چرا باید از صندلی ماساژ استفاده کنیم؟

زندگی در دنیای پرمشغله‌ی و پرتنش این زمان جسم و روح انسان را خسته می‌کندو همه‌ی ما خواه‌ناخواه درگیر استرس‌های عصبی،تنش‌ها و فشار‌هایی می‌شویم. بدون آنکه توجه کنیم این تنش‌ها تا چه حد به بدن آسیب می‌رساند. تک‌تک سلول‌ها و ماهیچه‌های بدن ما بعد از یک روز کاری سخت و پر‌استرس نیاز به استراحت  و گردش خون بیشتری دارند. تا بدین وسیله فشار و تنش از بدن خارج شود. 

صندلی‌های ماساژ این امکان را به شما می‌‌دهند تا بدن خود را در بهترین وضعیت ممکن قرار دهید. طراحی این صندلی‌ها به گونه‌ایی است که نه تنها برای رفع خستگی از آن استفاده می‌شود،بلکه با بزرگترین مشکل روحی همان استرس مقابله می‌کند. علاوه بر آن باعث کاهش دردهای عضلانی و همچنین بهبود جریان خون و تنظیم فشار خون بالا نیز می‌شوند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از مشکل بی‌خوابی رنج می‌برید حتما به فکر تهیه‌ی یک صندلی ماساژ باشید. جالب‌تر اینکه ماساژ طولانی مدت باعث ترشح هورمون اندورفین،دوپامین و سرتونین می‌شود. پس شما با یک راه‌حل هوشمندانه به جنگ افسردگی و دردهای عضلانی رفته‌اید. 

راهنمای خرید بهترین ماساژور بدن

بهترین و کاربردی‎‌ترین انواع  صندلی ماساژ:

صندلی ماساژ کراس مدل DLK-L003

صندلی ماساژ کراس مدل DLK-L003

اطلاعات بیشتر و خرید


ماساژ در این صندلی به صورت لرزشی،ضربه‌ای و حرکتی است و برای تمام بدن کاربرد دارد.

برنامه‌های خاصی در آن تعبیه شده است برای از بین بردن خستگی و دادن آرامش کامل به شما. دارای گرما درمانی مادون قرمز روی صندلی و به صورت اتوماتیک زاویه تکیه‌گاه پشت را تشخیص می‌دهد.

یک پیشنهاد بسیار عالی برای حفظ آرامش و دور کردن خستگی‌های روزمره می‌باشد.

صندلی ماساژ مدل کراس DLK-S002


صندلی ماساژ مدل کراس DLK-S002

اطلاعات بیشتر و خرید

امروزه بسیاری از افراد از مشکلات و دردهای عضلانی و احساس خستگی در شانه و گردن خود شکایت دارند. این صندلی ماساژ یک گزینه‌ی مناسب برای این افراد می‌باشد.

نوع ماساژ آن ضربه‌ای، لرزشی و حرکتی است. دارای چهار برنامه‌ی ماساژ پا،شانه و گردن، نشیمنگاه و کمر می‌باشد.

شما در حین ماساژ می‌توانید به یک موسیقی آرام‌ و ملایم گوش کنید یا برنامه‌ی مورد نظر خود را از رادیو دنبال کنید.

صندلی ماساژ آیونیک مدل AE802

صندلی ماساژ آیونیک مدل AE802

اطلاعات بیشتر و خرید

بعد از یک هفته‌ی پر از تنش و خستگی بدن شما به یک ماساژ و استراحت واقعی نیاز دارد. صندلی ماساژ آیونیک با داشتن ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد این آرامش را به شما هدیه می‌هد.

ماساژ این صندلی مناسب پا،گردن،دست‌ها و در کل مناسب همه‌‌ی بدن می‌باشد.

دراری ماساژ ضربه‌ای،لرزشی،حرکتی ...می‌باشد. و همچنین قابلیت تنظیم گرما،3بعدی و ماساژ ارتعاش است.

ست صندلی ماساژ ژتونی کراس‌کر مدل H005

ست صندلی ماساژ ژتونی کراس‌کر مدل H005

اطلاعات بیشتر و خرید

یک انتخاب بسیار مناسب برای ماساژ کل بدن است که نوع ماساژ در آن به صورت به لرزشی،ضربه‌ایی . حرکتی است.شما می‌توانید نیروی ماساژ را در آن تنظیم کنید.

بالشتک‌های ضربه‌ایی و ماساژ لرزه‌ایی از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

این دستگاه مجهز به ویبراتور و کیسه‌های هوا برای ماساژپا و ساق پا است.

صندلی ماساژ زینت‌مد مدل ZTH-EC802

صندلی ماساژ زینت‌مد مدل ZTH-EC802

اطلاعات بیشتر و خرید

شما می‌توانید یک ماساژ عالی و راحت را با این صندلی تجربه کنید.  برای کل بدن مناسب می‌باشد. در این صندلی شما می‌توانید از تکنولوژی ماساژ سه بعدی استفاده کنید.

از ویژگی‌های بارز این صندلی ماساژ می‌توان به گرمایش جانبی کمر و نشیمنگاه اشاره کرد. همچنین دارای کنترل پنل لمسی می‌باشد، قابلیت ماساژ کف پا، دارای کیسه‌ی هوای چندلایه،ماساژ سه بعدی،گرم‌کننده‌ی کمر و پاها،ماساژ کششی برای جلوگیری گرگرفتگی بدن .... و بسیاری از قابلیت‌های دیگر که به شما پیشنهاد می‌کنم اینجا کلیک کنید و به طور کامل مطالعه کنید.


پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همه نظرات (0)