هدیه برای خانم ها چی بگیریم؟ راهنمای خرید کادو برای خانم ها

فاطمه ریاضی 30 مهر 1398 | 16:48
114
زمان مورد نیاز برای مطالعه:

هدیه برای خانم های چی بخریم؟

خریدن هدیه در مناسبتهای مختلف برای اونهایی که دوستشون داریم گاهی یک دغدغه می‌شود. همانطور که دوست داریم هدیه خوبی دریافت کنیم، دوست داریم هدیه خوبی نیز پیشکش کنیم و برق شادی و خوشحالی را در صورت عزیزمان تماشا کنیم. سالگرد ازدواج، تولد، قبولی در دانشگاه و ... از مناسبتهایی هستند که معمولاً انتظار می‌رود با یک هدیه همراه باشد. البته میزان بودجه‌ای که در نظر گرفته‌ایم نیز با میزان ارتباطمان با فرد گیرنده هدیه رابطه مستقیمی دارد. 

در همین رابطه ما پیشنهادهای متفاوتی با توجه به مبلغی که شما برای هدیه گرفتن در نظر دارید پیشنهاد می‌دهیم.

پکیج شماره یک: ملایم و اقتصادی

رژلب جامد دایانا مدل مات شماره 07 و 06

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا


مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

رژ لبهای دایانا با شماره 07 و یا 06 مات، حاوی ویتامین E مغذی و تقویت کننده لب، ساخت کشور ترکیه، رنگهایی هستند که تقریباً با همه سلیقه ها سازگار هستند. نه خیلی کمرنگ هستند و نه خیلی تند و برای بیشتر مکانهای عمومی به راحتی می توان از این رنگها استفاده نمود.

 لاک ناخن گلدن رز مدل کالر اکسپرت شماره 07 و   09مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا


این لاک محصولی جدید از برند محبوب گلدن رز می‌باشد که برس پهن و پوشش‌دهی بالای آن شما را کمک می‌کند که یک انتخابی خوب برای روزمره و یا اسپرت، داشته باشید. از آنجایی که این رنگهای پیشنهادی ما به شما کاملاً ملایم هستند، شما برای هر نوع سلیقه‌ای می‌توانید این لاکها را تهیه نمایید. 

ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Volume

یا

ریمل حجم دهنده بورژوآ مدل Volume Glamour با درب مسی

 

ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Volume

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

ریمل حجم دهنده بورژوآ مدل Volume Glamour با درب مسی

مشاهده این محصول دردیجی‌کالا


دو ریمل پیشنهادی ما به شما جهت کامل کردن پکیج هدیه ای خود، دو مارک ارزنده و معروف هستند که بسیاری از مصرف کنندگان حرفه‌ای این کالا آن را پیشنهاد داده اند. این دو ریمل، حجم دهنده پرکننده نیز هستند و مژه‌ها را سیاه‌تر و زیباتر می‌نمایند.

 سایه چشم مای شماره 065

 سایه چشم مای شماره 065

مشاهده این محصول در دیجی کالا

سایه چشم مای، با یک برندی نام آشنا، می‌تواند پکیج آرایشی ما را کامل کند. سایه چشم مای شماره 065 انتخابی عالی، کاربردی و ملایم است. این سایه چشم را با درخشش بیشتر، زیبا و گیراتر نشان می دهد. پشت چشم یک دست می‌شود و جلوه خاصی به فرد می دهد.