بهترین سوسک‌کش‌های موجود در بازار

سوسک، یک کابوس شبانه است برای همه‌ی افراد خانه که گاه و بیگاه در حمام، آشپزخانه و دیگر نقاط خانه دیده می‌شود.

سوسک‌ها انواع مختلفی دارند. سوسری سورینام، سوسک سیگار، سوسک‌شرقی، سوسک آلمانی....که علاوه بر حس ترسی که بخصوص در خانم‌ها ایجاد می‌‌کنند عامل بسیاری از بیماری‌ها نیز هستند. آنها همه چیز خوار هستند. هرچیزی که در دسترسشان باشد را می‌خورند و همین عامل انتقال ویروس و بروز مشکلات جدی برای انسان می‌باشد. همچنین موادی که از سطح پوست آنها ترشح می‌شود باعث بروز حساسیت‌های پوستی می‌باشد.


در ادامه بخوانید : بهترین مارک حشره کش برقی، قیمت روز (بهترین کیفیت)


در ادامه بخوانید : انواع تله موش و معرفی بهترین تله موش های برقی و دستی

یکی از انواع سوسک‌ها که به سوسک کابینت نیز معروف است دارای نرخ زاد ‌ولد خیلی بالایی می‌باشد. چنان چه یک سوسک کوچک به رنگ قهوه‌ایی کمرنگ با یک نوار افقی سیاه در آشپزخانه دیدید باید سریعا دست به کار شوید برای مبارزه با آنها. هر سوسک بالغ آلمانی می‌تواند در هر سری تخم‌ریزی خود بین 16 تا 48 سوسک دیگر تولید کند. بنابراین با یک حساب سرانگشتی متوجه می‌شوید که بهترین کار مبارزه‌ی خیلی سریع با این نوع سوسک می‌باشد.

معرفی بهترین انواع سوسک کش

اسپری مایع حشره‌کش کامن

اسپری حشره‌کش کامن یک سم عالی برای از بین بردن انواع حشرات موذی و بخصوص سوسک‌ها می‌باشد. این سم بسیار قوی، بی‌ضرر برای انسان و داراری ماندگاری دو ماهه است.

استفاده از این حشره‌کش بسیار آسان و راحت است. در همه‌ی نقاط خانه می‌شود از این حشره‌کش استفاده کرد. ساخت شرکت معتبر نرمین شیمی و با مجوز اداره‌ی بهداشت در دسترس عموم قرار گرفته است. طبق نظر استفاده کنندگان این محصول دارای ماندگاری بالا، بوی کم و اثر قوی در از بین بردن انواع حشرات می‌باشد.

از این حشره‌کش در جهت از بین بردن سوسک، مارمولک، مورچه، ساس، هزارپا و سایر حشرات می‌توانید استفاده کنید. 

از این حشره‌کش در جهت از بین بردن سوسک،مارمولک،مورچه،ساس،هزارپاو سایر حشرات استفاده می‌شود.


اطلاعات بیشتر و خرید

خمیرژل سوسک کش برسودا

این خمیرژل مخصوص سوسک‌های کابینت می‌باشد با تاثیرگذاری خیلی سریع در ریشه کنی این نوع سوسک بسیار مناسب می‌باشد.

این ژل بدون بو است و استفاده از آن  بواسطه‌ی سری سرنگ شکل بسیار راحت و آسان است.

خمیرژل سوسک کش برسودا


اطلاعات بیشتر و خرید

مایع حشره‌کش قهرمان

نابود کننده‌ی همه‌ی حشرات سوسک،مگس،پشه،مورچه بخصوص سوسک‌های داخل راه‌آب.

قوی و موثر، شما می‌توانید از این سم قبل از خروج از خانه استفاده کنید. هنگام خروج در راه‌آب ریخته بدون باز کردن آب و قدرت بالای آن را مشاهده کنید.

مایع حشره‌کش قهرمان

اطلاعات بیشتر و خرید

اسپری سوسک‌کش تار و مار

نابود کننده فوری با تاثیر سریع و قدرت نابودکنندگی بالا. ماندگاری بسیار بالا برای از بین بردن همه‌ی حشرات بخصوص سوسک‌ها.

 اسپری سوسک‌کش تار و مار


اطلاعات بیشتر و خرید

دستگاه دفع موجوداتTM-315

یک دستگاه بسیار مناسب برای کارگاه‌ها و مراکز صنعتی. این دستگاه بوسیله امواج صوتی کار می‌کند. باعث دفع موجودات مزاحم می‌شود. این دستگاه باعث از بین رفتن سیستم عصبی حشرات می‌شود.

از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به عدم تداخل با وسایل الکترونیکی اشاره کرد. این دستگاه هیچ‌گونه آلودگی تولید نمی‌کند و دارای قابلیت استفاده در فضای بسته و باز می‌باشد.

دستگاه دفع موجوداتTM-315

اطلاعات بیشتر و خریدکالا

قرص حشره‌کش تار و مار

این قرص برای استفاده در دستگاه پشه‌کش برقی می‌باشد. با دریافت گرما شروع به عمل کردن می‌کندو بوی خوب و ملایمی در فضا پخش می‌شود.

بعد از پخش بو اثر دفع حشرات همزمان شروع می‌شود. دارای اثر 12ساعته می‌باشد. شما می‌توانید یک خواب راحت را با این قرص حشره‌کش تجربه کنید.

قرص حشره‌کش تار و مار

اطلاعات بیشتر و خرید

دستگاه حشره کش کوپکس

این دستگاه برقی است و با توجه به ابعادی که دارد کاملا قابل حمل می‌باشد و در مسافرت‌ نیز می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. در صورت خرید یک بسته قرص 30 عددی حشره کش کوپکس نیز به عنوان هدیه دریافت می‌کنید.

دستگاه حشره‌کش کوپکس

اطلاعات بیشتر و خرید

چسب موش‌کش گرین لیو

یکی دیگر از راه‌های از بین بردن حشرات موذی استفاده از چسب‌ می‌باشد. این نوع تله از کاغذهای کوچکی تشکیل شده که آغشته به یک نوع چسب بسیار قوی می‌باشد، شما می‌توانید از این چسب در مسیرهای مختلف عبور حشرات و بخصوص موش‌ها استفاده کنید. به واسطه‌ی چسبندگی قوی این تله موش و دیگر حشرات در این تله گرفتار می‌شوند. از نکات مثبت این تله می توان به این موضوع اشاره کرد که فاقد هرگونه مواد شیمیایی می‌باشد. و از آن می‌توان در جذب موش، سوسک، مارمولک... استفاده کرد. 

چسب موش‌کش گرین لیو

اطلاعات بیشتر و خرید

 سوسک‌ها جذب چه جایی‌هایی می‌شوند؟

خانه شما به دلایل مختلف می‌تواند سوسک‌ها را به خود جلب کند. برخی از سوسک‌ها بدنبال غذاهای ذخیره شده مانند غلات و برنج هستند. برخی دیگر از چوب‌های اطراف خانه شما تغذیه می‌کنند. آنها برای فرار از هوای سرد زمستان به داخل خانه می‌آیند و در داخل مبلمان‌، فرش‌، هیزم و شکاف‌های مختلف پنهان می‌شوند. و به سرعت تولید مثل می‌کنند. رطوبت نیز یکی از عواملی است که بیشتر حشرات را به خود جذب می‌کند.

چگونه از شر سوسک‌ها خلاص شوم؟

  • با استفاده از محصولات ضد حشره‌ی مناسب می‌توانید کنترل سوسک‌ها را به تنهایی انجام دهید. همچنین شناسایی صحیح آفات قبل ازاستفاده از سموم دفع آفات بسیار مهم است. شناسایی سوسک به شما کمک می کند تا بدانید چه سمی را باید تهیه کنید.
  • قبل از ورود مواد غذایی، پارچه‌ها و وسایل چوبی، به خانه یا محل کار آنها را به خوبی بازرسی کنید تا از بروز برخی مشکلات جلوگیری کند. همچنین، کنترل رطوبت برای جلوگیری از هجوم سوسک‌ها کمک می‌کند. 
  • نقاط مخفی مورد علاقه آنها را بازرسی کنید.
  • بعد از هر وعده غذایی سینک را تمیز کنید.
  • وسایل انبار را در ظروف درب‌دار قرار دهید.
  • کمد ها را تمیز نگه دارید تا از هجوم سوسک جلوگیری شود.
  • از محصولات کنترل سوسک مانند سم‌ها و اسپری‌ها استفاده کنید.


سخن آخر:اگر بعد از دیدن اولین نشانه‌های وجود سوسک‌ها  بلافاصله وارد عمل نشوید و با آنها مبارزه نکنید به سرعت در داخل خانه تولید مثل می‌کنند و به آلودگی در خانه شما ادامه می‌دهند. ما در این مقاله از سایت چی بگیر سعی کردیم بهترین انواع سم‌ها را به شما معرفی کنیم. 


پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همه نظرات (7)

کورس

27 تیر 1400 - 01:37

چگونه و با چه سمی از شر سوسک سیگار در سرمان راحت شویم ؟ با تشکر....از شیراز

پاسخ

سحر

17 تیر 1400 - 09:07

سوسک کش کامن واقعا عالی عمل می کنه. من پارسال استفاده کردم خیلی خوب بود. همه حاهایی رو که احتمال میدی سوسک باشه اسپری کن. مخصوصا زیر و داخل کابینتا و زیر سینک همه رو از بین میبره

پاسخ

رضا

17 تیر 1400 - 00:24

سلام خونه مون از این سوسک های کوچک داره و حرکت کردنشون از سوسک های بزرگ کند تر هست و از یه نوع سم سفید رنگ و خمیر سوسک استفاده کردم بازم گم نشدن الان خیلی شلوغ کردن و ریز زیاد داره یه نوع سوسکش قوی ادرس بدین ..موندم چیکار کنم ؟!!

پاسخ

ناشناس

3 مرداد 1400 - 14:13

من بهتون سوسک کش کامن رو پیشنهاد میکنم. توی همین مقاله اولین محصول هست .

مدیر سایت

10 خرداد 1400 - 09:09

سوسک کش کامل بهترین سوک کشی هست که بازدید کننده های ما استفاده کردن و راضی بودنند

پاسخ

فاطی

10 خرداد 1400 - 02:03

من تازه یه خونه رو اجاره کردم. همه جا سوسک هاس کوچیک و بزرگ وجود داره. نمیدونم چیکار کنم راه حلی ندارین؟؟

پاسخ

مدیر سایت

7 اردیبهشت 1400 - 01:31

حتما در مقاله های بعدی کاملا به این موضوع میپردازیم .

پاسخ

یاسمینا

5 اردیبهشت 1400 - 19:39

لطفا سوسک کش های برقی را نمایش بدید با توضیحات کامل. این اسپری ها را مغازه هم داره. اکثرا دنبال نوع برقی سوسک کش می‌گردن نه مایع.

پاسخ