انتخاب بهترین چمدان

اگر قصد سفر و گردشگری دارید لازم است یک چمدان یا یک ساک استاندارد تهیه نمایید. این انتخاب بسیار حائز اهمیت است. زیرا این چمدان قرار است در طو سفر شما را یاری نماید و چه بهتر که بتواند آسایش و راحتی شما را در طول سفر با خود به همراه داشته باشد تا شما بتوانید تمام وسایل مورد نیاز خود را درون آن جا بدهید و از کیفیت خوب آن بهره ببرید. 

اصلا چمدان چیست؟؟ بله این را همه می‌دانند، چمدان یا همان جامه‌دان یک کیف بزرگی است که برای جابه‌جایی البسه و وسایل شخصی در هنگام سفر استفاده می‌شود. 

انتخاب بهترین چمدان

معیارهای انتخاب یک چمدان مناسب

  1. وزن چمدان

  2. جنس چمدان 

  3. سایز چمدان

  4. قیمت چمدان

برای داشتن یک چمدان مناسب در هنگام خرید باید مواردی را مد نظر داشته باشید تا دچار دردسرهای یک انتخاب سرسری نشوید. اولین موضوع وزن خود چمدان است. و کیفیت جنس آن.  چمدان‌های مسافرتی چندین جنس متفاوت دارد؛ از جمله: چمدان های برزنتی، چمدان های تیتانیوم ـ پلاستیک و چمدان های چرمی. همچنین چمدانها، دارای سایز متفاوتی نیز هستند. سایز کوچک، سایز متوسط و سایز بزرگ.

در هنگام خرید چمدان، تمام اجزاء آن را دقیق بررسی کنید. دوام آن را بسنجید. ببینید در چه حالتی آسیب‌پذیر خواهند بود. چرخها را وارسی کنید. ببینید چند چرخ هستند، 2 چرخ، 4 چرخ یا اصلا بدون چرخ. مطمئین شوید که چرخ‌ها در حالت 360 درجه قابلیت گردش داشته باشد. 

زیپ‌های یک چمدان جایگاه خاصی را برای استفاده کننده خواهند داشت. خاطرجمع شوید که زیپ‌های آن روان باشد و سرزیپ‌های آن از دوام خوبی برخوردار باشند. 

دستگیره‌های چمدان‌ها را فراموش نکنید. همانطور که به بلند بودن دستگیره‌های چمدان دقت می‌کنید لازم است دستگیره‌ها، محکم، جان‌دار و نشکن باشند.

در قسمتهایی که نیاز به سختی وجود دارد. درزها را خوب برانداز کنید. محکم و بی عیب و نقص دوخته شده باشند. تا آسیب رسیدن به وسایل داخل چمدان به حداقل برسد. قسمت جنس داخلی چمدان را خوب چک کنید. ببینید چند زیپ درون چمدان وجود دارد. آیا این تعداد جیب و زیپ نیازهای شما را برآورده خواهد ساخت؟

اگر نیاز دارید که چمدانی ضد آب باشد. یادتان نرود که در مواردی که چک می‌شود نیز این مورد را از نظر بگذرانید. ببینید که جنس چمدان انتخابی شما فایبر گلاس است یا نانو. اگر فایبرگلاس باشد شما را در میزان بارهای زیاد یاری خواهد نمود و اگر نانو باشد شک نکنید که یک چمدان ضد آب خریده‌اید.

معیارهای انتخاب یک چمدان مناسب

رنگ‌‌ها را در نظر داشته باشد. سریع سراغ رنگهای تیره و سیاه نروید. رنگها این امکان را به شما خواهند داد که در هنگام تحویل گرفتن چمدان‌های خود در هنگام سفر، سریع آن‌ها را شناسایی کنید. 

چمدان‌هایی که جنس سخت دارند ممکن است کمی سنگین‌تر از انواع دیگر چمدان‌ها باشند اما بیشتر می‌توان برای جابجایی اجناس با ارزش و شکننده روی آن‌ها حساب کرد. اما باید بدانید که این‌ها بخاطر شق و رق بودنشان، قابلیت زورچپانی وسایل شما را ندارند. و در قسمت روی چمدان هم قاعدتاً دارای زیپ و یا یک جیب اضافه نیستند.

اما چمدان‌هایی که جنسشان نرم‌تر است کاملاً با قابلیت زورچپانی وسایل ساخته می‌شوند. دارای زیپ و جیبهای اضافه بر روی خود هستند. قطعاً سبک‌تر و اشیاء داخل آن آسیب‌پذیرتر هستند. 

تیم چی‌بگیر سفرخوبی را برای شما آرزو می‌کند. 
مجموعه چهار عددی چمدان انزو رسی 

مجموعه چهار عددی چمدان انزو رسی مدل ER 9565

اطلاعات بیشتر و خرید

مجموعه چهار عددی چمدان انزو رسی از جنس کوردورا ساخته شده است. دور زیپ هستند و هر چهار عدد این مجموعه از طریق زیپ باز و بسته می‌شوند. در برابر ضربه‌ها مقاوم هستند. هر یک از چمدان‌ها دارای سه عدد دسته مقام است. 

هر کدام از این چمدان‌ها دارای 4 چرخ اسکیتی هستند که قابلیت چرخش در زاویه 360 درجه را دارند. در داخل چمدان محفظه لباس و لباس زیر نیز تعبیه شده است. 

کیف دستی همراه این چمدان‌ها دارای بند رودوشی است و در درون کیف آینه نیز وجو دارد و این کیف دارای جیب لوازم جانبی نیز هست. همگی این چمدان‌ها دارای کاور محافظ چمدان هستند.

مجموعه سه عددی چمدان دلسی مدل Tasman

مجموعه سه عددی چمدان دلسی مدل Tasman

اطلاعات بیشتر و خرید

مجموعه سه عددی چمدان دلسی با جنس بدنه‌ای از پلی پروپیلن است. دورتا دور این چمدانها از طریق زیپ بسته می‌شوند. چمدانهای دلسی دارای دو دسته هستند یکی در قسمت کناره و دیگری برای حمل در قسمت بالای چمدان. علاوه بر آن دارای دسته‌های تلسکوپی قابل تنظیم نیز هستند که در همه سایزها این دسته تلسکوپی وجود دارد.

هر کدام از این چمدانها دارای 4 عدد چرخ پلاستیکی نیز هستند. اگر به داخل چمدان نگاهی بیاندازید خواهید دید که در قسمت داخل آن محفظه‌بندی شده است و دارای کمربند ایمنی نیز هستند. این چمدانها در داخل دارای زیپ و جیب داخلی هستند که این امکان برای تفکیک لباسها از هم تعبیه شده است. شما می‌توانید با خرید چمدانهای دلسی سه چمدان با کارایی عالی و شکیل را خریداری نمایید.

 ساک دستی مسافرتی به همراه آویز کیف مدل آلیس سایز M

 ساک دستی مسافرتی مدل P201-1 به همراه آویز کیف مدل آلیس سایز M

اطلاعات بیشتر و خرید

ساک دستی مسافرتی با ابعاد 55 در 30 در 20 سانتیمتر می‌تواند شما را در مسافرتهایتان یاری نماید. جنش بدنه این ساک از برزنت است و از طریق زیپ باز و بسته می‌شود. این محصول از طریق دو عدد دسته‌ای که به بدنه وصل است به راحتی قابلیت حمل دارد. و یک پد چسبی در روی دسته تعبی شده است که می‌تواند دو دسته را به هم بچسباند و حمل را آسان‌تر نماید.

این ساک دستی با قابلیت شستشو دارای یک محفظه بزرگ برای لباسها و وسایلی که قصد دارید با آن حمل کنید را دارد و در قسمت بیرونی نیز دو جیب زیپ‌دار برای آن در نظر گرفته شده است. همچنین در کف این ساک 4 عدد پایه ضد سایش نیز قرار دارد. یک بند رودوشی بلند نیز از اقلام همراه این ساک است.


 
مجموعه دو عددی چمدان فیرو 
 

  مجموعه دو عددی چمدان فیرو کد SF439

اطلاعات بیشتر و خرید

مجموعه دو عددی چمدان فیرو ساخته شده از جنس برزنت است. این بدنه به دلیل جنس برزنتی آن کاملا انعطاف پذیر است. همچنین این دو عدد چمدان فیرو از طریق زیپ باز و بسته می‌شوند. سه عدد دسته در این چمدان تعبیه شده است. یکی در بغل چمدان و دو عدد در بالا، که یکی از این دسته‌ها، دسته تلسکوپی است با قابلیت کوتاه و بلند شدن. 

مجموعه دو عددی چمدان فیرو دارای 5 عدد چرخ ژله‌ای است که کاملا ضد ضربه بوده و به راحتی می‌توان به آنها اطمینان کرد. محفظه لباس، محفظه لباس زیر و سه عدد تنظیم کننده لباس و لوازم اضطراری نیز از محسنات این چمدان است. این چمدان قابلیت شستشو دارد و دارای جیب بیرونی نیز هست که درون همه آنها آسترکشی شده است. همچنین با باز کردن زیپهای اطراف آن می‌توان ظرفیت این چمدان را افزایش داد.

چمدان خلبانی 

چمدان خلبانی کد CATHAD3

اطلاعات بیشتر و خرید

چمدان خلبانی با حجمی حدود 40 لیتر با ابعاد 24 در 44  در 44 سانتیمتر است و جنس بدنه آن از برزنت ساخته شده است. این چمدان از طریق زیپ باز و بسته می شود و دارای دو دسته است که هر دوی آنها در بالای چمدان قرار گرفته‌اند. یکی از این دسته ها دسته تراولی با قابلیت تنظیم ارتفاع در 4 حالت و یک دسته باری حمل به صورت دستی است.

این چمدان 4 چرخ پلاستیکی دارد و دارای محفظه لباس و لباس زیر است و برای ثابت نگهداشتن لباسها دارای کمربند ایمنی نیز هست. همچنین قابلیت افزایش فضا را نیز داراست. در قسمت خارجی آن یک جیب نیز تعبیه شده است. شما با این چمدان توانایی حمل لب تاپ‌ از 15 تا 17 اینچ را نیز دارید. برای سفرهای کوتاه مدت چمدانی خوش فرم، خوش اندازه،  شیک و زیبا و جادار است.

مجموعه سه عددی چمدان الکسا  

مجموعه سه عددی چمدان الکسا مدل ALX880

 

اطلاعات بیشتر و خرید

مجموعه سه عددی چمدان الکسا با جنسی از پلی پروپلین در برابر ضربات نه‌چندان شدید بسیار مقاوم است. کاملا مقام در برابر ضربه است و هر سه دارای سه دسته تلسکوپی هستند. در سایز کوچک این مدل چمدان، دسته در قسمت پهلوی آن وجود ندارد. هر سه چمدان دارای 4 عدد چرخ از جنس پلاستیک هستند که این چرخها قابلیت چرخش در زاویه 360 درجه را دارا هستند. این چرخها روا، بی صدا و آرام حرکت می‌کنند.

قفل به کار رفته در این چمدان قفل TSA  است . این مدل قفل با استفاده از رمز باز می‌شود و یک دریچه کلید نیز در کنار آن وجود دارد که کلیدی به شما داده نمی‌شود بلکه تنها برای بازکردن توسط ماموران امنیتی تعبیه شده است. این‌ها همان قفهای ضد سرقت هستند.

محفظه لباس داخل این چمدان بسیار خوب و عالی تعبیه شده است و قابلیت افزایش فضا نیز در این چمدان امکان‌پذیر است و دارای چند جیب داخلی زیپ‌دار نیز هست.
 

مجموعه دو عددی چمدان مدل پرشین 

مجموعه دو عددی چمدان مدل پرشین


اطلاعات بیشتر و خرید

مجموعه دو عددی چمدان مدل پرشین از جنس برزنت و پارچه ساخته شده است و از طریق زیپ باز و بسته می‌شود. دارای دو عدد دسته در کنار و بالای چمدان است که این دسته‌ها در یک طراحی زیبا به دسته‌های جلیقه‌ای معروف هستند. 

هر چمدان دارای 2 عدد چرخ است که از پلاستیک فشرده تهیه شده‌اند. این چمدان زیبا، دارای محفظه لباس است و قابلیت شستشو دارد. همچنین با باز کردن زیپهای اطراف آن فضای داخلی آن افزایش پیدا می‌نماید. همچنین دارای دو جیب در جلوی هر چمدان است که می‌توانید درون آن وسیله قرار دهید.  

 مجموعه سه عددی چمدان مدل تاپ یورو 

مجموعه سه عددی چمدان مدل تاپ یورو

اطلاعات بیشتر و خرید

مجموعه سه عددی چمدان مدل تاپ یورو ساخته شده با ترکیبی از پارچه و پلاستیک و قابلیت باز و بسته شدن از طریق زیپ را دارد. این چمدان نیز مانند هم نوعان دیگر خود با سه عدد دسته شما را یاری می‌نماید. و هر چمدان نیز دارای سه عدد چرخ انعطاف پذیر است.

امکانات این چمدانها عبارتند از محفظه نگهدارنده لباس و محفظه نگهدارنده لباس زیر است. این چمدان به دلیل داشتن جنسی از برزنت کاملا قابلیت شستشو و تمیز شدن را دارد. دارای روکش ضد باران نیز هست. این چمدان به دلیل سبک بودن، گنجایش خوب، جنس بدنه عالی می‌تواند در سفرها همراه شما باشد.


 
مجموعه دو عددی چمدان 
 

  مجموعه دو عددی چمدان مدل BA45

اطلاعات بیشتر و خرید

مجموعه دو عددی این چمدان با جنسی از برزنت است. از طریق زیپ باز و بسته می‌شود. دارای دسته تلسکوپی است و هم در پهلو و هم در بالا دارای دسته جداگانه نیز هست. تعداد چرخهای تعبیه شده در این مجموعه چمدانها دو عدد است. 

جنس چرخهای این چمدان از پلاستیک فشرده و نرم است.  این چمدان دارای محفظه لباس زیر مجزا و محفظه لباس هم دارد. نکته قابل توجه این چمدان دارای بودن محفظه لباسهای اتو کشیده است، که در قسمت جلوی این چمدان تعبیه شده است. همچنین برای محافظت از لباسها کمربند ایمنی نیز وجود دارد.

 چمدان ماراکار 

چمدان ماراکار کد 24-001

اطلاعات بیشتر و خرید

چمدان ماراکار با ابعاد 65 در 24 در 39 سانتیمتر قادر است تا 20 کیلوگرم وزن را جابه‌جا کند. جنس بدنه این چمدان از پلی کربنات است به همین دلیل هم انعطاف پذیر است و کمی نیز سخت است.

دورتادور این چمدان زیپ قرار دارد و نحوه باز و بسته شدن آن توسط زیپ صورت می گیرد. چمدان ماراکار دارای سه دسته است یک عدد در پهلو و دو عدد در بالای چمدان که یکی از این دسته‌ها، دسته تلسکوپی است که قابلیت کوتاه و بلند شدن دارد. همچنین 4 عدد چرخ نیز در انتهاب چمدان تعبیه شده است.

چمدان ماراکار دارای محفظه لباس چرک و همچنین دارای نگه‌دارنده لباس نیز هست. همچنین جنس رویه آن طوری است که قابلیت ضد باران و آب را دارد و از طریق باز کردن زیپها افزایش جا برای این چمدان امکان‌پذیر می‌شود.

 مجموعه چهار عددی چمدان آر کی 

مجموعه چهار عددی چمدان آر کی مدل 001

اطلاعات بیشتر و خرید

مجموعه چهار عددی چمدان آر کی، از جنس پلی کربنات ساخته شده است. هر کدام از این چمدانها سه دسته دارند. دو عدد در بالای چمدان و یک عدد در پهلوی آن که حمل و نقل توسط آن دسته‌ها آسان‌تر شود. یکی از این دسته‌ها دسته تلسکوپی است که قابلیت تغییر سایز یعنی بلند و یا کوتاه تر شدن را داراست.

هر کدام از این چمدان‌ها دارای 4 عدد چرخ لاستیکی است. هر کدام از این چمدانها دارای محفظه‌های داخلی نیز هستند. و کمربند ایمنی نیز برای محافظت از وسایل درون چمدان نیز تعبیه شده است. رویه این چمدانها به راحتی قابل شستشو هستند. از مهمترین مزایای این ساک‌ها سبک بودن و توانایی شما در انتخاب رنگ چمدان است. 

یکی از دیگر مزایای خرید چمدان آر کی وجود یک ساک دستی به ابعاد 29 در 15 در 23 سانتی‌‌متری است که بسیار زیبا و با کارایی بالاست.
 

ساک سفری فوروارد 

ساک سفری فوروارد مدل FCLT1100

اطلاعات بیشتر و خرید

ساک سفری فوروارد با ابعاد 20 در 33 در 37 سانتیمتر طراحی و تولید شده است. وزن این ساک 7/0 کیلوگرم است در واقع یک ساک مسافرتی سبک. جنس بدنه این ساک از برزنت است و از طریق زیپ باز و بسته می‌شود. این ساک دو عدد دسته دارد که قابلیت حمل را آسان می‌نماید همچنین دارای ک بند بلند رودوشی نیز هست. همچنین این ساک سفری قابلیت شستشو شدن را نیز دارد. باید گفته شود که این ساک ضد آب نیز هست. یک عدد جیب در قسمت بیرونی ساک تعبیه شده است که شما می‌توانید عینک، مدارک شناسایی و یا بلیطها را درون آن قرار دهید. 

نقطه قابل توجه این ساک زیپ مجزای کف ساک است که شما را قادر خواهد ساخت تا کفش و یا لباسهایی را به صورت مجزا در آن قسمت قرار دهید. این ساک، مناسب، جادار و زیبا است و می‌تواند همراه خوبی در سفرهایتان باشد. 

نظم دهنده ساک و چمدان پایا کد K45520 بسته 4 عددی 

نظم دهنده ساک و چمدان پایا کد K45520 بسته 4 عددی

اطلاعات بیشتر و خرید

نظم دهنده ساک و چمدان پایا بسیار کارا و راه انداز است. اگر بخواهید در هنگام سفر و یا ورزش و یا حتی در کشوهایی کمدهای داخل منزل نظم و ترتیب را فراهم کنید می‌توانید از نظم دهنده‌های پایا استفاده کنید. کافیست وسایل خود مانند کفش و یا لباسهای زیر و یا وسایل بهداشتی خود را درون این کاورها قرار دهید و در محلی که در نظر دارید بگذارید.

جنس این محصول از پارچه است که قابلیت تنفس دارد و از ایجاد رطوبت نیز جلوگیری می‌کند. ابعاد این کاورها 30 در 40 سانتیمتر است. در قسمت جلوی این کاورها توری تعبیه شده است تا مصرف کننده بداند که چه چیزی را درون این کاورها قرار داده است و دید بهتری نسبت به اقلام داخل کاور داشته باشد. همچنین این کاورها از طریق یک زیپ باز و بسته می‌شوند.


پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همه نظرات (0)