پیشنهاد خرید بهترین سرویس نقره مناسب برای هدیه روز زن و مادر


بهترین و زیباترین نیم‌ست‌های نقره برای بانوان

عموماً سرویس‌ها و ست‌های کامل طلا و نقره شامل گردنبند، دستبند و گوشواره و انگشتری است که مجلسی‌ است و برای مراسم رسمی می‌توان از آن استفاده نمود. اما نیم‌‌ست‌ها غالباً عمومی‌تر است و برای دور همی‌ها نیز به راحتی می‌‌توان از آن استفاده کرد.

در زمان خرید نیم‌ست‌ها باید به چند نکته کلیدی توجه کرد؛ اولین نکته حک شدن کلمه S و یا کدهایی همچون 925 و 999 بر روی قسمتی از نقره‌ای که می‌خرید. وجود این کلمات رمز گونه نشان می‌دهد که نقره شما اصل است. 

عامل بعدی که در آن باید توجه خاص مبذول دارید و به هیچ وجه آن را پشت گوش نیندازید. داشتن فاکتور خرید است. در فاکتور نیز باید وزن نقره خریداری شده شما قید شود.

مورد بعدی دیگر که آن را حتما در خریدتان لحاظ کنید استفاده از یک آهن ربای قوی در حین خرید است. آهن ربا را به نقره مد نظر نزدیک کنید. یادتان باشد نقره اصل هرگز به آهن‌ربا نمی‌چسبد. یا ارتعاشات مغناطیسی ندارد. با رعایت مواردی که در بالا ذکر شد حالا شما یک خریدار نقره ماهر هستید. 

در ادامه این مقاله نظر شما به چندین نیم ست نقره جلب خواهد شد. شما می‌توانید از این سرویسهای نقره به عزیزانتان هدیه کنید.

نیم ست نقره زنانه مدل 42

 نیم ست نقره زنانه مدل 42


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

نیم ست نقره زنانه‌ای که درتصویر بالا می‌بینید بسیار شبیه به جواهر است. این نیم ست از نقره 925 عیار است و حدود 50 سانتی‌متر طول زنجیر آن است. این نیم ست آبکاری شده است و روکش طلای سفید دارد. نگین‌های این نیم ست اتمی اتریشی است و ساخت آن خاص و انحصاری است.

 از آنجایی که این نیم ست بسیار شبیه طلا است به راحتی می‌توانید آن را در مجالس و مهمانی‌ها استفاده نمایید. این نیم ست بیش از 52 گرم است.

 نیم ست نقره زنانه مدل آوا کد DS306

نیم ست نقره زنانه مدل آوا کد DS306


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

نیم ست نقره زنانه مدل آوا کد  DS306با نگین‌های آبی و مدل گندمی بسیار زیبا به نظر می‌رسد. طول زنجیر 43 سانتی‌متر است. عیار نقره این مدل 925 است و زنجیر این ست حلقه‌ای بوده با پوشش رادیومی با کیفیت که این عمل جهت حفظ درخشندگی زنجیر بسیار مناسب است. 

نگین‌های رنگی آبی و سفید سنتتیک است. پلاک این نیم ست متشکل از 6 نگین سفید و 13 عدد مارکیز سنتتیک به رنگ آبی کبود است که جلوه‌ای بسیار زیبا خلق کرده است. 

و اما هر کدام از گوشواره‌های این ست از 6 عدد نگین سفید و 3 عدد مارکیز سنتتیک به رنگ آبی کبود تشکیل شده است. 

نیم ست نقره زنانه مدل 345678

نیم ست نقره زنانه مدل 345678


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

نیم ست نقره زنانه‌ای که در تصویر بالا مشاهده می‌شود نقره 925 با روکش طلا است. سنگهای این نیم ست عقیق درجه یک با تراش گرد و تراش معروف ون کلیف است. سنگ‌ها این پلاک دارای تراش یمنی هستند و رنگ عقیق آن هم بسیار دلنشین و زیبا است. 

این نیم‌ست کاملا دست ساز است. طول زنجیر آن 55 سانتی‌متر بوده و گوشواره و دستبند عقیق این نیم ست بر زیبایی آن می‌افزاید.

 نیم ست نقره زنانه کد AV084


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

این نیم ست از جنس نقره با عیار 925 است که شامل یک دستبند و انگشتر است. این ست دارای آبکاری رودیوم (طلای سفید) است که این امر سبب می‌شود که تغییر رنگ ندهند. همچنین روکش رودیوم باعث جلا و براقیت بیشتر این محصول شده است. در این ست از نیکل و سرب هم استفاده نشده است همین امر سبب می‌شود که این نیم ست حساسیت ایجاد نکنند.

جنس نگین‌های این نیم‌ست از نوع زیرکونیا است که از شفاف‌ترین و زیباترین نگین‌های موجود در دنیا است. وزن این نیم ست در حدود 13 گرم است. این محصول دارای یک جعبه کادویی شکیل است که این امکان را فراهم می‌کند تا آن را به‌عنوان هدیه در روزهای خاص تقدیم عزیزانتان کنید.

 نیم ست نقره زنانه سلین کالا مدل ce-nc28

نیم ست نقره زنانه سلین کالا مدل ce-nc28


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

نیم ست نقره زنانه سلین زیبا است و تشکیل شده از نقره و سنگ‌هایی که یاقوت و زمرد هستند. این ست همانطور که در تصویر هم مشخص است تشکیل شده از یک پلاک، انگشتر، گوشواره و زنجیر.

این نیم ست دارای طراحی خاص، و تراشی زیبا و بسیار چشمگیر دارد. در ساخت این نیم‌ست به هیچ وجه از نیکل و سرب استفاده نشده است به همین دلیل با پوست‌های حساس بسیار سازگار است.

این نیم ست دارای شناسنامه سلین کالا میباشد.

 نیم ست اقلیمه کد NS194

نیم ست اقلیمه کد NS194


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

نیم ست استیل شامل پلاک میناکاری مشکی است و همچنین گلهای توخالی وتو پر. سایز زنجیر 45 سانتیمتری است و گوشواره‌های این نیم ست میخی و یک سانتیمتر طول دارند.

مهمترین مشخصه این نیم ست این است که یک سمت گردنبند این نیم ست دارای سه گل و سمت دیگر آن دارای دو گل است. این نیم ست با اینکه استیل است اما جلوه‌ای زیبا و مناسب برای خانم‌های جوان دارد.

نیم ست نقره اقلیمه کد NN151

نیم ست نقره اقلیمه کد NN151


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

نیم ست نقره‌ای که در تصویر می‌بینید از نقره با عیار 925 که دارای پلاکی مستطیل شکل به طول 2 سانتیمتر و عرض 6/0 سانتیمتر و دارای چهار عدد نگین ارغوانی بیضی شکل و 32 عدد نگین سفید درخشان است.

 هر لنگه گوشواره این نیم‌ست دارای سه عدد نگین ارغوانی بیضی و 28 عدد نگین سفید درخشان بوده که ترکیب این دو نگین باهم درخشش و جلوه خاصی دارد.

گوشواره این نیم ست به صورت حلقه‌ای است. این نیم ست طراحی خاصی دارد و مناسب برای استفاده در  مهمانی‌ها و خانم‌های خوش سلیقه و هدیه است. ازآنجایی که این نیم ست زنجیر ندارد برای کامل شدن این نیم ست می‌توانید یک زنجیر مناسب نیز خریداری نمایید.

نیم ست نقره ترمه مدل پر ADF

نیم ست نقره ترمه مدل پر ADF


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

نیم ست نقره ترمه مدل پر  ADFیک مدل اسپرت و پرطرفدار است. این ست شامل زنجیر نیز می‌شود زنجیر این ست 40 سانتی‌متر است. عیار این نیم ست 925 و جنس آن از نقره است. 

طرح و مدل این نیم ست شبیه پر است و گوشواره و پلاکش هم دست ساز است. نوع قفل گوشواره این نیم ست قلابی است و پشت آن محافظ ندارد.

نیم ست نقره زنانه بازرگانی میلادی NTR_194

نیم ست نقره زنانه بازرگانی میلادی NTR_194


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

نیم ست نقره زنانه بازرگانی میلادی را در تصویر بالا می‌بینید. این نیم ست نقره دارای عیار 925 است و با رادیوم آبکاری شده است. همین امر سبب شده است که جلا و برق خاصی به این ست داده شود.

ست نقره آبکاری رادیوم همراه با نگین از برند بازرگانی میلادی با عیار 925 شامل گردنبند، گوشواره و دستبند  است. این نیم ست چنان زیبا و ظریف طراحی و ساخته شده است که چشم را می‌نوازد و بسیار به طلا و جواهر شباهت دارد. این کالا همراه با باکس بازرگانی میلادی ارسال می‌گردد.

نیم ست نقره زنانه مدل 942

نیم ست نقره زنانه مدل 942


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

نیم ست نقره با عیار 925 را در تصویر بالا می‌بینید این نیم دارای روکش طلای 24 عیار است که با سنگ رز کوارتز طبیعی تزیین شده است. استادان ایرانی این نیم ست فوق العاده زیبا را طراحی کرده‌اند و ساخت آن تماما دست‌ساز است که با ظرافت بسیار بالا کار شده است.

زنجیر این  نیم ست 45 سانتی‌متر است و همانطور که قبلا هم گفته شد با سنگ رز کوارتز طبیعی تزیین شده است.

گوشواره این نیم ست هم همانند زنجیر آن از نقره 925 عیار ساخته شده است. طرحی که برای آن در نظر گرفته‌اند خوشه انگوری با سنگ رز کواتز طبیعی صورتی است. 

می‌توانید این نیم ست فوق العاده با ارزش را به عزیزترینهایتان تقدیم کنید.

نیم ست نقره زنانه مدل 3332

نیم ست نقره زنانه مدل 3332


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

نیم ست نقره ۹۲۵ عیار را در تصویر می‌بینید. این نیم ست دارای روکش طلای زیر خاکی است. بسیار زیبا و شکیل است. این نیم ست خوش آب و رنگ که دارای چندین پروانه است تماماً دست‌ساز است. نیم ست پروانه‌ای تزیین شده با سنگ‌های فیروزه نیشابوری طبیعی با رنگ بسیار عالی بوده که با بهترین کیفیت ممکن ساخته و آبکاری شده است.

زنجیر این نیم‌ست زیر خاکی 45 سانتیمتر است و دارای عیار 925 است. گوشواره این نیم ست شرایط مشابه دارد و نوع قفل آن قلابی است.

نیم ست نقره زنانه اقلیمه مدل NN297

نیم ست نقره زنانه اقلیمه مدل NN297


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

نیم ست نقره زنانه اقلیمه مدل NN297 از برند اقلیمه است. این نیم ست شامل یک سینه‌ریز و یک جفت گوشواره است.

این سینه‌ریز 3 سانتی‌متر پهنا دارد. ارتفاع گوشواره‌های این ست هم3 سانتی‌‌متر است. طول زنجیر این نیم‌ست 45 سانتی‌متر بوده و قابلیت افزایش سایز تا 5 سانتی‌متر بیشتر را نیز داراست. این نیم ست به دلیل ظرافت فوق‌العاده و طراحی مشابه طلا بسیار چشم گیر بوده و مناسب استفاده در مجالس و مهمانی‌ها است. سنگهای این نیم ست رنگین و اتمی است. گوشواره‌های این نیم ست از نوع میخی بوده و دارای محافظ فلزی است.

نیم ست نقره زنانه مدل 01

نیم ست نقره زنانه مدل 01


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

نیم ست نقره زنانه‌ای که در تصویر می‌بینید عیار 925 است. طول زنجیر این نیم‌ست40 سانتی‌متر است و بسیار ظریف و شیک به نظر می‌‌رسد. یک جفت گوشواره با قفل سوزنی همراه این نیم‌ست است. 

نیم ست نقره زنانه شهر جواهر کد SJ-VS015

نیم ست نقره زنانه شهر جواهر کد SJ-VS015


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

نیم ست نقره SJ-VS015 از برند شهر جواهر باعیار 925 را در تصویر بالا می‌بینید. این ست یک آویز است با طرح یک حلال ماه که بسیار جذاب است. زیرا این حلال ماه با 30 نگین ظریف و گریستال مارکیزی سفید و زرد و صورتی و سرمه‌ای تزئین شده است.

زنجیری که این حلال ماه به آن آویخته می‌شود 40 سانتی‌متر است و گوشواره‌های آن هم با نگین‌هایی که در حلال آویز وجود دارد با قطر 15 و با پهنای 5 میلی‌متر ساخته شده و با قفل میخی فشاری به لاله گوش می‌چسبد. این نیم ست انتخابی مناسب برای استفاده در همه نوع مهمانی ها رسمی و غیررسمی است. 

آبکاری نقره چیست:

لازم است بدانیم نقره و تمام بدلیجاتی که در بازار موجود است به مرور زمان رنگ اصلی خود را در تماس با بدن از دست می‌دهند و درخشش و جلای روز اول را نخواهند داشت. بهترین راه حل برای این مورد، استفاده از آبکاری یا تمیزکاری است.

پوشش نقره با لایه‌ و موادی مخصوص با ضخامت استاندارد به منظور حفظ درخشش نقره و مانع شدن از اکسیده شدن (تیره شدن) نقره را آبکاری می‌گویند. این آبکاری می‌تواند با تنوع زیادی همراه باشد از جمله؛ آبکاری نقره طلایی – روکش آب طلا، آبکاری نقره سفید و آبکاری نقره رزگلد.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.