پیشنهاد خرید و بررسی 12 مدل بهترین عطر جیبی مردانه (خوشبوترین)


خوشبوترین عطر عجیبی مردانه:

خیلی از افراد تمایل دارند عطر مورد استفاده و علاقه‌شان همواره همراهشان باشد. تا هرزمانی که نیاز شد از آن استفاده نمایند. و این عطر به راحتی در جیب کت، پیراهن و یا در کیف آنها قابل حمل باشد، بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کرده باشد. عطرهای جیبی از آن دسته هستند. 

بله، عطرهای جیبی، در حجم کم و در سایز کوچک می‌توانند این نیاز را برآورده کنند. عطرهای جیبی نیز انواع مختلفی دارند. بعضی از این عطرها درست همانند عطر اصلی ولی در سایز کوچک تولید شده‌اند و دقیقا بوی مشابه بوی اصلی دارند. بعضی از این عطرها خودکاری هستند و مانند یک خودکار پهن به سهولت قابل حمل هستند. اما برخی از آنها، عطرهای کتابی هستند که با حجم کم و تخت مانندشان می‌توانند شما را در خوشبو ماندن کمک نمایند. 


در ادامه بخوانید : لیست بهترین عطر و ادکلن مردانه (ماندگارترین) با پخش بوی بالا


در ادامه بخوانید : دئودورانت چیست؟ بهترین دئودورانت‌ های مردانه

بهترین مارک عطر مردانه

تیم چی‌بگیر در ادامه نمونه‌ای از بهترین عطر جیبی مردانه را در یک مقاله گردآورده است. امید است محصولات این کالکشن جزو انتخابهای شما باشد.

عطر جیبی مردانه نیچ برند کالکشن مدل D & G THE ONE شماره 168 حجم ۲۵ میلی لیتر

عطر جیبی مردانه نیچ برند کالکشن مدل D & G THE ONE شماره 168 حجم ۲۵ میلی‌لیتر مناسب برای آقایان است. این عطر جیبی با رایحه‌ای تلخ بوده و نت بویایی آن چوب بلوط است.

عطر جیبی مردانه ژک ساف مدل Victor حجم 22 میلی لیتر

عطر جیبی مردانه ژک ساف مدل Victor حجم 22 میلی‌لیتر با رایحه‌ای شیرین، تند و گرم است. نت ابتدایی این عطر جیبی مردانه بویی تلخ و خنک است که سبب تمرکز و اعتماد به نفس است. پیشنهاد ما برای کسانی که دوستدار بوی گرم و شیرین هستند این عطر جیبی است.

عطر جیبی مردانه ریو کالکشن مدل Chamber Rio حجم 20 میلی لیتر به همراه اسپری بدن مردانه مدل Invents حجم 150 میلی لیتر

عطر جیبی مردانه ریو کالکشن مدل Chamber Rio  حجم 20 میلی‌لیتر به‌همراه اسپری بدن مردانه مدل Invents  حجم 150 میلی‌لیتر است. بوی هر دوی این محصول، یعنی هم اسپری و هم عطر مردانه تند و تلخ است. استفاده از این بو برای روزهای سرد سال پیشنهاد می‌شود. 

گفتنی است نت بویایی ابتدایی این عطر بوی گل است و با اسپری کردن آن بر روی بدن و لباس بوی چوب و گیاهان معطر را استشمام خواهید نمود. برای محافظت از عطر خود بهتر است آن را دور از نور مستقیم قرار دهید.

عطر جیبی مردانه ژک ساف مدل دارک ماسک حجم 22 میلی لیتر بسته 6 عددی

4

عطر جیبی مردانه ژک ساف مدل دارک ماسک حجم 22 میلی‌لیتر بسته 6 عددی مناسب برای استفاده آقایان است. نوع رایحه این عطر گرم و طبیعت است. و نت بویای این عطر اسطوخودوس، چوب، عنبر و مشک است. این عطر طرفداران بسیار دارد.

عطر جیبی مردانه نایس پاپت مدل Molecule حجم 35 میلی لیتر

4.1

عطر جیبی مردانه نایس پاپت مدل Molecule حجم 35 میلی‌لیتر را در تصویر بالا مشاهده می‌کنید. این عطر مناسب آقایان است و نوع رایحه آن شیرین و خنک است. نت بویایی این عطر جیبی مردانه عبارتند از زنبق و یاسمن بزرگ گیا است. رایحه این عطر جیبی بسیار خوش است و ماندگاری و پخش بوی مناسبی را داراست. 

عطر جیبی مردانه اسمارت کالکشن مدل بلک افغان حجم 25 میلی لیتر

3.9

عطر جیبی مردانه اسمارت کالکشن مدل بلک افغان حجم 25 میلی‌لیتر با نوع رایحه تند، تلخ و گرم است. نت ابتدایی این عطر گیاه شاهدانه است در نت میانی، زمانی که این عطر بر بدن اسپری شده است شما عطر صمغ، چوب و قهوه و تنباکو را استشمام خواهید نمود. اما در نت پایانی چوب عود شما را شگفت‌زده خواهد نمود.

عطر جیبی مردانه کراش کلاپ مدل Fahrenheit Absolute حجم 30 میلی لیتر

4

عطر جیبی مردانه کراش کلاپ مدل Fahrenheit Absolute حجم 30 میلی‌لیتر عطری مناسب برای آقایان ست. نوع رایحه‌ای که از این عطر جیبی به استشمام شما می‌رسد شیرین، تند، گرم، خوراکی و طبیعت است. اما نت بویایی‌ این عطر جیبی مردانه گل، اسموکی و چوب است.

تستر ادوتویلت مردانه آزارو مدل Chrome Pure حجم 7.5 میلی لیتر

4.7

تستر ادوتویلت مردانه آزارو مدل Chrome Pure حجم 7.5 میلی‌لیتر نوع رایحه‌ای شیرین و خنک دارد. نت بویایی حاصل از این ادوتویلت مردانه ترکیبی از مرکبات و گیاهان معطر است.

عطر جیبی مردانه جانوین مدل Blue De Johnwin حجم 25 میلی لیتر

3

عطر جیبی مردانه جانوین مدل Blue De Johnwin حجم 25 میلی‌لیتر با رایحه خنک و تلخ است. این مدل عطرها برای همه فصل‌ها می‌تواند مناسب باشد. 

نت بویایی ابتدایی این عطر جیبی در ابتدا گریپ فروت، لیمو، پرتقال، نعناع، جوز و  فلفل قرمز است. خلاقیتی شگفت‌آور از ترکیب بوهای شگفت‌انگیر. در رایحه میانی شما گل یاس، زنجبیل، درخت سدر، درخت خس خس را استشمام خواهید نمود. اما در رایحه پایانی رزین لبدانوم، رزین کندر هندی، درخت پچولی و چوب صندل به شما آرامشی وجد ناپذیر خواهد داد.

عطر جیبی مردانه برد برند کالکشن مدل اینوکتوس حجم 25 میلی لیتر

3.9

عطر جیبی مردانه برد برند کالکشن مدل اینوکتوس حجم 25 میلی‌لیتر را در تصویر ملاحظه می‌کنید. نوع رایحه این عطر جیبی مردانه تند و خنک است. نت بویایی‌ای که از این عطر به مشام می‌رسد نارنگی،گریپ فروت، برگ بو و یاسمین است.

پرفیوم مردانه بیک شماره 21 حجم 7.5ml

4.1

پرفیوم مردانه بیک شماره 21 حجم 7.5ml  بوی طراوت و سرزندگی را به شما القا خواهد نمود. در نت ابتدایی این پرفیوم مردانه شما مخلوطی از بوی گریپ‌فورت، سبزه‌زار و نعناع را استشمام خواهید نمود. در نت میانی رایحه گشنیز و سنبل را خواهید داشت و در نت آخر هم بوی سدر و مشک شما را سرحال خواهد آورد.

نوع رایحه این عطر تند و طبیعت است.

عطر جیبی مردانه اجمل مدل Chemystery حجم 1.5 میلی لیتر مجموعه 5 عددی

4.1

عطر جیبی مردانه اجمل مدل Chemystery حجم 1.5 میلی‌لیتر مجموعه 5 عددی با نوع رایحه شیرین، تلخ و خنک است. نت بویایی این عطر جیبی عالی، مرکبات، چوب و  ادویه است.

مزیت استفاده از عطرهای جیبی و کوچک چیست؟

بهترین مارک عطر جیبی

  • مقرون و به صرفه بودن از نظر قیمت عطرهای جیبی آنها را پرطرفدار کرده است.
  • عطرهای جیبی و کوچک کیفیتی شبیه و نزدیک به عطرهای اصلی دارند.
  • عطرهای جیبی و کوچک به راحتی یافت می‌شود و شاید افراد کمتر به اصالت آنها دقت کنند.
  • اگر پس از خرید، بوی عطر مورد پسند فرد نشد از آنجایی که حجم عطرها کم است به راحتی می‌تواند آن را کنار بگذارد و چون هزینه کمی برای خرید آنها پرداخت شده می‌تواند از استفاده کردن از آن چشم‌پوشی نماید.
  • این عطرها به راحتی قابل حمل در کیف و در جیبند به همین دلیل به راحتی نیز قابل دسترس هستند.
  • حمل راحت عطرهای جیبی از بزرگترین مزیت این مدل عطرهاست.
  • اگر جزو افراد تنوع طلب و سخت پسند هستید عطرهای جیبی و کوچک جایگزین بسیار مناسبی برای عطرهای بزرگ هستند.
  • از آنجایی که شیشه و ظاهر خیلی از عطرهای کوچک و جیبی و مینیاتوری دقیقاً شبیه به نمونه اصلی طراحی شده است. شما قادر خواهید بود یک کولکسیونی از شیشه‌های کوچک از برندها و مدل‌های اصلی داشته باشید. انگار هیجان انگیز است!! 

معایب استفاده از عطرهای جیبی و کوچک چیست؟

شاید با جدیت تمام بتوان گفت تنها ایرادی که می‌توان از عطرهای جیبی گرفت. ماندگاری کمتر این مدل عطرها نسبت به عطرها مدل اصلی و عطرهایی بزرگتر با میل‌های بیشتر است. اما این مدل عطرها آنقدر مزایا دارند که خرید و داشتن آنها به این عیبشان چیره کند.

چه نکاتی برای خرید و تست عطرهای جیبی و کوچک مهم هستند؟

  • پس از انتخاب رایحه مورد نظر بهتر است عطر جیبی را بر نقاطی که رگهای اصلی و به اصطلاح شاهرگ‌ها در آن قسمت وجود دارند با فاصله‌ای معین اسپری کنید. گفتنی است به این نقاط، نقاط پالس گفته می‌شود.
  • بعد از اسپری کردن عطر مورد نظر دقت کنید که ماده اسپری شده از میزان مناسبی روغن و میزان کمتری آب و الکل تشکیل شده باشد. در این صورت است که ماندگاری عطر بیشتر خواهد بود. 

عطرهای مینیاتوری کدامند؟

در واقع نام دیگر عطرهای جیبی و کوچک عطرهای مینیاتوری است. عطرهای مینیاتوری معمولا تا 15 میلی‌لیتر عطر در خود دارند. 

 سخن پایانی: از آنجایی که عطرهای جیبی و کوچک در تمام رایحه‌های موجود در دنیا تولید شده‌اند. هرآنچه که شما بخواهید. تلخ و گرم، سرد و خنک، خنک و ملایم، گرم و شیرین و ......  وجود دارد. بنابراین پیدا کردن رایحه‌ای شبیه به آنچه شما می‌پسندید زیاد سخت نیست. برندهای نام آشنایی همچون عطر بیک در حال تولید عطرهای کوچک و جیبی و برندهای پر آوازه دیگر نیز عطرهای خودکاری، و کتابی را تولید می‌کنند. در هنگام انتخاب و خرید عطر فصل را در نظر داشته باشید، مثلا عطرهای خنک و ملایم بیشتر مناسب تابستان هستند و حس سرزندگی و خوش خلقی بیشتری به مصرف کننده و کسی که این بو به شامه‌اش می‌رسد می‌دهد و مصرف عطرهای گرم و تلخ یا شیرین را به فصول سرد سال محول نمایید.  

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.