بهترین و باکیفیت ترین کیف پول و جاکارتی های چرم مردانه


بهترین کیف و جاکارتی‌هایی چرم مردانه:

کیف پول جزو اکسسوری‌هایی است که هم در بین زنان و هم در بین مردان طرفداران زیادی دارد. استفاده از کیف پول‌های چرم طبیعی در مردان رایج است. چرم گاوی برای کیفهای جیبی مردانه مناسب‌تر است. البته گفتنی است کیف‌های جیبی مردانه از نظر جنس انواع متفاوت و مختلفی دارد. از جمله کیفهایی از جنس کتان، پارچه، چرم مصنوعی و ... است.

همچنین انواع کیف پول جیبی مردانه عبارتند از:

 • کیف پول چرم جیبی
 • کیف پول چرم کتی
 • کیف پول چرم دو لت
 • کیف پول چرم سه لت

در بین انواع کیفهای مردانه بالا کوچک‌ترین کیف، کیف پول چرم جیبی است که معمولا به صورت کتاب باز و بسته می‌شود و سایز آنها 9 و یا 10 در 11 سانتیمتر به صورت بسته است.

کیف‌های پول مردانه معمولا در طیفی از رنگهای قهوه‌ای، مشکی و یا رنگهای خنثی طراحی و ساخته می‌شوند یا حداقل در بین کیف‌های پول حاضری و آماده مردانه اینگونه است. اگر کیفی خاص با مدل و رنگی خاص را در نظر دارید می‌توانید به تولیدکنندگان در این عرصه سفارش دهید. در ادامه تیم چی‌بگیر نظر شما را به بهترین‌های این اکسسوری جذاب جلب خواهد نمود.

کیف پول چرم جانتا مدل 124

کیف پول چرم جانتا مدل 124

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

 کیف پول چرم جانتا مدل 124 که مخصوص آقایان هست را در تصویر بالا مشاهده می‌کنید. این کیف از چرم طبیعی است و وزن آن حدود 223 گرم است و از طریق زیپ باز و بسته می‌شود.

کیف پول چرم جانتا قابلیت این را دارد که بتواند 14 عدد کارت اعتباری را درون خود جای دهد. در واقع برای ان 14 محل نگهداری کارت اعتباری تعبیه شده است. همچنین قسمتی درون این کیف طراحی شده که به شما این امکان را می‌دهد را درون آن سکه بگذارید. در درون این کیف پول حتی وجود جای کلید هم طراحی شده است.

این کیف پول که در ایران طراحی و دوخته شده است در طول 5/19 سانتیمتر در عرض 10 و در ارتفاع 5/3 سانتیمتر است.

 مهمترین مزایای خرید این کیف:

 • وجود بند مچی چرمی جهت نگهداری راحت و ایمن کیف
 • قابلیت قرار دادن دو عدد گوشی
 • محل نگهداری سکه و اقلام کوچک

 کیف پول مردانه چرم مشهد مدل D5049-064

 کیف پول مردانه چرم مشهد مدل D5049-064

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید 

 کیف پول مردانه چرم مشهد مدل  D5049-064را تصویر مشاهده می‌کنید. این کیف پول مردانه چرم از طریق دکمه باز و بسته می‌شود و دارای ابعاد 17 در 10 سانتیمتر بوده و در عمق هم 5/1 سانتیمتر است.

این کیف پول چرم دارای رویه ساده بوده و دارای یک بند است که جهت استفاده دستی می‌توان از آن استفاده نمود.

از مهمترین مشخصات این کیف چرم طبیعی دستی می‌توان به وجود محافظی برای قرارگیری کارت اعتباری و وجود محفظه‌هایی جهت نگهداری اسکناس اشاره نمود. این کیف چرمی دستی در ایران تهیه و تولید شده است.

 مهمترین مزایای خرید این کیف:

 • تهیه شده از چرم طبیعی
 • دارای بند جهت استفاده دستی

 جاکارتی چرم دیاکو کد  atm102

 جاکارتی چرم دیاکو کد atm102


قیمت روز،تصاویر بیشتر و خرید

 جاکارتی چرم دیاکو کد  atm102را در تصویر بالا می‌بینید. این جاکارتی چرمی با ابعاد 11 در 8 قابلیت نگهداری کارتهای اعتباری شما را دارد. جاکارتی چرم دیاکو از چرم طبیعی است و حدود 100 گرم وزن دارد. این جاکارتی از طریق دکمه باز و بسته می‌شود و قابلیت نگهداری 5 عدد کارت اعتباری است. این جاکارتی علاوه بر داشتن جاکاراتی می‌تواند دو عدد عکس را نیز در خود جای دهد

 مهمترین مزایای خرید این کیف:

 • تهیه شده از چرم طبیعی
 • محل نگهداری 5 عدد کارت اعتباری
 • محل نگهداری 2 عدد عکس

 کیف دسته چک چرمینه اسپرت کد 79008


 کیف دسته چک چرمینه اسپرت کد 79008


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

 کیف دسته چک چرمینه اسپرت کد 79008 یک کیف دستی تمام عیار است. این کیف برای خانمهایی که دارای دسته چک هستند نیز مناسب است. گفتنی است جنس این کیف پر کاربرد از چرم طبیعی و دارای وزنی حدود 170 گرم است. به راحتی و مانند یک کتاب باز و بسته می شود بدون وجود زیپ یا دکمه مگنتی.

این کیف زیبا که از چرم طبیعی گاو تهیه شده استر دوزی پارچه ای دارد و بسیار محکم و با کیفیت است. این کیف دستی محل نگهداری 9 کارت اعتباری است. همچنین به دلیل وجود جای دست چک در این کیف محل نگهداری خودکار نیز برای این کیف تعبیه شده است.

مهمترین مزایای خرید این کیف:

 • تهیه شده از چرم طبیعی
 • محل نگهداری 9 عدد کارت اعتباری
 • محل نگهداری خودکار
 • محل نگهداری دسته چک

 کیف پول مردانه چرم ماکان کد  psh 2

 کیف پول مردانه چرم ماکان کد psh 2


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کیف پول مردانه چرم ماکان کد psh 2 تهیه شده از بهترین چرم موجود است. این کیف به صورت کتابی باز و بسته می‌شود. یراق‌های این کیف پول همگی آبکاری شده‌اند. این کار سبب می‌شود که عمر اجزاء این کیف پول بیشتر شود. باید یادآوری شود چرم این کار از چرم طبیعی و بهترین نوع و درجه یک است.

لازم به ذکر است که برای نگهداری و تمیز کردن این محصول چرمی از واکس بی‌رنگ مخصوص چرم استفاده کنید.

 مهمترین مزایای خرید این کیف:

 • تهیه شده از چرم طبیعی
 • محل نگهداری 8 عدد کارت اعتباری

 کیف پول چرما اسپرت کد HBK001

 

 کیف پول چرما اسپرت کد HBK001


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کیف پول چرما اسپرت کد HBK001  هم مناسب برای خانم‌ها و هم برای آقایان است. وزن این کیف حدود 200 گرم بوده و از جنس چرم طبیعی شتر است. نحوه باز و بسته شدن این کیف پول مگنتی است و داخل کیف زیپ هم وجود دارد. این بسیار جادار و مفصل است زیرا قادر است 8 عدد کارت اعتباری را در خود جای دهد. جای نگهداری سکه هم داشته و فضای قراردادن اسکناس هم در آن وجود دارد.

مهمترین مزایای خرید این کیف:

 • تهیه شده از چرم طبیعی
 • محل نگهداری 8 عدد کارت اعتباری
 • قسمت اختصاصی برای موبایل
 • محل قرارگیری حداقل صد عدد اسکناس
 • قسمت مجزا برای سایر مدارک

 کیف پول چرم حقی مدل  w13

 

 کیف پول چرم حقی مدل w13

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کیف پول چرم حقی مدل w13  هم برای خانم ها مناسب است و هم برای آقایان. این کیف پول زیبا از جنس چرم طبیعی است. نحوه باز و بسته شدن این کیف از طریق دکمه است. در این کیف زیبا شما قادر خواهید بود 7 کارت اعتباری نگهداری کنید. جای هم هم داشته و همینطور به شما این امکان را می‌دهد که جای سکه هم داشته باشید.

کشور تولید کننده این کیف زیبا ایران عزیزمان است.

مهمترین مزایای خرید این کیف:

 • تهیه شده از چرم طبیعی
 • محل نگهداری 7 عدد کارت اعتباری

کیف پول مردانه چرم نیروانا مدل  A528

 

کیف پول مردانه چرم نیروانا مدل A528

قیمت روز، تصاویر بیشتر وخرید

 کیف پول مردانه چرم نیروانا مدل  A528از نوع کتابی است. از جنس چرم است و در آن از دورنگ چرم استفاده شده است. ابعاد 9 در 11 است و این کیف بسیار کاربردی است و در جیب عقب به راحتی جا می‌شود.

این کیف دارای محفظه نگهداری 10 کارت اعتباری است. و محفظه‌ای هم که می‌تواند اسکناس را نگهداری کند 2 قسمت است.

این کیف پول چرم جیبی از چرم طبیعی گاوی تهیه شده است بنابراین بسیار مقاوم و با کیفیت است. برای نگهداری بهتر و بیشتر این کیف بهتر است از تماس آب و تابش نور خورشید مستقیم با آن خودداری شود. از برخورد الکل و مواد ضدعفونی کننده به این کیف چرم خودداری کنید و همچنین جهت تمیز و براق شدن کیف استفاده از روغن زیتون را فراموش نشود.

این کیف زیبا و شیک در ایران تولید و تهیه شده است.

 مهمترین مزایای خرید این کیف:

 • تهیه شده از چرم طبیعی گاوی
 • محل نگهداری 10 عدد کارت اعتباری
 • 2 محفظه نگهداری اسکناس

 کیف پول مردانه ذن یونی سان مدل  CL9920-SMW-R

 

 کیف پول مردانه ذن یونی سان مدل CL9920-SMW-R


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کیف پول مردانه ذن یونی سان مدل  CL9920-SMW-Rرا در تصویر می‌بینید که از چرم طبیعی تهیه شده و به صورت کتابی باز و بسته می‌شود. ابعاد این کیف جیبی بسیار زیبا 10 در 9 سانتیمتر است و با لایه‌هایی از براده‌های چرم طبیعی هم مقاوم‌سازی شده است.

برای نگهداری این کیف که ازچرم طبیعی است بهتر است با محلول مخصوص شستشو شود.

مهمترین مزایای خرید این کیف:

 • تهیه شده از چرم طبیعی و مقاوم سازی شده
 • ظریف و جادار

 كيف پول مدل گيسونا كد  SL410

 كيف پول مدل گيسونا كد SL410

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

 كيف پول مدل گيسونا كد  SL410گونه ای طراحی شده است که مناسب برای خانم‌ها و آقایان است. این کیف از چرم طبیعی با وز 100 گرم ساخته و طراحی شده است.

نحوه باز و بسته شدن این کیف زیبا از طریق مگنت است. این کیف زیبا قادر است تا 20 عدد کارت اعتباری را در خود جای دهد. همچنین محل نگهداری عکس 3 عدد عکس هم در این کیف تعبیه شده است. این کیف به صورتی طراحی شده شده که محل نگهداری سکه و سیم کارت هم در این کیف وجود دارد. برای اینکه این کیف از نظر امکانات کامل باشد علاوه بر فضای نگهداری اسکناس فضایی جهت نگهداری کلید هم وجود دارد.

این کیف که تمام چرم طبیعی و گاوی است تولید ایران و با چاپ کروکودیل است.

مهمترین مزایای خرید این کیف:

 • تهیه شده از چرم طبیعی گاوی و مقاوم
 • بسیار جادار

در هنگام خرید کیف پول چرم به این نکات دقت کنید:

در نظر داشته باشید طراحی و دوخت کیف‌های پول چرم مردانه بسیار با هم متفاوت هستند. همین امر ظاهری متفاوت و گوناگون با کیفیتی متفاوت را برای این محصول ایجاد کرده است. بعضی از تولیدکنندگان فقط برای لایه رویه کیف‌های پول از چرم طبیعی استفاده نموده و برای لایه‌های درونی و داخلی چرم مصنوعی، کتان، برزنت و یا چرمهای طبیعی ضعیف به کار می‌برند. در هنگام خرید به این مساله دقت نمایید.

همچنین تولیدکنندگان کیف‌های پول چرم مردانه ممکن است برای تولید این اکسسوری از یراق‌ها و ابزارآلاتی چون زیپ، سرزیپ، حلقه و مگنتها و ..... از جنس نامرغوب و درجه دو استفاده نمایند. در هنگام خرید حتما این قطعات را چک نمایید. بهتر است این اقلام از جنس برنج و یا فولاد ضد زنگ باشند. تا از خراب شدگی سریع و صدمه رساندن به چرم در امان باشید. هرچند تمام این مواردی که ذکر شد بر قیمت این محصول تاثیر خواهد گذاشت.

حائز اهمیت است شما در هنگام خرید یک اکسسوری چرم هرچند کوچک، از گارانتی و ضمانت پس از فروش آن اطمینان حاصل نمایید. تا اگر زیپ و یا قسمتهای دیگر کیف که در معرض فرسایش هستند دچار خرابی شد بتوانید بدون هیچ هزینه‌ای و یا با اطمینان خاطر از خدمات پس از فروش آن را برای تعمیر ارسال کرده و مجدداً استفاده نمایید. وجود گارانتی سبب اعتماد خریدار به فروشنده و احترام فروشنده به خریدار خواهد شد.

برای خرید یک کیف پول مردانه نیازتان را در ذهن مرور کنید تا ببینید که به چه قسمتهایی در یک کیف نیازمندید. کیف‌های پول معمولاً باید مجهز به محلی برای کارتهای بانکی، محلی برای پول خورد، مکانی برای قراردادن اسکناس هستند. بر طبق نیاز و خواسته خود شما می توانید درنظر بگیرید چگونه کیف پولی می‌خواهید.

به طور کلی یک کیف پول با چرم طبیعی به دلیل ماندگاری بالا به خاطر کیفیت ماده اولیه که همان چرم باشد گران‌تر از قیمت همین محصول با جنس دیگری است به همین دلیل در هنگام استفاده از این اکسسوری دقت لازم را به عمل بیاورید.

 سخن آخر

در آخر یادآور می شویم که برای داشتن کیف پول چرم با عمر طولانی آن محصول را از تابش مستقیم نورخورشید دور نگهدارید. همچنین سعی کنید آن را در معرض مواد شیمیایی قرار ندهید. سعی کنید دستی که حاوی عطر و یا کرم خورده است را به کیف نمالید. برای بهتر ماندن محصول مورد نظرتان حتما نحوه تمیز کردن و برق انداختن آن را از فروشنده سوال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.