راهنمای درمان ترک پا ، همراه با معرفی بهترین کرم‌های ترک پا

4646
زمان مورد نیاز برای مطالعه:
راهنمای درمان ترک پا ، همراه با معرفی بهترین کرم‌های ترک پا

ترک پا و معضلاتی که به همراه دارد نه سن می‌شناسد نه جنس. چه بسا با سردتر شدن هوا، ترک پا، و دردسرهایی که با خود می‌آورد جدی‌تر می‌شود. پوست در قسمت پاشنه پا ضخیم و خشک می‌شود، چربیها زیر پاشنه پا پخش می‌شود و باعث ایجاد ترک خوردگی در کف پا می‌شود. ترک پا، اول به صورت پوسته پوسته شدن بروز کرده و سپس به صورت ترکهایی عمیق خودنمایی می‌کند.

پزشکان معتقدند که قند خون بالا و گاهی گردش خون ضعیف نیز باعث ایجاد ترک خوردگی و پوست خشک می‌شود. اگر به موقع این ترک‌ها رفع نشوند و ترک‌های پا عمیق‌تر شوند، ممکن است عفونت سلولیتی ایجاد و فرد دچار زخم پای دیابتی شود. این عفونت، با قرمزی، تورم، درد و گرما شروع می‌شود. فراموش نکنید در این مرحله سریع به پزشک مراجعه کنید تا هرچه زودتر مداوا شوید. 

مرطوب نگهداشتن پاها در تمام طول شبانه روز به شما کمک می‌کند که خشکی پاها برطرف شود، پوستها و سلول‌های مرده اطراف چاک‌های عمیق پا، از بین بروند، و روند نرمی و بهبودی ترک‌های پا طی شود. البته از بین رفتن ترک‌های پا، فرایند زمان بری خواهد بود.

برای اینکه نتیجه بهتری در حین استفاده از کرم‌های ترک پا بگیرید بهتر است قبل از استفاده از آن، پاها را در یک تشت قرار داده تا پوستهای ضخیم‌تر کمی خیس بخورد و نرم شود، هرگز پوست‌های اضافی کف پا را با دست نکنید بلکه با یک قیچی یا ناخن‌گیر آن کار را انجام دهید. با حوله پاهای خیس خورده خود را خشک کنید، از کرم‌های ترک پایی که تهیه کرده‌اید سطح پا را بپوشانید. با پای برهنه بر روی فرش، یا قسمتهایی از منزل که ممکن است گرد و خاک داشته باشد قدم نگذارید. بهتر است قسمتهای ترک خورده را که با کرم مرطوب کرده‌اید بپوشانید. مثلا از جوراب، دمپایی و صندل‌های روفرشی استفاده کنید.

شما می‌توانید برای تهیه بهترین کرم‌های رفع ترک پا فقط با چند کلیک به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

کرم پا اوسرین مدل 10% اوره حجم 100 میلی لیتر

کرم پا اوسرین مدل 10% اوره حجم 100 میلی لیتر

 اطلاعات بیشتر و خرید

کرم ترک پوست پاشنه‌ پا اوسرین مدل 10% اوره با صد میلی لیتر حجم و با رطوبت‌دهی موثر و پایداری که دارد در درمان خشکی شدید پاشنه و قوزک پا بسیار موثر است. شما می‌توانید برای از بین بردن ترک پای خود از این کرم در طول شبانه روز استفاده نمایید. این کرم حاوی مقادیری ویتامین E  است. ترک پا در صورت درمان نشدن می‌تواند سلامت پای شما را به مخاطره بیاندازد. این کرم ترک پا مناسب برای افراد دیابتی است. افراد دیابتی برای رفع ترک پای خود می‌بایست روزانه حداقل دو بار روی پاهای کاملا تمیز و خشک این کرم را ماساژ داده تا کاملا جذب شود.

کرم ترک پا جی مدل Honey حجم 50 میلی لیتر

کرم ترک پا جی مدل Honey حجم 50 میلی لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

 کرم ترک پا جی مدل Honey حجم 50 میلی لیتر با عصاره روغن همیشه بهار برای بهبود ترک پای شما یکی از بهترین‌های بازار است. کرم ترک پا جی هانی، هاوی عصاره میموزا، و اوره نیز هست و می‌تواند به شما جهت پیشگیری ترک‌های عمیق پوستی کمک کند. همچنین شما می‌توانید برای نرم و مرطوب نگهداشتن آرنج و زانو نیز از این کرم استفاده نمایید.

کرم ترک دست و پا دکترژیلا مدل anti chap حجم 50 میلی لیتر

کرم ترک دست و پا دکترژیلا مدل anti chap حجم 50 میلی لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

کرم ترک دست و پا دکترژیلا مدل anti chap دارای عصاره‌های گیاهی و ویتامینB5  است. این ویتامین در تنظیم تعادل آب و چربی پوست و شادابی و طراوت ترک‌ها نقش بسیار مؤثری دارد و خارش، التهابات و تحریکات پوستی را کاهش می‌دهد. وجود ویتامین E در این محصول سبب التیام ضایعات و التهابات پوستی می‌شود. این کرم همچنین به خاطر وجود اوره در ترکیبات خود باعث حفظ تعادل در رطوب و چربی پوست می‌شود. این محصول کاملاً قابلیت رقابت با محصولات خارجی ترک پا را داراست. بوی خوب و التیام دهندگی قوی این کرم می‌تواند شادابی و سلامت را به دست و پاهای شما بازگرداند.

کرم ترک پا سینره حجم 65 میلی‌لیتر

کرم ترک پا سینره حجم 65 میلی‌لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

کرم ترک پا سینره حجم 65 میلی‌لیتر به همراه یک جفت پاشنه پوش برای تاثیر بهتر، حاوی روغن همیشه بهار، روغن زیتون و شی باتر، به شما کمک می‌کند تا ترک‌های پاشنه پایتان را برطرف کنید. این کرم ترک پا، با ایجاد نرمی و لطافت در پوست زانو، آرنج و پاشنه پا شما را در رساندن به حس شادابی نزدیک‌تر ‌می‌نماید. این کرم ضد حساسیت با مرطوب کننده قوی، حاوی مواد موثر گیاهی، ترک‌های پا را التیام می‌بخشد، پوستها و سلولهای مرده را در آن نواحی از بین می‌برد و حس شادابی را افزون می‌کند.

کرم ترمیم ترک پا سیلکیا حجم 35 میلی لیتر

کرم ترمیم ترک پا سیلکیا حجم 35 میلی لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

کرم ترمیم‌کننده‌ ترک پای سیلکیا 35 میلی‌لیتر قادر است با سرعت باورنکردنی ترک‌های پای شما را برطرف کند. این کرم تکنولوژی کراتین تراپی، توانایی ترمیم ترک‌های سطحی و عمقی پوست پا را دارد. کرم ترک پای سیلیکا، عفونتهای پا را بهبود بخشیده و حتی برای افراد دیابتی نیز مناسب است. جذب سریع این کرم، که دارای عطر ملایمی نیز هست، بدون چرب کردن قسمتهایی که ترک دارند ترک‌های سطحی و حتی عمیق پوست را برطرف می‌نماید. کرم ترمیم کننده‌ سیلکیا محصولی از کشور انگلستان است.

کرم ترک پا کامان مدل 01 حجم 300 میلی لیتر

کرم ترک پا کامان مدل 01 حجم 300 میلی لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

 کرم ترک پای کامان مدل 01 با تاثیر سریع و خاصیت آنتی باکتریال خود ترمیم کننده‌ای سریع جهت رفع ترک  و خشکی کف پا است. این کرم حاوی شی باتر و موم زنبور عسل با بهترین مواد مغذی است که منجر به حفظ رطوبت در نواحی کف پا، آرنج و زانو است. همچنین این کرم با خاصیت لایه‌برداری خود، پوستهای مرده و خشک را از بین برده و لطافت را به همراه دارد. شما می‌توانید شبها قبل از خواب پا را با این کرم ترک پا آغشته نمایید تا عملکرد آن در زمانی که حرکت نمی‌کنید اثر بیشتری بر پوستتان بگذارد. تاثیر سریع و رایحه دل انگیز این کرم ترک پا، همگان را ترغیب می‌کند تا این محصول را خریداری نمایند.