. به دلیل فرم ظاهری این نیم بوت برای استفاده روزمره، اداری و رسمی نیز می‌تواند مناسب باشد. همانطور که در تصویر پیداست ارتفاع ساق این نیم بوت تا بالای مچ پا می‌آید مدل پاشنه آن تخت است. 

نحوه نحوه بسته شدن این نیم بوت بند است و کشور تولید کننده آن نیز ایران است.

نیم بوت زنانه گابور مدل 33.772.47


نیم بوت زنانه گابور مدل 33.772.47


اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه گابور تهیه شده از چرم طبیعی است و در کشور آلمان تولید شده است. این نیم بوت به دلیل فرم ظاهری برای استفاده روزمره مناسب است. از طریق زیپ باز و بسته می‌شود دارای پاشنه و لژ یکسره 3 سانتیمتری است و همین امر این نیم بوت را برای استفاده روزمره جزو بهترین‌ها کرده است. 

ارتفاع ساق این نیم بوت تا بالای مچ پا است دارای رویه ساده است ودر قسمت لبه کفش دارای الیاف پولیشی است. تمیز کردن این نیم بوت توسط دستمال نمدار یا روغن یا واکس مخصوص صورت می‌گیرد.

نیم بوت زنانه شهر چرم مدل  M7604-8

نیم بوت زنانه شهر چرم مدل  M7604-8

 

اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه شهر چرم مدلی ساده و شیک مناسب برای روزمره و اداری است. این نیم بوت که تا بالای مچ پا را در بر می‌گیرد از جنس چرم طبیعی است و دارای لژ یکسره است.

معمولا کفشهایی که دارای لژ یکسره هستند کمتر پا را دچار خستگی می‌کنند. برای تمیز نگاه داشتن این نیم بوت بهتر است واکس مخصوص آن را تهیه نمایید.  

نیم بوت زنانه گابور مدل 96.091.32

نیم بوت زنانه گابور مدل 96.091.32

 

اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه گابور تهیه و تولید شده از جیر طبیعی است. دارای پاشنه‌ای با مدل پهن و ارتفاعی برابر با 4 و نیم سانتی‌متر دارد و ارتفاع ساق این نیم بوت تا بالای مچ پا است.

رویه این کفش دارای طرح هشترک و دارای دوخت دور رویه کفش است.  باز و بسته شدن این نیم بوت از طریق زیپ صورت می‌گیرد و برای سهولت حین پوشیدن این نیم بوت  دارای کش در کنار کفش است. برای تمیز کردن این نیم بوت از دستمال نمدار یا روغن یا واکس مخصوص استفاده نمایید.

نیم بوت زنانه شهر چرم مدل M6409-1

نیم بوت زنانه شهر چرم مدل M6409-1

اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه شهر چرم از جنس چرم با لژ و پاشنه یکسره است. مورد استفاده این نیم بوت که تا مچ پا را دربر می‌گیرد روزمره و اداری است. این مدل نیم بوت از هر دو طرف دارای زیپ برای باز و بسته شدن است. و این امر پوشیدن این کفش را راحت‌تر می‌نماید. برای تمیز نگه داشتن و سالم ماندن این کفش بهتر است از واکس‌های مخصوص آن استفاده نمایید. 

نیم بوت زنانه شیفر مدل 5519A-136

نیم بوت زنانه شیفر مدل 5519A-136

 

اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه شیفر از جنسچرم طبیعی و تولید ایران است. مدل پاشنه این نیم بوت پهن و ارتفاع ساق آن تا بالای مچ پا است. رویه این نیم بوت طرح دار است و نحوه بسته شدن آن هم با زیپ است. رویه کفش دارای پاپیون تزئینی از جنس چرم قرار دارد که باعث شده است کفش از حالت خیلی ساده خارج و زیبایی خاصی به آن بخشیده شود. ارتفاع لژ این کفش حدود 5 و نیم سانتی‌متر است.

این نیم بوت مناسب استفاده روزمره و اداری و حتی مجلسی نیز هست. برای تمیز نگه داشتن و سالم ماندن این کفش بهتر است از واکس‌های مخصوص، واکس و روغن مخصوص استفاده نمایید.

بوت زنانه جاویا کد 203

بوت زنانه جاویا کد 203

 

اطلاعات بیشتر و خرید

بوت زنانه جاویا دارای طرح بتن بوده و این نیم بوت راحت و با کیفیت است. این نیم بوت در ایران تولید و تهیه شده است و از چرم مصنوعی ساخته شده و زیره آن نیز از جنس TPU است. ساق این کفش تا بالای مچ پا است و از طریق بند باز و بسته می‌شود. از مهمترین خصوصیت این نیم بوت سبک بودن محصول است که سبب گردیده تا به صورت روزمره مورد استفاده قرار گیرد.

بوت زنانه مدل الیزه کد 5508

بوت زنانه مدل الیزه کد 5508

 اطلاعات بیشتر و خرید

نیم بوت زنانه مدل الیزه از چرم مصنوعی جیر تهیه و ساخته شده است. رویه این نیم بوت ضد آب بوده و ارتفاع ساق آن هم تا بالای مچ است. این نیم برای روزمره، اداری و حتی رسمی نیز قابل استفاده است. این نیم بوت دارای کف تخت و لژ یکسره است. و از طریق بندی که در پشت این محصول وجود دارد باز و بسته می‌شود. این نیم بوت تولید شده در ایران است.

نیم بوت زنانه بهشتیان کد 31120

نیم بوت زنانه بهشتیان کد 31120

 

اطلاعات بیشتر و خرید 

نیم بوت زنانه بهشتیان از جنس نبوک و ارائه شده در بهترین و متنوع‌ترین رنگهاست. نوع رنگبندی و مدل آن طوری است که می‌توان در روزمره از آن استفاده نمود. مدل پاشنه تخت این نیم بوت برای کسانی که به کفش و نیم بوتهای اسپرت علاقه‌مندند انتخاب مناسبی باشد. ارتفاع ساق نیم بوت تا مچ پا را در بر می‌گیرد و در پا بسیار شیک و فرم نوک پهن این نیم بوت این کفش را برای استفاده روزانه مناسب کرده است.

نکته‌ی پایانی:

همانطور که قبلا هم متذکر و یادآور شدیم در انتخاب بوت دقت کنید. دنیای گوناگون و رنگارنگ مد این امکان را به ما داده است تا برای هر موقعیتی چندین انتخاب داشته باشیم. اما در شرایط کنونی صرفه‌جویی حرف اول را می‌زند. عاقلانه است شما بوت، نیم‌بوت و چکمه‌ای را انتخاب کنید که با بیش از یک مدل از لباسهایتان همخوانی داشته باشد و در چندین شرایط بتوان از آن استفاده کرد. همچنین استایل خود را بشناسید، آن را در نظر بگیرید و متناسب با آن کفش مورد نظر خود را انتخاب کنید.پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همه نظرات (0)