دوازده مدل از بهترین ساک ها و سبدهای پیک نیک+خرید آنلاین


بهترین ساک‌ پیک نیک 

گردشهای دسته جمعی زمانی دلچسب‌تر می‌شود که به‌‌همراه دوستان و آشنایان باشد و در حین گردش و یا سفر ملزوماتی را که نیاز داشته باشید در ساک پیک نیک و یا سبد سفری به همراه داشته باشید. این لوازم می‌توانند، ملحفه، پتو، زیرانداز و یا وسایل پذیرایی و عصرانه باشد. برای خوب نگه داشتن وسایلی که نام برده شد شما به یک ساک خوب و با کیفیت نیاز دارید. ساکی که ملزومات گردش و سفر شما را امن نگه دارد و شما از بابت تمیزی و به هم ریختگی آن‌ها دغدغه‌ای نداشته باشید. 

برای خرید یک ساک پیک نیک باکیفیت به این نکات دقت کنید:

جنس ساک پیک نیک:

به همین منظور برای داشتن یک ساک خوب و با کیفیت علاوه بر اهمیت دادن به جنس ساکی که تهیه می‌کنید میزان وسیله‌ای که در آن می‌توانید بگذارید را نیز در نظر داشته باشید. منظورمان همان حجم ساک‌پیک است. از موارد پر اهمیت دیگر وزن خود ساک پیک نیک است. نباید این وسیله چنان سنگین باشد که با پر کردن آن دیگر قادر به جابه کردنش نباشید و یا چنان سبک و بی‌کیفیت باشد که با قراردادن اندکی وسیله در آن، پاره شود و یا با سرعت از ریختو و قیافه بیفتد. 

دسته های ساک پیک نیک:

در نظر داشته باشید این ساکها باید در هنگام حمل و نقل، به راحتی و آسانی جابه‌جا شوند و دسته‌های با کیفیت و اتصال محکمی به بدنه داشته باشند زیرا همانطور که از اسم این ساک پیداست، ساک پیک نیک است و ممکن است حجم وسایل جابه‌جایی در پیک نیک زیادی سنگین باشند، کاربر باید در حمل این ساکها راحت باشد. 

ساک درب دار یا بدون درب:

همچنین در هنگام انتخاب و خرید ساک پیک نیک، درب‌دار بودن این ساک را جزو مزایای آن تلقی نمایید. درب ساک پوششی برای وسایل داخل آن و جلوگیری از نشستن گرد و خاک بر روی وسایل می‌شود. مخصوصا اگر قصد دارید از این ساکها به عنوان یک وسیله نظم دهنده در کمد و یا منزل، استفاده نمایید، درب‌دار بودن این ساکها را جزو مزایای آن در نظر بگیرید.

از دیگر مواردی که در هنگام خرید ساک پیک نیک بهتر است در نظر داشته باشید، وجود پایه هرچند کوچک برای این مدل ساک‌هاست. همچنین داشتن ایستایی بدنه در آنها نیز از موارد قابل تامل است.

یادآور می‌شویم، ضد آب بودن ساکهای پیک نیک، موجب می‌شود شما با یک ساک تمام عیار روبرو شوید. 

معرفی بهترین و کاربردی ترین ساک‌ پیک‌ نیک 

ساک پیک نیک فوروارد کد FCLT4455

ساک پیک نیک فوروارد وزنی معادل 480 گرم دارد و ابعاد آن 34 در 50 در34 سانتیمتر است. جنس این ساک پیک نیک از پارچه است. پارچه‌ای که این محصول از آن تولید شده، پارچه‌ای ضد آب و قابل شست‌وشو است. 

همچنین از ساک پیک نیک فوروارد ‌می‌توان به‌عنوان نظم‌دهی به وسایل کمپینگ، سفر، و وسایل داخل کمد لباس،و وسایل داخل ماشین و یا پیک نیک از آن استفاده نمود. 

اگر قصد دارید به عنوان نظم دهنده از این محصول استفاده نمایید قابل ذکر است که داخل نظم دهنده از آستر با کیفیت و ابر جهت فرم‌دهی و افزایش مقاومت جهت این محصول استفاده شده است. این محصول دارای یک زیپ در قسمت جلو جهت دسترسی آسان‌تر به وسایل و یک زیپ دیگر در قسمت بالایی آن است. همچنین ساک پیک‌نیک گزینه‌ای مناسب جهت استفاده در پیک نیک، داخل ماشین و یا داخل کمد لباس است.

ساک پیک نیک فوروارد کد FCLT4411

ساک پیک نیک فوروارد دارای یک دسته جهت حمل به صورت دستی و همچنین دارای دو دسته در دو طرف جهت حمل آسان‌تر ساک است. درست است که این ساک وزنی معادل 48/0 کیلوگرم وزن دارد اما توان حمل اشیاء توسط آن حدود 20 کیلوگرم است.

جنس بدنه این ساک از برزنت است و نحوه بسته شدن زیپ آن طوری است که مقاومت در برابر ضربه دارد. روکش این ساک ضد آب و باران است. و قابلیت افزایش حجم را داراست. نوارکشی که در قسمت پایین ساک وجود دارد جهت افزایش مقاومت ساک در مقابل پارگی تعبیه شده است. در قسمت داخلی این ساک ابر و استر دوخته شده است و این امر موجب مقاومت آن نیز شده است.

از این ساک پیک نیک به عنوان نظم دهنده لباس نیز می‌توان استفاده نمود. این ساک دارای یک محفظه بسیار بزرگ با قابلیت افزایش حجم مناسب جهت قرار دادن انواع البسه، پتو، بالش و وسایل کمپینگ و سفر بوده و نوع ساختار آن طوری طراحی شده است که انعطاف‌پذیر است و محفظه لباس دارد. این ساک پیک نیک قابل شست و شو دارد.

ساک پیک نیک گرانیت اکوییپمنت مدل 001

ساک پیک نیک گرانیت اکوییپمنت دارای یک زیپ سرتاسری جهت دسترسی بهتر به محتویات داخل ساک است. ابعاد این ساک 29 در 39 در 58 سانتیمتر و وزن آن عبارت است از 750 کیلوگرم.

جنسی که این ساک از آن تشکیل شده است از پارچه است. این ساکدارای لایه فوم میانی جهت بالابردن مقاومت ضربه گیری و ایستایی بهتر ساک است. همچنین در زیر ساک نیز چندین استاپ وجود دارد که باعث می‌شود زیر ساک بهتر تمیز نگه داشته شود و مقاومت محصول بالاتر رود. ساک دارای دو دسته محکم در دوطرف جهت حمل آسان است.

ساک پیک نیک گرانیت اکوییپمنت مدل GPT2020

ساک پیک نیک گرانیت اکوییپمنت وزنی حدود نیم کیلوگرم دارد. دارای یک محفظه اصلی جادار و زیپ دوتایی با امکان الصاق قفل دارد. همچنین دارای دو دسته محکم در دوطرف ساک جهت حمل آسان تعبیه شده است. 

جنس بدنه این ساک از پارچه و یک لایه آستر داخلی است این امر مانع ورود آب و رطوبت به داخل آن می‌شود. همچنین دو عدد دسته بسیار محکم در دو طرف ساک جهت قراردارد. همچنین دارای چندین استاپ در زیر ساک جهت تمیز نگه داشتن محصول و همچنین بالا بردن مقاوت قرارداده شده است.

شما قادر خواهید بود از این ساک به‌عنوان یک نظم‌دهنده در داخل خانه استفاده کنید. ابعاد این ساک48*33*33 سانتیمتر است.

ساک پیک نیک کد 15105

ساک پیک نیک بسیار سبک با وزنی معادل 271 گرم است. این ساک پیک نیک از جنس پارچه است و ظرفیتی حدود 27 لیتر دارد. ابعاد این ساک 40 در 25 در 27 سانتیمتر است.

ساک پیک نیک کد 515

سبد پیکنیک و کمپینگ با رنگبندی متنوع و جذاب یکی از ساکهای جذاب برای پیک نیک است. جداره داخلی این سبد دارای لایه‌ای از فوم عایق‌بندی با با فویل آلمینیومی دارد که غذا در آن گرم مانده و یا میوه ها خنک بمانند.

همچنین دسته‌های این محصول فلزی بوده و این محصول برای سفرها و یا گردش‌های کوتاه مدت بسیار مناسب است. در تولید این ساک از پارچه برزنت که مقاومت زیادی دارد استفاده شده همچنین اسکلت و دسته‌های فلزی سبک شکل موجب با کیفیت بودن این محصول شده است. ابعاد این ساک 28 در 25 در 47 سانتیمتر با وزنی معادل یک کیلوگرم است.

ساک پیک نیک کد P111

ساک پیک نیکی که در تصویر دیده می‌شود تشکیل شده از پارچه‌ای سه لایه شامل؛ لایه داخلی اسپان، لایه میانی فوم و لایه بیرونی که طرح جاجیم سنتی است. این جاجیم از جنسی مرغوب با کیفیتی بالا ساخته شده است که ظاهری زیبا نیز دارد.

این ساک علاوه بر اینکه یک ساک حمل وسایل پیک نیک و گردش است از آن می‌توان جهت مسافرت و نیز خریدهای روزانه استفاده کرد. حجم داخلی این ساک ۱۵ لیتر و وزن آن 240 گرم است.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.