صندلی اپن: خرید انواع صندلی اپن و معرفی ارزان ترین صندلی اپن


بهترین و خاص‌ترین صندلی‌های اپن

آشپزخانه‌ها و خانه‌های مدرن اسباب و وسایل جدیدی را می‌طلبند. از وسایل مدرن می‌توان به صندلی اپن (یا همان صندلی کانتر) اشاره نمود. این صندلی‌ها جزو جدیدهای خانه و آشپزخانه‌ها محسوب می‌شوند. این صندلی‌ها دارای دو نوع ثابت و متحرک طراحی و ساخته شده‌اند.

صندلی‌ها اپن از آنجایی وارد دکوراسیون‌های منزل شدند که قرار شد در فضاهای کم وسایل مناسب و کاربردی چیده شوند. این صندلیها عمدتاً برای نشستن‌های کوتاه مدت ساخته و در نظر گرفته شده‌اند. به همین دلیل مناسب برای نشستن‌های طولانی‌ مدت نیستند. از طرفی این صندلیها بلندتر و بدون داشتن جای دست و یا حتی تکیه گاه و فقط بیشتر با داشتن محلی برای قرار دادن جای پا تولید و ساخته شده‌اند. 

همان طور که از اسم این صندلی‌ها پیداست این صندلی‌ها برای جلوی اپن و یا پشت میز کانترها به کار برده می‌شوند. در این باره برای انتخاب یک صندلی مناسب باید راحتی نشیمن‌گاه آن و راحتی صندلی را مد نظر داشته باشید و همچنین باید ارتفاع کانتر منزلتان را فراموش ننمایید. اگر کانتری با ارتفاع 90 سانتیمتر دارید ارتفاع صندلی که خریداری می‌نمایید باید بین 60 تا 65 سانتیمتر باشد.

بهترین و خاص‌ترین صندلی‌های اپن

 اگر کانتری که شما در منزلتان دارید که بنابه دلایلی ارتفاع استانداردی ندارد این مساله نباید شما را نگران کند. بسیاری از صندلیهای اپن که در بازار وجود دارند قابلیت تنظیم ارتفاع دارند حداقل تا بیست سانتیمتر قابلیت جابجایی ارتفاع را دارد.

صندلیهای چرخان را فراموش نکنید. صندلیهایی با مقاومت بیشتر و معمولا با کیفیت و مستحکم. صندلیهای جک‌دار نیز جزو صندلیهای مرغوب محسوب می‌شوند شاید کمی سنگین‌تر باشند اما جک فلزی آنها و همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع آن موجب شده است تا محبوبیت بالایی داشته باشند. 

برخی از صندلیهای اپن با و یا بدون پشتی و تکیه‌گاه هستند. درست است که به خاطر ویژگی ارتفاع این مدل صندلی نمی‌توان زمان زیادی را برای نشستن روی آنها صرف نمود اما کودکان و سالمندان را فراموش ننمایید. این گروه سنی با صندلی‌هایی که تکیه‌گاه دارند راحت‌تر هستند. حتما برای خرید یک صندلی ارگونومی و راحتی بدن روی آن صندلی را در نظر داشته باشید.

البته عامل تعیین کننده‌تر در انتخاب یک صندلی اپن قیمت است. شما باید سقف قیمتی را که برای خرید این محصول در نظر دارید از قبل مشخص نمایید. چون به شما کمک می‌نماید تا در بین هزاران مدل انتخاب راحت‌تری داشته باشید.

و در آخر حتما صندلی اپنی را انتخاب نمایید که مناسب دکوراسیون و سبک و سیاق منزلتان باشد.

معرفی بهترین و خاص‌ترین صندلی‌های اپن

 صندلی اپن مدل Pamir MAZ کد 55

صندلی اپن مدل Pamir MAZ کد 55


اطلاعات بیشتر و خرید

صندلی اپن مدل Pamir MAZ ساخت کشور ایران است. ابعاد کفی این صندلی اپن 33 در 33 در 12 سانتیمتر است و جنس کفی از پارچه است با قابلیت تعویض. همچنین جای نشیمن این محصول را اسفنج با ضخامت 2 سانتیمتر تشکیل داده است.

پایه‌های این صندلی اپن از جنس چوب است و طبقه زیرین که جای پایی آن نیز هست از جنس ام‌دی‌اف ساخته شده است. وزن کلی این محصول حدود 5/2 کیلوگرم است که وزنی مناسب و تقریبا سبک محسوب می‌شود.

این محصول قابلیت تنظیم ارتفاع ندارد ولی به دلیل ارتفاع مناسب ساخت آن که 55 سانتیمتر است برای موارد متعدد و مختلفی مانند رستوران ها، مغازه‌ها، ادارت و .... مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

صندلی اپن راشین کد X700

صندلی اپن راشین کد X700


اطلاعات بیشتر و خرید

صندلی اپن راشین با ابعاد کفی 37 در 37 سانتیمتر است. ارتفاع این صندلی حدود 65 سانتیمتر است و قابلیت چرخش و قابلیت تنظیم ارتفاع نیز ندارد.

اگر کانتر منزل شما حدود 85 تا 95 سانتیمتر است ارتفاع این صندلی اپن برای شما بسیار مناسب است. رنگی که برای این محصول استفاده شده است رنگ کوره ای و مقاوم در برابر خط و خش است. و تحمل وزنی تا 150 کیلوگرم را نیز دارد.

این صندلی جای تکیه دست ندارد ولی جای گذاشتن پا دارد. جنس کفی آن از چوب است و با پایه‌های فلزی آن هموخوانی دارد. 

صندلی اپن مدل CP12

https://affstat.adro.co/click/f8746cef-91ec-410d-aa1f-55ae964fc1f4/aHR0cHM6Ly93d3cuZGlnaWthbGEuY29tL3Byb2R1Y3QvZGtwLTI5NzYyMzA=


اطلاعات بیشتر و خرید

صندلی اپن با حداکثر ارتفاع 75 و با حداقل 55 سانتیمتر ساخته و روانه بازار شده است در واقع قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد. جنس پشتی صندلی و کفی آن از چرم مصنوعی ساخته شده است. ابعاد کفی این صندلی 42 سانتیمتر است.

این صندلی اپن ساخت کشور ایران است و قابلیت چرخش تا 360 درجه را نیز دارد. همچنین این محصول دارای جای پا نیز دارد و نحوه ایستایی آن نیز سینی است. 

صندلی اپن کد V2

https://affstat.adro.co/click/f8746cef-91ec-410d-aa1f-55ae964fc1f4/aHR0cHM6Ly93d3cuZGlnaWthbGEuY29tL3Byb2R1Y3QvZGtwLTg5NzczOA==


اطلاعات بیشتر و خرید

صندلی اپن ساخت ایران با حداکثر ارتفاع 95 سانتیمتر است و قابلیت تنظیم ارتفاع ندارد. ابعاد کفی این محصول حدود 70 در 28 در 28 سانتیمتر است. 

جنس پشتی و پایه‌های این صندلی اپن همگی از فلز است. جنس کفی آن از چرم مصنوعی است. این محصول قابلیت چرخش ندارد ولی جای پا جهت قرار دادن پا دارد. البته جنس فریم کفی این محصول از فلز است ولی با یک پوشش از چرم مصنوعی در رنگهای مختلف پوشانده شده است. 

صندلی اپن مدل LRS-211

صندلی اپن مدل LRS-211


اطلاعات بیشتر و خرید

صندلی اپن وارداتی با ابعاد کفی صندلی 6 در 42 در 42 سانتیمتر است. این نوع صندل‌ ها بخاطر قابلیت تنظیم ارتفاع و بودن در حالت‌های مختلف، در منازل کنار اپن و در ادارات برای میز کانتر استفاده می‌شوند. این محصول با حداکثر 72 سانتیمتر و حداقل 52 سانتیمتر ارتفاع همانطور که گفته شد قابلیت تنظیم دارد. نحوه ایستایی این صندلی اپن سینی است. پشتی این محصول قابلیت تنظیم ندارد ولیکن قابلیت پرخش تا 360 درجه را دارد. جنس پشتی و کفی این محصول از چرم مصنوعی ساخته شده است. جای پا دارد و جنس فریم کفی و پشتی آن هم از چوب ساخته و پرداخته شده است. 

 صندلی اپن مدل WOD01 کد M01

 صندلی اپن مدل WOD01 کد M01


اطلاعات بیشتر و خرید

صندلی اپن مدل WOD01 از جنس چوب ساخته و تهیه شده است. و ایستایی آن را 4 پایه آن فراهم کرده است. ارتفاع این محصول حدود 70 سانتیمتر است و قابلیت تنظیم ارتفاع و پشتی نیز ندارد. همچنین برای این مدل قابلیت تنظیم چرخش نیز در نظر گرفته نشده است. 

ابعاد کفی این صندلی حدود 5 در 30 در 30 سانتیمتر است. جنس کفی آن از پارچه و جنس فریم پشت آن هم از چوب است. این محصول جای دسته ندارد ولی برای آن جای پا تعبیه شده است. 

صندلی اپن سهیل مدل نارا

صندلی اپن سهیل مدل نارا


اطلاعات بیشتر و خرید

صندلی اپن سهیل مدل نارا ساخته کشورمان ایران است. جنس این محصول کاملا از چوب است. ارتفاع آن ثابت است و حداکثر ارتفاعی که این مدل دارد 68 سانتیمتر است و برای کانترهایی با ارتفاع حداقل یک متر مناسب است. ابعاد کف این صندلی حدود 39 در 38 سانتیمتر طراحی و ساخته شده است. 

این صندلی از مدل صندلیهای ثابت است و قابلیت تنظیم ارتفاع تنظیم پشتی و قابلیت چرخش ندارد. جنس پشت و کفی آن هم از پارچه تهیه شده است. جنس قسمت نشیمن آن از فوم سرد است که استحکام بالایی در برابر هر وزنی دارد. استحکام بالای این صندلی اپن از مزایای آن است نوع طراحی و ساخت آن بسیار مدرن و کاربردی است و اسکلت آن تماماً از چوب راش گرجستان تهیه و ساخته شده است. برای این صندلی اپن جای پا طراحی و تعبیه شده است.

 صندلی اپن جهانتاب مدل لوکاس

 صندلی اپن جهانتاب مدل لوکاس


اطلاعات بیشتر و خرید

صندلی اپن جهانتاب مدل لوکاس دارای ارتفاع حدود 75 سانتمتر است. از جنس چوب تهیه و س شده و سازنده آن نیز ایران است. وزن این صندلی اپن حدود10 کیلوگرم است.

همان طور که گفته شد جنس بدنه این صندلی از چوب و از نوع چوب راش است. جنس پشتی و کفی این صندلی اپن از پارچه تهیه شده است. ابعاد کفی صندلی آن هم 50 در 45 سانتیمتر است. جای پا هم برای این صندلی تعبیه شده و جنس آن از فلز است.

صندلی اُپن جهانتاب مدل ایگلو

صندلی اُپن جهانتاب مدل ایگلو


اطلاعات بیشتر و خرید

صندلی اُپن جهانتاب مدل ایگلو از جنس چوب راش تهیه و تولید شده است. وزنی معادل 10 و نیم کیلوگرم دارد. این صندلی ساخت کشور ایران است.

کفی و پشت این صندلی از پارچه تهیه و ساخته شده است و بدنه آن همانطور که گفته شد کاملا از چوب تهیه شده است. حداکثر ارتفاعی که برای این صندلی می‌توان در نظر گرفت 75 سانتیمتر است. کفی این صندلی قطری معادل 40 سانتیمتر دارد. برای این صندلی محل قرار دادن پا نیز تعبیه شده است. و متاسفانه قابلیت چرخش صندلی و تنظیم ارتفاع برای این محصول وجود ندارد. 

صندلی اپن مدل M005

صندلی اپن مدل M005


اطلاعات بیشتر و خرید

صندلی اپن بسیار زیبا ساخته شده از چوبهای جنگلی با دوام و طبیعی است. این محصول در ایران تولید و توزیع شده است. جنس پشتی و کفی آن همگی از چوب است و قابلیت تنظیم ارتفاع و قابلیت چرخش نیز ندارد. ارتفاع این صندلی 98 سانتیمتر است. ابعاد کفی این صندلی 3 در 36 در 36 سانتیمتر است با یک طراحی زیبا و منحصر به فرد برای قسمت پشتی این صندلی. برای این صندلی اپن جای پا در نظر گرفته شده است. 

 

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.