بارانی زنانه :خرید جدیدترین مدل بارانی زنانه ترک و ارزان


جدیدترین مدل بارانی زنانه

قبل از ورود و رویارویی با فصل سرد و بارانی، بهتر است، کمد لباس‌هایمان را کمی آماده سازیم.!! معقول به نظر می رسد اگر یکی دو عدد کاپشن و بارانی قابل اعتماد و مناسب برای فصل پاییز و زمستان داشته باشید. بارانی بهتر است علاوه بر عملکرد مناسب و محافظت شما در مقابل باران و روزهای مرطوب، شیک با تن خوری عالی باشد. در این مقاله از سایت چی بگیر جدیدترین مدل بارانی زنانه را به شما معرفی می‌کنیم.

ترنچ کت یا همان بارانی‌ زنانه، معمولاً پارچه‌های ضد آبی دارند. بارانی‌ چه زنانه چه مردانه اغلب دو ردیف دکمه و یک کمربند و در بیشتر مواقع کلاه دارند. اصلی‌ترین کار بارانی، محافظت شما در مقابل باران است. بارانی می‌تواند با قدهای مختلف ارائه شود. شما متناسب با سلیقه خودتان آنها را خریداری می‌نمایید. 

پارچه بارانی بیشتر از چه جنسی است؟

همانطور که می‌دانیم بارانی‌ زنانه دارای جنس ضد آب و مقاوم در برابر رطوب هستند. الیاف این نوع مدل پارچه‌ها ممکن است طبیعی و یا مصنوعی و یا ترکیبی از هر دو باشند. این پارچه‌ها یا از ابتدا به منظور دوخت و دوز این مدل لباسها بافته می‌شوند و یا در طی تکمیل بافت و تولید پارچه فرایند ضدآب شدن توسط محلول‌های شیمیایی به این پارچه‌ها اضافه می‌شود. 

اما به طور کلی پارچه‌ هایی که از ابتدا به منظور تولید و تهیه بارانی‌ بافته می‌شوند از نظر تنفس و تبادل اکسیژن درون این پارچه‌ها دارای کیفیت بهتر و بالاتری هستند. زیرا در نوع دوم، ممکن است به دلیل عدم اکسیژن رسانی به سطح بدن، تعرق بالاتر رود، اکسیژن مناسب و کافی به پوست بدن نرسد، و حساسیت‌های پوستی صورت گیرد. 

انواع پارچه‌ مناسب برای بارانی زنانه شیک به قرار زیر است؛

 • پارچه بارانی شمعی
 • پارچه بارانی چرم
 • پارچه بارانی گاباردین
 • پارچه بارانی پشت پنبه
 • پارچه بارانی پشت کتان
 • پارچه بارانی دورو
 • پارچه پشمی
 • پارچه لینن
 • پارچۀ PUL
 • پارچه TPU
 • نایلون و پلی استر
 • فلیس پلی استر

جالب است، تعداد پارچه‌هایی که به شما امکان داشتن یک بارانی مناسب را می‌دهند بسیار است. با توجه به انواع این پارچه‌ها و مدلهای مخصوص بارانی، امیدواریم شما بتوانید بهترین را انتخاب نمایید. 

بارانی زنانه مدل آتوسا کد 008

محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید

بارانی زنانه چیبو مدل 4434384

بارانی زنانه چیبو مدل 4434384 تهیه و تولید شده از جنس پلی استر است اما با وجود برچسب کیفیت هیچگونه حساسیتی ایجاد نمی‌کند. قد این بارانی تا روی زانو است. و طرحی ساده دارد. این بارانی شیک زنانه تولید شده در کشور آلمان است. 

این بارانی شیک زنانه از آن مدل‌هایی است که همواره جزو مدل‌های سال بوده و برای موارد اداری، روزمره و رسمی قابلیت استفاده دارد. 

بارانی زنانه مدل بیتا رنگ مشکی

بارانی زنانه مدل بیتا رنگ مشکی در تصویر دیده می‌شود. جنس این بارانی شیک از پلی استر تشکیل شده و طرحی ساده دارد. قد این بارانی تا زیر زانو پایین می‌آید. 

این بارانی از پارچه آلکس ضد آب تهیه و تولید شده است و همچنین دارای آستر ساتن است که این امر سبب شده است که کیفیت قابل قبولی داشته باشد. این کمربند هم دارای بند کمر برای گت کردن کمر بارانی است. سرآستین‌های این بارانی زنانه دارای دو دکمه برای اندازه کردن دور مچ دست است. لازم به ذکر است که این بارانی در ایران تولید شده است.

بارانی زنانه آیلار مدل 47001016-140038-23

بارانی زنانه آیلار مدل 47001016-140038-23 مدلی همه پسند و از جنس پلی‌استر است. این بارانی شیک زنانه دارای طرح ساده و قدی کوتاه دارد. بارانی زنانه آیلار از طریق زیپ باز و بسته می‌شود. دارای آستر است. این بارانی شیک زنانه تولید ایران است و بهتر است برای شستشوی آن از دست استفاده شود.

بارانی زنانه گس مدل W7122JMP556

بارانی زنانه گس مدل  W7122JMP556یک بارانی زیبا، شیک و کاربردی است. جنس  این بارانی شیک زنانه از پلی استر است. و قد آن هم تا روی زانو پایین می‌آید. بارانی زنانه گس امکان جدا شدن کلاه از بدنه را دارد. شما با خرید این بارانی زنانه شیک می‌توانید روزهای بارانی را به خوبی بگذرانید.

بارانی زنانه چیبو مدل trench-001

محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید

بارانی زنانه زیبو مدل L-051

محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید

بارانی زنانه اسمارا کد 33342

محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید

بارانی زنانه مدل کمند رنگ نارنجی

بارانی زنانه مدل کمند رنگ نارنجی، یک بارانی همه پسند است. جنس این بارانی شیک زنانه از پلی استر است. دارای طرح ساده است. قد این بارانی زنانه شیک تا زیر زانو پایین می‌آید. دارای کلاه است و برای موارد روزمره بسیار انتخاب مناسبی است. 

گفتنی است به دلیل این که این بارانی از جنسی به نام پارچه آلکس ضد آب تهیه شده برای روزهای بارانی انتخاب بسیار مناسبی است. این بارانی شیک دارای آستر ساتن رنگیو همچنین دارای بند کمر برای گت کردن کمر بارانی است. در قسمت جلوی بارانی دو عدد جیب وجود داشته و این مساله ظاهری شیک به بارانی داده است. این بارانی شیک زنانه در ایران تولید شده است.

بارانی زنانه السانا مدل آروان کد 101201

جنس این بارانی زنانه شیک از پلی استر است و بسیار تن پوش زیبا و شیکی دارد.

طرح بارانی ساده
قد بارانی زنانهکوتاه
استایل لباسآزاد

بارانی زنانه نیزل مدل P042005160140085-160

این بارانی زنانه شیک و بسیار زیبا از برند نیزل است. و جنس آن از الیاف نخی می باشد. 

جنس بارانی الیاف نخی
قد لباسمیدی
استایل لباسمعمولی

بارانی زنانه بل فی مدل 34779-9993

جنس لباسپلی استر
قد بارانی زیر باسن
استفاده روزمره


در ادامه بخوانید : 20 مدل پوتین و بوت زنانه شیک و نیم پوتین زنانه چرم (جدیدترین)


در ادامه بخوانید : جدیدترین مدل کاپشن و پافر زنانه با قیمت مناسب (شیک و اسپرت)

برای شستشو و اتوکشی بارانی زنانه بهترین کار کدام است؟

از آنجایی که پارچه‌های بسیاری برای دوخت و تهیه بارانی وجود دارد، نحوه شستشوی آنها نیز متفاوت است. اما بهترین کار راه برای حفظ فرم بارانی، و از بین نرفتن شکل و استایل بارانی، شستشوی این لباس با دست بدون استفاده از شوینده‌ها و یا سپردن آن به خشکشویی است.

بهتر است این مدل لباسها را پشت رو اتوکشی کنید. از آنجایی که معمولا الیاف تشکیل دهنده بارانی‌ها، مصنوعی هستند، با دمای بسیار کم، و یا با یک روانداز نخی بر روی لباس، اتوکشی کنید. اما بهترین کار سپردن بارانی به خشکشویی است.

معایب و مزایای پارچه‌ های بارانی زنانه کدامند؟

 • رنگ و جنس پارچه‌های بارانی بسیارند.
 • استفاده از پارچه‌های بارانی، شما را از آسترکشی معاف می‌کند.
 • این مدل پارچه‌ها چروک ناپذیر هستند.
 • پارچه‌های بارانی پارچه‌هایی با دوام هستند.
 • معمولا این پارچه‌ها نخ کش نمی‌شوند و مقاومت خوبی دارند.
 • این پارچه‌ها مقاومت خوبی در مقابل باران و رطوبت دارند.
 • این پارچه‌ها آبرفت ندارند.

اما بهتر است بدانید؛

از آنجایی که جای دوخت بر روی این پارچه‌ می‌ماند، ممکن است مقاومت پارچه‌ پایین بیاید. پارچه‌های بارانی معمولا آهاردار هستند، اتوکشی آنها کمی سخت است.

برای خرید بارانی زنانه شیک چه مواردی را در نظر بگیریم؟

 • در هنگام انتخاب بارانی زنانه مناسب، در اولین قدم، اندازه، رنگ، جنس، کلاه‌دار بودن یا نبودن آن، وجود کمربند را در آن بررسی کنید.
 • اگر در محلی قرار دارید که روزهای بارانی بسیاری را در طی سال می‌گذرانید، بهتر است، بارانی زنانه بلند انتخاب کنید. این مدل بارانی‌های شیک سبب می‌شود تا پاهایتان خشک باقی بمانند. 
 • اگر علاقه به بارانی‌های کوتاه دارید، آن هم مدل شیک و زیبایی است. از این مدل بارانی‌های زنانه شیک، در هنگام پیاده روی و یا ورزش و استایل اسپرت در زمستان و پاییز می‌توان استفاده نمود. 
 • اگر محل زندگی شما، هم بارانی است و هم بادهای متوالی دارد بهتر است از بارانی‌های زنانه بادگیر استفاده کنید. این مدل بارانی‌ها شما را از گزند باد و باران در امان خواهد داشت.
 • در میان گزینه‌های زیاد در انتخاب بارانی، بهتر است بارانی بخرید که کلاهی جداشدنی داشته باشد. تا در مواقعی که نیاز باشد از کلاه استفاده نمایید.
 • از پارچه بارانی خود به عنوان یک عایق ضد آب و رطوبت اطمینان حاصل کنید. همچنین جنس بارانی زنانه مورد انتخاب شما گونه‌ای باشد که بدن در آن بتواند به راحتی تنفس کند.
 • پیشنهاد می‌شود بارانی مورد نظرتان کمی حالت آزاد و گشاد برای شما داشته باشد. تا به راحتی بتوانید لباس گرم و کلفت را در زیر آن بپوشید.


در ادامه بخوانید : سویشرت و هودی زنانه، خرید جدیدترین هودی پاییزه زنانه (ارزان ترین)


در ادامه بخوانید : پلیور زنانه: 15 مدل پلیور زنانه شیک و باکیفیت + قیمت روز

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات چی بگیر - فاطمه

به دنبال خرید بارانی زنانه از یک فروشگاه انلاین مطمعن و شیک هستین؟ شنیدم تک دوخت خیلی لباسای شیکی داره بیاین باهم بریم یه سر به این سایت اینترنتی بزنیم.

فاطمه

23 تیر 1401 - 17:17

پاسخ