راهنمای خرید میز نهارخوری و صندلی به همراه قیمت روز


15 مدل از به‌روز ترین مدلهای میز ناهارخوری

میز ناهار خوری جزوی از مبلمان محسوب می‌شود پس در سبک دکوراسیون منزلتان نقشی اساسی دارد. به همین منظور باید به درستی انتخاب شود زیرا علاوه بر اینکه فضایی برای دورهمی خانوادگی و دوستانه است، به عنوان نقطه عطف در دکوراسیون منزل شما نیز شناخته می‌شود پس در خرید آن وسواس به خرج دهید.

چند مدل از انواع میز و صندلی ناهار خوری برحسب جنس به قرار زیر است:

  •  میز ناهار خوری شیشه‌ای
  •  میز ناهارخوری چوبی
  •  میز ناهار خوری فلزی
  •  میز ناهار خوری ملامینه

هر کدام از ما حداقل یک بار تجربه خرید میز و صندلی ناهارخوری را داریم، می‌دانیم که تنوع در آن بسیار است اما گفتنی است که مستحکم‌ترین نوع چوب برای تهیه سرویس ناهارخوری چوب راش است. میز و صندلی‌هایی که در اتصالات آنها از پیچ و مهره استفاده شده است محکم‌تر از آنهایی است که اتصالات میخی و چسبی دارند. 

برای صندلیهایی که برای میز ناهارخوری ازآنها استفاده می‌شود، مهمترین نکته‌ای که بعد از اتصالات باید به آن توجه کنیم نوع و میزان بلندی تشکچه آن است. بهتر است بدانیم از چه نوع اسفنجی و در چه ارتفاعی استفاده شده است. برای خرید یک سرویس میز و صندلی ناهارخوری در نظر داشته باشید که سازنده استانداردهای ساخت را رعایت کرده باشد در این صورت خاطرجمع خواهید بود که ارگونومی رعایت شده و شما درهنگام استفاده دچار عارضه‌ای نخواهید شد.

 ارتفاع مناسب برای میز ناهارخوری حدود 75 سانتیمتر و برای صندلی حدود 45 سانتیمتر است. راحتی و استاندارد بودن یک میز ناهارخوری به درنظر گرفتن محلی برای قرار دادن آرنج، قراردادن پا، فاصله میز تا صندلی و فاصله هر صندلی از یکدیگر بستگی دارد. در ادامه نمونه‌های از پرطرفدارترین مدلهای میز و صندلی ناهارخوری را خواهید دید. 

میز و صندلی ناهار خوری مدل ایوان کد 026

میز و صندلی ناهار خوری مدل ایوان کد 026

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری مدل ایوان با جنسی از چوب راش گرجستان و بسیار راحت وعالی ساخته شده است. ارتفاع صندلی از زمین تا نشیمن 45 سانتی‌متر و ارتفاع صندلی از زمین تا بالاترین نقطه 85 سانتی‌متر است. همچنین این ست غذاخوری دارای 6 عدد صندلی و میز مناسب برای 6 نفر تعبیه شده است. رنگ چوب فندقی بوده و رنگ صندلی‌ها بر اساس انتخاب شما به صورت تک رنگ متغیر خواهد بود. 

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب کد Sm56 

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب کد Sm56

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب با جنسی از چوب بسیار شکیل و زیبا است. صندلی‌های این محصول دارای 87 سانتی‌متر ارتفاع و جنس صندلی هم از چوب است. جنس رویه و کفی آن هم از پارچه است.

تعداد صندلی‌ها 4 عدد است و این ست مناسب برای 4 نفر است. ابعاد میز این سرویس 76 در 80 در 120 سانتی‌متر و شکل میز آن هم مستطیل شکل است. 

میز و صندلی ناهار خوری چشمه نور کد MA-6043.BR-GR-YL 

میز و صندلی ناهار خوری چشمه نور کد MA-6043.BR-GR-YL

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری چشمه نور دارای 4 عدد صندلی سبز رنگ و 2 عدد صندلی زرد رنگ است. این میز نهار خوری مناسب برای شش صندلی می‌باشد. جنس صفحه میز از چوب است. و شکل میز مستطیل است. 

ابعاد میز عبارتند از؛ ارتفاع: 85 سانتی‌متر در طول:160 سانتی‌متر در عرض:100 سانتی متر بوده و ارتفاع صندلی 90  سانتی‌متر است. جنس رویه، کفی و پشتی صندلی‌ها همگی از پارچه است. برای تهیه این میز و صندلی کافی است وارد لینک ارائه شده شوید. 

میز و صندلی ناهار خوری مدل  b1212

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری که در تصویر مشاهده می‌کنید با میز گرد، مناسب برای 2 نفر است. ابعاد میز عبارتند از 100 در 80 در 80 بوده و صفحه میز از جنس چوب بوده و جنس روکش صفحه آن نیز از ام‌دی‌اف است.

جنس صندلی ها نیز از پلاستیک فشرده بوده و ارتفاع صندلی نیز 7  سانتی‌متر است. برای آگاهی از قیمت وارد لینک شوید. 

 میز و صندلی ناهار خوری مدل Sm1370

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری با ابعاد 80 در 90 در 90 سانتی‌متری را در تصویر می‌بینید. این ناهارخوری مناسب برای 4 نفر است و با دو امکان به شما عرضه خواهد شد؛ 

اگر رنگ چوب آن سفید باشد رنگ پارچه صندلی مشکی خواهد بود.

اگر رنگ چوب آن قهوه‌ای باشد رنگ پارچه صندلی سفید خواهد بود. ارتفاع صندلی 47 سانتی‌متر است. گفتنی است این مدل میز و صندلی مناسب خانه‌های کوچک است زیرا فضای کمی را اشغال می‌کند. برای آگاهی از قیمت و اطلاعات مفید وارد لینک شوید.

میز و صندلی ناهار خوری چوبکو کد 107 

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری چوبکو، مدلی است که در تصویر می‌بینید، مناسب برای 6 نفر و در ابعاد 160 در 90 در   78 سانتی‌متر ساخته شده است.  شکل میز این ناهارخوری مستطیل شکل است. 

صفحه این میز ناهارخوری از جنس ام دی اف و روکش راش است. پایه‌های میز پیچ و مهره‌ای هستند و زمانی که این سرویس بعد از خرید به شما تحویل داده شود به صورت ست میز و صندلی ناهارخوری ارائه شده که در یک پک که شامل 6 عدد صندلی و یک میز ناهارخوری به همراه پیچ و مهره و پایه‌های میز هستند. 

صندلی‌های این ست از جنس چوب توسکا و پارچه صندلی‌ها از جنس مازراتی و اسفنج‌های به کار برده در این صندلی 30 کیلوگرمی هستند. 

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب مدل Sm41 


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان مناسب برای 4 نفر است. ابعاد میز دایره وسط این ست عبارتند از 80 در 100 در 100 سانتی‌متر. پایه‌های این ست زیبا دارای خراطی است.

ارتفاع صندلی 90 سانتی‌متر بوده و جنس صندلی‌ها نیز از چوب است. کفی و پشتی صندلیها نیز پوشیده از پارچه است. برای آگاهی از قیمت و اطلاعات مفید وارد لینک شوید.

میز و صندلی ناهار خوری مدل Romina-01 

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری که در تصویر بالا، تصویرش را می‌بینید و لینک خرید آن موجود است مناسب برای 4 نفر با یک میز دایره‌ای با جنس صفحه ام‌دی‌اف به ابعاد 78 در 90 در 90 سانتیمتر است. 

جنس پایه‌های این ست از چوب راش درجه یک بوده مناسب برای منازل، رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها بوده ئ دارای سبکی جدید، زیبا و مدرن است. 

میز و صندلی ناهار خوری چوبکو کد 105 


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری چوبکو مناسب برای 8 نفر با ابعاد 78 در 100 در 200 سانتی‌متر است. صفحه میز از جنس ام‌دی‌اف و روکش آن راش و پایه‌های میز پیچ و مهره‌ای است.

ست میز و صندلی ناهارخوری ارائه شده در یک پک شامل 8 عدد صندلی و یک میز ناهارخوری به همراه پیچ و مهره و پایه‌های میز به شما تحویل داده خواهد شد. 

میز و صندلی ناهار خوری کد z02 

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری که در تصویر دیده می‌شود مناسب برای 4 نفر است. میز این مدل شیک و دوست‌داشتنی در ابعاد 80 در 100 در 100 سانتی‌متر ساخته شده و روانه بازار شده است. 

جنس صفحه این میز مربعی شکل از ام‌دی‌اف با روکش چوبی است. ارتفاع صندلی 75 سانتی‌متر است. برای آگاهی از قیمت و اطلاعات مفید وارد لینک شوید.

میز و صندلی ناهار خوری مدل A3 

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری که در تصویر بالا می‌بینید دارای یک صندلی نیمکتی مناسب برای دو نفر به ابعاد: 90×27×47 سانتی‌متر و وزن 3000 گرم است. 

همچنین این محصول دارای دو عدد صندلی تکی به ابعاد: 36×54×72 سانتی‌متر و وزن 2000 گرم است. گفتنی است که قسمت پشتی صندلی تکی متحرک بوده و قابلیت تغییر زاویه را دارد.

میز این محصول در ابعاد 90×55×74 سانتی‌متر و وزن 4000 گرم با قابلیت تاشو بودن و دارای محفظه برای قراردادن پا است. 

 میز و صندلی ناهار خوری 6 نفره مدل کارن کد 070 

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری 6 نفره مدل کارن دارای شکل ظاهری زیبا و مناسب است. رنگ چوب ثابت و فندقی بوده و رنگ پارچه با توجه به تنوع‌های بسیار زیاد نسبت به درخواست شما متغیر خواهد شد. 

جنس چوب میز تماما از چوب راش گرجستان با مقاومت بالا است. رنگ چوب میز فندقی زیبا و جنس پایه میز هم تماماً از چوب راش گرجستان با مقاومت بالا است. روی پایه‌های میز خراطی توسط دستگاه صورت گرفته است. ابعاد این میز 85 در 100 در 160 سانتی‌متر و مناسب برای 6 نفر است. 

همچنی ارتفاع صندلی‌ها نیز 85 سانتی‌متر بوده و اسکلت صندلی‌ها نیز از چوب راش گرجستان با رنگ فندقی  است.

میز و صندلی ناهار خوری مدل Bistra 


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری مدل Bistra مدلی دوست‌داشتنی است. این میز و صندلی مناسب برای 4 نفر است جنس رویه کفی چوب و جنس رویه پشتی همگی از چوب است. 

جنس صفحه میز نیز از چوب است و ابعاد آن 75 در 80 در 115 سانتی‌متر است. برای آگاهی از قیمت و اطلاعات مفید وارد لینک شوید.

میز و صندلی ناهار خوری کد52-B 

 

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری که در تصویر مشاهده می‌کنید مناسب برای دو نفر با ابعاد 75 در60در 60 است. همانطور که می‌بینید شکل میز گرد است. جنس بدنه آن هم از آلومینیوم و جنس رویه الیاف پلاستیکی فشرده و توری بافت است.  حالت میز ثابت بوده  به وزن 3 کیلوگرم .

این ست دارای 2 عدد صندلی است. ارتفاع صندلی 80 سانتیمتر بوده و جنس رویه کفی و جنس رویه پشتی همگی از پلاستیک فشرده است.  اسکلت بدنه‌اش نیز آلمینیومی است به وزن 4 کیلوگرم . این مدل میز و صندلی مناسب برای استفاده در فضای باز است زیرا مقاوم در برابر انواع شرایط آب و هوایی است. برای خرید این محصول کافی است بر روی لینک زیر آن کلیک نمایید.

میز و صندلی ناهار خوری مدل بوگاتی کد 85

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

میز و صندلی ناهار خوری مدل بوگاتی، مدلی است که در تصویر بالا مشاهده می‌نمایید. ابعاد این میز و صندلی که مناسب برای 4 نفر است 12 در 80 در در 110 است. جنس روکش صفحه این میز ناهارخوری مستطیلی شکل از چوب بوده و رنگ میز فندقی و قید حدفاصل بین دوپایه سفید است .

ارتفاع هر کدام از صندلی‌ها 85  سانتی‌متر و جنس صندلی‌ها نیز چوبی است. و تکیه‌گاه و نشیمن آن از نوعی پارچه پوشیده شده است. 

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.