12 مدل از پرفروش‌ترین صندلیهای راکی

یک شب زمستانی سرد را در نظر بگیرید چای به دستتان روی یک صندلی راحتی و گهواره‌ای لم داده‌اید چشمهایتان را روی هم گذاشته و به صدای موسیقی گوش‌نوازی که از رادیو پخش می‌شود گوش می‌دهید. شاید خواندن همین توصیف کوچک و دو خطی آرامش را به شما هدیه داده باشد.

نشستن و لم دادن بر روی صندلی گهواره‌ای به نام راک، که همان حالت گهواره را به شما هدیه می‌دهد؛ حدود قرن 17 در آمریکا ساخته شده است. این صندلی‌های گهواره‌ای که با نام صندلی راک شناخته می‌شوند (راکینگ چیر) به جای پایه در قسمت زیرین، قوسی (معمولاَ از جنس چوب یا فلز) دارند که باعث تاب خوردن صندلی و راحتی هرچه بیشتر می‌شود.

انواع صندلی راک عبارتند از:

  • صندلی راک سنتی
  • صندلی راک مدل گلایدر
  • صندلی راک فنری
  • صندلی راک چرخان
  • صندلی راک خوابیده(رکلاینر)

این مدل صندلی‌ها نمادی از آرامش هستند و از آنجا که همگی طرفدار آرامش هستیم صندلی‌های گهواره‌ای جزو پرطرفدارترین‌ها شدند و به سرعت جای خود را نیز در دکوراسیون منزل باز کردند. 

در هنگام خرید صندلی راک به جنس چوب آن دقت نمایید. بهتر است صندلیهای راک از چوب گردو، راش و یا توسکا ساخته شده باشد. به بستها و اتصالات صندلی دقت نمایید. بهتر است حتما در اتصالات مختلف صندلی از بست استفاده شده باشد تا عمر این صندلی بالا برود.

همچنین قبل از خرید این صندلی، روی آن بنشینید و آن را امتحان کنید. ببینید پاها و آرنجتان درست سر جای مناسب خود قرار می‌گیرند یا خیر؟ در عین حال قسمت نشیمن را نیز بررسی کنید مخصوصاً اگر در آن قسمت از پارچه و یا فوم استفاده شده باشد. حتماً جنس آن را بررسی کنید. در ادامه به چندین مدل صندلی راک توجه کنید.  

صندلی راک کامل مدل Rel_Luise کد Lina10

صندلی راک کامل مدل Rel_Luise کد Lina10

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی راک کامل مدل  Rel_Luiseیک صندلی راک بی‌نظیر و راحت است. پایه‌های آن چوبی بوده و از جنس چوب راش است که به رنگ عسلی رنگ شده است. پارچه به کار رفته در این مدل صندلی از جنس لینا است که جزو مرغوب‌ترین پارچه‌های موجود در بازار به شمار هستند.

همچنین جنس پشتی و کفی این محصول از چرم مصنوعی است. این صندلی راک دسته ندارد ولی جای گذاشتن پا دارد. همچنین امکان تنظیم ارتفاع نیز ندارد. سفنج به کار رفته در این محصول نیز 4 سانتیمتر ضخامت داشته و تراکم بالای آن اصطلاحاَ 30 کیلوگرمی است که موجب شده است نشیمن راحتی را برای مدتی طولانی تضمین کند

صندلی راک مدل new 

صندلی راک مدل new

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی راک مدل new از پر طرفدارترین نوع صندلی راک است که در بازار موجود است زیرا قابلیت تاب‌خوردن برای هر وزنی را دارد. در واقع این صندلی قابلیت وزن تا 120 کیلوگرم را داراست. جنس کفی و پشتی این صندلی همگی از چوب هستند. قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش ندارد. 

با نشستن بر روی این صندلی در کنار شومینه و یا پنجره می‌توانید آرامش را به خود هدیه کنید. 

صندلی راک مدل saltanati 

صندلی راک مدل saltanati

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی راک مدل saltanati از جنس صندلی از چوب توسکا خارجی ساخته شده است. جنس پشتی منبت هم از چوب توسکار ساخته شده است. رنگ آن ثابت و از پلی استر براق کننده برای ثابت ماندن رنگ آن استفاده شده است. در هنگام تمیز کردن این صندلی فقط از پارچه نم‌دار استفاده شود و از شستن آن با آب مستقیم خودداری به عمل آید. 

از این صندلی در ایران ساخته شده است جنس پشت، کفی و دسته و پایه‌ها همگی از چوب هستند. این صندلی قابلیت تنظیم ارتفاع ندارد. 

صندلی راک مدل TB002 

صندلی راک مدل TB002

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی راک مدل TB002 یکی از زیباترین صندلیهای راک است. چوب به کار رفته در این صندلی راک تمام گردو است و خم‌های استفاده شده چوب در کار به صورت یک تکه، با تحمل وزن بالا، و با حداکثر ظرافت در کار صورت گرفته است.

این صندلی همانطور که در تصویر دیده می‌شود جای قراردادن دست و پا دارد اما قابلیت تنظیم ارتفاع ندارد. پارچه‌ای که در کف و پشتی این صندلی به کار رفته، دارای تنوع رنگ است شما می‌توانید رنگ این صندلی راحتی را با مبلمان خود ست کنید. لازم به گفتن است این پارچه جزو پارچه‌های درجه یک است.

 صندلی راحتی طرح راک مدل Wood rocking king 

 صندلی راحتی طرح راک مدل Wood rocking king

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی راحتی طرح راک مدل Wood rocking king در ایران تولید و ساخته شده است. جنس چوب آن هم از توسکای گرجستان است که بسیار خوب و عالی است. این مدل راک بیشترین بازی و راحتی را در بین تمام راک‌های موجود در بازار دارد.

تمام قسمت‌های بدنه مخصوصاً تاج این راک خراطی سنتی بوده و کار با دست انجام شده است. ارتفاع در هنگام بازی بین144 تا 1118 سانتیمتر است. بدنه این صندلی تماماً سایه‌پردازی شده و جای پای بسیار راحتی دارد. رنگ این راک رنگ ترکیه‌ای با پلی‌استر ایستاده کاملا براق و سیقل خورده است. تشک این کار بسیار راحت با پارچه خارجی و لمسه پشتی برای بهترین حالت قرارگیری کمر و نشیمن است. تا شما بهترین حالت و آرامش را در این صندلی تجربه کنید. این صندلی یکی از مدرنترین راک‌های موجود در بازار و جزو راحتی‌های بزرگ است.

صندلی راک مدل 1001 

صندلی راک مدل 1001

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی راک مدل 1001 تهیه و تولید شده در ایران است. تمام قسمتهای این صندلی راک اعم از پشت، کف، دسته و پایه همگی از چوب بسیار با کیفیتی هستند. 

در هنگام تمیز کردن این صندلی فقط از پارچه نم‌دار استفاده شود و از شستن آن با آب مستقیم خودداری به عمل آید. این صندلی قابلیت تنظیم ارتفاع ندارد.

 صندلی راک مدل rock luxury 

 صندلی راک مدل rock luxury

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی راک مدل rock luxury مدل خاص‌تری از صندلیهای راک است. جنس پایه‌های آن از فلز با روکش رنگ استیل است و جنس چوب به کار رفته آن از چوب راش با کیفیت عالی است. جنس بدنه نشیمن این صندلی راک از پلیمر نشکن تهیه و تولید شده است. همانطور که می‌بینید این صندلی از ترکیب چندین مواد تولید شده است.

این صندلی راک قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش نیز ندارد.

صندلی راک کد M23 

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی راک که در تصویر مشاهده می‌کنید یک صندلی راک مبله از چوب راش خالص از کشور گرجستان است که در ایران ساخته شده و با راحتی فراوان، استرس شما را کاهش و آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورد.

این صندلی راک ساخته شده از چوب اشباع شده است که سبب می‌شود در برابر رطوبت، کاملاً خشک و محکم باقی بماند. همچنین این صندلی قابلیت تحمل وزن بالا را دارد. 

این صندلی دست ساز بوده و طراحی شیک و زیبای آن با رعایت استانداردهای ایمنی ساخته شده است. شما از این صندلی به عنوان ریلکس نمودن و ایجاد آرامش می‌توانید استفاده کنید. رنگ پارچه‌ این صندلی با نظر و سلیقه شما تولید خواهد شد. 

صندلی راک مدل TB004 

صندلی راک مدل TB004

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی راک مدل TB004 جزو بهترینهای بازار است. این صندلی راک تماماً از چوب راش گرجستان تهیه و ساخته شده است. پارچه‌ای که در قسمت نشیمن و پشتی آن به‌کار رفته است مرغوب و درجه یک بوده و این اطمینان را به شما می‌دهد که یک صندلی راک با کیفیت تحویل گرفته‌اید.

این صندلی قابلیت تنظیم ارتفاع ندارد اما انتخاب رنگ نشیمن و پشتی آن توسط شما صورت خواهد گرفت.

 صندلی راک کد 1203 

 صندلی راک کد 1203

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی راک کد 1203 صندلی زیبا و تماماً از چوب راش در ایران تولید شده است. این چوب دارای مقاومت بالاست و شما می‌توانید روی مقاومت آن حساب کنید. رنگ چوب سفید بوده و رنگ پارچه با توجه به انتخاب شما در تنوع‌های متفاوت متغیر خواهد بود.

این صندلی راحتی فوق العاده‌ای دارد. قابلیت تنظیم ارتفاع و تنظیم پشتی ندارد.  

صندلی کودک مدل راک کد Barkav01 

صندلی کودک مدل راک کد Barkav01

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی کودک مدل راک کد Barkav01 تهیه و تولید شده برای کودکان دلبند شما در ایران است. جنس بدنه این صندلی از pvc است. این صندلی نیز قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش ندارد و جنس قسمت نشیمن پشتی آن از پارچه است.

صندلی راک مدل TB006 

صندلی راک مدل TB006

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی راک مدل TB006 در ایران تولید و ساخته شده است. جنس چوب آن هم از جنس راش ایرانی است که بسیار خوب وعالی است. این مدل راک جزو بهترین و راحت‌ترین راک‌های موجود در بازار را دارد.

همچنین جنس پشتی و کفی این محصول از پارچه با کیفیت است. این صندلی راک دارای دسته است و جای گذاشتن پا دارد. همچنین امکان تنظیم ارتفاع نیز ندارد. سفنج به کار رفته در این محصول نیز 4 سانتیمتر ضخامت داشته و تراکم بالای آن اصطلاحاَ 35 کیلوگرمی است که موجب شده است نشیمن راحتی را برای مدتی طولانی تضمین کند این امر موجب می‌شود تا شما بهترین حالت و آرامش را در این صندلی تجربه کنید. 


پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همه نظرات (0)