بهترین ساک‌های پیک نیک 

  • گردشهای دسته جمعی زمانی دلچسب‌تر می‌شود که به‌‌همراه دوستان و آشنایان باشد و در حین گردش و یا سفر ملزوماتی را که نیاز داشته باشید در ساک پیک نیک و یا سبد سفری به همراه داشته باشید. این لوازم می‌توانند، ملحفه، پتو، زیرانداز و یا وسایل پذیرایی و عصرانه باشد. برای خوب نگه داشتن وسایلی که نام برده شد شما به یک ساک خوب و با کیفیت نیاز دارید. ساکی که ملزومات گردش و سفر شما را امن نگه دارد و شما از بابت تمیزی و به هم ریختگی آن‌ها دغدغه‌ای نداشته باشید. 
  • به همین منظور برای داشتن یک ساک خوب و با کیفیت علاوه بر اهمیت دادن به جنس ساکی که تهیه می‌کنید میزان وسیله‌ای که در آن می‌توانید بگذارید را نیز در نظر داشته باشید. منظورمان همان حجم ساک‌پیک است. از موارد پر اهمیت دیگر وزن خود ساک پیک نیک است. نباید این وسیله چنان سنگین باشد که با پر کردن آن دیگر قادر به جابه کردنش نباشید و یا چنان سبک و بی‌کیفیت باشد که با قراردادن اندکی وسیله در آن، پاره شود و یا با سرعت از ریختو و قیافه بیفتد. 
  • در نظر داشته باشید این ساکها باید در هنگام حمل و نقل، به راحتی و آسانی جابه‌جا شوند و دسته‌های با کیفیت و اتصال محکمی به بدنه داشته باشند زیرا همانطور که از اسم این ساک پیداست، ساک پیک نیک است و ممکن است حجم وسایل جابه‌جایی در پیک نیک زیادی سنگین باشند، کاربر باید در حمل این ساکها راحت باشد. 
  • همچنین در هنگام انتخاب و خرید ساک پیک نیک، درب‌دار بودن این ساک را جزو مزایای آن تلقی نمایید. درب ساک پوششی برای وسایل داخل آن و جلوگیری از نشستن گرد و خاک بر روی وسایل می‌شود. مخصوصا اگر قصد دارید از این ساکها به عنوان یک وسیله نظم دهنده در کمد و یا منزل، استفاده نمایید، درب‌دار بودن این ساکها را جزو مزایای آن در نظر بگیرید.
  • از دیگر مواردی که در هنگام خرید ساک پیک نیک بهتر است در نظر داشته باشید، وجود پایه هرچند کوچک برای این مدل ساک‌هاست. همچنین داشتن ایستایی بدنه در آنها نیز از موارد قابل تامل است.

یادآور می‌شویم، ضد آب بودن ساکهای پیک نیک، موجب می‌شود شما با یک ساک تمام عیار روبرو شوید. 

معرفی بهترین و کاربردیترین ساک‌های پیک‌نیک موجود در بازار

ساک پیک نیک فوروارد کد FCLT4455

 ساک پیک نیک فوروارد کد FCLT4455

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ساک پیک نیک فوروارد وزنی معادل 480 گرم دارد و ابعاد آن 34 در 50 در34 سانتیمتر است. جنس این ساک پیک نیک از پارچه است. پارچه‌ای که این محصول از آن تولید شده، پارچه‌ای ضد آب و قابل شست‌وشو است. 

همچنین از ساک پیک نیک فوروارد ‌می‌توان به‌عنوان نظم‌دهی به وسایل کمپینگ، سفر، و وسایل داخل کمد لباس،و وسایل داخل ماشین و یا پیک نیک از آن استفاده نمود. 

اگر قصد دارید به عنوان نظم دهنده از این محصول استفاده نمایید قابل ذکر است که داخل نظم دهنده از آستر با کیفیت و ابر جهت فرم‌دهی و افزایش مقاومت جهت این محصول استفاده شده است. این محصول دارای یک زیپ در قسمت جلو جهت دسترسی آسان‌تر به وسایل و یک زیپ دیگر در قسمت بالایی آن است. همچنین ساک پیک‌نیک گزینه‌ای مناسب جهت استفاده در پیک نیک، داخل ماشین و یا داخل کمد لباس است.

ساک پیک نیک فوروارد کد FCLT4411

ساک پیک نیک فوروارد کد FCLT4411

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ساک پیک نیک فوروارد دارای یک دسته جهت حمل به صورت دستی و همچنین دارای دو دسته در دو طرف جهت حمل آسان‌تر ساک است. درست است که این ساک وزنی معادل 48/0 کیلوگرم وزن دارد اما توان حمل اشیاء توسط آن حدود 20 کیلوگرم است.

جنس بدنه این ساک از برزنت است و نحوه بسته شدن زیپ آن طوری است که مقاومت در برابر ضربه دارد. روکش این ساک ضد آب و باران است. و قابلیت افزایش حجم را داراست. نوارکشی که در قسمت پایین ساک وجود دارد جهت افزایش مقاومت ساک در مقابل پارگی تعبیه شده است. در قسمت داخلی این ساک ابر و استر دوخته شده است و این امر موجب مقاومت آن نیز شده است.

از این ساک پیک نیک به عنوان نظم دهنده لباس نیز می‌توان استفاده نمود. این ساک دارای یک محفظه بسیار بزرگ با قابلیت افزایش حجم مناسب جهت قرار دادن انواع البسه، پتو، بالش و وسایل کمپینگ و سفر بوده و نوع ساختار آن طوری طراحی شده است که انعطاف‌پذیر است و محفظه لباس دارد. این ساک پیک نیک قابل شست و شو دارد .
 

ساک پیک نیک کد P111

ساک پیک نیک کد P111


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ساک پیک نیکی که در تصویر دیده می‌شود تشکیل شده از پارچه‌ای سه لایه شامل؛ لایه داخلی اسپان، لایه میانی فوم و لایه بیرونی که طرح جاجیم سنتی است. این جاجیم از جنسی مرغوب با کیفیتی بالا ساخته شده است که ظاهری زیبا نیز دارد.

این ساک علاوه بر اینکه یک ساک حمل وسایل پیک نیک و گردش است از آن می‌توان جهت مسافرت و نیز خریدهای روزانه استفاده کرد. حجم داخلی این ساک ۱۵ لیتر و وزن آن 240 گرم است.

ساک پیک نیک گرانیت اکوییپمنت مدل سافاری پلاس

ساک پیک نیک گرانیت اکوییپمنت مدل سافاری پلاس

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ساک پیک نیک گرانیت اکوییپمنت مدل سافاری پلاس دارای یک زیپ سرتاسری جهت دسترسی بهتر به محتویات داخل ساک است. ابعاد این ساک 27 در 34 در 57 سانتیمتر و وزن آن عبارت است از 670 کیلوگرم.

جنسی که این ساک از آن تشکیل شده است از پارچه است. این ساکدارای لایه فوم میانی جهت بالابردن مقاومت ضربه گیری و ایستایی بهتر ساک است. همچنین در زیر ساک نیز چندین استاپ وجود دارد که باعث می‌شود زیر ساک بهتر تمیز نگه داشته شود و مقاومت محصول بالاتر رود. ساک دارای دو دسته محکم در دوطرف جهت حمل آسان است. 

ساک پیک نیک فوروارد کد  FCLT4444

ساک پیک نیک فوروارد کد  FCLT4444

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ساک پیک نیک فوروارد گزینه‌ای مناسب جهت استفاده در پیک‌نیک، داخل ماشین و یا داخل کمد لباس است. این ساک علاوه بر استفاده جهت پیک نیک، مناسب جهت نظم‌دهی وسایل نیز هست. 

این ساک و یا نظم دهنده از آستر و ابر جهت فرم‌دهی و افزایش مقاومت محصول استفاده شده است. این ساک یک زیپ در قسمت جلو جهت دسترسی آسان‌تر به وسایل و یک زیپ در قسمت بالایی آن قرار دارد. 

همچنین در قسمت جلو و کنار ساک پیک نیک از جنس تور استفاده شده که مصرف کننده بتواند به وسایل داخل نظم دهنده نظارت داشته باشد. ابعاد این ساک 33 در 34 در 48 سانتیمتر با وزنی معادل نیم کیلوگرم است. 

ساک پیک نیک فیرو پلاس کد 729 مجموعه دو عددی

 ساک پیک نیک فیرو پلاس کد 729 مجموعه دو عددی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ساک پیک نیک فیرو پلاس مجموعه‌ای دو عددی است که از پارچه برزنت ضد آب قابل شستشو تهیه و تولید شده است. این ساک دارای دسته‌های جانبی برای حمل راحت بار است. بدنه آن هم نرم و انعطاف‌پذیر بوده و درب زیپ‌دار دارد. 

سایز بزرگ این محصول 58 در 28 در 28 و سایز کوچک آن 48 در 23 در 23 سانتیمتر است. 

ساک پیک نیک فیرو پلاس کد 739

ساک پیک نیک فیرو پلاس کد 739

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ساک پیک نیک فیرو پلاس دارای پارچه ضد آب و قابل شستشو است. ضد آب بودن بدنه آن موجب شده است تا از ورود رطوبت و نم به داخل ساک جلوگیری به عمل آید. همچنین بدنه این محصول انعطاف‌پذیر است همین امر موجب شده است تا به راحتی در کمد، زیر تخت و یا در هر مکانی که مد نظر شماست جا بشود. 

دو عدد دسته در دو طرف ساک وجود دارد که موجب شده حمل ساک برای شما راحت‌تر شود. همچنین دارای دربی زیپ‌دار است که همین مساله موجب می‌شود تا وسایل داخل ساک هم در امان باشند. از این ساک به غیراز ساک پیک نیک شما قادر خواهید بود از این محصول به‌عنوان یک نظم‌دهنده در داخل خانه استفاده کنید. 

ابعاد این ساک 30 در 30 در 60 سانتیمتر و حدود 300 گرم وزن دارد.

ساک پیک نیک گرانیت اکوییپمنت مدل سافاری ۱

ساک پیک نیک گرانیت اکوییپمنت مدل سافاری ۱

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ساک پیک نیک گرانیت اکوییپمنت مدل سافاری وزنی حدود نیم کیلوگرم دارد. دارای یک محفظه اصلی جادار و زیپ دوتایی با امکان الصاق قفل دارد. همچنین دارای دو دسته محکم در دوطرف ساک جهت حمل آسان تعبیه شده است. 

جنس بدنه این ساک از پارچه و یک لایه آستر داخلی است این امر مانع ورود آب و رطوبت به داخل آن می‌شود. همچنین دو عدد دسته بسیار محکم در دو طرف ساک جهت قراردارد. همچنین دارای چندین استاپ در زیر ساک جهت تمیز نگه داشتن محصول و همچنین بالا بردن مقاوت قرارداده شده است.

شما قادر خواهید بود از این ساک به‌عنوان یک نظم‌دهنده در داخل خانه استفاده کنید. ابعاد این ساک 27در34 در 57 سانتیمتر است.

ساک پیک نیک فیرو کد 547

ساک پیک نیک فیرو کد 547

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ساک پیک نیک فیرو با ابعاد 29 در24 در 45 سانتیمتر تولید و روانه بازار شده است. وزن این ساک پیک نیک حدود 300 گرم است. جنس پارچه‌ای این محصول ضد آب و کاملا قابل شستشو است. بدنه این محصول کاملا نرم و قابل انعطاف است. این امر موجب شده است که به راحتی بتوان آن را در مکانهای مختلف جا داد. این ساک دارای دسته‌های جانبی برای حمل راحت نیز هست همچنین دارای یک زیپ سراسری نیز برای آن تعبیه شده است. 

ساک پیک نیک کد 515

ساک پیک نیک کد 515

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سبد پیکنیک و کمپینگ با رنگبندی متنوع و جذاب یکی از ساکهای جذاب برای پیک نیک است. جداره داخلی این سبد دارای لایه‌ای از فوم عایق‌بندی با با فویل آلمینیومی دارد که غذا در آن گرم مانده و یا میوه ها خنک بمانند.

همچنین دسته‌های این محصول فلزی بوده و این محصول برای سفرها و یا گردش‌های کوتاه مدت بسیار مناسب است. در تولید این ساک از پارچه برزنت که مقاومت زیادی دارد استفاده شده همچنین اسکلت و دسته‌های فلزی سبک شکل موجب با کیفیت بودن این محصول شده است. ابعاد این ساک 28 در 25 در 47 سانتیمتر با وزنی معادل یک کیلوگرم است.

ساک پیک نیک کد 15105

ساک پیک نیک کد 15105

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ساک پیک نیک بسیار سبک با وزنی معادل 271 گرم است. این ساک پیک نیک از جنس پارچه است و ظرفیتی حدود 27 لیتر دارد. ابعاد این ساک 40 در 25 در 27 سانتیمتر است. 

سبد پیک نیک مدل ترنگ s3

سبد پیک نیک مدل ترنگ s3

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سبد پیک نیک مدل ترنگ تهیه و تولید شده از نوع حصیر است. در و اقع جنس این سبد پیک نیک از چوب بوده و ظاهری نوستالژیک و با مزه دارد.

ابعاد این سبد چوبی 27 در 31 در 52 سانتیمتر بوده و وزنی معادل یک کیلو و نیم دارد. برای روزهایی که به پیک نیک می‌روید این محصول می‌تواند شما را به خوبی همراهی نماید.


پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همه نظرات (0)