هدفون: کدام هدفون بهترین میکروفون را دارد؟


معرفی هدفون با بهترین میکروفون:

هدفون‌ها، در شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی در بازار موجود هستند که ممکن است کار را برای شما کمی سخت کند. اگر بخواهیم صادق باشیم، اکثر هدفون‌های بی‌سیم میکروفون‌های خیلی بدی دارند؛ اما خب، همه هم بد نیستند. فقط باید بدانید کجا دنبال یک هدفون خوب باشید. ما فهرستی از هدفون‌های بی‌سیم با میکروفون‌های عالی از برندهای مختلف برای شما جمع کرده‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم به اطلاعاتی که ما در اختیارتان قرار می‌دهیم نگاهی بیندازید.

برای داشتن یک مکالمه راحت AirPods Pro


ایرپادپرو

ایرپادپرو یکی از محبوب‌ترین هدفون‌های بی‌سیم در بازار است. حذف نویز فعال عالی (ANC) دارد. و بهترین کیفیت صدا و میکروفون را دارد. 

هدست بی‌سیم ریزر مدل Opusمناسب برای گیمرها 


هدست بی‌سیم ریزر

ریزر درباره بازی‌های گیمینگ بی‌سیم اطلاعات زیادی دارد، به همین خاطر هدفون Opus دارای گواهینامه THX و حذف نویز فوق‌العاده آن، ترکیب خوبی برای مکالمات صوتی یا تصویری با دوستانتان در کنار بازی گیمینگ خواهد بود.

هدست بلوتوثی انکر مدل SoundCore Life Q30:مناسب برای گپ دوستانه


هدست بلوتوثی انکر

هدفون‌های SoundCore Life Q30 در مقایسه با آنچه قرار است استفاده کنید، ارزش بسیار زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد. تنها یکی از ویژگی‌های این هدفون، میکروفون عالی آن است تا بتوانید مکالمه‌تان را با این هدست ها انجام دهید. عملکرد عالی حذف نویز آن به محبوبیت هدفون‌های انکر اضافه‌شده که باعث می‌شود پخش صدا عالی باشد.

هدفون حذف نویز Bose 700برای مکالمه طولانی 


هدفون حذف نویز Bose 700

هدفون Bose 700 کمی گران‌تر از سایر هدفون‌های این لیست است اما کاملاً ارزش هزینه‌ای که می‌پردازید را دارد. جز بهترین هدفون‌های حذف نویز موجود در بازار هستند، عمر باتری 20 ساعته و کیفیت استثنایی میکروفون را می‌توان برای آن برشمرد.

هدفون‌ بلوتوثی بی‌سیم Jabra Elite Active 75t True:برای چت‌‌های طولانی


هدفون‌ بلوتوثی بی‌سیم Jabra Elite Active 75t True

در حال حاضر دلایل مختلفی می‌توانیم نام ببریم که چرا این هدفون‌ها جزو بهترین‌هایی هستند که می‌توانید پیدا کنید، یکی از بهترین ویژگی‌های موردنظر ما، این است که می‌توانند تماس‌های شما را دریافت کنند و باکیفیت صدای خیلی خوب آن را پخش کنند با استاندارد ضد آب IP57، می‌توانید در شرایط مختلف به صحبت ادامه دهید.

هدست بلوتوث پلنترونیکس مدل Voyager 5200 UC: تعداد میکروفون بالا

هدفون‌های پلنترونیکس مدل Voyager 6200 UC با 4 میکروفون از جهات مختلف برای اطمینان از کیفیت صدای بالا در دو طرف هدست نصب شده است. قابلیت حذف صدای نویز پس زمینه را کامل حذف می‌کند؛ طراحی بند گردن آن هم بسیار عالی و راحت است.

هدفون‌ بی‌سیم Boss Q30:هماهنگ با حالت گردن شما


هدفون‌ بی‌سیم Boss Q30

اگر شما هدفون‌های گردنی را ترجیح می‌دهید، پیشنهاد می‌کنم حتماً هدفون Boss Q3 را انتخاب کنید. قیمت مناسب آن در کنار میکروفون عالی را رد نخواهید کرد.

هدفون Poly Voyager Focus 2:چت‌های بیزینسی


هدفون Poly Voyager Focus 2

هدفون‌های ANC معمولاً میکروفون‌های خوبی ندارند، اما Poly Voyager Focus 2 از این قاعده استثنا است. این هدفون‌ها از یک دانگل USB برای اتصال بی‌سیم استفاده می‌کنند، بنابراین برای کاربری تجاری که تماس‌های کنفرانسی می‌گیرید، ایده آل است.

هدست بلوتوثی سنهایزر مدل Presence:هدست تجاری قابل‌حمل


هدست بلوتوثی سنهایزر

هدست‌های تجاری یک طرفه سال‌ها پیش کنار رفتند، چون‌که همچنان گوش دیگر شما صداهای اطراف را می‌شنود؛ اما هدست بلوتوثی تجاری سنهایزر مدل Presence کیفیت میکروفون عالی و قابلیت حمل فوق‌العاده‌ای دارد.

برای خرید هدفون آنچه متناسب با سبک شما است را انتخاب کنید:

انتخاب هدفون‌های بی‌سیم که دارای میکروفون عالی است می‌تواند سخت باشد، به‌خصوص اگر اولین باری است که به هدفون‌های بی‌سیم نگاه می‌کنید. در واقع گزینه‌های بسیار زیادی وجود دارد و این برای برخی می‌تواند طاقت‌فرسا باشد. اگر به دنبال مجموعه‌ای عالی از هدفون‌های همه‌کاره هستید که دارای میکروفون عالی نیز باشد، در انتخاب AirPods Pro تردید نکنید. راحت هستند، صدای خوبی دارند و با یک‌بار شارژ ماندگاری مناسبی دارند.

اگر قصد خرید هدفون بی‌سیم ندارید اما دنبال چیزی با ایزوله و کیفیت صدای بهتر هستید، به Soundcore Life Q30 نگاهی بیندازید. این مدل علاوه بر یک میکروفون استثنایی، عمر باتری مناسب، کیفیت صدا و حذف فعال نویز ارائه می‌دهد. اگر حمل هدفون‌های روی گوشی برای شما خیلی مهم است، هدفون انکر همه این ویژگی‌ها را به یک تجربه صوتی قابل‌حمل استثنایی اضافه می‌کند. بااین‌حال، اگر عمر باتری هدف شما است و هدفون‌های روی گوش را در ذهن دارید، حتماً هدفون Bose 700 را بررسی کنید. آن‌ها عمر باتری قوی با حداکثر 20 ساعت پخش صدای بی‌سیم با یک‌بار شارژ ارائه می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.