راهنمای درمان ترک پا

ترک پا و معضلاتی که به همراه دارد نه سن می‌شناسد نه جنس. چه بسا با سردتر شدن هوا، ترک پا، و دردسرهایی که با خود می‌آورد جدی‌تر می‌شود. پوست در قسمت پاشنه پا ضخیم و خشک می‌شود، چربیها زیر پاشنه پا پخش می‌شود و باعث ایجاد ترک خوردگی در کف پا می‌شود. ترک پا، اول به صورت پوسته پوسته شدن بروز کرده و سپس به صورت ترکهایی عمیق خودنمایی می‌کند.

پزشکان معتقدند که قند خون بالا و گاهی گردش خون ضعیف نیز باعث ایجاد ترک خوردگی و پوست خشک می‌شود. اگر به موقع این ترک‌ها رفع نشوند و ترک‌های پا عمیق‌تر شوند، ممکن است عفونت سلولیتی ایجاد و فرد دچار زخم پای دیابتی شود. این عفونت، با قرمزی، تورم، درد و گرما شروع می‌شود. فراموش نکنید در این مرحله سریع به پزشک مراجعه کنید تا هرچه زودتر مداوا شوید. 

راهنمای درمان ترک پا

مرطوب نگهداشتن پاها در تمام طول شبانه روز به شما کمک می‌کند که خشکی پاها برطرف شود، پوستها و سلول‌های مرده اطراف چاک‌های عمیق پا، از بین بروند، و روند نرمی و بهبودی ترک‌های پا طی شود. البته از بین رفتن ترک‌های پا، فرایند زمان بری خواهد بود.

برای اینکه نتیجه بهتری در حین استفاده از کرم‌های ترک پا بگیرید بهتر است قبل از استفاده از آن، پاها را در یک تشت قرار داده تا پوستهای ضخیم‌تر کمی خیس بخورد و نرم شود، هرگز پوست‌های اضافی کف پا را با دست نکنید بلکه با یک قیچی یا ناخن‌گیر آن کار را انجام دهید. با حوله پاهای خیس خورده خود را خشک کنید، از کرم‌های ترک پایی که تهیه کرده‌اید سطح پا را بپوشانید. با پای برهنه بر روی فرش، یا قسمتهایی از منزل که ممکن است گرد و خاک داشته باشد قدم نگذارید. بهتر است قسمتهای ترک خورده را که با کرم مرطوب کرده‌اید بپوشانید. مثلا از جوراب، دمپایی و صندل‌های روفرشی استفاده کنید.

شما می‌توانید برای تهیه بهترین کرم‌های رفع ترک پا فقط با چند کلیک به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

معرفی بهترین کرم‌های ترک پا موجود در بازار

کرم پا اوسرین مدل 10% اوره حجم 100 میلی لیتر

کرم پا اوسرین مدل 10% اوره حجم 100 میلی لیتر

 اطلاعات بیشتر و خرید

کرم ترک پوست پاشنه‌ پا اوسرین مدل 10% اوره با صد میلی لیتر حجم و با رطوبت‌دهی موثر و پایداری که دارد در درمان خشکی شدید پاشنه و قوزک پا بسیار موثر است. شما می‌توانید برای از بین بردن ترک پای خود از این کرم در طول شبانه روز استفاده نمایید. این کرم حاوی مقادیری ویتامین E  است. ترک پا در صورت درمان نشدن می‌تواند سلامت پای شما را به مخاطره بیاندازد. این کرم ترک پا مناسب برای افراد دیابتی است. افراد دیابتی برای رفع ترک پای خود می‌بایست روزانه حداقل دو بار روی پاهای کاملا تمیز و خشک این کرم را ماساژ داده تا کاملا جذب شود.

کرم ترک پا جی مدل Honey حجم 50 میلی لیتر

کرم ترک پا جی مدل Honey حجم 50 میلی لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

 کرم ترک پا جی مدل Honey حجم 50 میلی لیتر با عصاره روغن همیشه بهار برای بهبود ترک پای شما یکی از بهترین‌های بازار است. کرم ترک پا جی هانی، هاوی عصاره میموزا، و اوره نیز هست و می‌تواند به شما جهت پیشگیری ترک‌های عمیق پوستی کمک کند. همچنین شما می‌توانید برای نرم و مرطوب نگهداشتن آرنج و زانو نیز از این کرم استفاده نمایید.

کرم ترک دست و پا دکترژیلا مدل anti chap حجم 50 میلی لیتر

کرم ترک دست و پا دکترژیلا مدل anti chap حجم 50 میلی لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

کرم ترک دست و پا دکترژیلا مدل anti chap دارای عصاره‌های گیاهی و ویتامینB5  است. این ویتامین در تنظیم تعادل آب و چربی پوست و شادابی و طراوت ترک‌ها نقش بسیار مؤثری دارد و خارش، التهابات و تحریکات پوستی را کاهش می‌دهد. وجود ویتامین E در این محصول سبب التیام ضایعات و التهابات پوستی می‌شود. این کرم همچنین به خاطر وجود اوره در ترکیبات خود باعث حفظ تعادل در رطوب و چربی پوست می‌شود. این محصول کاملاً قابلیت رقابت با محصولات خارجی ترک پا را داراست. بوی خوب و التیام دهندگی قوی این کرم می‌تواند شادابی و سلامت را به دست و پاهای شما بازگرداند.

کرم ترک پا سینره حجم 65 میلی‌لیتر

کرم ترک پا سینره حجم 65 میلی‌لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

کرم ترک پا سینره حجم 65 میلی‌لیتر به همراه یک جفت پاشنه پوش برای تاثیر بهتر، حاوی روغن همیشه بهار، روغن زیتون و شی باتر، به شما کمک می‌کند تا ترک‌های پاشنه پایتان را برطرف کنید. این کرم ترک پا، با ایجاد نرمی و لطافت در پوست زانو، آرنج و پاشنه پا شما را در رساندن به حس شادابی نزدیک‌تر ‌می‌نماید. این کرم ضد حساسیت با مرطوب کننده قوی، حاوی مواد موثر گیاهی، ترک‌های پا را التیام می‌بخشد، پوستها و سلولهای مرده را در آن نواحی از بین می‌برد و حس شادابی را افزون می‌کند.

کرم ترمیم ترک پا سیلکیا حجم 35 میلی لیتر

کرم ترمیم ترک پا سیلکیا حجم 35 میلی لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

کرم ترمیم‌کننده‌ ترک پای سیلکیا 35 میلی‌لیتر قادر است با سرعت باورنکردنی ترک‌های پای شما را برطرف کند. این کرم تکنولوژی کراتین تراپی، توانایی ترمیم ترک‌های سطحی و عمقی پوست پا را دارد. کرم ترک پای سیلیکا، عفونتهای پا را بهبود بخشیده و حتی برای افراد دیابتی نیز مناسب است. جذب سریع این کرم، که دارای عطر ملایمی نیز هست، بدون چرب کردن قسمتهایی که ترک دارند ترک‌های سطحی و حتی عمیق پوست را برطرف می‌نماید. کرم ترمیم کننده‌ سیلکیا محصولی از کشور انگلستان است.

کرم ترک پا کامان مدل 01 حجم 300 میلی لیتر

کرم ترک پا کامان مدل 01 حجم 300 میلی لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

 کرم ترک پای کامان مدل 01 با تاثیر سریع و خاصیت آنتی باکتریال خود ترمیم کننده‌ای سریع جهت رفع ترک  و خشکی کف پا است. این کرم حاوی شی باتر و موم زنبور عسل با بهترین مواد مغذی است که منجر به حفظ رطوبت در نواحی کف پا، آرنج و زانو است. همچنین این کرم با خاصیت لایه‌برداری خود، پوستهای مرده و خشک را از بین برده و لطافت را به همراه دارد. شما می‌توانید شبها قبل از خواب پا را با این کرم ترک پا آغشته نمایید تا عملکرد آن در زمانی که حرکت نمی‌کنید اثر بیشتری بر پوستتان بگذارد. تاثیر سریع و رایحه دل انگیز این کرم ترک پا، همگان را ترغیب می‌کند تا این محصول را خریداری نمایند. 

کرم ترک دست و پا جی مدل Br001 حجم 50 میلی‌لیتر

کرم ترک دست و پا جی مدل Br001 حجم 50 میلی‌لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

کرم ترک دست و پا جی در این مدل به صورت 50 میلی عرضه شده است. این مدل کرم ترک دست و پا مناسب برای پیشگیری از ترک و پینه و زبر شدن در قسمتهای زانو و آرنج، دست و کف وارد بازار شده است.

در فصولی از سال که هوا رو به خشکی و سردی می‌رود این کرم ترک دست و پا می‌تواند به صورت یک معجزه به کمک شما بیاید.

ژل ضد ترک پا لافارر مدل PEDI مقدار 60 گرم

ژل ضد ترک پا لافارر مدل PEDI مقدار 60 گرم

اطلاعات بیشتر و خرید

ژل ضد ترک پا لافارر مدل PEDIدارای ویتامین E همراه با عصاره‌های اوره، روغن زیتون، روغن کرچک، آرنیکا، آلوئه ورا است.

این ژل ضد ترک پا ساخت ایران و مورد تایید سازمان غذا و دارو بوده و برای اثربخشی مناسب، بهتر است محصول را روی پوست تمیز استفاده نمائید. روزانه دو الی سه بار این ژل را بر روی نواحی ترک خورده مصرف کرده و به آرامی ماساژ دهید تا جذب پوست گردد.

 پک رفع ترک پا با پارافین کد 12179 

 پک رفع ترک پا با پارافین کد 12179


اطلاعات بیشتر و خرید

 

پک رفع ترک پا با پارافین دارای ویتامین E بوده و در واقع استفاده از این پک یک نوع پارافین تراپی است.

در پارافین تراپی پارافین به شکل معمول یا از طریق پاپوش‌هایی که درون وسیله گرم کن قرار می‌گیرند، پس از گرم شدن با قلمو به پوست منتقل می‌شود. پارافین ذوب شده بر روی پا توسط قلموی موجود مالیده شود. پارافین سلول‌های مرده و آلودگی‌های روی پوست را از بین می‌برد. زمانی که پارا آغشته به پارافین کردید یک محافظ نایلونی روی پا قرار دهید سپس پاپوش‌ها را به پا کنید. پس از خنک شدن پارافین از روی پا به سادگی برداشته می‌شود. 

معمولا برای پارافین تراپی تنها از یک لایه پارافین استفاده می‌کنند، ولی گاهی اوقات برای گرفتن نتیجه بهتر از دو یا سه لایه پارافین نیز استفاده می‌شود.

کرم ترک بدن هیدرودرم سری Lady حجم 75 میلی لیتر

کرم ترک بدن هیدرودرم سری Lady حجم 75 میلی لیتر

اطلاعات بیشتر و خرید

 

کرم ترک بدن هیدرودرم سری Lady حاوی کمپلکس مواد ترمیم کننده و پیشگیری از مواردی است که موجب ایجاد ترک در بدن می‌شوند. این کرم برای خانم‌های باردار که در طی دوران بارداری اضافه‌ وزن پیدا می‌کنند و پوستشان کشیده و ترک خورده هم می‌شود مناسب است. 

برای بهتر جذب شدن و عملکرد این کرم، آن را بر قسمت ترک خورده مالیده و با حرکات چرخشی ماساژ دهید.

کرم ترک پا ساویز مدل Heel Guard مقدار 50 گرم

کرم ترک پا ساویز مدل Heel Guard مقدار 50 گرم

اطلاعات بیشتر و خرید


کرم ترک پا ساویز مدل Heel Guard ساخت ایران و مورد تایید سازمان غذا و دارو است. این کرم مخصوص ترک پا ساخته شده است. حاوی  اسید سالیسیلیک و گلیسرین برای ترمیم ترک، همچنین دارای وازلین، موم زنبور عسل، پارافین و... موثر در بهبود ترک پوست است.

از این محصول برای ترکهای موجود در پاشنه پا، آرنج و قوزک پا استفاده نمایید. این محصول از زبری پوست  در نواحی پاشنه پا، آرنج و قوزک پا نیز جلوگیری می‌نماید. نرم کننده و لطافت بخش پوست نیز هست. برای بهتر جذب شدن این کرم بر قسمتهای نام برده شده محل مورد نظر را با آب ولرم شسته و خشک کنید سپس 2 الی 3 بار در روز ناحیه را با این کرم ماساژ دهید.

کرم رفع ترک پا سوپکس مدل TYR254 حجم 75 میلی‌لیتر

کرم رفع ترک پا سوپکس مدل TYR254 حجم 75 میلی‌لیتر


اطلاعات بیشتر و خرید

کرم رفع ترک پا سوپکس با محفظه تیوپی روانه بازار شده است. معطر است و بوی خوبی دارد و دارای خاصیت نرم کنندگی بسیار برای قسمتهای خشک پا است.

برای بهتر جذب شدن این کرم رفع ترک پا بهتر است قبل از مصرف، پاها و فضای بین انگشتان را با آب گرم و صابون شسته و سپس کاملا خشک نمایید و بعد از آن کرم را به نواحی مورد نظر مالیده و ماساژ دهید تا جذب گردد. ترجیحا از جوراب نخی یا پد پاشنه استفاده نمایید.


پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همه نظرات (0)