معرفی سرم تقویت کننده مژه و ابروی سریتا


معرفی سرم تقویت کننده مژه و ابروی سریتا

بسیاری از بانوان از کم پشتی ابرو و مژه‌های خود رنج می‌برند. چشم ها چراغ صورت هستند و مژه و ابروهای پرپشت و زیبا اعتماد به نفس افراد را دو چندان می کند. زیبایی ابرو و مژه ربطی به سن و سال ندارد و غالباً افراد در هر سنی که باشند دوست دارند که از صورت زیبایی برخوردار باشند. این طبیعت بالفطره انسان است که به دنبال زیبایی است. گفته شده است که مژه های بلند ریشه در ژنتیک افراد دارد. اما تحقیقات نشان داده است که تغذیه رابطه مستقیمی با میزان رشد مو دارد.

اگر فردی به میزان لازم از ویتامین ها مانند B, C استفاده کند سلامت موهای خود را تضمین کرده است.

امروزه بانوان برای جبران کردن کم پشتی مژه های خود از انواع اقسام محصولات حجم دهنده مژه و یا کاشتها استفاده می‌کنند که هر کدام از این موارد، عوارض خود را خواهند داشت. اکثرا شیمیایی هستند و ممکن است موجب خسارات زیادی از جمله عفونت شوند.

راهکارها و دستورالعمل های زیادی برای تقویت مژه و ابرو و رشد آنها وجود دارد. از جمله درمان‌های خانگی. اما معمولا به دلیل اینکه این روشها زمان‌بر هستند تداوم نمی‌یابند. روغن کرچک، روغن بادام، روغن هفت مغز، روغن هسته انگور، روغن رزماری، روغن سیاه دانه، روغن زیتون و ..... جزو روغن هایی هستند که موجب تقویت و رشد مژه و ابرو خواهند شد. 

در این میان داروهای تقویت مژه و ابرو زیادی هم به بازار عرضه شدند که زمان رشد ابرو و مژه را کاهش دادند. برندها و مارک‌های زیادی شروع به ساخت و توزیع آن در بازارهای جهانی کردند با تجربه‌های موفق و ناموفق. یکی از معتبرترین و بهترین محصولات تقویت مژه و ابرو سریتا است که جایگاه ویژه‌ایی در بین مصرف کنندگان دارد. در ادامه به بررسی بهترین تقویت کننده ابرو و مژه سریتا می‌پردازیم. 

برای اینکه شما نیز این تجربه خوب را پس از مصرف به دست آورید استفاده از محصولات زیر را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

محلول تقویت کننده مژه سریتا مدل Eyelash حجم 7 میلی لیتر

محلول تقویت کننده مژه سریتا 7 میلی گرم ساخت ایران، موجب رشد، استحکام و ضخامت مژه ها می شود. این محلول بر روی سلولهای فولیکولی مژه اثر می‌گذارد و موجب رشد و رویش مجدد مژه ها می‌شود.

 همچنین محلول تقویت کننده سریتا تکثیر مژه ها را سرعت می بخشد و از ریزش آنها جلوگیری می کند. اگر می خواهید مژه هایی زیبا، حجیم و پرپشت داشته باشید از این محلول استفاده نمایید.

محلول تقویت کننده مژه سریتا مدل 012 حجم 7 میلی لیتر به همراه سرم احیا کننده ابرو مدل vitalize حجم 10 میلی لیتر

محلول تقویت کننده مژه سریتا مدل 012 حجم 7 میلی لیتر به همراه سرم احیا کننده ابرو موجب تحریک و رشد تارهای مژه می شوند. این محلول 7 میلی گرمی سریتا موجب استحکام و ضخامت مژه و ابروهای آسیب دیده می‌شوند. 

محلول ایرانی تقویت مژه سریتا غنی از ترکیبات و مواد موثری است که با اثر بر روی سلولهای فولیکولی مژه، رشد آنها را دو چندان می کند. محلول سریتا دارای بیماتوپر است، این همان ماده ای است که بر روی رشد مژه ها اثر می‌گذارد. یعنی رشد مژه را افزایش داده و ریزش آن را کاهش می دهد.

کرم تقویت کننده ابرو سریتا مدل vitalize حجم 20 گرم

کرم تقویت کننده20 میلی گرم ابروی سریتا، محصولی گیاهی است. از گیاهانی چون، رزماری، گزنه، نعنا فلفلی، بابونه، مریم گلی تشکیل یافته است. 

نحوه استفاده آن اینگونه است که کرم را بر روی ابروها ماساژ داده و اینگونه بر روی ابروها بیشتر می ماند. بهتر است برای اثرگذاری بیشتر این کرم بر روی ابروها پوست تمیز باشد تا منافذ باز پوست به تاثیر گذاری این کرم کمک نماید. از دیگر مزایای کرم تقویت کننده سریتا وجود ویتامینهای ب 5 و ب 6 درون این کرم است. 

کرم تقویت کننده سریتا با خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی و ضد پیری خود موجب هرچه زیباتر شدن ابرو و اطراف آن خواهند شد.

محلول تقویت کننده مژه سریتا مدل Lotion حجم 7 میلی لیتر

محلول تقویت کننده مژه سریتا با حجم 7 میلی گرم موجب تحریک تارهای مژه می شود. فولیکولهای مژه را رطوب رسانی می نماید و ویتامینهای موجود در این تقویت کننده موجب جلوگیری از ریزش مژه ها می شوند.

بیماتوپراست موجود در این محلول، باعث افزایش زمان رشد مژه و کاهش ریزش مژه ها خواهند شد. 

عصاره شبدر قرمز، موجود در محلول تقویت کننده مژه سریتا موجب تقویت فولیکوها و تارهای مژه خواهند شد. مژه ها را پرپشت و ضخیم‌تر می نماید. وجود ویتامینهای ب 5 و کوآنزیم A باعث انرژی زایی برای فولیکول مژه و ممانعت از خشکی مژه‌ها خواهد شد. همچنین ویتامین ب 3، موجود در این محلول موجب افزایش سد دفاعی پوست پلک می‌شود.

سرم احیا کننده ابروی سریتا حجم 10 میلی لیتر

سرم احیا کننده ابروی سریتا حجم 10 میلی غنی شده با مواد موثر در رشد و استحکام و ضخامت ابرو است. این محلول حاوی ویتامین های بسیاری که رشد و تکثیر ابروها را سرعت می بخشت و روش موها را تحریک می‌کند.

سرم احیا کننده ابروی سریتا ساخت ایران، بر روی سلولهای فولیکولی ابرو تاثیر گذاشته و رویش مجدد ابروها را دو چندان می کند. این سرم سلامتی ابرو‌ها را هم ضمانت می‌کند.

سرم احیا کننده ابروی سریتا برای آقایان نیز قابل استفاده است و قابلیت جلوگیری از ریزش موهای ابرو را نیز داراست.


در ادامه بخوانید : کرم ویتامین ‌سی: انتخاب بهترین مارک کرم و سرم ویتامین سی


در ادامه بخوانید : صابون ابرو چیست؟ نحوه استفاده از صابون ابرو

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات چی بگیر - علیپور

سلام سایت ارائه ابروومژه قیمت چندمیشه

علیپور

7 فروردین 1400 - 00:48

پاسخ