تاب کودک: خرید بهترین تاب کودک(پارچه ایی و بارفیکسی)


چطور بهترین مدل تاب کودک را بخریم؟

خرید و قیمت تاب کودک

از لذت‌بخش‌ترین بازی‌های همه دورانهای زندگی تاب سواری است. در واقع تاب بازی در هر سنی آرامش‌بخش است. این بازی برای کودکان بسیار جذاب است. استفاده از تاب برای کودکان در منزل شاید یکی از راه‌های مطمئن برای بازی و سرگرمیشان باشد. تاب بازی می‌تواند انرژی کودکانه خود را در محیطی امن تخلیه کرده و باعث شادی آنها گردد.

 توصیه: از گذاشتن کودکتان در تاب به تنهایی و به مدت زیاد خودداری نمایید.

 تاب سواری برای کودکان در فضاهای باز سبب می‌شود تا توانایی یادگیری در آ‌ن‌ها افزایش یابد. اما بعضی از روزها شاید به‌دلیل کمبود زمان یا شرایط بد آب و هوایی امکان پارک بردن کودک وجود نداشته باشد اما با تهیه تاب‌هایی که در منزل نصب می‌شوند شما امکان استفاده از این وسیله را به کودک خواهید داد.

توصیه: بهتر است از تاب کودک با کمربندهای 5 نقطه‌ای استفاده کنید تا از جراحت و فرو افتادن کودک در تاب در هنگام خواب‌آلودگی جلوگیری شود. 

در ادامه به بهترین‌های تاب‌های موجود در بازار توجه کنید.

تاب کودک روناک مدل ستاره ای

4

تاب قلبی و ستاره‌ای برای کودکان و نوزادان 12 تا 36 ماه. ابعاد این تاب حدد 70 در 70 در 90 سانتیمتر است. این تاب تا 20 کیلوگرم را می‌تواند تحمل نماید.

این تاب کودک قابل استفاده برای خواب و تفریح کودک بوده و در طراحی و ساخت آن از پارچه ضد حساسیت استفاده شده تا برای کودک حساسیت ایجاد ننماید.

این محصول نیاز به سرهم بندی ندارد و نحوه اتصال آن راحت است. شما به راحتی می‌توانید در خانه و طبیعت از این تاب استفاده نمایید. قسمت تشک این محصول از آویز جدا شده و به عنوان تشک خواب جهت تاب خوردن قابل وی قابل استفاده است. این تاب دارای کمربند و محافظ و همچنین قابل شستشو است.

تاب کودک نی نی موند مدل گهواره

3.3

تاب کودک نی نی موند مدل گهواره از جنس پارچه و چوب ساخته شده و مناسب برای گروه سنی زیر 9 سال است. ابعاد آن 30 در 42 در 70 سانتیمتر است. پس از خرید این محصول آن را سرهم بندی نمایید.

این محصول به‌راحتی قابلیت آویزان کردن از بارفیکس، سقف منزل، چارچوب در و شاخه‌ درخت را دارد. این تاب کودک قابلیت تغییر وضعیت دارد. یعنی هم به حالت نشسته به عنوان تاب و در خوابیده به عنوان ننو قابلیت استفاده دارد.

در بسته‌ این محصول ۹ متر طناب پنبه‌ای ضخیم که در عین نرم بودن برای کودکان، تحمل وزن بالایی دارد و ۴ عدد استوانه‌ی چوبی بسیار مستحکم از مغز تنه‌ درخت قرار داده شده است. این تاب قابلیت شستشو در ماشین لباس شویی البته با دور کم را داراست. به راحتی سرهم می‌شود و قابلیت استفاده هم در خانه و هم در طبیعت را دارد.

تاب کودک مدل الین

3.9

تاب کودک مدل الین به گونه‌ای طراحی شده است که کودک بدون استفاده از کمربند، قادر خواهد بود آزادانه در تاب حرکت کند و به جلو یا عقب واژگون نشود. 

این محصول از چوب و پارچه است. ابعاد آن 20 در 36 در 36 سانتیمتر است و قابلیت تحمل 20 کیلوگرم را دارد. این تاب مناسب برای از 6 ماهه تا 4 ساله است. این محصول نیاز به سرهم‌بندی کردن ندارد. پارچه این تاب از پارچه مبلی مازراتی است و طناب آن از کنف است. این طناب در برابر نور خورشید و خیس شدن مقاوم است. شما قادر خواهید بود از این تاب کودک در محیط منزل و فضای باز استفاده کنید.

تاب کودک مانلی تویز مدل Giraffe

3.9

تاب کودک مانلی تویز نیازی به سرهم بندی کردن داشته و قابلیت تحمل وزن تا حدود 25 کیلوگرم را دارد.

این تاب باید به طور ثابت می‌ایستد زیرا جاپایی دارد و از ایمنی برخوردار است. ابعاد آن 77 × 127 × 127 سانتی‌متر بوده و مناسب برای سنین 1 تا 4 ساله است.

شما از این تاب می‌توانید در فضای بیرون و داخل منزل استفاده کنید. این تاب دارای تسمه‌های ثابت نگهدارنده و پایه‌های فلزی است. به همیت دلیل محکم و استوار است. یادآوری می‌شود نشیمن این تاب دارای پشتی پلاستیکی به‌همراه گارد تسمه‌ای جلو است.

تاب کودک مدل الینا

3.9

تاب کودک مدل الینا که در تصویر می‌بینید مناسب برای کودکان 6 ماهه تا 4 ساله است. این تاب از جنس چوب، پارچه (مازاراتی) و طناب کنفی بوده و ابعاد آن عبارتند از 20 در 36 در 36 سانتی‌متر است. 

این محصول ظرفیت وزنی معادل 20 کیلوگرم برایش قابل تحمل است. همچنین این تاب نیاز به سرهم‌بندی ندارد. همانطور که در تصویر می‌بینید در قسمت آویزان شدن پای کودک با باریک‌تر شدن قسمت پایینی محافظ، هیچ‌گونه فشاری به پاهای کودک وارد نمی‌شود. 

گفتنی است طناب مورد استفاده در این تاب در برابر نور خورشید و خیس شدن مقاومت خود را ار دست نخواهد داد و می تواند در محیط منزل و فضای باز مورد استفاده قرار گیرد.

تاب کودک بی بی ماک مدل Raika

4

تاب کودک بی بی ماک از جنس فلز بوده و از سن 12 ماهگی تا نهایت 5 سال قابل استفاده است.

این تاب فضای کمی را اشغال می‌کنند بنابراین شما با خیالی آسوده می‌توانید از آن در فضای منزل و مهد کودک از آن استفاده نمایید. این محصول ظرفیت تحمل وزن تا 36 کیلوگرم را داشته و پس از خرید و دریافت محصول نیاز به سرهم بندی کردن دارد.

از مزایای این تاب وجود جای پا برای تعادل بهتر کودک، دارای سینی موزیکال با دو آهنگو  دارای گارد محافظ برای کودک است. این محصول به راحتی قابلیت شستشو داشته و به راحتی نیز جمع می‌شود.

تاب دو نفره کودک سپیده تویز مدل Twin 104

3.6

تاب کودک ساحل کیدز فریم فلزی به‌همراه نشیمن و قطعات پلاستیکی دارد. از مهمترین ویژگیهای این محصول وجود کمربند ایمنی، تسمه‌های ثابت‌کننده پایه‌ها، جاپایی ثابت و قابلیت استفاده در فضای بیرون و داخل اشاره کرد. همچنین موزیکال‌بودن و تنوع رنگ از جذابیت‌های تاب سپیده تویز برای کودکان است.

این محصول دو نفره است و در مجموع وزن دو کودک نباید بیش از 25 کیلوگرم باشد. نشیمن این تاب کودک از جنس پلاستیک بوده و دارای لبه‌های گرد جهت افزایش ایمنی کودک است. 

دو کمربند ایمنی سه‌نقطه‌ای با یک بست پلاستیکی هم مهار کودکان را روی نشیمن به عهده دارند. گفتنی است چهار قطعه پلاستیکی به شکل زرافه، محور فریم را به نشیمن متصل می‌کنند و این فریم به‌وسیله‌ روکش رنگ در برابر زنگ‌زدگی مقاوم شده است تا دوام بالایی داشته باشد

این محصول نیاز به سرهم بندی کردن دارد همچنین مناسب برای کودکان 1 تا 4 سال است.

تاب کودک مدل 30-1590

4.2

این مدل از تاب کودک که در تصویر می‌بینید خاصیت ضدآب بودن دارد. و قابلیت شستشو بودن داشته و همچنین از پارچه ضد حساسیت برای تشک تاب استفاده شده است.

این تاب به آسانی و راحتی نصب می‌شود. این مزیت این تاب است. از دیگر مزایای این تاب ایمنی فوق العاده بالای آن است که دلیل آن هم طراحی بی‌عیب و نقص و همینطور استفاده از کمربند برای این تاب است. در ساخت این تاب ارگونومی و بهداشت و سلامت کودک نیز در نظر گرفته شده است.

این محصول مناسب برای گروه سنی12 تا 36 ماهگی است. این تاب نیاز به سرهم بندی کردن دارد.

تاب کودک ساحل کیدز مدل Squirrel

2.8

تاب کودک «ساحل کیدز» مدل (Squirrel) مناسب برای گروه سنی 2 تا 6 سال است. ابعاد این محصول 90 در 70 در 124 سانتیمتر و تحمل وزنی 50 کیلوگرم است.

این تاب از جنس پلی‌اتیلن که نوعی پلاستیک بوده تولید شده و لبه‌های تاب گرد و دارای منحنی است تا از برخورد کودک با این لبه‌ها آسیب چندانی به وجود نیاید. مونتاژ و سرهم کردن این تاب کار سختی نیست و بدون ابزار قابل انجام است.

با خرید و سرهم کردن این تاب شما خواهید توانست لحظات شادی را برای فرزند خود به ارمغان آورید.

سرسره کودک مدل سورنا

4

سرسره کودک مدل سورنا از جنس پلاستیک است و مناسب برای گروه سنی 2 تا 6 سال است. ابعاد این محصول 150 در 53 در 87 سانتی‌متر و وزنی حدود 7 کیلوگرم بودن.

این محصول قادر است وزنی تا 50 کیلوگرم را تحمل نماید. بعد از خرید این محصول باید آن را سرهم‌بندی نمایید. هماطور که گفته شد این محصول از جنس پلاستیک فشرده بوده و لبه‌های گرد جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به کودک جلوگیری به عمل می‌آورد. شما می‌توانید پس از خرید این محصول از آن در داخل منزل و حیاط یا محیط بیرون از منزل از آن استفاده نمایید. نصب این محصول آسان بوده و نیاز به ابزار خاصی ندارد. دسته بسکتبال حالت جداشونده دارد.


در ادامه بخوانید : چادر بازی کودک: خرید و قیمت چادر بازی کودک (ارزان ترین)


در ادامه بخوانید : بهترین صندلی ماشین کودک به همراه قیمت روز( باکیفیت ترین)

آیا تاب بازی برای کودکان فایده‌ایی دارد؟

از جمله فواید تاب بازی برای کودکان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کودکان در محیط‌های بازی می‌توانند با هم سن‌های خود ارتباط برقرار کنند.
  • چون تاب بازی با جب و جوش همراه است موجب می‌شود تا کودکان ورزشی هم انجام دهند و انرژی خود را تخلیه نمایند.
  • توانایی کودکان در استفاده از چشم و دست و هوش افزایش می‌یابد.
  • در هنگامی که کودکی بی قراری می‌نماید تاب سواری می‌تواند برای وی خواب‌آور و آرامش‌بخش باشد.

ایمن ترین راه برای استفاده از تاب کودک؟

  • اجازه ندهید کودک شما در تاب نوزاد بخوابد.
  • مطمئن شوید که تاب کودک شما نمی تواند به راحتی واژگون شود. 
  • صندلی‌های کودکی که می‌توانند در زاویه 50 درجه یا بیشتر استفاده شوند، باید دارای بند‌های شانه‌ای باشند تا کودک شما را در جای خود نگه دارد. همیشه از تسمه های شانه ای که روی تاب کودک ارائه شده است استفاده کنید و مطمئن شوید که از آنها به درستی استفاده می کنید.
  • محدودیت های وزن تاب کودک خود را رعایت کنید و اگر کودک شما وزن بالاتری دارد، او را در تاب قرار ندهید.
  • بررسی کنید تا مطمئن شوید که گهواره تاب چه در حالی که تاب در حال حرکت است چه در حالت ثابت صاف می ماند.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.