10 مدل از شیک ترین میزهای عسلی+ قیمت روز


جدیدترین و شیکترین مدل‌های میز عسلی

خرید میز عسلی مناسب گاهی به یک دغدغه تبدیل می‌شود. اگر شما یک مبلمان شیک و جدید خریداری نمایید نیاز است که میزهای عسلی کوچک و بزرگ و شیک را با مبل جدید ست نمایید. در واقع مبلمان بدون میزعسلی چندان زیبا و پرفایده نخواهد بود.

بنابراین میزعسلی فایده و کارآیی زیادی در پذیرایی و چیدمان منزل دارد. در نظر داشته باشید میزعسلی هم گونه‌های بسیاری دارد. از کلاسیک تا سنتی و .... . دقیقاً میزعسلی نیز با توجه به سبک منزل انتخاب می‌شود. حتی برای خانه‌هایی با متراژ کوچک نیز طراحی‌های زیبایی از میزهای عسلی وجود دارد. کافی است مدل خاصی را در نظر داشته باشید در ذهنتان تجسم کنید حتما آن را خواهید یافت.

پیشنهاد ما به شما خواندن این مقاله از سایت چی‌بگیر تا انتهاست به امید اینکه میزعسلی که در ذهن دارید را بیابید.

 میز عسلی کدclassic t 0506  مجموعه 4 عددی

 میز عسلی کدclassic t 0506 مجموعه 4 عددی 


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز عسلی کدclassic t 0506 مجموعه 4 عددی مجموعه‌ای است که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید. این مجموعه همانطور که گفته شده 4 عدد میز عسلی مستطیلی شکل دارد. جنس صفحه این میزهای علی از ام‌دی‌اف بوده و جنس پایه‌های آن از چوب است.

بر روی صفحه میزهای عسلی شیشه وجود ندارد. بزرگترین میز عسلی این مجموعه همراه با کشو بوده و جنس معرقی که بر روی این میز عسلی استفاده شده معرق تمام چوب با دستگاه cnc است. جنس پایه‌های چوب این میزهای عسلی هم از راش گرجستان است. این مجموعه 4 تایی دارای 4 سایز مختلف است.

دلایل رضایت استفاده کنندگان:

 • زیبایی
 • عملکرد خوب
 • کارایی زیاد

 میز عسلی مدل 018

  میز عسلی مدل 018


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز عسلی مدل 018 به شکل دایره است و ابعاد آن عبارتند از 40 در 40 در 60 سانتیمتر. صفحه‌ای که بر روی این میز قرار دارد قابلیت جداشدن نیز دارد. جنس پایه این میز عسلی از فلز است.

روی میز از جنس شیشه آینه‌ای است و هرچیزی که بر روی آن قرار دهید انعکاس تصویر صورت می‌گیرد و حالت زیبایی ایجاد می‌شود و بسیار براق و زیبا است. این میز عسلی برای مهمانی‌ها بسیار مناسب بوده و دلبرایی خواهد نمود.

 میز عسلی مدل 456 کد 01 مجموعه 3 عددی

  میز عسلی مدل 456 کد 01 مجموعه 3 عددی


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز عسلی مدل 456 کد 01 مجموعه 3 عددی با بالاترین کیفیت ساخته شده است. جنس صفحه میز هم از ام‌دی‌اف با روکش ضد آب تهیه و تولید شده است. اما پایه‌های این میزهای عسلی از جنس چوب بوده که خیلی خوب تراش خورده است. گفتنی است مجموعه میز عسلی سه عددی در 3 ارتفاع 37،42 و 46 سانتی‌متری است.

بر روی این میزهای عسلی شیشه وجود ندارد و ضد خش و ضد آب نیز هستند.

دلایل رضایت استفاده کنندگان:

 • سبک
 •  شیک
 • کیفیت بالا
 • طرح و رنگ زیبا
 • تنظیف راحت و بدون مشکل
 • چیدمان زیبا بعلت اختلاف ارتفاع عسلی‌ها

میز عسلی مدل mr002

 https://affstat.adro.co/click/f8746cef-91ec-410d-aa1f-55ae964fc1f4/aHR0cHM6Ly93d3cuZGlnaWthbGEuY29tL3Byb2R1Y3QvZGtwLTE0NzQ5NDc=


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز عسلی مدل mr002 در ابعاد 37 در 5 در 55 سانتیمتر را در تصویر می‌بینید. شکل این میز به صورت دایره است. جنس صفحه این میز عسلی ساده و زیبا از شیشه است. صفحه دایره‌ و شیشه‌ای این میز عسلی به صورت جداگانه از میز عسلی است و جنس پایه آن هم از چوب است.

میز عسلی مدل بونل کد 2100  بسته چهار عددی

 میز عسلی مدل بونل کد 2100 بسته چهار عددی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز عسلی مدل بونل کد 2100 بسته چهار عددی است. تمام این 4 میز عسلی مستطیلی شکل جلو مبلی یک سایز هستند و سایز آنها عبارتند از 45 در 34 در 44 سانتی‌متر است.

جنس صفحه هر یک از این میزهای عسلی مستطیلی شکل ام‌دی‌اف بوده با روکش چوبی راش و رنگ پلی استر اشن بوده و حتی پایه‌های آن هم از ام‌دی‌اف است. قیدهای زیرین این میزعسلی‌ها با چهار عدد پیچ برای استحکام و مقاومت بیشتر نصب شده و این امر مقاومت میزهای عسلی را جهت ایستایی بیشتر می‌نماید.

دلایل رضایت استفاده کنندگان:

 • کم‌جا
 •  حمل به صورت چمدانی
 •  استفاده آسان
 • مقاوم

 میز عسلی فارست مبل مدل ترینال مجموعه 3 عددی

  میز عسلی فارست مبل مدل ترینال مجموعه 3 عددی


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز عسلی فارست مبل مدل ترینال مجموعه 3 عددی در تصویر بالا دیده می‌شود. این میزعسلی 3 عددی در 3 سایز قابل خرید و سفارش است. این میزهای عسلی مثلثی شکل و کلاسیک و زیبا هستند.

جنس صفحه هر کدام از این میزهای عسلی چوب راش است. و صفحه هریک از این میزها به آن چسبیده و پیوسته است. اما جنس پایه آنها از فلز است و بر روی صفحه میزهای عسلی نام برده شیشه‌ای وجود ندارد.

 دلایل رضایت استفاده کنندگان:

 • طراحی زیبا
 •  ارزش خرید به نسبت قیمت

 میز عسلی مدل انگاریوم

  میز عسلی مدل انگاریوم


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز عسلی مدل انگاریوم یک میز تزئینی دایره‌ای شکل است که با فلز مقاوم ساخته شده و به منظور تضمین مقاومت اتصالات از جوش CO2 استفاده شده است.

ابعاد این میز 70 در 40 در 40 سانتیمتر بوده و طراحی این میز با الهام از شکل انگاریوم انجام گرفته و استفاده از آن در دکوراسیون‌های خاص و مجلل انتخاب فوق العاده‌ای است. رنگ‌آمیزی به صورت آبکاری طلایی با کیفیت عالی انجام گرفته است که درخشش و دوام مناسبی دارد. این میز دو صفحه دارد که جنس صفحه هردوی آنها از شیشه بوده که سبب شده که این میز بسیار شیک به نظر بیاید.

لازم به گفتن است که از این میز می‌توان به عنوان میز تلفن یا برای قرار دادن مجسمه و یا اشیاء دکوری دیگر استفاده نمود.

میز عسلی مدل L1000 مجموعه 3 عددی

میز عسلی مدل L1000 مجموعه 3 عددی 


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز عسلی مدل L1000 مجموعه 3 عددی بسیار شیک و زیبا با طرح لیلی و مجنون را در تصویر بالا می‌بینید. این میزعسلی مستطیلی شکل در سه سایز مختلف تولید و روانه بازار شده است.

جنس پایه‌ها و دور صفحه این میز عسلی از پی‌وی‌سی فشرده ضد آب بوده و جنس صفحه هم از ام‌دی‌اف است. صفحه این میز عسلی محافظ در برابر آب تا چند ساعت است.

این میز عسلی مستطیل در سه سایز بزرگ، متوسط و کوچک ساخته شده است.

دلایل رضایت استفاده کنندگان:

 • با کیفیت
 • زیبا و شیک
 • قیمت مناسب

میز عسلی مدل خاطره L

 میز عسلی مدل خاطره L


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز عسلی مدل خاطره L با ابعاد 75 در 60 در 75 سانتی‌متر را در تصویر بالا می بینید. این میز عسلی دایره‌ای شکل بوده و جنس صفحه آن از شیشه 4 میلیمتر دودی است. جنس پایه و در واقع بدنه این میزعسلی تکی از فلز است.

گل‌های رز فلزی بر روی بدنه این میز عسلی زیبایی آن را دو چندان کردخ است. جنس بدنه این میز عسلی استاتیک کوره‌ای و فلز آهن با دوام است.

میز عسلی ایکیا مدل  LINDVED

میز عسلی ایکیا مدل LINDVED 


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز عسلی ایکیا مدل  LINDVEDبا ابعاد 68 در 50 سانتی‌متر را در تصویر بالا می‌بینید. این میز تکی عسلی به شکل دایره است و جنس صفحه آن از فلز بوده و صفحه آن بر روی بدنه پیوسته و وصل است.

جنس پایه این میز عسلی زیبا از فلز است. در واقع این میز ساخته شده از فولاد با پوشش پودر اپوکسی و پلی‌استر رنگدانه است. برای تمیز کردن این میزعسلی فلزی پیشنهاد ما به شما استفاده از یک پارچه مرطوب و یا پاک کننده ملایم است. این میز عسلی ساخت کشور سوئد است.

دلایل رضایت استفاده کنندگان:

 •  میز شیک و سبک
 • ارزش خرید نسبت به قیمت

نکات کلیدی خرید میز عسلی:

توصیه ما به شمایی که فضای کمی برای چیدمان مبل و قراردادن میزهای پذیرایی و عسلی دارید این است که وسایلی را خریداری نمایید که خودشان امکان پنهان شوندگی در خود را داشته باشد. مثل میزهای عسلی تاشو که در یک جعبه کنار هم قرار می‌گیرند و فضای کمی را به خود اختصاص می‌دهند.

قبل از خرید یک میزعسلی مناسب برای چیدمان منزلتان شکل آن را در نظر داشته باشید. شکل میزعسلی ارتباط مستقیم با اشغال فضا دارد. از جنس میز عسلی که می‌خرید غافل نشوید. سعی کنید جنس میز عسلی مورد نظرتان با جنس بقیه وسایل پذیرایی و چیدمانتان هم‌خوانی داشته باشد.

همچنین شما برای راحتی جابجا کردن میزهای عسلی می‌توانید از میزهای عسلی استفاده نمایید که در زیرش چرخ دارد.

ارتفاع میز عسلی چقدر باید باشد؟

برای مبلهایی که ارتفاع استانداردی دارند ارتفاع استاندارد ارتفاع میزعسلی هم حدود 63 سانتیمتر باید باشد.

 آیا می‌توان از میزهای عسلی طبقاتی جهت پذیرایی استفاده نمود؟

استفاده از این میزهای عسلی برمی‌گردد به سلیقه شما، معمولاً از میزهای عسلی طبقاتی در گوشه اتاق و یا بین مبلمان جهت گذاشتن گلدان، وسایل پذیرایی، مجسمه و ... استفاده می‌شود.

 آیا قوانین خاصی برای استفاده از میزهای عسلی وجود دارد؟

استفاده از میزهای عسلی در ارتفاع و اندازه‌های مختلف سبب شده است که یکی از بی‌قانون‌ و بی قاعده ترین وسایل چیدمان و دکوراسیون میزهای عسلی باشند.

  سخن آخر:

لازم است یادآوری کنیم گاهی قیمت تعیین کننده کیفیت نیست. در مورد میزهای عسلی هم این گونه است. میزعسلی را تهیه کنید که بیشترین همخوانی را با سبک منزل و مبلمانتان داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.