کاپشن بچه گانه: معرفی و قیمت جدیدترین کاپشن بچه گانه پسرانه

راهنمای خرید کاپشن بچه گانه پسرانه

با نزدیک شدن به فصل سرد و سرما، خرید کاپشن برای کودکان و فرزندان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و لازم و ضروری است که خانواده‌ها به این مسئله مهم دقت داشته باشند. 

اگر هنوز برای کودک و پسر بچه خود کاپشن بچه گانه خریداری نکرده‌اید و قصد دارید که بهترین کاپشن کلاه‌دار را برای فرزندان خود خریداری کنید، توصیه می‌کنیم تا پایان این مقاله همراه وب سایت چی بگیر باشید. در این مقاله برایتان خواهیم گفت که به هنگام خرید کاپشن بچه گانه پسرانه باید به چه فاکتورهایی دقت داشته باشید.

کاپشن نوزادی ارنستینگس فمیلی کد 1499

کاپشن نوزادی ارنستینگس فمیلی کد ۱۴۹۹

این کاپشن منحصر به فرد که برای نوزادان طراحی شده است طرح‌دار بوده و روی باسن کودک قرار می‌گیرد و اسپرت است.

این کاپشن در برابر آب و باران مقاوم بوده و دا ای جیب و کلاه است و از نوزاد شما در مقابل سرما مراقبت می‌کند.

کاپشن  پسرانه جیمو کد 890

کاپشن پسرانه جیمو دارای سایز بندی تا 1.5 سال تا 3 سال می‌باشد. جنس این کاپشن پسرانه ترکیبی از پلی استر، نخ و فوتر است. مزیت اصلی این کاپشن دو رو بودن آن است. که یه رو ضد آب می‌باشد و طرف دیگر با خز گرم پوشیده شده. این کاپشن تولید کشور فرانسه است. 

سرهمی نوزادی لوپیلو مدل bl2

کاپشن سرهمی پسرانه دارای سایز بندی تا 6 ماه می‌باشد. جنس آن از پلی آمید/ پلی استر است و نحوه بستن این کاپشن سرهمی زیبا و باکیفیت بوسیله زیپ می‌باشد. این کاپشن پسرانه از تولیدات کشور آلمان است. 

کاپشن پسرانه بانامان مدل b993

کاپشن پسرانه بانامان طرح دار است و جنس آن از پلار و نایلون می‌باشدو این کاپشن بچه گانه دارای قدی تا روی زانو می‌باشد. قسمت‌های داخلی آن پشمی است.

کاپشن پسرانه لوپیلو مدل وینتر پلی

کاپشن پسرانه لوپیلو دارای سایز بندی تا 6 سال می‌باشد. از تولیدات کشور آلمان است. جنس این کاپشن پسرانه اسپرت از پلی استر است و ضدآب می‌باشد. 

کاپشن پسرانه کریویت مدل ۱۲۱۲

این کاپشن زیبا و اسپرت پسرانه تولید کشور آلمان است. دارای سایز بندی تا 4 سال می‌باشد. جنس این کاپشن از پلی استر است و قد آن تا روی باسن است. 

کاپشن پسرانه کد S-180 رنگ سورمه ای

قد این کاپشن پسرانه تا روی باسن است. دارای دو سایز 60 و 70 است. این کاپشن بوسیله دکمه و زیب بسته می‌شود. از جمله ویژگی‌های مثبت این کاپشن می‌توان به ضدآب بودن آن اشاره کردو همچنین کلاه ایت کاپشن قابل جدا شدن است. 

کاپشن پسرانه مدل gol14

این کاپشن پسرانه زیبا با طرح چریکی بسیار باکیفیت و جذاب است. قد این کاپشن تا روی باسن می‌باشد و بوسیله دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 

مدل یقه این کاپشن ایستاده است. همچنین دارای کلاه می‌باشد. 


کاپشن پسرانه مدل ببری

مشخصات
جنسپلار/خز
قد کاپشننیم تنه
طرح طرح دار
نحوه بسته شدنزیپ

کاپشن پسرانه لوپیلو مدل CapLu2021

مشخصات
جنسپلی استر
طرحطرح دار
قد لباس روی باسن
نحوه بسته شدندکمه و زیپ

بارانی پسرانه مدل مانستر

مشخصات
جنسپلی استر
طرحدارد
قد لباسروی باسن
نحوه بسته شدنزیپ

کاپشن پسرانه کد F06

مشخصات
جنسپشم/پارچه
طرحساده
قد روی باسن
نحوه بسته شدنزیپ

چه نکات مهمی را برای خرید کاپشن بچه گانه پسرانه در نظر بگیریم؟

کاپشن بچه گانه پسرانه جدید

توجه به موارد و نکات زیر موجب می‌شود که بهترین و باکیفیت‌ترین کاپشن‌ کودک را برای نوزادان و کودکان خود خریداری کنید، این نکات عبارت‌اند از:

توجه به سایز کاپشن بچه گانه:

کاپشنی که برای کودک خود خریداری می‌کنید باید سایزی متناسب با استایل کودک شما داشته باشد. به عنوان مثال اگر کودک شما ۳ سال دارد، نباید کاپشن بچه گانه مناسب برای کودکان ۵ ساله برای او خریداری کنید و بگویید مدت زمان بیشتری از آن استفاده می‌کند‌.

این اشتباه رایج بسیاری از والدین است و موجب می‌شود که کودک در کاپشن بچه گانه خود احساس راحتی نداشته باشد، بنابراین توصیه می‌کنیم به سایز کودک و کاپشن نهایت دقت را داشته باشید که هماهنگی داشته باشند. البته به نکته هم دقت داشته باشید که پسر بچه ها به سرعت رشد می‌کنند و تغییر سایز می‌دهند. 

نظر بچه ها برای انتخاب کاپشن کودک:

اگر کودک شما به سنی رسیده که می‌تواند نظر خود را اعلام کند به هنگام خرید لباس بچه گانه، انتخاب خود کودک بسیار مهم خواهد بود زیرا آنها کسانی هستند که لباس را می‌پوشند و از آن لذت می‌برند. 

انتخاب لباس‌هایی که به تنهایی انتخاب می‌کنند باعث ایجاد اعتماد به نفس در آنها می‌شود و رشد ذهنی آنها را افزایش می‌دهد. از آنجا که لباس‌ها بخش مهمی از شخصیت هستند، به بچه ها اجازه دهید لباس‌های خود را انتخاب کنند و با مشاهده محیط اطراف خود یاد بگیرند.

کیفیت جنس و دوخت کاپشن بچگانه پسرانه:

لباس های خوش دوخت به دقت دوخته شده اند و آنقدر محکم هستند که دوام داشته باشند، بعد از شستشو رنگ ندهد و برای بازی های روزانه راحت هستند. رنگ های تیره تر را برای پسران کوچک فعال که دوست دارند دست‌های خود را کثیف کنند و پارچه‌های ضخیم‌تر را برای پسرهایی که بازی خشن دوست دارند انتخاب کنید. به دنبال مارک‌های مقرون به صرفه‌ای باشید که بر طراحی و تولید با کیفیت تمرکز می‌کنند - نظرات مربوط به این مارک ها را جستجو کنید و مجموعه ای را پیدا کنید که می توانید از نظر کیفیت و قیمت به آن اعتماد کنید.

کاپشن پسرانه با پارچه های طبیعی انتخاب کنید:

به دنبال الیاف طبیعی یا ترکیبات طبیعی/مصنوعی باشید. الیاف طبیعی مانند پنبه احساس راحتی بیشتری به کودکان می‌دهد.  هیچ چیز بدتر از پوشیدن لباس های خارش دار و خش دار نیست. ترکیب 75٪ پنبه 25٪ پلی استر یک ترکیب مناسب است، و طول عمر بیشتری به لباس می‌دهد.

مدل کاپشن بچه گانه پسرانه

قیمت کاپشن بچه گانه پسرانه

کاپشن پسرانه ارزان قیمت و گران قیمت مدل‌های متنوعی دارند. به عنوان مثال برخی بلند‌تر بوده و برخی دیگر به صورت کتی بوده و نهایتا به روی باسن کودک قرار می‌گیرند. برخی از کاپشن نوزادان نیز به صورت سرهمی هستند.

اگر کودک شما نوزاد است توصیه ما برایتان خرید کاپشن بچه گانه سرهمی است؛ زیرا در مقابل سرما می‌تواند از کودک شما مراقبت کرده و به هیچ عنوان فرزندتان دچار سرماخوردگی نشود.

توجه به وزن کاپشن پسرانه:

کاپشنی که برای نوزاد و کودک خود خریداری می‌کنید، باید سبک وزن بوده و به گونه‌ای نباشد که با پوشیدن آن، در آغوش گرفتن کودک دشوار باشد و یا حتی خود کودک قادر به راه رفتن با کاپشن به دلیل سنگینی وزن نبوده و در راه رفتن آن اختلال ایجاد شود. بنابراین توصیه می‌کنیم که کاپشن گرم و سبک وزن برای کودکان خود خریداری کنید.

داشتن کلاه و جیب:

کلاه و جیب دو بخش بسیار مهم در کاپشن بچه گانه هستند و بهتر است کاپشنی که خریداری می‌کنید دارای کلاه و جیب باشد. توجه داشته باشید که برخی از کلاه‌ها را می‌توان از کاپشن جدا کرده و دوباره به آن وصل کرد اما برخی از کاپشن‌های  نوزادان و کودکان قابلیت جدا کردن کلاه را  ندارد.

توجه به زیپ و دکمه‌های کاپشن بچه گانه پسر:

کاپشن‌های بچه گانه با توجه به مدل‌هایی که دارند شیوه پوشیدن متفاوتی داشته به عنوان مثال برخی از آنها دارای زیپ برخی دارای دکمه و برخی به حالت چسبان هستند. توصیه می‌کنیم که برای کودکان و نوزادان خود کاپشن‌هایی که دارای زیپ بوده خریداری کند. زیرا باز و بسته کردن زیپ برای کودکان به مراتب راحت‌تر از دکمه است و همچنین به هیچ عنوان باز نشده و سرما را به داخل راه نمی‌دهند.

طرح و رنگ کودکانه:

بین کاپشن کودکان و بزرگسالان باید تفاوت‌هایی باشد. به عنوان مثال بهتر است کاپشنی که برای دختر و پسر خود خریداری می‌کنید متناسب با روحیات و خلق و خوی آنها باشند مثلا کاپشن بچگانه دخترانه به رنگ‌های صورتی و روشن برای کودکان دختر مناسب است و کاپشن‌هایی که طرح‌های کودکانه پسرانه دارند برای فرزندان پسر مناسب‌تر هستند. در انتخاب طرح و رنگ کاپشن به سلیقه کودک خود نیز توجه داشته باشید.

ضد آب بودن کاپشن بچه گانه:

از پوشش کاپشن معمولاً در روزهای سرد بارانی و برفی استفاده می‌کنند. بنابراین باید کاپشنی که برای نوزادان و فرزندان خود خریداری می‌کنید باید جنسی ضد آب داشته باشند و در مقابل برف و باران از خود مقاومت نشان داده و از کودک شما مراقبت کنند.


در ادامه بخوانید : کاپشن بچه گانه: معرفی و قیمت جدیدترین کاپشن بچه گانه دخترانه


در ادامه بخوانید : 12 مدل از بهترین لباس های بچگانه پسرانه+ قیمت روز

آیا باید کاپشن پسرانه، کودک خود را یک اندازه بزرگتر بخرید؟

خیر. در حالی که فکر می‌کنید ممکن است در هزینه صرفه جویی شود. در واقع می‌تواند برای شما هزینه داشته باشد. کودکان تمایل دارند با سرعتی شگفت انگیز رشد کنند در حالی که انتظارش را ندارید. فقط به این دلیل که فرزند شما در سال گذشته 10 ساله بود، لزوما به این معنی نیست که او امسال اندازه بعدی خواهد بود. ممکن است در سال بعد دوباره خود را در مغازه برای خرید یک کاپشن جدید ببینید. همچنین خوب است به یاد داشته باشید که کاپشن‌هایی که اندازه آنها مناسب نیست ممکن است برای بچه‌ها ناراحت کننده باشد (آستین‌های خیلی بلند و غیره) که ممکن است باعث شود بچه ها آنها را در بیاورند، حتی در هوای سرد.

بلندی مناسب برای کاپشن پسرانه چقدر است؟

پسرها معمولا کاپشن‌ها کوتاه را ترجیح می‌دهند، در حالی که دختران بیشتر کاپشن‌های بلند می‌پوشند. تعیین میزان فعال بودن فرزند شما نیز می‌تواند راهنمای خوبی برای انتخاب بلندی کاپشن بچه گانه باشد.

آیا یک کاپشن برای کل فصل سرما برای کودکان کافی است؟

خیر، کودکان در حالت ایده آل باید دو کت داشته باشند. یکی برای پاییز، که می توان از آن در اوایل بهار هم استفاده کرد، و یکی برای هوای سرد زمستان.  برخی از کتهای زمستانی وجود دارد که به صورت دو در یک و حتی سه در یک عمل می‌کنند، که  با تغییر آب و هوا می‌توان لایه ها را بیرون آورد یا اضافه کرد.

برای شست و شوی کاپشن بچه گانه پسرانه چگونه عمل کنیم؟

برخی از کاپشن‌های بچه گانه بافت و طرحی حساس داشته و در شستشوی آن‌ها باید نهایت دقت را داشته باشید. توصیه می‌کنیم قبل از شستشو به برچسب روی کاپشن دقت داشته باشید و ببینید که آیا قابلیت شستشو با دست و یا ماشین را دارد و یا خیر. لازم به ذکر است که از اتوکشی کاپشن نیز پرهیز کنید.

آیا برای پوشیدن کاپشن کودک پسر محدودیتی وجود دارد‌؟ 

یکی از نکات مهمی که وجود دارد‌‌، توجه به بافت و میزان گرما بخشی کاپشن بچه گانه است. کاپشنی که خریداری می‌کنید، نباید بیش از حد ممکن فرزند شما را گرم کرده و موجب آسیب رساندن به او باشد. به عنوان مثال برخی از کاپشن‌ها مناسب برای پاییز بوده و برخی مناسب برای زمستان هستند که سرمای فصل بیشتر  بوده و کودک نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

فراموش نکنید که:

 هنگامی که بسته لباس های پسرانه خود را از طریق پست دریافت کردید، ابتدا آنها را در آب سرد بشویید و از مواد شوینده با کیفیت بالا استفاده کنید تا مطمئن شوید که لباس‌های جدید آب نمیروند و یا آسیب نمی بینند. شما همچنین هرگونه رنگ یا مواد شیمیایی که ممکن است در سطح لباس وجود داشته باشد را می شوید، بنابراین از پسران خود در برابر هر چیز مضر محافظت می کنید. پوست بزرگترین اندام ما است و رنگ‌ها و مواد شیمیایی مضر به سرعت از لباسهای جدید جذب خون می شوند. همیشه شستن اول ضروری است!  

 لباس پسرهای خود را به صورت آنلاین بخرید. شما مجموعه هیجان انگیزتری از لباس‌های پسرانه را پیدا خواهید کرد که منحصر به فرد، با ارزش و مناسب پسرانه است.

سخن پایانی:

در این مقاله از وب‌ سایت چی بگیر به اهمیت خرید کاپشن بچه گانه و نوزادان پرداختیم و برایتان گفتیم که برای خرید کاپشن بچه گانه پسرانه باید به چه نکات مهمی دقت داشته باشید. تا قادر به خرید یک کاپشن با کیفیت و مناسب برای فرزندان خود بوده و از آن‌ها در مقابل سرمای زمستان مراقبت کنید. حال می‌توانید با آگاهی کامل یکی از کاپشن‌ بچه گانه معرفی شده را با قیمت مناسب خریداری کرده و از خرید خود نهایت رضایت را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.