15 مدل از زیباترین مدل‌ کتابخانه خانگی(قفسه ی کتاب)


راهنمای خرید کتابخانه خانگی

کتابخانه به مجموعه‌ای از اطلاعات و منابع و خدمات اطلاعاتی اطلاق می‌گردد که از سوی یک نهاد عمومی، خصوصی یا یک فرد محافظت و اداره می‌شود. از دید سنتی، کتابخانه به طور عادی به گروهی از کتاب‌ها اطلاق می‌شود. کتاب مجموعه‌ای از اطلاعات در خصوص یک شخص یا یک جسم یا ... می‌باشد که در صفحاتی کاغذی مکتوب یا چاپ می‌گردد.

افراد با اهداف و منظورهای مختلفی به ایجاد کتابخانه در منزل و یا محل کار خود دست می‌زنند. مثلا محققان و مدرسان برای امر تدریس و تحقیق و هدایت و راهنمایی دانشجویان و بهره‌بردن از اطلاعات کتاب برای خود دست به گردآوری کتابها در کتابخانه‌ها در محل کار و یا در منزل خود می‌کنند.  

بنابراین هر كتابخانه چه کوچک چه بزرگ با هدف ويژه و خاصی ايجاد شده است و افراد برای نظم‌دهی به کتاب‌ها و جزوه‌های خود دست به ایجاد کتابخانه‌‌ها می‌زنند. حتی دانش‌آموزان و دانشجویان نیز برای نظم‌دهی و سازماندهی کتابهای خود از کتابخانه‌هایی با حجم‌های مختلف استفاده می‌نمایند، در زیر مجموعه‌ای از کتابخانه‌های مختلف با شکل و سایزهای متفاوت گردآوری شده است. امید است بهره ببرید.

 سقراط: جامعه وقتي فرزانگي مي يابد كه خواندن كار روزانه اش باشد

چند مدل از شیک‌ترین کتابخانه‌ خانگی

 

کتابخانه کد 1990

کتابخانه کد 1990

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کتابخانه مشاهده شده در تصویر بالا از جنس فلز است. که از طریق 4 پایه آن بر روی زمین ایستاده و ثابت مانده است. این کتابخانه قابلیت بازکردن قطعات را دارد و ابزار آن هم در بسته بندی آن، همراه است. 

این کتابخانه 4 طبقه‌ای در ابعاد 130 در 100 در 30 سانتیمتر است. فاصله طبقات از هم 27 سانتی‌متر بوده و پهنای هر طبقه هم 28 سانتی‌متر است. طبقات هم بر روی بدنه قرار می‌گیرند(بدون پیچ).

طول طبقات به ترتیب از پایین 100و 85 و 70 و 55 سانتی متر همچنین امکان جابجایی طبقات (با رعایت تعادل) ممکن است. لازم به ذکر است رنگ طبقه MDF طرح چوب روشن است.

کتابخانه مومیت دکور مدل آذین

کتابخانه مومیت دکور مدل آذین

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کتابخانه مومیت دکور از جنس MDF است. این کتابخانه جالب و لازم برای افرادی است که علاقه به مطالعه دارند. ابعاد این کتابخانه 15 در 30 در 90 سانتی‌متر است. این مدل کتابخانه پایه ندارد و کف آن بدون پایه بر روی زمین قرار می‌گیرد.

کتابخانه مومیت دکور در 4 طبقه و به شکل مستطیل طراحی شده است. این کتابخانه با مزه و جمعوجور می‌تواند زینت‌بخش اتاق شما باشد.

 کتابخانه مدل 01

کتابخانه مدل 01

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کتابخانه‌ای که در تصویر بالا دیده می‌شود کتابخانه‌ای با روکشی از جنس ملامینه است. همانطور که در تصویر هم پیداست این مدل کتابخانه پایه ندارد و از طریق کف آن بر روی زمین ثابت می‌ماند. این کتابخانه مستطیل شکل و حالت پلکانی دارد و شما می‌توانید ترتیب آن را تغییر دهید.

ابعاد این کتابخانه پرکاربرد 90 در 30 در 90 است. شما قادر خواهید بود از 6 جای مختلف در این کتابخانه استفاده نمایید. 

 کتابخانه کودک مدل WT3

کتابخانه کودک مدل WT3

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کتابخانه کودک ساخته شده از بهترین چوبهای وارداتی را در تصویر می‌بینید. این مدل کتابخانه فانتزی دارای 5 رنگ مختلف است که شما می‌توانید با ست اتاق کودک عزیزتان آن را هماهنگ خریداری نمایید.

ابعاد این کتابخانه50 در 50 در55 سانتی‌متر و وزنی حدود 11 کیلوگرم دارد. علاوه برجذابیتی که برای کودک داردباعث رشد خلاقیت کودکان می‌شود. شکل ظاهری کتابخانه تاثیر بسزایی برای تشویق به کتاب وکتابخوانی دارد. 

این کتابخانه زیبا و فانتزی در سه طبقه ساخته شده و مناسب برای سنین 3 سال به بالاست.

کتابخانه مدل mor-3664

کتابخانه مدل mor-3664

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کتابخانه یا قفسه شیکی و کاربردی که در تصویر بالا می‌بینید، فضای زیادی برای وسایل خانه و اشیای تزئینی شما ایجاد نمی‌کند. زیرا ابعاد آن 120 در 28 در 28 سانتیمتر است. این مدل قفسه را می‌توان در کنج دیوار جا داد و همین حسن آن باعث شده است که فضای زیادی را اشغال نکند. دارای 4 طبقه است و جنس آن از MDF است. لبه‌های این قفسه مهر و موم شده و دارای سوراخ‌های پیچ مخفی برای ایجاد ظاهری تمیز و شیک است. شما می‌توانید این قفسه را در اتاق نشیمن برای دکوراسیون قرار دهید یا آن را در گوشه‌ای از اتاق خواب بگذارید تا لوازم کوچک خود را بتوانید در آن نگه دارید.

کتابخانه حصیر بافی مدل B - 4Tri

کتابخانه حصیر بافی مدل B - 4Tri

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کتابخانه حصیربافی بافته شده از مروار (نوعی بافت اشیاء و یا وسایل مختلف با استفاده از ساقه‌های تاز گیاهان یا ترکه که مروار نامیده می‌شود).

نوع بافتهای به کار رفته در این کتابخانه حصیری یکسره، تگ و چیلک است و در گیلان ساخته و تولید شده است. ابعاد این کتابخانه حصیربافی 35 در 90 در 160 سانتی‌متر بوده و در 4 طبقه به صورت یک کلبه چوبی طراحی شده است. یادآوری می‌شود که این کتابخانه حصیری که کار دست نیز هست، قابلیت شستشو ندارد.

کتابخانه مدل FH102

کتابخانه مدل FH102

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کتابخانه موجود در تصویر از جنس ملامینه بوده و ابعادی حدود 162 در 22 در 60 سانتیمتر است. این کتابخانه مستطیلی شکل دارای 5 طبقه بوده و پایه ندارد و از طریق کف صافش بر روی زمین می‌ایستد. نوارهای لبه در این کتابخانه از پی وی سی 1 میلی متری است.

کتابخانه مدل  Azhand

کتابخانه مدل  Azhand

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کتابخانه مدل Azhand از جنس MDF ساخته شده است. این کتابخانه با کیفیت و عالی به دو قسمت تقسیم شده است و قسمت پایین آن با در پوشیده شده و دارای دو طبقه است. در قسمت فوقانی نیز 3 طبقه طراحی و قرار گرفته است. ابعاد این کتابخانه وسیع و پرکاربرد 200 در 36 در 190 سانتی متر و به شکل مربع مستطیل است. همچنین برای این مدل کتابخانه 3 رنگ در نظر گرفته شده است. برای راحتی حمل و نقل این کتابخانه، دو تکه ساخته شده است که پس از انتقال به محل مناسب می‌توانید آنها را بر روی هم سوار کنید.

میز تحریر و لپ تاپ تاشو کاردینو مدل k-101

میز تحریر و لپ تاپ تاشو کاردینو مدل k-101

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز تحریر و لپ تاپ تاشو کاردینو مدل شکوفه در واقع یک پکیج شامل میز تحریر کتابخانه می‌باشد که به شکلی مبتکرانه و با ظرافت خاصی در درون هم جای گرفته‌اند و بر روی دیوار با استفاده از اتصال فیتینگ نصب می‌گردد. 

جنس این کتابخانه از جنس MDF است. به همراه این کالا برای نصب آن یک سی دی آموزشی وجود دارد و به میزان لازم برای نصب این کتابخانه بر دیوار رولپلاک و پیچ نیز هست. در واقع این مدل کتابخانه، یک کتابخانه تاشوای است که در صورت لزوم شما قادر خواهید بود تا آن را از حالت تاشو درآورده و یک مجموعه کامل از میز لب تاپ و کتابخانه را کنار هم داشته باشید. این محصول برای منازلی که فضای کمی دارند و یا می‌خواهند فضای کمی را به کتابخانه و میز اختصاص دهند بسیار مناسب است.

کتابخانه دیزوم مدل fkw43

کتابخانه دیزوم مدل fkw43

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کتابخانه رستیک DZoom مدل fkw43محصولی دست‌ساز است. طبقات این کتابخانه تماماً از جنس چوب طبیعی روس وارداتی با پوشش ضد آب است. فریمی که چوبها بر روی آنها سوار هستند از فلز هستند. فریم آن هم از جنس فلز با رنگ کوره‌ای استاتیک ضد خش به رنگ مشکی مات است.

این کتابخانه 5 طبقه با فاصله طبقات به ارتفاع 40 سانتیمتر مناسب برای چیدمان وسایل دکوری و وسایل است. ابعاد این کتابخانه  180 در 120 در 30 سانتی‌متر است.

شایان ذکر است، با توجه به ماهیت چوب، احتمال تغییرات طبیعی چوب در محصول نظیر ترک‌های ریز و تفاوت موج‌ها و گره‌ها محتمل است و با توجه به دست‌ساز بودن و رنگینه شدن محصولات با پتینه‌کاری تغییرات جزئی رنگ نسبت به محصول عکاسی شده نمونه اولیه طبیعی است .

 کتابخانه مدل p290

 کتابخانه مدل p290

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کتابخانه‌ای که در بالا می‌بینید کتابخانه‌ای است ساخته شده با ورق ملامینه درجه یک ضد خش و ضد رطوبت. در اطراف قفسه‌های این کتابخانه نوار تمام پی وی سی به کار برده شده تا کیفیت کار بالا برود.

این کتابخانه 4 طبقه‌ای در قسمت چپ خود دارای یک کمد در دار نیز هست همچنین در این کتابخانه به جای دستگیره از مگنت فشاری برای باز بسته شدن آسان‌تر درب آن استفاده شده است. شما از این محصول بسیار زیبا و کاربردی و جادار که استحکام کافی و خوبی نیز دارد می‌توانید جهت دکور و کتاب از آن استفاده نمایید. ابعاد این کتابخانه 131 در 90 در 25 سانتی‌متر است.

کتابخانه مدل M2T

کتابخانه مدل M2T

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کتابخانه با سه طبقه طراحی شده در ابعاد 28 در 80 در 90 متر ارتفاع را در تصویر می‌بینید. جنس این محصول از لترون است. پایه خاصی ندارد و بر روی کف بر زمین قرار می‌گیرد. این محصول کتابخانه‌ای است کوچک و مناسب انواع کتابهای شما، که بنا بر حجم کتابها قابلیت قرار دادن بین 70 تا 90 عدد کتاب را دارد.

کتابخانه مدل FH74

کتابخانه مدل FH74

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کتابخانه ساخته شده از جنس ملامینه و مستطیل شکل را در تصویر می‌بینید. تمام لبه‌های این قفسه با نواری از پی وی سی 1 میلی متر پوشانده شده است. ابعاد این کتابخانه 30 در 80 و ارتفاع 185 سانتی‌متر است. که نسبت به سایز و ارتفاع این محصول وزن مناسبی دارد. 

این محصول در قسمت پایین یک قفسه در دار دارد با قفل تک پل و دستگیره تک پیچ. این مدل کتابخانه پایه ندارد و بر روی بر زمین می‌ایستد.

 کتابخانه مدل p201

 کتابخانه مدل p201

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کتابخانه فوق دارای4 پایه چوبی است و روکشی از جنس ملامینه دارد و تمام لبه‌های قفسه‌ها دارای نوار  PVC هستند. روی کار این کتابخانه از ورق ضد خش و ضد رطوبت برند پویا ساخته شده است. تعداد قفسه‌های این کتابخانه و یا قفسه درکنار سه طبقه و در وسط دو طبقه‌ای است. 

این محصول دارای ابعادی با اندازه‌های عرض کار ۱متر ارتفاع کلی ۱۲۰ و عمق کار۲۵ است. به دلیل ظریف بودن پایه‌های این محصول در زمان جابه‌جایی‌ها مراقبت آنها باشید.

 زیر لیوانی طرح کتابخانه کد co02498

 زیر لیوانی طرح کتابخانه کد co02498

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زیر لیوانی طرح کتابخانه از جنس چوب تهیه شده و 40 گرم وزن دارد. نقاشی روی آن ثابت و پایدار است و ابعاد آن 1 در 10 در10 سانتیمتر است.

کاشی طرح نقاشی خدمتکار در کتابخانه کد wk1053

کاشی طرح نقاشی خدمتکار در کتابخانه کد wk1053

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کاشی طرح نقاشی خدمتکار در کتابخانه که برای موارد تزیینی از آن استفاده می شود در ابعاد 1 در10 در 5/10 سانتی‌متر بوده و وزنی معادل 137 گرم دارد. این کاشی با طرح نقاشی خدمتکار در کتابخانه قابلیت شست‌وشو دارد همچنین دارای قلاب آویز برای نصب روی دیوار و بسته‌بندی هدیه طوری دارد.

 جامدادی طرح کتابخانه کد 025

 جامدادی طرح کتابخانه کد 025

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

جامدادی طرح کتابخانه تهیه و تولید شده از جنس پارچه است که از طریق زیپ باز و بسته می‌شود. رنگ این جامدادی پارچه‌ای ثابت است و در حین استفاده از بین نمی‌رود. طول این جامدادی حدود 22 سانتیمتر و وزنی حدود 90 گرم وزن دارد.

ماگ حرارتی طرح کتابخانه

ماگ حرارتی طرح کتابخانه

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماگ حرارتی طرح کتابخانه با وزنی معادل 330 گرم یک لیوان بسیار دوست داشتی مناسب برای انواع نوشیدنی‌های گرم است. جنس این ماگ حرارتی با طرح کتابخانه از سرامیک است و قاشقی به همراه آن نیست. ارتفاع آن حدود 12 سانتیمتر است.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.