بهترین کرم ضد آفتاب برای نگهداری پوست 

 روزهای زیبای تابستان با خورشید داغ در حال آمدن است. سفرهای طولانی و کوتاه در این فصل به اوج می رسد. استفاده از یک حمام آفتاب طولانی، قدم زدن در ساحل زیبا زیر اشعه‌های طلایی آفتاب بسیار هیجان‌انگیز است. اما نکته‌ی بسیار ضروری، داشتن یک کیت سفر مناسب هرفصل و هر مکان است. بی شک یکی از لوازم ضروری در هر سفر یک کرم ضدآفتاب مناسب با پوست شما است.

اما چگونه می توانیم یک ضد آفتاب مناسب برای بزرگسالان و هم چنین کودکان انتخاب کنیم.

برای داشتن یک انتخاب درست به نکات زیر توجه کنید:

1-spf ((sun protection factor

Spf فاکتور محافظت از پوست که روی بسته بندی ضدآفتاب درج شده است. این فاکتور نشانگرسطح محافظت در برابراشعه خورشید می‌باشد. در نور خورشید دو نوع اشعه وجود دارد که برای پوست مضر است.

UVA پیرکننده پوست است و به اعماق پوست نفوذ می کنند و UVB باعث پیری زودرس و چین وچروک پوست می‌شود. عامل 90%از سرطان های پوست اشعه‌های مضرآفتاب می‌باشد. بدون محافظت پوست در برابرuvb پوست دچار آفتاب سوختگی می‌شود. انتخاب مقدار spfهم به نوع پوست و شرایط مکانی مربوط می‌شود. (مدت زمان قرارگرفتن در معرض آفتاب، نوع پوست، میزان رطوبت منطقه‌ی جغرافیایی...)

چهاردسته از محصولات محافظتی براساس spf وجود دارد:

Spf10  محافظت کم

Spf15/20 محافظت متوسط

Spf30  محافظت بالا

Spf50 محافظت بسیاربالا

هرچه مقدارspf بالاتر باشد فرآورده قوی‌تر است. ولی این به این معنا نیست که محافظت کمتری دارند. از ضدآفتاب ها با spf بالا بیشتر برای کسانی که بیماری‌های پوستی دارند و کسانی که به نور خورشید حساس‌اند استفاده می‌کنند. معمولا کسانی که بیماری‌های خاصی ندارند از ضدآفتاب‌های با عیار محافظتی 30 استفاده می‌کنند. این نوع محافظت بهترین محافظت روزانه می‌باشد.

در زیر به بررسی چند ضدآفتاب مناسب می‌پردازیم:

کرم ضدآفتاب درموبای مدل SPF65 حجم 50 میلی لیتر

کرم ضدآفتاب درموبای مدل SPF65 حجم 50 میلی لیتر


اطلاعات بیشتر و خرید

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به پوست خود اهمیت می‌دهید، پیشنهاد ما به شما استفاده از این ضدآفتاب است. مناسب پوست‌های چرب می‌باشد. ویژگی‌های بارز این کرم سبک بودن، ضدتعریق، ماندگاری بالا، دارای بافت سبک و لطیف، پوست را برق نمی‌اندازد و ترشح غدد چربی را کنترل می‌کند. بواسطه‌ی رنگ طبیعی که دارد باعث پوشانندگی لک های صورت می‌شود و احتیاجی به استفاده ازپن‌کیک وکرم‌پودر نیست.

فلویید ضد آفتاب ویشی مدل BB Dry Touch حجم 50 میلی لیتر 

فلویید ضد آفتاب ویشی مدل BB Dry Touch حجم 50 میلی لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

یک ضدآفتاب فوق‌العاده با ماهیتی نرم و لطیف انتخابی مناسب برای پوست‌های چرب و لک‌دار. یک خرید کاربردی برای کلیه افراد که دوست ندارند پوستی براق داشته باشند. این ضدآفتاب اصلا سنگین نیست. با رنگ طبیعی و کاور بالا با جذب سبوم اضافی ظاهری مات و زیبا به شما می دهد.

امولسیون ضدآفتاب اَون مدل Cleanance با SPF 30 حجم 50 میلی لیتر

این ضدآفتاب بی‌رنگ است و مناسب پوست‌های چرب می‌باشد. برای پوست‌های مستعد جوش شدیدا توصیه می‌شود. خاصیت آبرسانی بالایی دارد و با قابلیت محافظت‌کنندگی که دارد از لک شدن پوست در برابر اشعه‌های خورشید جلوگیری می کند. از مزایای دیگر این ضدآفتاب فاقد الکل و پارابن بودن را می‌شود نام برد.

امولسیون ضدآفتاب اَون مدل Cleanance با SPF 30 حجم 50 میلی لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

 

کرم ضد آفتاب ایزدین مدل Fusion Fluid حجم 50 میلی لیتر

 مناسب پوست‌های نرمال تا خشک است. این ضدآفتاب اصلا براق نیست. به راحتی جذب می شود. حاوی ویتامین Eمی‌باشد، دارا بودن آنتی‌اکسیدان خاصیت ضد چروک و ضد پیری دارد. همچنین از این ضد آفتاب می‌توان برای دور چشم نیز استفاده کرد.

کرم ضد آفتاب ایزدین مدل Fusion Fluid حجم 50 میلی لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید


کرم ضدآفتاب رنگی دکتر ژیلا Spf30 حجم 65  گرم

این کرم بیش از 95%محافظت در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید ( (UVA,UVBدارد. مناسب پوست‌های مختلط. خاصیت ضدچروک و با ترکیبی از آنتی‌اکسیدان‌هایی مانند چای سبز،ویتامینEوC. باعث جلوگیری از خشکی پوست می شود و فاقد مواد حساسیت‌زا است. در سه رنگ کاربردی، بیرنگ،رنگی و بژ ارائه شده است.

کرم ضدآفتاب رنگی دکتر ژیلا Spf30 حجم 65  گرم

اطلاعات بیشتر و خرید

 

ضد آفتاب رنگی بیودرما مدل Photoderm AR SPF +50 حجم 30 میلی لیتر

مناسب برای پوست های مختلط و حساس، با عیار محافظتی SPF50مخصوص پوست‌های حساس ومستعد قرمزی ازشما در برابراشعه‌های مضر، آفتاب سوختگی و پیری زودرس 

جلوگیری می‌کندو کاوری مات و مناسب به شما ارائه می‌دهد.

ضد آفتاب رنگی بیودرما مدل Photoderm AR SPF +50 حجم 30 میلی لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید


پست مرتبط