بهترین مدلهای ست کالسکه و کریر کودک

امن‌ترین جا بعد از آغوش پدر و مادر برای نوزادان، نوپایان و کودکان دلبند حمل آنها در کالاسکه و کریر است. این مساله بسیار مهم است و والدین باید در انتخاب و خرید آنها، نهایت دقت را به خرج دهند. 

کودکان همیشه نمی‌توانند برای جابجایی از آغوش پدر و مادر استفاده کنند. زمان‌هایی مانند رفتن به مهمانی‌ها، خرید، پیاده روی‌های طولانی، سفر دقیقا همان موقعی  است که والدین برای حمل فرزندان کوچک خود نیاز به یک یاری‌رسان دارند و آن چیزی نیست جز کالاسکه و کریر.

انتخاب کالاسکه و کریر مناسب سبب می‌شود سلامت فرزندتان حفظ شده و به خطر نیفتد. برای خرید یک کالاسکه و کریر که تا مدتها یار و یاور شما خواهند بود باید به نکاتی دقت نمایید. از جمله با کیفیت بودن این وسیله. در هنگام خرید به اتصالات و جنس پارچه‌ای که کالاسکه را پوشانده است دقت نمایید. بهتر است کالاسکه‌ای را بخرید که قابلیت شستشو داشته و بدنه فلزی آن از قابلیت تحمل وزنی تا حداقل 30 کیلوگرم برخوردار باشد. بعضی‌ها کالاسکه جمعو جور را ترجیح می‌دهند، چه کالاسکه جمع و جور چه غیر از آن بهتر است این وسیله به آسانی تا و جمع شود تا به راحتی بتوان آن را با ماشین جابه‌جا کرد و در منزل جای داد.

ایمنی این وسیله را هنگام خرید همراه با ضمانت نامه چک کنید. تا اگر این وسیله دچار خرابی شد بتوان قطعات را به سهلوت تامین نمود. 

وجود تور پشه بند، کاور باران و سرما و همراه بودن ساک وسایل هم می‌تواند به عنوان کامل بودن امکانات یک کالاسکه و کریر به حساب آیند. 

در ادامه مقاله بهترین‌های این محصول را برایتان گرد آورده‌ایم.

 ست کالسکه و کریر اسپرینگ مدل B0

 ست کالسکه و کریر اسپرینگ مدل B0قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کالسکه و کریر اسپرینگ مدل ۰۴۷برنز 4 تکه است. این تکه‌ها شامل کالسکه، کریر، کیف لوازم نوزاد و تشک روروئک می‌شود.

اطلاعات کالاسکه: این کالاسکه 11 کیلو وزن دارد، جنس بدنه از فلز به رنگ برنز و تشک پارچه‌ای مرغوب است. این کالاسکه مناسب از بدو تولد تا سن 4 سالگی با تحمل وزن 20 کیلو است. این کالاسکه قابلیت جمع شدن دارد. و همچنین قابلیت تغییر نشستن کودک به سمت مادر را نیز داراست. دارای ترمز و 6 چرخه است. در بالای سر کودک سایبانی قابل تنظیم در سه حالت وجود دارد که دارای پنجره‌ای از جنس توری است.

اطلاعات کریر: وزن کریر این ست حدود 2 کیلوگرم است و تا 13 کیلوگرم ظرفیت تحمل وزن دارد. این کریر مناسب تا 12 ماهگی است. این کریر دارای بند ایمنی و سایبان است. جنس بدنه آن از پلاستیک و دسته آن از فلز است. نشیمنگاه این کریر با پارچه نرم و ضدتعریق پوشانده شده است همچنین این محصول دارای قابلیت تغییر جهت دسته است که به جابه جایی راحت آن کمک می‌کند.

ست کالسکه و کریر دلیجان طرح sky plus1

ست کالسکه و کریر دلیجان طرح sky plus1


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کالسکه و کریر دلیجان طرح  sky plus1دو تکه است. شامل کالاسکه و کریر. این کالاسکه از بدو تولد تا 4 سالگی کودک با قابلیت تحمل 40 کیلوگرم وزن قابل استفاده است. 

اطلاعات کالاسکه: کمربند ایمنی، قابلیت چرخش بدنه به سمت مادر و 6 چرخ بودن، وجود سایبان و ترمز از ویژگیهای این کالاسکه است. تشک این محصول کاملا طبی و ضدحساسیت است و مانع تعریق نوزاد می‌شود.

اطلاعات کریر: این محصول قابلیت استفاده از بدو تولد تا 12 ماهگی نوزاد را داراست. تشک آن طبی است و پارچه‌ای نرم و ضد تعریق، دارد. همچنین پارچه این تشک کاملا هوازی و قابل شست‌وشو است و مناسب با پوست نوزاد طراحی شده است. جنس بدنه و دسته این کریر از فلز و مقاوم است

ست کالسکه و کریر اینفنتس مدل 137691

ست کالسکه و کریر اینفنتس مدل 137691


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کالسکه و کریر اینفنتس مدل 137691 شامل کالسکه و کریر است. 

اطلاعات کالاسکه: وزنی حدود2 کیلوگرم دارد جنس بدنه آن از فلز است. گروه سنی که قادرند از این کالاسکه استفاده کنند از بدو تولد تا 18 ماه  را شامل می‌شود. این کالاسکه قابلیت جمع شدن دارد و همچنین مادر می‌تواند تغییر جهت سیت کالاسکه را به سمت خود کند. این محصول دارای کمربند ایمنی است و ترمز نیز دارد. پارچه این کالاسکه قابل شستشو است.

مشخصات کریر: ابعاد این وسیله 25 در 50 در 70 سانتی‌متر است. کمربند ایمنی دارد و به سایبان مجهز است. جنس بدنه و دسته این کریر از فلز است.

ست کالسکه و کریر ورسا ورسا کد 1068

ست کالسکه و کریر ورسا ورسا کد 1068


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کالسکه و کریر ورسا ورسا کد 1068 شامل 3 تکه است. یک کالاسکه، یک ساک لوازم کودک و یک کریر.

اطلاعات کالاسکه: جنس بدنه این محصول از فلز است. گروه سنی که می‌توانند از این کالاسکه استفاده کننده از بدو تولد تا 3 سالگی است. وزن قابل تحمل برای این کالاسکه 30 کیلوگرم بوده و قابلیت جمع شدن را نیز دارد. این محصول قابلیت تغییر جهت سیت رو به مادر را نیز داراست. این محصول دارای کمربند ایمنی و ترمز است.

مشخصات کریر: کریر این ست دارای کمربند ایمنی بوده و سایبان هم دارد. جنس بدنه و دسته این محصول از پلاستیک است. این سبد حمل کودک قابلیت تحمل تا 15 کیلوگرم را داراست. 

ست کالسکه و کریر اینفنتس مدل unique

ست کالسکه و کریر اینفنتس مدل unique


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کالسکه و کریر اینفنتس مدل  uniqueدارای 3 تکه است شامل؛ کالسکه، کریر و ساک لوازم کودک.

اطلاعات کالاسکه: کالاسکه این ست قابل تبدیل به کریکات است. جن بدنه این کالاسکه از فلز است و از از بدو تولد نیز قابل استفاده است. وزن قابل تحمل برای این کالاسکه 32 کیلوگرم است. این محصول قابلیت جمع شدن داشته و کالاسکه قابلیت تغییر جهت سیت رو به مادر را دارد. پارچه این کالاسکه قابلیت شستشو دارد.

اطلاعات کریر: کریر این مجموعه قابلیت تحمل ظرفیت وزنی تا 15 کیلوگرم را دارد و مناسب برای سن از بدو تولد است. جنس بدنه این کریر از پلاستیک و دسته آن فلزی است. 

این کریر قابلیت نصب بر روی کالسکه و داخل ماشین را دارد.

ست کالسکه همراه ست وان ارابه مدل 311

ست کالسکه همراه ست وان ارابه مدل 311


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کالسکه ارابه مدل 311، 11 تکه است. یک ست اعجاب انگیز است. این ست علاوه بر تکه های معمول روروئک، چوب لباس، گیره لباس، وان حمام کودک، توالت فرنگی کودک، سطل زباله، سبد رخت کودک، جای صابون، و لگن کودک است.

اطلاعات کالاسکه: بدنه این کالاسکه از جنس فلز است و برای از بدو تولد تا 4 سالگی مناسب. وزنی که این کالاسکه می‌تواند تحمل کند تا 30 کیلوگرم است. قابلیت جمع شدن دارد و همچنین اگر مادر بخواهد قابلیت تغییر جهت سیت رو به مادر را همراه با کمربند ایمنی دارد. این محصول دارای دسته مبله با قابلیت تنظیم پشتی نشیمن‌گاه و دارای زیرپایی با قابلیت تنظیم زاویه ‌خواب است.

اطلاعات کریر: ابعاد این محصول 43 در 56 در 68 سانتی‌متر با وزنی حدود 2 کیلوگرم و تحمل ظرفیت وزنی 9 کیلوگرم است. این کریر قابل استفاده از بدو تولد تا قد 66 سانتی‌متر نوزاد است و  جنس روکش آن محصول از الیاف پلی‌استر، با سایبان و دسته فلزی متحرک و دارای نشیمن‌گاه راحت است.

ست کالسکه ایون فلو مدل pivot کد112

ست کالسکه ایون فلو مدل pivot کد112


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کالسکه ایون فلو مدل  pivotمدلی است که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید تشکیل شده از جنسی کاملاً مرغوب به شرح زیر است:

اطلاعات کالاسکه: جنس بدنه این محصول از فلز و مناسب برای استفاده از بدو تولد تا 4 سالگی با قابلیت تحمل وزن 22 کیلوگرم است. سیت این کالاسکه قابلیت تبدیل به کریکات را دارد. همچنین این کالاسکه قابلیت تنظیم زاویه سیت در سه حالت خواب کامل، نصب کریر بر روی کالسکه و دارای کاور سرما است.

اطلاعات کریر: ابعاد این کریر 57 در 44 در 64 سانتی‌متر با وزن حدود 4 کیلوگرم است. این کریر وزنی حدود 15 کیلوگرم را می‌تواند تحمل نماید. جنس بدنه و دسته آن از پلاستیک است. این محصول دارای بیس کریر برای نصب آسان در خودرو و بیس کریر دارای ایزوفیکس و بیس کریر safemax با بیشترین امنیت و دارای گارد فلزی است. 

ست کالسکه و کریر کاسکو مدل A312

ست کالسکه و کریر کاسکو مدل A312


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کالسکه و کریر کاسکو مدل  A312دو تکه بوده شامل کریر و کالاسکه که مشخصات کامل آن در زیر آمده است.

اطلاعات کالاسکه: وزن این کالاسکه 7 کیلوگرم در ابعاد 110 در 30 در 40 سانتی متر است. جنس بدنه این محصول از فلز و مناسب برای از بدو تولد تا 4 سالگی با تحمل وزن 35 کیلوگرم است. این محصول دارای کمربندایمنی است و امکانتغییر جهت سیت رو به مادر را ندارد.

اطلاعات کریر: دارای وزنی حدود 2 کیلوگرم و ظرفیت وزنی 13 کیلوگرم است. مناسب از بدو تولد تا یکسالگی فرزندتان است. این محصول کمربند ایمنی دارد همچنین جنس بدنه و دسته آن هم از پلاستیک است.

ست کالسکه و کریر ايوانت کد EG360 به همراه ساک لوازم کودک 

ست کالسکه و کریر ايوانت کد EG360 به همراه ساک لوازم کودک


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کالسکه و کریر ايوانت کد EG360 به همراه ساک لوازم کودک از جدیدترین محصولات تولید شده توسط کمپانی EVANT  است. این ست 5 تکه است.

اطلاعات کالاسکه: وزن این کالاسکه چرمی 20 کیلوگرم و تهیه شده از بدنه‌ای با جنس فلز است. گروه سنی که می‌توانند از آن استفاده نمایند از بدو تولد تا 4 سالگی است. این کالاسکه قابلیت تحمل وزن تا 60 کیلوگرم را داشته و قابلیت جمع شدن هم هست. این کالاسکه تغییر جهت سیت رو به مادر همراه با کمربند ایمنی را نیز دارد. از دیگر خصوصیات این کالاسکه داشتن ترمز است. ترمز روي دسته به نحوی تعبیه شده است كه دسته هر طرف ترمز همان طرف را می‌گیرد.  قابليت تنظيم جلو پای كالسكه وجود دارد همچنین سبد خريدی که بر روی کالاسکه وجود دارد پوشيده است و اجناسی که درون آن گذاشته شوند مشخص نخواهد بود و از ديد پنهان است. این کالاسکه قابليت جدا شدن تمامی چرخها جهت مسافرت را دارد.

اطلاعات کریر: کریر این ست چرم قابل استفاده تا سن 24 ماهگی کودک است با ظرفیت وزنی 25 کیلوگرم. بدنه کریر از پلاستیک و دسته آن از فلز است.

ساك لوازم این ست بزرگ و جادار بوده که بصورت كوله پشتی هم قابل استفاده است.

 ست کالسکه و کریر مادرکر مدل جورنی

 ست کالسکه و کریر مادرکر مدل جورنی

 


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کالسکه و کریر مادرکر مدل جورنی 2 تکه و دارای اقلام ست کالاسکه و کریر به شرح زیر است:

اطلاعات کالاسکه: این کالاسکه مجهز به کیسه خواب و کاور شیشه‌ای باران و کاور سرما و کاور کریکات است. حدود 7 کیلوگرم وزن دارد و جنس بدنه آن از فلز است. وزن قابل تحمل برای این کالاسکه تا 40 کیلوگرم است. قابلیت جمع شدن دارد و امکان تغییر جهت سیت رو به مادر نیز برای آن در نظر گرفته شده است. از ویژگیهای این محصول وجود لاستیک‌های پلی‌اورتان مقاوم در برابر سایش با هسته مرکزی از جنس فوم فشرده و با کیفیت و قابلیت تنظیم شیب پشتی همچنین دارای محور جلو و عقب دارای کمک فنر است.

مشخصات کریر: وزن این وسیله حدود 3 کیلوگرم بوده و مناسب تا 12 ماهگی است. جنس بدنه از فلز است. پد داخل این کریر، پد طبی است و دارای سایبان متحرک بوده با دسته الومینیومی. 

ست کالسکه و کریر مدل gnostic کد 001

ست کالسکه و کریر مدل gnostic کد 001


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کالسکه و کریر مدل  gnostic3 تکه است. این اقلام شامل کالسکه، کریر و ساک لوازم کودک است. 

اطلاعات کالاسکه: این کالاسکه قابلیت تنظیم پشتی نشیمن‌گاه در سه حالت را داراست. این کالاسکه دارای سایبان، کمربند ایمنی و گارد محافظ با قابلیت جداسازی، زیرپایی قابل تنظیم و سبد توری در قسمت زیر نشیمن‌گاه است. چرخ‌های این کالاسکه قابلیت چرخش 360 درجه چرخ‌ها است. جنس بدنه این کالاسکه از فلز است و از بدو تولد تا 4 سالگی با تحمل وزن 35 کیلوگرم نیز قابل استفاده است. این کالاسکه قابلیت تغییر جهت سیت رو به مادر همراه با کمربند ایمنی، سایبان، سبد و ترمز را نیز دارد.

ساک لوازم کودک این ست دارای یک بند دوشی و دو بند دستی کوتاه برای حمل آسان و راحت است.

اطلاعات کریر: این کریر تحمل ظرفیت وزنی معادل 20 کیلوگرم را دارد و مناسب برای از بدو تولد تا 24 ماهگی است. دارای کمربند ایمنی و سایبان است. جنس بدنه این محصول از پلاستیک بوده و جنس دسته آن از فلز است.

ست کالسکه و کریر لورنزو مدل  primavera

ست کالسکه و کریر لورنزو مدل  primavera

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کالسکه و کریر لورنزو مدل primavera پکی است که در تصویر می‌بینید بسیار شیک و شکیل است. اطلاعات کالاسکه: این کالاسکه حدود 11 کیلوگرم بوده و جنس بدنه آن هم از فلز است. گروه سنی که می‌توانند از آن استفاده کنند از بدو تولد تا 4 سالگی است. همچنین تا وزن 36 کیلوگرم برای این کالاسکه قابل تحمل و دوام است. این کالاسکه قابلیت جمع شدن داشته و جهت سیت کودک رو به مادر هم در این کالاسکه امکان‌پذیر است. همچنین از دیگر مشخصات این کالاسکه داشتن کاور سرما، قابلیت تنظیم در 3 حالت: نشسته، نیمه لمیده و حالت خواب کامل است، قابلیت جداشدن چرخ‌ها را نیز داراست به علاوه قابلیت تنظیم دسته کالسکه و نیز دارای کاور زمستانی به علاوه قابلیت تبدیل به کری کات. تمام این مشخصات باعث شده این کالاسکه به یک ماشین کوچک تبدیل شود.

اطلاعات کریر: کریر این ست از جنس پلاستیک بوده و قابلیت تحمل وزن تا 13 کیلوگرم را دارد. از مهمترین ویژگیهای این کریر وجود سایبان، قابلیت نصب روی کالسکه در 2 جهت رو به مادر و بالعکس و قابلیت نصب در داخل خودرو به عنوان صندلی ماشین کودک است.

در این ست ساک لوازم همراه مادر را نادیده نگیرید.

روروئک دلیجان مدل Stripe UFO

روروئک دلیجان مدل Stripe UFO


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

روروئک دلیجان مدل  Stripe UFOمناسب برای پسران و دختران با قابلیت تحمل وزن 12 کیلوگرم است. این محصول به هشت چرخ با قابلیت چرخش 360 درجه مجهز شده است. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به قابلیت تنظیم ارتفاع در سه حالت، کنسول بازی موزیکال همراه با چرخ، قابلیت جمع‌شدن و نشیمن‌گاه نرم و راحت اشاره کرد.

این محصول تاشو بوده و موزیکال نیز هست. دارای کنسول بازی موزیکال همراه با چراغ و دارای نشیمن‌گاه نرم و راحت است.

 گهواره کودک مدل 034

گهواره کودک مدل 034


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گهواره کودکی که در تصویر می‌بینید وزنی معادل 3 کیلوگرم دارد. استفاده از این محصول مناسب برای کودکان از بدو تولد تا 12 ماهگی است. دلبندتان را می‌توانید در این گهواره بخوابانید و از وجودش لذت ببرید. 

راکر کودک هانی ناز مدل T001 

راکر کودک هانی ناز مدل T001


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکر کودک هانی ناز مناسب برای سیسمونی است. بدنه این محصول از جنس چوب است و مناسب برای گروه سنی 12 تا 36 ماهگی است. وزن آن 8 کیلوگرم است و ظرفیت قابل تحمل وزن تا 25 کیلوگرم را دارد.

اسکلت داخلی این محصول فلزی و محکم است و پارچه آن هم از نانو ضد حساسیت است. موزیکال است و پایه‌های چوبی مقاومی دارد. این محصول دارای رنگ‌بندی متنوع و کمربند ایمنی است همچنین پشتی صندلی آن هم نرم است. 

جغجغه کودک مدل T-225

جغجغه کودک مدل T-225


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

جغجغه کودک یکی از اسباب بازی سیسمونی نوزادی و سرگم کننده است. این وسیله بامزه بسیار سبک است و مناسب برای گروه سنی از بدو تولد است. 

این جغجغه رنگ غیر شیمیایی دارد و هیچ‌گونه مواد مضر در این محصول وجود ندارد. این وسیله بازی لبه تیزی ندارد و دارای چندین رنگ شاد است.بهتر است از این وسیله برای کودکان سه ماه به بالا استفاده کنید. 

در هنگام خرید دقت کنید:

  •  سیت نوزاد قابلیت تغییر به سمت مادر را نیز داشته باشد. این امکان به مادر کمک می‌کند تا در هنگام نوزاد چشمش به فرزندش باشد تا از او بتواند به خوبی مراقبت نماید.
  • وجود ترمز است. داشتن ترمز را دست کم نگیرید، این وسیله کمک می‌کند مادر همواره اختیار سرعت کالاسکه را داشته باشد و جایی که لازم بداند آن را کاملا نگه دارد.
  • روان بودن چرخها به شما کمک می‌کند که در جابه‌جایی راحت‌تر و با اعتماد به‌نفس بیشتری در حرکت باشید. چرخهایی که به آسانی قفل می‌شوند و از دست اندازها به راحتی عبور می‌کنند.
  • وجود سایبان،کاور سرما و باران، سبد حمل وسیله در زیر کالاسکه، مستحکم بودن دسته کریر، داشتن تشک قابل شستشو و طبی برای کالاسکه و کریر هر کدام به تنهایی می‌توانند به شما کمک کنند تا از خرید یک وسیله نقلیه خوب مطمئن باشید.

 


پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همه نظرات (0)