راهنمای انتخاب و خرید بهترین گوشواره های مروارید زنانه


آنچه که در نوشتارها آمده است استفاده از جواهر آلات به خصوص گوشواره قدمت دیرینه دارد. در پیکره‌های باقی‌مانده در تخت جمشید و تمدن ایلامی آثار استفاده از گوشواره در مردان دیده شده است. اما در تمدن‌های غربی استفاده از گوشواره در زنان افریقایی رایج بوده و اخیراً نیز در امریکا و اروپا بین مردان و زنان محبوبیت یافته است.

گوشواره‌ همانطور که از اسمش پیداست، به نرمه گوش آویزان می‌شود و انواع مختلفی دارد. آنها عبارتند از:

انواع گوشواره مروارید

  • گوشواره‌ی میخی
  • گوشواره‌ی آویز
  • گوشواره‌ی چنبری(حلقه‌ایی)
  • گوشواره‌ی کلیپسی
  • گوشواره‌ی پیچی
  • گوشواره‌ی بخیه‌ایی

انواع گوشواره به این چند مدل که گفتیم خلاصه نمی‌شود. بلکه مد همواره رو به جلو است و کار خودش را می‌کند. خلاقیت و طراحان مد را در این مورد دست کم نگیرید. همین امر موجب شده است تا گوشواره‌های عجیب و غریب و جذابی خلق شوند که طرفداران خود را دارد. 

خرید زیورآلات نقره

همانطور که به انواع گوشواره اشاره شد جالب است بدانید که قفل گوشواره‌ها نیز انواع مختلفی دارند. مانند قفل اهرمی، قفل قلاب ماهی، قفل قفلی و ....

بنابر فرم صورت افراد گوشواره‌های مختلفی پیشنهاد می‌شود. مدل گوشواره‌ها همانند لباس بر ظاهر افراد تاثیر دارند. مثلا برای صورتهای گرد، گوشواره‌های لوستری با آویزهای بلند مناسب‌تر هستند، زیرا باعث می‌شوند گردی صورت کمتر دیده شوند. 

انواع گوشواره

اما در این مقاله ما انواع گوشواره‌هایی را که با مروارید ترکیب شده‌اند برای شما انتخاب کرده‌ایم. جواهر آلات مروارید دار سبک شما را کلاسیک می‌کند. ترکیب مروارید با نقره و طلا و جواهرات دیگر، ترکیبی بی‌نظیر به شمار می‌رود. همواره زیباست، همواره طرفدار دارد و همواره ارزش خرید کردن دارد. شکل مدرن و جذاب جواهرا آلات مرواریدی باعث شده است طرفداران زیادی را سمت خود جذب کند.

خرید زیورآلات نقره

مروارید نماد وفاداری، کمال و پاکدامنی است و برای صاحبش سلامتی و ثروت به ارمغان می‌آورد. مروارید از نظر فیزیکی هورمون‌ها را متعادل کرده و اختلال‌های گوارشی را بهبود می‌بخشد.
 

گوشواره نقره زنانه اقلیمه

گوشواره نقره زنانه اقلیمه

اطلاعات بیشتر و خرید

گوشواره نقره با عیار 925 با یک جفت مروارید سیاه طبیعی است. شکل این گوشواره به صورت گوشواره میخی است که در پشت قفل دارد. مرواریدهای سفید اتمی مروارید سیاه را احاطه کرده‌اند که همین امر باعث شده است که مروارید جلا و زیبایی بیشتری پیدا کند. این گوشواره را شما می‌توانید در مجالس استفاده نمایید بسیار خاص و شیک است و یا اینکه می‌توانید به هر مناسبتی آن را هدیه دهید.

 گوشواره نقره زنانه اقلیمه 

گوشواره نقره زنانه اقلیمه

اطلاعات بیشتر و خرید

 گوشواره نقره کد EN317 از برند اقلیمه است . این گوشواره مرواریدی از نوع میخی بوده و نگهدارنده پشت گوشواره نیز با جنس از نقره ارائه خواهد شد. نگین‌های اتمی کار شده روی این گوشواره از نوع باگتی بوده که جلای خاصی به این گوشواره داده است. این گوشواره طوری طراحی شده است که با هر لباسی زیبا و مناسب به نظر بیاید.

لازم به ذکر است مروارید این گوشواره طبیعی به صورت اشک است و در جعبه‌ای مقوایی برای شما ارسال خواهد شد.

 گوشواره نقره اقلیمه کد EN29 

گوشواره نقره اقلیمه کد EN29


اطلاعات بیشتر و خرید

 گوشواره نقره کد en29 از برند اقلیمه با طرح فلاور ساخته شده است. گل این گوشواره با پهنای 6 میلیمتر بوده و دارای 7 نگین درخشان اتمی و زیبا است. عیار نقره به کار رفته در این گوشواره زیبا 925 است. این گوشواره نقره زیبا بسیار شبیه به طلا بوده و قابلیت ست شدن با همه لباسی را خواهد داشت.

مروارید سفید رنگی به این فلاور نقره اتصال دارد و نگهدارنده پشت این گوشواره از جنس پلاستیک است. 

گوشواره نقره اقلیمه کد EN102

گوشواره نقره اقلیمه کد EN102


اطلاعات بیشتر و خرید

 گوشواره نقره کد EN102 از برند اقلیمه با ابعاد تقریبی 4/1 سانتی‌متر به شما عرضه خواهد شد. پلاک این گوشواره مروارید به صورت درخت زندگانی طراحی شده است که موجب شده است که بسیار خاص‌تر به نظر بیاید. 

بر روی هر درخت 12 عدد نگین درخشان اتمی کار شده است. لازم به ذکر است که مرواریدهای آن اصل به قطر 6/0 سانتیمتر است و ارتفاع این گوشواره نیز 4/1 سانتیمتر است و پشتی نگهدارنده این گوشواره از جنس پلاستیک است. این گوشواره بخاطر طراحی بسیار زیبا و مرواریدهای براق مناسب استفاده در مجالس و مهمانی‌ها می‌باشد.
 

گوشواره نقره اقلیمه کد EN113

گوشواره نقره اقلیمه کد EN113

 اطلاعات بیشتر و خرید

گوشواره نقره کد EN113 از برند اقلیمه است. این گوشواره زیبا شامل مرواریدی به قطر 6/0 سانتیمتر است که 20 عدد سنگ اتمی براق اطراف آن را احاطه کرده است. همچنان گوشواره‌های نقره دیگر این برند، عیار نقره این گوشواره نیز 925 است. پشتی نگهدارنده گوشواره از جنس لاستیک است و مدل قفل آن میخی است شما حتی می‌توانید برای استفاده‌های روزمره از این گوشواره زیبا استفاده نمایید.

گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN405

گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN405

اطلاعات بیشتر و خرید

 گوشواره نقره کد EN405 از برند اقلیمه است. مروارید به کار رفته در این گوشواره طبیعی است به قطر 3/0 سانتیمتر. این گوشواره میخی است و محافظ پشت این گوشواره نیز از جنس نقره خواهد بود. عیار این گوشواره زیبا و برگی شکل 925 است و اطراف هر کدام از این برگهای نقره دارای 22 عدد نگین اتمی به کار رفته است. همین سنگهای سنگهای زیبا، جلوه خاصی به این گوشواره میخی داده است. 

گوشواره نقره زنانه کد 77433

گوشواره نقره زنانه کد 77433

اطلاعات بیشتر و خرید

 گوشواره نقره زنانه کد 77433 ، دارای عیار 925 است. طرح نامتعارف و جالب این گوشواره نقره، آن را به خاصترین گوشواره نقره تبدیل کرده است یکی از لنگه‌های گوشواره از نوع میخی است. و آن دیگری از نوع قفل سگکی. به یکی از گوشواره‌ها یک عدد مروارید آویزان است و آن جفت دیگر یک آویز با طرح صدف دارد و بر آویز آن 5 عدد نگین درخشان کار شده است. این گوشواره زیبا و ناهمگون می‌تواند یکی از بهترین هدیه‌ها باشد.

گوشواره نقره اقلیمه کد EN175

گوشواره نقره اقلیمه کد EN175

اطلاعات بیشتر و خرید

 گوشواره نقره کد EN175 از برند اقلیمه با عیار 925 است. هر کدام از گوشواره دارای دایره‌ای پر از نگین دارند و از هر کدام از دایره‌ها زنجیری آویزان است که انتهای آن مرواریدی می‌درخشد.سنگهای به کار رفته در دایره ابتدایی این گوشواره زیبا از سنگ اونیکس است. 

گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN408

گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN408

 

اطلاعات بیشتر و خرید

گوشواره نقره کد EN408 از برند اقلیمه دارای دو آویز با مروارید اشکی شکل است. قفل این گوشواره اشکی شکل از نوع میخی است. در بالای این گوشواره زیبا و نقره یک تک نگین درشت قرار گرفته است که برق این تک نگین در کنار مروارید اشکی چنان جلوه زیبایی به این گوشواره بخشید است که به سرعت نظر همه را به خود جلب خواهد نمود. عیار این گوشواره 925 است و جنس محافظ پشت گوشواره از جنس نقره است. 

گوشواره نقره اقلیمه کد EN103

گوشواره نقره اقلیمه کد EN103

اطلاعات بیشتر و خرید

 گوشواره نقره کد EN103 از برند اقلیمه است. پلاک این گوشواره دوست‌داشتنی به صورت مثلت و حاوی 36 عدد نگین درخشان است. هر لنگه از گوشواره‌ها دارای یک عدد مروارید به قطر 8/0 سانتیمتر است.پشتی نگهدارنده گوشواره از جنس پلاستیک است و عیار این گوشواره زیبا 925 است. این گوشواره مثلثی شکل بسیار شیک و زیباست و دل هر بیننده را خواهد برد.

 گوشواره نقره اقلیمه کد EN17

 گوشواره نقره اقلیمه کد EN17

 

اطلاعات بیشتر و خرید

 گوشواره نقره کد en17 از برند اقلیمه است. طرح شارپ پلاک این گوشواره نقره که عیار 925 دارد بسیار خاص و منحصر به فرد بوده است. هر لنگه از این گوشواره دارای 24 عدد نگین سفید اتمی براق بوده است و یک مروارید اصل پرورشی در پایین این طرح شارپ وصل شده است. طول این گوشواره زیبا و جذاب حدود 17 میلی‌متر بوده و از نوع میخی است و نگهدارنده پشت آن هم از جنس پلاستیک است. 

گوشواره نقره اقلیمه کد EN5

گوشواره نقره اقلیمه کد EN5

اطلاعات بیشتر و خرید

گوشواره نقره کد en5 از برند اقلیمه است. عیار آن 925 است دارای یک مروارید با سایز 6 میلی‌متر که در بالای یک پلاک نقره قرار گرفته است. این پلاک نقره شبیه یک ستاره است که بر هر لنگه این گوشواره ستاره‌ای 17 عدد نگین سفید اتمی آویزان است. ارتفاع این گوشواره 13 میلیمتر است. قف آن از نوع سوزنی است. مروارید آن اصل و پرورشی است. شما با خیال راحت خواهید توانست از این گوشواره زیبا در مجالس و مهمانی‌ها استفاده نمایید.  

 گوشواره نقره اقلیمه کد EN14

گوشواره نقره اقلیمه کد EN14

اطلاعات بیشتر و خرید

 گوشواره نقره کد en14 از برند اقلیمه است. 2/1 سانتیمتر اندازه طرح پلاک گل و مروارید است. مروارید آن هم حدود 6 میلیمتر است که بر روی هر لنگه گوشواره قرار گرفته است تراشه‌های اطراف گل های این پلاک موجب درخشش بسیار آن شده است. بر روی هر لنگه گوشواره حدود 12 عدد نگین اتمی سفید رنگ درخشان هم کار شده است که همین امر موجب درخشش بسیار این گوشواره شده است. طراحی این گوشواره به طوری است که شما خواهید توانست مروارید را به صورت جداگانه استفاده نمایید. یعنی یک گوشواره با دو حالت. این گوشواره میخی بوده و نگهدارنده پشت  آن از جنس نقره است. عیار این گوشواره زیبا نیز 925 است.

 گوشواره نقره المنت مدل E5104w

گوشواره نقره المنت مدل E5104w

اطلاعات بیشتر و خرید

 

گوشواره نقره المنت مدل E5104wطرح یک گل نیمه باز است که در وسط آن یک مروارید زیبا کار شده است. این گوشواره خاص دارای روکشی از طلا دارد به همین دلیل طلایی رنگ شده است. قفل این گوشواره قفلی سوزنی است و هیچ گونی نگینی جز مروارید بر روی آن کار نشده است.

گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN467

گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN467

اطلاعات بیشتر و خرید

گوشواره نقره کد EN467 از برند اقلیمه است. ابعاد کلی گوشواره 4/1 در 1/1 سانتیمتر است. علاوه بر مروارید که بر لنگه از این گوشواره وجود دارد پلاک نقره آن به صورت نیم دایره و دارای اشکال گل و ستاره و سنگ اتمی سفید است و موجب شده است جلای زیبایی به این گوشواره بخشیده شود. محافظ پشت گوشواره از جنس نقره و قفل آن هم به صورت سوزنی است. 

گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN290

گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN290

اطلاعات بیشتر و خرید

گوشواره نقره کد EN290 از برند اقلیمه است. این گوشواره اشکی شکل دارای یک عدد مروارید طبیعی پرورشی است. که شکل آن را بسیار شیک و مجلسی کرده است. عیار این گوشواره زیبا 925 است و آویزی شکل است. اطراف هر نگین را تعداد زیادی نگین اتمی سفید رنگ احاطه کرده است که همین مساله بر جذابیت آن افزوده است. محافظ پشت گوشواره به صورت عصایی طراحی شده است و نیازی به قفل یا گیره ندارد و همین مساله استفاده از آن را آسان‌تر نموده است.

گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN456

گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN456

اطلاعات بیشتر و خرید

گوشواره نقره كد EN456 از برند اقليمه است. پلاک آن نقره با یک طرح فانتزی شیک و جذاب و آبکاری طلایی شده است. بر روی هر لنگه از این گوشواره با شیک، سه عدد مروارید طبیعی پرورشی کار شده است. ابعاد کلی گوشواره 2 در 2 سانتیمتر است. این گوشواره قابلیت استفاده به دو صورت را دارد. یا تک آن را استفاده کنید و یا اینکه با پلاک آبکاری آن می‌توانید آ ن را استفاده کنید. این گوشواره فانتزی دارای قفل سوزنی است و نگهدارنده پشت گوشواره از جنس نقره است.

در ضمن بر روی هر لنگه از این گوشواره 6 عدد نگین اتمی سفید رنگ نیز کار شده است.

گوشواره نقره المنتز مدل E4878w

گوشواره نقره المنتز مدل E4878w

اطلاعات بیشتر و خرید

گوشواره نقره المنتز مدل E4878w ابعادی تقریبا در حدود 1 و نیم در یک و نیم دارد. یک مروارید زیبا در وسط یک پلاک نقره قرار دارد. پلاک این گوشواره میخی تقریبا شبیه گل آفتاب گردان است. این گوشواره نقره که دارای عیار 925 است بر روی پلاکش نگینهای اتمی کار شده است که زیبایی و درخش این گوشواره را در گوش جلای خاصی خواهد بخشید. قفل این گوشواره از نوع سوزنی است.

گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN470

گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN470

اطلاعات بیشتر و خرید

 گوشواره نقره کد EN470 از برند اقلیمه است. عیار پلاک نقره این گوشواره قلبی شکل و زیبا 925 است. به پایین پلاک قلبی آن یک عدد مروارید سفید به قطر 5/0 متصل شده است. و بروی نیمی از قلب آن سنگهای اتمی سفید کار شده است. قفل این گوشواره قلبی شکل از نوع سوزنی است و نگهدارنده پشت آن هم از جنس نقره خواهد بود.

 گوشواره نقره کدE1191

گوشواره نقره کدE1191

اطلاعات بیشتر و خرید

گوشواره نقره کدE1191 1 در 2 سانتیمتر است. عیار این گوشواره نقره که ترکیبی از سنگ و مروارید است 925 است. دارای قفل سوزنی است. و مروارید این مدل از این گوشواره به گوش می‌چسبد و دایره‌ای پر از نگین در پایین آن تعبیه شده است که درانتهای آن به یک گل زیبای پر نگین ختم می‌شود. 

گوشواره نقره شهر جواهر مدل SJ-SEN011

گوشواره نقره شهر جواهر مدل SJ-SEN011

اطلاعات بیشتر و خرید

 گوشواره نقره شهر جواهر مدل SJ-SEN011با ابعادی تقریبا حدود 1 در یک و نیم سانتیمتر ساخته شده است. عیار آن 925 است و دارای یک نگین زیبا به رنگ دودی است. 

قفل آن سوزنی شکل است و آویز ستاره شکلی از پایین مروارید آن آویزان است. بر روی ستاره آن نگین و سنگی نیست ولی درخشان است همچنین ظریف و خاص است.

 گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN500

گوشواره نقره زنانه اقلیمه کد EN500

اطلاعات بیشتر و خرید

 گوشواره نقره کد EN500 از برند اقلیمه است. این مدل گوشواره به صورت قلبی شکل طراحی و تولید شده است که در مرکز آن مرواریدی درشت می‌درخشد و اطراف آن، یعنی روی پلاک نقره سراسر پوشیده از نگین اتمی سفید است همین امر موجب شده است درخشش خاصی هم به پلاک و هم به نگین مروارید بخشید شود. قفل این گوشواره به صورت سوزنی است و محافظ پشت آن از جنس پلاستیک خواهد بود.

گوشواره نقره المنت مدل E3384W

گوشواره نقره المنت مدل E3384W

اطلاعات بیشتر و خرید

 

گوشواره نقره المنت مدل E3384Wدارای دو عدد مروارید در هر لنگه از گوشواره‌هاست. در بالای هر مروارید یک عدد نگین درشت سفید رنگ نیز کار شده است. که جلا و درخشش خاصی به مروارید آن می‌دهد. این گوشواره زیبا عیار 925 دارد. قفل این گوشواره کوچک و شیک سوزنی است.  

گوشواره نقره زنانه کد 2077

گوشواره نقره زنانه کد 2077

اطلاعات بیشتر و خرید

 

گوشواره نقره زنانه کد 2077  گوشواره‌ای خاص برای خاص پسندان است. عیار این گوشواره نقره 925 است. این گوشواره نقره، از نقره مارگازیت است که در هر کدام از گوشواره‌ها یک نگین مروارید خودنمایی می‌کند. قفل این گوشواره نقره از نوع قفل سگکی و بسیار شکیل است.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.