سارافون زنانه:20 مدل سارافون زنانه شیک و مجلسی

پیشنهاد خرید 20 مدل سارافون زنانه مجلسی و شیک

در این روزها قبل از اینکه حرفی بزنیم، لباس و ظاهر ما با مخاطب ارتباط برقرار می‌کنه و همه در تلاش هستیم تا همیشه در هر شرایطی شیک و خوش‌پوش ظاهر بشیم. این خوش‌پوشی علاوه بر اینکه باعث گسترش روابط ما می‌شود، اعتماد بنفسمان را برای حضور در مجالس‌های رسمی و دورهمی‌ها بیشتر می‌کند. یکی از لباس‌هایی که از کودکی با انواع آن بزرگ شدیم و خودمان را در آینه با آن لباس شناختیم، سارافون زنانه است. در این نوشته به شما کمک می‌کنیم تا با بهترین سارافون‌های بازار آشنا شوید.

سارافون زنانه مدل هلن 1

جنستنسل
طرحساده
قدروی زانو
یقههفت
مورد استفادهروزمره،  مهمانی

سارافون زنانه مدل مخمل کبریتی z15

جنسمخمل
طرحطرح‌دار
قدزیر باسن
یقهدکمه دار
مورد استفادهاسپرت

سارافون زنانه مدل D1195

جنسلاکرا
طرحطرح‌دار
قدروی زانو
یقهگرد
مورد استفادهمهمانی

ست شومیز و سارافون زنانه السانا مدل جانا کد 82515

جنسکرپ
طرحساده
قدروی زانو
یقهبرگردان
مورد استفادهروزمره

سارافون زنانه مدل aaa

جنسکتان
طرحطرح‌دار
قدبلند
یقهباز
مورد استفادهاسپرت، روزمره، مهمانی

سارافون زنانه کد 100129150fn

جنسکرپ
طرحطرح‌دار
قدروی زانو
یقهبرگردان
مورد استفادهمهمانی، روزمره

سارافون زنانه کد 224

جنسپارچه، لاکرا
طرحطرح‌دار
قدزیر زانو
یقهگرد
مورد استفادهاسپرت، روزمره، اداری و رسمی، مهمانی

سارافون زنانه مدل SimpB

جنسویسکوز
طرحساده
قدزیر زانو
یقهباز
مورد استفادهروزمره، مهمانی

سارافون زنانه عاطفه نادری مدل پیش بندی GR

جنسکتان
طرحساده
قدزیر زانو، ۱۲۰ سانتی متر
یقهگرد
مورد استفادهمهمانی، روزمره

سارافون زنانه آر اِن اِس مدل 108025-59

جنسنخ
طرحطرح‌دار
قدروی زانو
یقهگرد
مورد استفادهروزمره

سارافون زنانه آر اِن اِس مدل 108044-99

جنسنخ
طرحطرح‌دار
قدروی زانو
یقهگرد
مورد استفادهروزمره

سارافون زنانه ناوالس کد S2019-BW

جنسنخ، ویسکوز
طرحساده
قدزیر زانو
یقهگرد
مورد استفادهروزمره، مهمانی، ادارای و رسمی

سارافون زنانه مانگو مدل DENIM-23075648

جنسالاستین، نخ
طرحساده
قدروی زانو
یقهبندی
مورد استفادهاسپرت، روزمره، مهمانی

سارافون زنانه کد 132

جنسجین
طرحساده
قدزیر زانو
یقهگرد
مورد استفادهمهمانی، روزمره

سارافون زنانه مدل 002

جنسالیاف طبیعی
طرحساده
قدبلند
یقهباز
مورد استفادهاسپرت، روزمره، اداری و رسمی، مهمانی

سارافون زنانه مدل مطبق کد 01

جنسالیاف نخی، پلی استر
طرحطرح دار
قدروی زانو
یقهگرد
مورد استفادهمهمانی، روزمره

سارافون زنانه آر اِن اِس مدل 108027-84

جنسنخ، پلی استر
طرحطرح‌دار
قدروی زانو
یقهگرد
مورد استفادهروزمره

سارافون زنانه اسمارا مدل 313179

جنسالاستین، پلی استر، جین، کتان
طرحساده
قدروی زانو
یقهبندی
مورد استفادهاسپرت، روزمره، مهمانی

سارافون زنانه اچ اند ام مدل moj0438353-001

جنسویسکوز
طرحساده
قدتا روی زانو
یقهبندی
مورد استفادهروزمره، مهمانی

سارافون زنانه سی اند ای مدل 11809155

جنسویسکوز، لنین
طرحطرح‌دار
قدمیدی
یقهبرگردان
مورد استفادهمهمانی، روزمره

در هنگام خرید سارافون زنانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

خرید و قیمت سارافون مجلسی و سارافون خانگی

قبل ازخرید با دقت فکر کنید که این تیپ و لباس را در کجا می‌خواهید بپوشید.سارافون زنانه شیک در مدل‌های مختلف مخصوص استفاده روزمره، مهمانی، ادارای و رسمی و حتی مهمانی طراحی شده است. پس با انتخاب محل پوشش به راحتی می‌توانید انتخاب کنید.

جنس سارافون: 

جنس هر لباس با توجه به آب‌وهوا و موقعیتی که در آن حضور دارید، متفاوت است. اگر به دنبال سارافون زنانه خانگی هستید، قطعا جنس‌های سبک و راحت مانند لنین و حریر به شما احساس لطیفی خواهند داد. و اگر در فصل‌های سرد می‌خواهید تیپ اسپرت داشته باشید، سارافون‌هایی با جنس لی و کتان هم شما را خوش‌تیپ و هم گرم نگه می‌دارد.

رنگ سارافون:

 در هنگام خرید سارافون را در تن خود تجسم کنید. یکی از ویژگی‌های دلنشین خوش‌پوشی با سارافون ست کردن دیگر لباس‌ها با آن است. معمولا سارافون زنانه را با جوراب شلواری و لباس زیر آن ست می‌کنند. برای همین با انتخاب درست رنگ سارافون می‌توانید دیگر لباس‌هایتان را با آن هماهنگ کنید.

:کوتاه و بلندی سارافون

 این ویژگی با سایز سارافون بسیار متفاوت است، زیرا کوتاهی و بلندی سارافون طراحی‌های متفاوتی دارند. سارافون زنانه بلند معمولا در مهمانی‌ها و جاهای رسمی‌تر کاربرد دارد و بلندی لباس باید به‌صورتی باشد که جلوی دست و پا را نگیرد. سارافون‌های کوتاه هم بیشتر کاربرد مهمانی و استفاده در خانه دارد.

:سایز سارافون

بیشتر وقت‌ها ذر هنگام خرید سارافون بدیهی‌ترن نکته را فراموش می‌کنیم. اصولا بیشتر افراد زیر سارافون خود لباس دیگری هم می‌پوشند و در هنگام خرید حتما یک لباس زیزر سارافون خود به تن داشته باشید تا دچار اشتباه نشوید. اگر هم به‌صورت اینترنتی قصد خرید دارید در ادامه مقاله به شما برای اندازه‌گیری بهتر سایز کمک کرده‌ایم.

چگونه سایز خود را برای یک لباس اندازه بگیریم؟ 

سال‌ها است که صنعت مد معیارهایی را برای تعیین سایز لباس مورد مناسب هر فر تعیین کرده است. برای اینکه بتوانید با خیال راحت لباسی را اینترنتی سفارش دهید به شما کمک می‌کنیم تا بهتر با سایز خود آشنا شوید.

برای اینکه بتوانید یک خرید سارافون زنانه خوب را تجربه کنید، اول باید بدانید که هر قسمت از بدن را به چه صورتی اندازه‌گیری کنید. اصلا به اندازه کدام قسمت‌ها نیاز دارید؟ برای تعیین سایز شما به اندازه دور کمر، گردن و سینه احتیاج دارید.

چگونه دور کمر خودم را اندازه بگیرم؟

برخلاف همه که تصور می‌کنند بایدمتر بر روی دور لگن باشد، باید متر را در جایی قرار دهید که از روی ناف و گودی کمر شما بگذرد.

چگونه دور گردن خود را اندازه بگیریم؟ 

برای لباس‌هایی که یقه دار هستند، بهتر است متر را بر روی گودترین قسمت گلوی خود قرار دهید و اندازه‌گیری کنید.

چگونه دور سینه خود را اندازه بگیریم؟ 

برای اندازه گیری این قسمت حتما متر را رها و آزاد بگذارید تا در اندازه‌گیری و سایز دچار خطا نشوید. از برجسته‌ترین قسمت شروع به متر کنید و مواظب باشید که از پشت هم در یک راستا و خط بگذرد.

برای اینکه بدانید یک لباس تا کجای بدن شما را می‌پوشاند بهتر است تا قد کامل خود را اندازه بگیرید و البته برای سارافون زنانه معمولا از سر شانه تا زانو را اندازه بگیرید.

سارافون با تونیک چه تفاوتی دارد؟

خیلی از ما سارافون را تونیک و یا شومیز می‌دانیم و خیلی وقت‌ها حتی آن‌ها و کاربردی که دارند را با یکدیگر اشتباه می‌کنیم.

لباس شومیز چیست؟

 چند سالی است که در مدهای ایرانی شومیز بسیار محبوب شده است و در بسیاری از مهمانی‌ها دختران نوجوان و زنان در طرح و رنگ‌های مختلف آن را می‌پوشند. طراحی شومیز ابتدا در ذهن طراحان مد فشن و لباس فرانسه آمده بود که لباسی طراحی کنند بسیار ساده و از پشت با یک دکمه بسته شود و اصولا زیر لباس‌های دیگر پوشیده شود. هنوز هم شومیز زیر سارافون زنانه پوشیده می‌شود.

لباس تونیک چیست؟ 

تونیک‌ها به نسبت شومیز کمی خودمانی‌تر و کاربرد روزانه دارند. می‌توان گفت تونیک‌ها همان لباس‌ با آستین‌های بلند و کوتاهی هستند که فقط از نظر ابعاد کمی گشادتر و بلند تر هستند. معمولا تونیک‌ها به دلیل حس خوب و راحتی که می‌دهند در خانه و مهمانی‌های صمیمی استفاده می‌شوند.

سارافون چیست؟ 

در زمان‌های بسیار دور مردم روسیه علاقه خاصی به دامن و پیرهن‌های یکسره داشتند و طراحان مد آن روزهای روسیه سارافون را به مد اضافه کردند. سارافون زنانه مجلسی با طرح‌های خاص خود در بسیاری از محفل‌های امروزی هم کاربرد دارد. در زیر این لباس‌ می‌توانید جوراب شلواری‌های نخی و حتی پشمی با رنگ‌های مختلف را ست کنید. قیمت سارافون زنانه باتوجه به کاربردی که دارند بسیار متفاوت است و معمولا آن سارافون‌هایی که در  مجالس استفاده می‌شوند به دلیل جنس متفاوتشان هزینه بیشتری دارند.

نتیجه گیری

معمولا دوست داریم لباس‌هایی بخریم که برای ما کاربرد بیشتری داشته باشند. خوش‌تیپ باشیم و هزینه کمتری را پرداخت کرده باشیم. یکی از بهترین لباس‌هایی که هیچ وقت از مد نیافتاده و تنوع آن برای هر موقعیتی بسیار زیاد است، سارافون زنانه است. سارافون را به راحتی می‌توان در هر فصل و موقعیتی پوشید. اگر در فصل‌های سرد به فکر سارافون بودید، با جوراب‌های رنگی به استقبال طبیعت زیبا و خوش رنگ بروید. در هر مهمانی و خانه هم با سارافون‌هایی از جنس حریر و نخ با احساس راحتی خوش بگذرانید و معاشرت کیند.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
نظرات چی بگیر - فاطمه

خرید رویه زنانه هاتونو از چه سایتی انجام میدین؟ تاحالا از انلاین شاپ تک دوخت لباس گرفتین؟ راضی بودین؟ چطور بوده؟ اسمشو خیلی شنیدم و میخوام ببینم چطوره

30 مرداد 1401 - 11:49

پاسخ