دوربین ورزشی: معرفی و قیمت بهترین دوربین ورزشی 2021


بهترین دوربین ورزشی سال 2021

بهترین دوربین‌ ورزشی ویدئوی 4K یا 5k با قابلیت لرزش گیری، سنسورهای فعالیت، صفحه‌نمایش، ویرایش خودکار و سایر ویژگی‌های خاص در بازار موجود هستند.

شاید شما هم مانند بسیاری از مردم فکر می‌کنید که بهترین دوربین‌ اکشن فقط GoPro هستند؛ اما این‌طور نیست! اگرچه GoPro از بهترین دوربین‌ عکاسی اکشن در بازار است که در فهرست ما هم آمده اما دوربین‌های زیادی از برندهای مختلف دیگر در بازار موجود هستند که کیفیت بالایی هم دارند. آن چیزی که اهمیت دارد، این است که بسیاری از آن‌ها اختلاف قیمت چشم‌گیری نسبت به این غول بازار دارند و قیمت آن‌ها بسیار پایین‌تر است؛ بنابراین اگر به دنبال انتخاب یک دوربین اکشن ارزان هستید، حتماً لیست ما را بخوانید.

بهترین دوربین های اکشن سال 2021 با همه‌چیزهایی که گفتیم، اگر هنوز به دنبال بهترین مدل دوربین ورزشی موجود در بازار هستید، GoPro Hero9 Black همان چیزی است که به دنبالش هستید. این دوربین کوچک و ظریف، ویدئوهای 5k با 30 فریم در ثانیه ضبط می‌کند و تا عمق 10 متر ضد آب است. همین‌طور رقیب آن، DJI Osmo Action دارای صفحه‌نمایشی است که برای بلاگرهایی که می‌خواهند ویدئوهای خود را برای شبکه‌های اجتماعی یا حتی یوتیوب ضبط کنند، عالی است.

البته که DJI تنها رقیب GoPro نیست. این دو مدل رقبای زیادی دارند، برای مثال Insta360 که فیلم‌برداری با آن عالی است و حتی می‌تواند با این دوربین‌ اکشن وارد رقابت شود. این شرکت اکنون ماژول Insta360 One R Twin Edition را وارد بازار کرده که هم شامل ماژول دوربین ورزشی و هم ماژول 360 درجه است. البته که GoPro اخیراً با مدل‌های 360 درجه خود، یعنی GoPro Max، رقابت را سخت‌تر کرده که این کار شما را برای انتخاب دشوار می‌کند.

ما یک جست‌وجوی کامل در اینترنت برای مدل‌های مختلف دوربین‌ ورزشی انجام دادیم. فاکتورهای مختلفی ازجمله قیمت را در نظر گرفتیم، بنابراین مطمئن باشید که بهترین دوربین ورزشی را به شما معرفی می‌کنیم. ما هرگز دوربینی را معرفی نمی‌کنیم که ارزش خرید نداشته باشد. با ما همراه باشید:

بهترین دوربین‌ ورزشی 2021

دوربین فیلم برداری ورزشی گوپرو مدل Hero 9 Black

محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید

دوربین فیلم برداری ورزشی گوپرو مدل HERO8 Black به همراه لوازم جانبی پلوز

محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید

دوربین فیلم برداری ورزشی گوپرو مدل HERO8 Black به همراه لوازم جانبی پلوز

محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید

دوربین فیلم برداری ورزشی دی جی آی مدل Osmo Action

محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید


در ادامه بخوانید : گوپرو GoPro HERO 8 Black: دوربینی که شیوه فیلم‌برداری شما را تغییر می‌دهد

سخن آخر:

واقعیت این است که بهترین دوربین ورزشی برای اکثر کاربران متفاوت خواهد بود! بسته به اینکه بیشترین وضوح، بهترین حالت ضد آب، ضد ضربه‌ترین یا فقط پایین‌ترین قیمت برای شما مهم باشد، مدل‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد. به همین دلیل داشتن یک راهنمای خوب در مورد بهترین دوربین‌های اکشن موجود بسیار عالی است که به شما کمک کند آگاهانه انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.