بهترین صندلی خودرو برای کودکان

برای برقراری امنیت کودک در خودرو، نیاز به وسیله‌ای تخصصی برای این کار است. نشانیدن  کودک بر روی زانو در خودرویی که در حال حرکت است، کاری پر خطر می‌نماید. زیرا ممکن است در تصادفات کودکان جان خود را از دست بدهند. اما این صندلی ها در هنگام تصادفات تا 70 درصد امنیت کودکان را تامین می کنند.

بهترین صندلی خودرو برای کودکان

با پیشرفت تکنولوژی وسایل ایمنی زیادی تولید شده اند. صندلی خودرو کودک نیز جزو این وسایل ایمنی است. زمانی که کودکی در اتومبیل وجود داشته باشد، اگر راننده ترمزی شدید بگیرد ممکن است کودک به جلو پرت شود و آسیبهای جدی ببیند و یا اینکه جان خود را از دست بدهد. اما این صندلی ها می توانند به راحتی امنیت جانی کودکان را تامین کنند.

ضروری است برای خرید این صندلی ها شما نیاز دارید که اطلاع دقیقی نسبت به سن و وزن کودک داشته باشید. زیرا سن و وزن کودک شما را کمک می کند تا به راحتی بتوانید نسبت به شرایطتان بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

استانداردها را فراموش نکنید. اگر بتوان صندلی را به بدنه سخت و فلزی ماشین متصل کرد امنیت کودک بیشتر تامین خواهد شد. همچنین کمربندی که کودک را در روی صندلی محافظت می کند باید از جنسی باشد که علاوه بر محکم بودن به بدن کودک آسیب نرساند. 

مجدد یادآور می شویم که وزن، اندازه و سن کودک از عوامل مهم انتخاب یک صندلی خودرو برای کودکان است. و قاعدتاً این صندلی نیز باید با خودرو شما تناسب کامل داشته باشد. لزوما گران ترین صندلی خودرو بهترین انتخاب نخواهد بود. البته شما بهتر است برندهایی را انتخاب کنید که شناخته شده باشند و قبلا امتحان خود را پس داده باشند. 

بهترین صندلی خودرو برای کودکان

از دیگر نکات مهم برای خرید و نصب صندلی خودرو کودک این است که پس از نصب صندلی، نباید بیشتر از 2 یا 3 سانت به اطراف تکان بخورد.

گفتنی است هر کشوری قوانین خود را نصبت به امنیت کودکان در خودرو دارد. در امریکا فقط صندلی خودروی کودک در حالت روبه‌عقب قابل استفاده است.

به نظر می رسد صندلی های رو به جلو برای کودکان نوپا و پیش دبستانی مناسب تر باشد. و این صندلیها نیز باید دارای مهار باشند و به خوبی کودکان را در صندلی خود ثابت نگهدارند.

صندلی خودرو دلیجان مدل  Elite Plus

صندلی خودرو دلیجان مدل  Elite Plus

مشاده این محصول در دیجی‌کالا

صندلی خودرو دلیجان مدل  Elite Plusبا ابعاد 8x8x8  سانتی متر و وزنی حدود 5 کیلو و نیم، مناسب برای گروه سنی از بدو تولد و نوزدان و نوپایان و تا تحمل وزن 18 کیلوگرم را داراست. 

این صندلی خودروی کودک قابلیت تنظیم پشتی را به 3 حالت دارد. 

 صندلی خودرو دلیجان مدل  Elite Plus

به دلیل اینکه ممکن است شما برای جابجایی نوزدان در خودرو از این وسیله استفاده کنید این صندلی خودرو محل قرار گیری سر کودک را نیز دارد. و خود صندلی نیز با اتصال به صندلی خورو ثابت می شود.

 صندلی خودرو دلیجان مدل  Elite Plus

خوشبختانه صندلی کودک خودرو دلیجان با قابلیت جدا شدن روکش و قابلیت شستشوی آن به شما کمک می‌کند زمانی که نیاز به شستشو داشته باشد به راحتی بتوانید روکش را جدا کرده و شستشو دهید. 

همچنین برای ثابت شدن کودک در این صندلی از کمربند ایمنی 5 نقطه ای می توانید استفاده کنید هرچند که گارد محافظ جلو نیز جهت ایمنی بیشتر را نیز دارد.

صندلی خودرو بیبی لند کد 002

صندلی خودرو بیبی لند کد 002

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

صندلی خودرو بیبی لند کد002 صندلی با ابعاد 44 در 551 در 63 سانتی متر و وزن آن حدود 8 کیلوگرم است. 

این صندلی برای کودکان از  1 تا 12 سال کاملا مناسب است. همچنین کودکانی با دارا بودن وزن بین 9تا 36 کیلوگرم به راحتی می توانند از این صندلی استفاده کنند. پشت این صندلی قابلیت تنظیم در سه حالت را هم دارد.

روکش صندلی خودرو بیبی لند کد002 با روکش راحت   که قابلیت نفوذپذیری هوا را دارد به صورت مشبک طراحی شده است تا تهویه مناسب روی آن صورت گیرد.

این صندلی خودرو کمربند مخصوص صندلی ماشین کودک را نیز دارد. کمربند خودرو که از شیارهای مخصوص رد شده و کمربند از سینه کودک رد شده کاملا از کودک نگهداری می کند. 

صندلی خودرو دلیجان مدل الیت نیو

صندلی خودرو بیبی لند کد 002

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

صندلی خودرو دلیجان مدل الیت نیو با وزنی حدود 5700 کیلوگرم می تواند محافظی خوب و امنی برای کودکان شما در خودرو باشد.

این صندلی خودرو دارای کمربند ایمنی پنج نقطه ای بهره می برد که به صورت تاشو جلوی کودک قرار گرفته و ضریب ایمنی را افزایش می‌دهد.

  صندلی خودرو بیبی لند کد 002

لازم به یادآوری است صندلی ماشین الیت نیو می تواند تا وزنی معادل 18 کیلوگرم را به راحتی تحمل کند. همچنین محل قرارگیری سر کودک نیز در این صندلی تعبیه شده است.

تشک ضد تعریق و قابل شستشو بودن آن از مهم ترین مزایای دیگر این صندلی خودرو است.

صندلی خودرو بیبی لند کد 003

صندلی خودرو بیبی لند کد 003

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

 

صندلی خودرو بیبی لند کد003 مناسب برای کودکان 1 تا 12 سال است. وزن خود این صندلی 8 کیلوگرم است با قابلیت تنظیم در سه حالت. کمربند ایمنی این صندلی خودرو از شیارها رد شده از روی سینه کودک می گذرد و از کودک دلبند شما به راحتی محافظت می کند. 

صندلی خودرو بیبی لند دارای تشک نرم و پشتی نرم و مناسب با قابلیت شستشو است.

این محصول دارای پد محافظ نیز هست. این پد محافظ پلاستیکی محکم، قابلیت تنظیم نسبت به قد کودکان با قابلیت تنظیم با دسته مخصوص است. 


پست مرتبط