راهنمای خرید میز نهارخوری و صندلی به همراه قیمت روز


15 مدل از به‌روز ترین مدلهای میز ناهارخوری

میز ناهار خوری جزوی از مبلمان محسوب می‌شود پس در سبک دکوراسیون منزلتان نقشی اساسی دارد. به همین منظور باید به درستی انتخاب شود زیرا علاوه بر اینکه فضایی برای دورهمی خانوادگی و دوستانه است، به عنوان نقطه عطف در دکوراسیون منزل شما نیز شناخته می‌شود پس در خرید آن وسواس به خرج دهید.

چند مدل از انواع میز و صندلی ناهار خوری برحسب جنس به قرار زیر است:

  •  میز ناهار خوری شیشه‌ای
  •  میز ناهارخوری چوبی
  •  میز ناهار خوری فلزی
  •  میز ناهار خوری ملامینه

هر کدام از ما حداقل یک بار تجربه خرید میز و صندلی ناهارخوری را داریم، می‌دانیم که تنوع در آن بسیار است اما گفتنی است که مستحکم‌ترین نوع چوب برای تهیه سرویس ناهارخوری چوب راش است. میز و صندلی‌هایی که در اتصالات آنها از پیچ و مهره استفاده شده است محکم‌تر از آنهایی است که اتصالات میخی و چسبی دارند. 

برای صندلیهایی که برای میز ناهارخوری ازآنها استفاده می‌شود، مهمترین نکته‌ای که بعد از اتصالات باید به آن توجه کنیم نوع و میزان بلندی تشکچه آن است. بهتر است بدانیم از چه نوع اسفنجی و در چه ارتفاعی استفاده شده است. برای خرید یک سرویس میز و صندلی ناهارخوری در نظر داشته باشید که سازنده استانداردهای ساخت را رعایت کرده باشد در این صورت خاطرجمع خواهید بود که ارگونومی رعایت شده و شما درهنگام استفاده دچار عارضه‌ای نخواهید شد.

 ارتفاع مناسب برای میز ناهارخوری حدود 75 سانتیمتر و برای صندلی حدود 45 سانتیمتر است. راحتی و استاندارد بودن یک میز ناهارخوری به درنظر گرفتن محلی برای قرار دادن آرنج، قراردادن پا، فاصله میز تا صندلی و فاصله هر صندلی از یکدیگر بستگی دارد. در ادامه نمونه‌های از پرطرفدارترین مدلهای میز و صندلی ناهارخوری را خواهید دید. 

میز و صندلی ناهار خوری مدل Romina-01

میز و صندلی ناهار خوری که در تصویر بالا، تصویرش را می‌بینید و لینک خرید آن موجود است مناسب برای 4 نفر با یک میز دایره‌ای با جنس صفحه ام‌دی‌اف به ابعاد 78 در 90 در 90 سانتیمتر است. 

جنس پایه‌های این ست از چوب راش درجه یک بوده مناسب برای منازل، رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها بوده و دارای سبکی جدید، زیبا و مدرن است. 

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب مدل Sm41

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان مناسب برای 4 نفر است. ابعاد میز دایره وسط این ست عبارتند از 80 در 100 در 100 سانتی‌متر. پایه‌های این ست زیبا دارای خراطی است.

ارتفاع صندلی 90 سانتی‌متر بوده و جنس صندلی‌ها نیز از چوب است. کفی و پشتی صندلیها نیز پوشیده از پارچه است. برای آگاهی از قیمت و اطلاعات مفید وارد لینک شوید.

میز و صندلی ناهار خوری کد z02

میز و صندلی ناهار خوری که در تصویر دیده می‌شود مناسب برای 4 نفر است. میز این مدل شیک و دوست‌داشتنی در ابعاد 80 در 100 در 100 سانتی‌متر ساخته شده و روانه بازار شده است. 

جنس صفحه این میز مربعی شکل از ام‌دی‌اف با روکش چوبی است. ارتفاع صندلی 75 سانتی‌متر است. برای آگاهی از قیمت و اطلاعات مفید وارد لینک شوید.

میز و صندلی ناهارخوری مدل تارنو

میز و صندلی ناهارخوری مدل تارنو از چوب‌هاي گرجستان مي‌باشد. این میز و صندلی ناهارخوری ضد آب و باد و خاك است و به راحتی می‌توان از آن در فضاي باز استفاده نمود. شکل میز مربع شکل است و ابعاد آن ۵۰x۵۵x۷۰ سانتی‌متر است.  گفتنی است صفحه ميز با يك پيچ به پايه نصب مي‌شود.

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب کد Sm56

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب با جنسی از چوب بسیار شکیل و زیبا است. صندلی‌های این محصول دارای 87 سانتی‌متر ارتفاع و جنس صندلی هم از چوب است. جنس رویه و کفی آن هم از پارچه است.

تعداد صندلی‌ها 4 عدد است و این ست مناسب برای 4 نفر است. ابعاد میز این سرویس 76 در 80 در 120 سانتی‌متر و شکل میز آن هم مستطیل شکل است. 

میز و صندلی ناهار خوری کد 19406

میز و صندلی ناهار خوری کد 19406 که در تصویر ملاحظه می‌کنید از جنس صفحه ام‌دی‌اف است که روکش آن هم از ام‌دی‌اف است. این میز و صندلی ناهارخوری مدرن در ابعاد ۹۰x۵۰x۹۰ سانتی‌متر و به صورت مستطیل شکل است. گفتنی است پایه‌های این میز و صندلی نارهارخوری از جنس فلز با رنگ کوره‌ایی است که بسیار با دوام است.  صفحه این مدل میز و ناهارخوری مدرن دارای تنوع رنگی مشکی یا سفید ثابت و مشابه تصویر طرح چوب تیره خواهد بود. 

میز و صندلی ناهار خوری مدل ایوان کد 026

میز و صندلی ناهار خوری مدل ایوان با جنسی از چوب راش گرجستان و بسیار راحت وعالی ساخته شده است. ارتفاع صندلی از زمین تا نشیمن 45 سانتی‌متر و ارتفاع صندلی از زمین تا بالاترین نقطه 85 سانتی‌متر است. همچنین این ست غذاخوری دارای 6 عدد صندلی و میز مناسب برای 6 نفر تعبیه شده است. رنگ چوب فندقی بوده و رنگ صندلی‌ها بر اساس انتخاب شما به صورت تک رنگ متغیر خواهد بود.

میز و صندلی ناهار خوری مدل b1212

میز و صندلی ناهار خوری که در تصویر مشاهده می‌کنید با میز گرد، مناسب برای 2 نفر است. ابعاد میز عبارتند از 100 در 80 در 80 بوده و صفحه میز از جنس چوب بوده و جنس روکش صفحه آن نیز از ام‌دی‌اف است.

جنس صندلی ها نیز از پلاستیک فشرده بوده و ارتفاع صندلی نیز 7  سانتی‌متر است. برای آگاهی از قیمت وارد لینک شوید. 

میز و صندلی ناهار خوری مدل Sm1370

میز و صندلی ناهار خوری با ابعاد 80 در 90 در 90 سانتی‌متری را در تصویر می‌بینید. این ناهارخوری مناسب برای 4 نفر است و با دو امکان به شما عرضه خواهد شد؛ 

اگر رنگ چوب آن سفید باشد رنگ پارچه صندلی مشکی خواهد بود.

اگر رنگ چوب آن قهوه‌ای باشد رنگ پارچه صندلی سفید خواهد بود. ارتفاع صندلی 47 سانتی‌متر است. گفتنی است این مدل میز و صندلی مناسب خانه‌های کوچک است زیرا فضای کمی را اشغال می‌کند. برای آگاهی از قیمت و اطلاعات مفید وارد لینک شوید.

میز و صندلی ناهار خوری مدل A3

میز و صندلی ناهار خوری که در تصویر بالا می‌بینید دارای یک صندلی نیمکتی مناسب برای دو نفر به ابعاد: 90×27×47 سانتی‌متر و وزن 3000 گرم است. 

همچنین این محصول دارای دو عدد صندلی تکی به ابعاد: 36×54×72 سانتی‌متر و وزن 2000 گرم است. گفتنی است که قسمت پشتی صندلی تکی متحرک بوده و قابلیت تغییر زاویه را دارد.

میز این محصول در ابعاد 90×55×74 سانتی‌متر و وزن 4000 گرم با قابلیت تاشو بودن و دارای محفظه برای قراردادن پا است. 

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب کد Sm80

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب کد Sm80دارای میزی است گرد شکل بسیار شکیل و زیبا. ابعاد این میز گرد ناهار خوری ۱۰۰x۱۰۰x۸۰ سانتی‌متر است. این میز ناهارخوری 4 نفره است و دارای 4 عدد صندلی تک نفره نیز هست. جنس صفحه این میز گرد ناهارخوری از چوب با روکشی از جنس چوب است. 

میز و صندلی ناهار خوری چوبکو مدل 102

میز و صندلی ناهار خوری چوبکو مدل 102 را در تصویر ملاحظه می‌کنید. شکل میز این سرویس به صورت مستطیل است. ابعاد این میز ناهارخوری مستطیلی شکل زیبا 78 در 80 در 120  سانتی‌متر است. مصرف کنندگان از این کالا بسیار راضی بوده‌اند. جنس صفحه این میز مستطیلی شکل از ام‌دی‌اف است و جنس روکش آن هم از ام‌دی‌اف است. این میز از استحکام خوبی برخوردار است. گفتنی است پایه‌های میز پیچ و مهره‌ای است. این میز و صندلی مدرن شامل ۴ عدد صندلی و یک میز ناهارخوری به همراه پیچ و مهره و پایه‌های میز است. 

میز و صندلی ناهار خوری مدل تارنو

میز و صندلی ناهار خوری مدل تارنو، یک میز و صندلی تاشو با کیفیت بسیار خوب است. این میزو صندلی ناهارخوری شیک با کیفیت خوب ساخته شده است. شکل میز این مدل میز و صندلی ناهارخوری مستطیل است. ابعاد میز این میز ۹۰x۸۶x۷۰ سانتی‌متر است. جنس صفحه این میز و صندلی از چوب و روکش آن هم از چوب است. گفتنی است میز از جنس چوب گردو بوده و کاملاً قابل تا شدن و جمع شدن است. 

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب کد Sm65

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب کد Sm65از مدلهای مدرن است. میز این مدل میز و صندلی به صورت مربع است. ابعاد این میز 100 در 100 در 80 سانتی‌متر است. جنس صفحه این میز و صندلی ناهار خوری از چوب  با روکش چوب است. این مدل میز و صندلی ناهار خوری 4 نفره است.

میز و صندلی ناهار خوری چوبکو مدل 672_4

میز و صندلی ناهار خوری چوبکو مدل 672_4 از چوب درخت توسکا ساخته شده است. شکل میز مستطیل شکل و در ابعاد ۱۲۰x۸۰x۸۹ سانتی‌متر ساخته شده است. این میز و صندلی ناهارخوری چوبی مناسب 4 نفر است. جنس صفحه اصلی این میز از ام‌دی‌اف بوده و جنس روکش صفحه آن از چوب است. این سرویس دارای 4 عدد صندلی است که صندلی‌ها دارای روکش پارچه‌ای هستند، پارچه آن از مدل چرم و پارچه ملیتا خارجی است. 

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.