دیگر نیاز نیست برای شنا کردن و لذت بردن از تفریحات آبی منتظر فصل خاصی از سال باشیم. با پیشرفته‌تر شدن تکنولوژی و با توجه به پر شدن اوقات فراغت آدمها، دولتها این نیاز را در مردم احساس کردند که باید برای فارغ شدن از روزمرگی، گاهی باید دل به آب زد.

برای بهره‌بردن از ورزشهای آبی، نیاز به تهیه برخی لوازم و وسایل اولیه است. این یک قوانین کلی است و در همه جای جهان از این استاندارد باید پیروی می‌شود. استفاده از مایو، کلاه شنا، دماغ‌گیر و گوش‌گیر، فین، عینک شنا و ......

خوشبختانه شما با هر میزان بودجه‌ای که دارید خواهید توانست وسایل مورد نیاز خود را تهیه نمایید. وسایل شنا را می‌توانید با حداقل درآمد به دست آورید. شاید انتخاب یک عینک استاندارد، یک گوش‌گیر و دماغ‌گیر و ..  در ابتدا سخت به نظر بیاید ولی با کمی دقت و توجه خواهید توانست بهترین‌ها را با توجه به جیبتان انتخاب کنید. 

خرید بهترین عینک شنای حرفه ایی

شما در خرید عینک شنا، انتخابهای زیادی خواهید داشت، عینکهای موجود قابلیت حفظ چشم شما در برابر اشعه‌های مضر خورشید را هم دارا شدند. ضد ضربه هستند و از بخار شدن در قسمت داخلی عینک دیگر خبری نیست. عینکها دارای بندهای محکمی از جنس سیلیکون هستند و قابلیت تنظیم به هر اندازه‌ای را که شما بخواهید پیدا کرده‌اند، وضوح دید آنها عالی شده‌اند. 

گوش‌گیر و دماغ‌گیرها نیز ارتقاع  پیدا کرده‌اند دیگر از آن دماغ‌گیرهای سفت و بی‌کیفیت اثری نیست که تا ساعتها جای آنها بر روی بینی شناگر باقی می‌ماند. حالا دیگر بسیار نرم و سفت و محکم هستند.

خرید بهترین عینک شنای حرفه ایی

وسایل کمک آموزشی زیادی مانند بازوبندها، فین‌ها و نودل‌ها وارد بازار شده‌اند. همانطور که نام برده شد یکی دیگر از وسایل کمک شنا بازوبندهایی با جنسهای خوب و pvc هستند. که به راحتی از باد پر و خالی می‌شوند و می‌توانند کودکان را جهت ورود به استخر و کسب مهارتهای اولیه یاری نمایند. 

در زیر مجموعه‌ای گردآوری شده از عینک شنا، فین‌های سرعتی و قدرتی، دماغ‌گیر و گوش‌گیر و اسپری ضد بخار عینک، نودل جهت آب درمانی و بازوبندهای بادی فراهم آمده است شما با مراجعه به آنها می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب نمایید. 

 

وسایل کمک آموزشی زیادی مانند بازوبندها، فین‌ها و نودل‌ها وارد بازار شده‌اند

عینک شنا

عینک شنا

اطلاعات بیشتر و خرید

 

عینک شنا مدل S86S-AD دارای وزنی حدود 50 گرم است. جنس لنز این عینک شنا از پلی کربنات ساخته شده است. بند این عینک شنا کاملا قابل تنظیم است. به اندازه دلخواه شما بزرگ و کوچک می‌شود.

جنس سیلیکونی بند آن به شما در کوتاه و بلند شدن به راحتی کمک می‌نماید. این عینک شنا هم برای آقایان و هم برای بانوان مناسب است. کاملا ضد مه و بخار ساخته شده است. کیفی قابل حمل دارد و از مشخصات بارز و خوب این عینک داشتن گوشی است که روی بند عینک تعبیه شده است. که دارای بند کمربندی است. از دیگر خصوصیات خوب این عینک شنا، داشتن جیوه بر روی شیشه عینک است که در استخرهای روباز هم آن را قابل استفاده نموده است.
 

عینک شنا آتلانتیس مدل Crown

عینک شنا آتلانتیس مدل Crown

اطلاعات بیشتر و خرید

 

عینک شنا آتلانتیس مدل  Crownوزنی معادل 60 گرم دارد. جنس لنز آن از پلی کربنات است و بند این عینک شنا کاملا قابل تنظیم و پلاستیکی است. 

این عینک شنا مناسب برای آقایان و بانوان است و می‌توانید ب راحتی در استخر از آن استفاده کنید.

عینک شنا یاماکاوا 

عینک شنا یاماکاوا

اطلاعات بیشتر و خرید

 

عینک شنا یاماکاوا دارای وزنی حدود 65 گرم است. جنس لنز آن پلاستیکی است. نوع بند آن سیلیکونی و کاملا قابل تنظیم است و همین امر آن را مناسب برای آقایان و بانوان کرده است. 

شیشه آن ضد بخار و مه است . یکی از مزایای داشتن این عینک شنا، دو عدد گوش گیر است که بر روی بند این عینک تعبیه شده است. شما این عینک را همراه با یک جاعینکی دریافت خواهید نمود.

عینک شنا یاماکاوا

عینک شنا یاماکاوا

اطلاعات بیشتر و خرید

 

عینک شنا یاماکاو دارای وزنی معادل 50 گرم است. جنس شیشه این عینک شنا از پلی کربنات ساخته و پرداخته شده است. بند آن کاملا از جنس سیلیکونی بوده و قابل تنظیم است.

اگر به طور حرفه‌ای شنا می‌کنید برای مسابقات شنای خود می‌توانید روی این عینک شنا کنید هم دارای uv است که پوشش چشم در برابر اشعه فرابنفش آفتاب است هم مناسب برای آقایان و بانوان است و هم ضد مه و بخار ساخته شده است.

از مزایای این عینک، مقاوم در برابر خم شدن، خش افتادگی و فشار بالاست. سبک و راحت است و باعث افزایش وضوح دید ورزشکار می‌شود.
 

عینک شنا فری شارک 

عینک شنا فری شارک

اطلاعات بیشتر و خرید

 عینک شنا فری شارک دارای 65 گرم و با لنزی از چمس پلی کربنات است. بند این عینک شنا قابل تنظیم و از جنس لاستیکی ساخته شده است. ضد مه و ضد بخار ساخته شده است و در بسته‌بندی آن با یک جفت گوش‌گیر به شما عرضه خواهد شد. 

عینک شنای فری شارک مناسب برای بانوان و آقایان است و بند آن کاملا قابل تنظیم است. 

عینک شنا یاماکاوا 

عینک شنا یاماکاوا

اطلاعات بیشتر و خرید

عینک شنا یاماکاوا دارای لنز پلی کربنات است. حدود 50 گرم وزن دارد و بند آن کاملا قابل تنظیم است. جنس بند آن سیلیکونی است و مناسب برای آقایان و بانوان ساخته شده است.

این عینک شنا ضد uv و ضد مه ساخته شده است و از چشم در برابر اشعه فرابنفش محافظت می‌نماید.

این عینک با فریم بزرگ خود دارای  کاملا مقاوم در برابر خش افتادگی، فشار بالا و خم شدن است. سبک و راحت است موجب وضوح دید ورزشکار در عین شنا می‌شود. همچنین بر روی دسته این عینک شنا دو گوش‌گیر تعبیه شده است که کار شناگر را برای استفاده از گوش‌گیر جدا آسان نموده است. این عینک همراه با جاعینکی برای شما ارسال خواهد شد.

عینک شنا سوانز 

عینک شنا سوانز

اطلاعات بیشتر و خرید

عینک شنا سوانز مدل SRX-N-BL وزنی معادل 28 گرم دارد و جنس لنز آن پلی کربنات است. بند این عینک که تولید و ساخته شده در کشور ژاپن است و برندی است که از سال 1981 در زمینه تولید عینک شما و لوازم ورزش‌های آبی در حال فعالیت است، از جنس سیلیکون است. کیفیت سیلیکون به کار رفته در این بندها بسیار عالی است و موجب جلوگیری از نفوذ آب به داخل لنزهای آن می‌شود.

این عینک شنا دارای 4 پل بینی با اندازه‌های مفاوت جهت تنظیم فاصله بین لنزها است  و این امکان را به شناگر می‌دهد تا بهترین اندازه پل بینی را انتخاب، تا آب بندی مناسب عینک صورت گیرد. این عینک دارای جعبه است.
 

عینک شنا زاگز مدل Predator Flex Polarized Ultra - Orange/Black سایز 8

عینک شنا زاگز مدل Predator Flex Polarized Ultra - Orange/Black سایز 8

اطلاعات بیشتر و خرید

عینک شنا زاگز ساخت کشور ایتالیا است. حدود 250 گرم وزن دارد و جنس لنز آن از پلاستیک ساخته شده است. رنگ نارنجی – مسی شیشه‌های عینک باعش کاهش نورهای تند خواهد شد و در محیطهای کم نور و تاریک، نور را تقویت می‌نماید.

از مهمترین ویژگی عینک شنای زاگز بهره‌مند بودن از تکنولوژی فوق العاده 4FlexPoint است که موجب افزایش انعطاف‌پذیری قاب و راحتی عینک بر روی صورت شناگر می‌شود. جنس بند این عینک از پلاستیک ساخته شده مناسب برای بانوان و آقایان است همچنین ضد مه و دارای فیلتر uv است.

عینک شنا مدل B11 به همراه کلاه شنا، دماغ گیر و گوشی

عینک شنا مدل B11 به همراه کلاه شنا، دماغ گیر و گوشی

اطلاعات بیشتر و خرید

عینک شنا مدل B11 به همراه کلاه شنا، دماغ گیر و گوشی با قابلیت استفاده برای خانمها و آقایان انتخابی مناسب است. خرید این ست، این امکان را به شما می‌دهد که با یک خرید صاحب تمامی ملزومات نیاز برای شنا شوید. جنس عینک از پلاستیک بوده و دارای 205 گرم وزن است. بند آن سیلیکونی است . بند این عینک شنا کاملا قابل تنظیم و مناسب است. 

عینک شنا آرنا  

عینک شنا آرنا

اطلاعات بیشتر و خرید

عینک شنا آرنا کاملا مناسب برای استفاده توسط بانوان و آقایان است. این عینک مجهز به ضد مه و بخار و دارای فیلتر uv است. بندهای آن از سیلیکون ساخته شده و جنس لنزهای آن از پلی کربنات است. 

در حین استفاده از این عینک خاطرتان باشد. قبل و یا بعد از استفاده از این عینک شنا، ان را شستشو نکنید و یا اینکه لنزهای آن را پاک نکنید. این عینک دارای anti fog است. با دست مالیدن بر آن باعث از بین رفتن آن ماده می‌شوید.


اسپری ضد بخار مدل Petro-C همراه یک عدد دستمال میکروفایبر مدل Egis

اسپری ضد بخار مدل Petro-C همراه یک عدد دستمال میکروفایبر مدل Egis

 

اطلاعات بیشتر و خرید

اسپری ضد بخار Petro-C محلولی است که با ساختار نانوی خود باعث ضد بخار شدن عینک شنا، کلاه کاسکت موتور سیکلت، آینه و شیشه در حمام و استخر و سونا، و همچنین شیشه اتومبیل و ... خواهد شد. 

پس از اسپری کردن این محلول بر روی سطحی که می‌خواهید ضد بخار شود، انتظار می‌رود تا 9 ماه این اثرباقی بماند. از ویژگیهای بارز این محلول ضد حساسیت برای پوست و دستگاه تنفسی افراد است. همراه با این اسپری یک عدد دستمال میکروفایبرجهت پاک کردن سطوح شیشه‌ای حضورتان قدیم خواهد شد.

اسپری ضد بخار عینک شنا ارنا

اسپری ضد بخار عینک شنا ارنا

اطلاعات بیشتر و خرید

 

اسپری ضد بخار عینک شنا ارنا وزنی معادل 29 گرم دارد و به شما کمک خواهد نمود تا قبل از استفاده از عینک شنا با اسپری کردن آن برروی عینک از مه گرفتگی و بخار شیشه عینک جلوگیری شود. با اسپری کردن این محلول بر روی عینک شنایتان استفاده از آن را کارآمدتر می‌نمایید.

فین شنا اسپیدو

فین شنا اسپیدو

اطلاعات بیشتر و خرید

 

فین شنا اسپیدو دارای وزنی معادل 3000 گرم است. از این فین برای شناهای سرعتی استفاده می‌شود. سایز این فین مناسب برای پاهایی است که سایز آنها 37 – 38 هستند.

 فین شنا قدرتی سایز 41-42

 فین شنا قدرتی سایز 41-42

اطلاعات بشتر و خرید

 

فین شنا قدرتی مدل 234 نرم، منعطف، مقاوم و فوق العاده راحت در هنگام استفاده است. وزن این فین که برای شناهای قدرتی از آن استفاده می‌نمایند حدود 400 گرم است. جنس آن سیلیکونی است. بنابراین بسیار انعطاف پذیر است. 

شما به راحتی می‌توانید سایز مناسب پای خود را برای خرید این 

فین شنا اینتکس سایز 38-41


فین شنا اینتکس سایز 38-41

اطلاعات بیشتر و خرید

 

فین شنا اینتکس کد 55934  وزنی معادل 500 گرم دارد. این مدل فین مناسب برای سایزهای 41 – 38 تهیه و تولید شده است. 

برای اینکه بتوانید در هنگام شنا، لذت بیشتری ببرید و یا اگر به صورت تمرینی شنا می‌کنید می‌توانید با خرید این فین قدرت وسرعت بیشتری پیدا کنید.

نودل شنا و آب درمانی مدل Filled ارتفاع 175 سانتی متر سایز freesize

نودل شنا و آب درمانی مدل Filled ارتفاع 175 سانتی متر سایز freesize

اطلاعات بیشتر و خرید

 

نودل شنا و آب درمانی مدل Filled با ارتفاع 175 سانتیمتر و وزنی معادل 100 گرم می‌تواند شما را برای آب درمانی در استخر یاری نماید.

انعطاف و کیفیت خوب این نودل این وسیله را کاربردی‌تر می‌نماید.

گوش‌گیر و دماغ‌گیر

گوش‌گیر و دماغ‌گیر

اطلاعات بیشتر و خرید

 

گوش‌گیر و دماغ‌گیر که درون محل کوپک پلاستیکی و قابل حمل طراحی و تعبیه شده است می‌تواند افرادی که تازه وارد و غیرحرفه‌ای هستند را در زمان شنا یاری نماید.

جنس گوش گیر از سیلیکون و دارای مقامت بالایی است اما در عین حال نرم و انعطاف پذیر است.

گوش‌گیر این ست هم علاوه بر کیفیت خوبی که دارد نرم و حرفه‌ای است و قادر است از فشار اضافی در حین شنا به بینی شما جلوگیری نماید.

گوش‌گیر و دماغ‌گیر

گوش‌گیر و دماغ‌گیر

اطلاعات بیشتر و خرید

گوش‌گیر و دماغ‌گیر بسیار نرم و با کیفیت خوب به شما کمک خواهد کرد از آب رفتگی درون گوش و بینی خود در هنگام شنا اطمینان حاصل نمایید. وزن دماغ گیر 16 گرم است به همراه یک جفت گوش‌گیر.

این ست همواره می‌تواند همراه شما باشد چون وزن بسیار پایینی دارند و فضایی را اشغال نمی‌نمایند و درون یک جعبه پلاستیکی قرار دارند. 

گوش گیر شنا صامو پرشین

گوش گیر شنا صامو پرشین

اطلاعات بیشتر و خرید

 

گوش گیر شنا صامو پرشین مدل 46905 معادل 10 گرم وزن دارد. این گوش‌گیر به فرد کمک می‌کند زمانی را که جهت آموزش شنا و یا تفریح در استخر می‌گذراند از آب رفتگی به گوش خود اطمینان حاصل نمایند. 

وزن این گوش‌گیر حدود 10 گرم است.

بازوبند شنا بادی اینتکس

بازوبند شنا بادی اینتکس

اطلاعات بیشتر و خرید

 

بازوبند شنا بادی اینتکس تا وزنی معادل 60 کیلوگرم را پوشش می‌دهد. این بازوبند شنا مناسب برای سنین 6 تا 12 سال است و افرادی با این سن و در محدوده وزنه 60 کیلوگرم به راحتی می‌توانند برای شنا از این بازوبند استفاده نمایند.

جنس این بازوبند شنا از PVC است. و هر بازوبند دارای دو ورودی بادی است. با استفاده از این بازوبند کودک شما می‌توانید مهارت یادگیری شنای خود را دوچندان کند و تکنیکها را بهتر بیاموزد. این بازوبند می‌تواند در هنگام بازی کودکان شما در آب به آنها کمک کند از شنا کردن و تفریح در آب لذت بیشتری ببرند. 


پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همه نظرات (0)