اگر به فکر تهیه کیک در منزل هستید و به اصلاح بخواهید دست پخت کیکی خود را بخورید اولین قدمی که بر می‌دارید چیست؟

فرض کنیم که فر هم ندارید. بله به نظر من اولین چیزی که به ذهن می رسید خرید یک کیک پز خوب و همه کاره برای تهیه یک کیک خانگی است. شما با تهیه یک کیک پز خواهید توانست انواع و اقسام کیک ها را در طعم‌های مختلف در منزل بدون هیچ گونه دلواپسی از نحوه و روند پخت کیک، تهیه نمایید. 

گفتنی است کیک پزهایی که اخیرا در بازار موجود هستند تنها یک کار، یعنی فقط کیک پختن را انجام نمی‌دهند بلکه شما را قادر می سازد، یک سرخ کن، یک پیتزا پز و یا یک بخار پز را نیز همراه داشته باشید. به همین دلیل بهتر است نکاتی که در ادامه ذکر می شود برای خرید یک کیک پز، مد نظر داشته باشید.

مهمترین نکات برای خرید دستگاه کیک‌پز

  • جنس لایه داخلی

  • جنس لایه خارجی

  • قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی

  • تک کاره یا چند کاره بودن محصول

  • امکانات جانبی

  • قیمت کیک پز

  • و میزان محبوبیت در بازار ایران.

کافی است شما تک تک مواردی که در بالا ذکر شد را از نظر بگذرانید و با محصولاتی که در ادامه می‌آید مقایسه نمایید تا بتوانید بهترین کیک پز و پیتزاپز بازار را در منزل خود داشته باشید.

کیک پز و پیتزاپز برقی لاوان مدل  shelh

کیک پز و پیتزاپز برقی لاوان مدل  shelh


مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

کیک پز و پیتزاپز برقی لاوان مدل  shelh ساخت ایران است و جنس درونی ظرف کیک پز از تفلون نچسب است و حالت زنبوری دارد. جنس قابلمه این کیک پز نیز از آلومنیوم است. ابعاد این کیک پز 31 در 15 در 28 سانتیمتر است. وزن کیک پز برقی لاوان حدود 1900 کیلوگرم است و طول سیم آن حدود 1 متر است.

برای شستشوی ظرف کیک از اسفنج و آب گرم و مایع ظرفشویی استفاده نمایید. 

 کیک پز ملینا خزر مدل mk

 کیک پز ملینا خزر مدل mk


مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

کیک پز ملینا خزر با ابعاد 15 در 19 ذر 29 و 29 سانتی متر با وزن حدود یک کیلو گرم است. این کیک پز با روکش نچسب و با کیفیت بوده و در زمان پخت همواره باید بر روی سه پایه (عایق کف) گذاشته شود. یادتان باشد قبل از استفاده حتما قابلمه را با آب گرم بشورید. 

یادآور می شویم در این قابلمه به غیر از پختن کیک می توانید انواع شیرینی، سرخ کردن مرغ و جوحه، گوشت و ماهی و بخار پز کردن سبزیجات را نیز انجام دهید. و یا به طور جداگانه بر روی گاز از آن استفاده نمایید.

طول سیم این کیک پز حدود یک متر است و روکش آن نچسب گرانیتی است همچنین دارای استوانه آلومینیومی جهت استفاده وسط کیک هست.  

کیک پز رویال طرح گل کد 1111

کیک پز رویال طرح گل کد 1111


مشاهده این محصول دردیجی‌کالا

 

کیک پز رویال طرح گل با ابعاد 14 در 28 در 5/30 سانتیمتر  و وزنی حدود 25/1 کیلوگرم است. جنس بدنه این کیک پز از فلز است و قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را نیز داراست.

طول سیم کیک پز رویال حدود 1 متر و قطر دهانه آن حدود 28 سانتیمتر است. شما در این کیک پز که به شکل گل نیز هست به راحتی قادر خواهید بود علاوه بر پختن کیک ، مرغ و گوشت و ماهی را درون آن سرخ کنید. و یا سبزیجات را درون آن بخار پز نمایید. و برای پختن کیک نیز به راحتی می توانید به این کیک پز برقی اعتماد نمایید. 

کیک پز کد 10026

کیک پز کد 10026


مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

کیک پز کد 10026با ابعاد 10 در 30 در 30 و وزنی معادل 5/1 کیلوگرم آماده خدمت به شما جهت پختن کیک است. شما علاوه بر پختن کیک درون این کیک پز قادر خواهید بود پیتزا و یا انواع نانهای خانگی را نیز درون آن تهیه نمایید. 

چون این کیک پز پوشش نچسب گرانیتی دارد کیک درون آن نمی سوزد و به راحتی جدا می شود. یک استئانه آلومینیومی نیز جهت استفاده در وسط کیک نیز از اقلامی است که با کیک پز ارسال خواهد شد. همچنین در این کیک پز شیشه ای است و شما روند پخت را مشاهده می نمایید. همچنین شما قادر خواهید بود قابلمه را به صورت جداگانه بر روی گاز استفاده نمایید. 

کیک پز برقی لاوان مدل lavana Granita

کیک پز برقی لاوان مدل lavana Granita


مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

کیک پز برقی لاوان ابعاد با ابعاد 35 در 19 در 35 سانتیمتر طراحی و روانه بازار شده است. وزن این کیک پز حدود 300/1کیلوگرم است. 

به دلیل نچسب بودن این کیک پز برقی به راحتی کیک پخته شده از بدنه ظرف جدا می شود. شما علاوه بر کیک قادر خواهید بود مرغ، گوشت و ماهی را درون آن سرخ نموده و یا سبزیجات را بخار پز نمایید. در شستشوی این کیک پز دقت نمایید و از اسکاچ های نرم استفاده کنید.


پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همه نظرات (0)