بهترین صندلی ماشین کودک به همراه قیمت روز( باکیفیت ترین)


معرفی بهترین صندلی ماشین کودک

برای برقراری امنیت کودک در خودرو، نیاز به وسیله‌ای تخصصی برای این کار است. نشانیدن  کودک بر روی زانو در خودرویی که در حال حرکت است، کاری پر خطر می‌نماید. زیرا احتمال آسیب دیدن کودکان در تصادفات وجود دارد. اما صندلی‌ ماشین کودک یکی از عواملی است که در هنگام تصادفات تا 70 درصد امنیت کودکان را تامین می‌کند.

با پیشرفت تکنولوژی وسایل ایمنی زیادی تولید شده‌اند. صندلی ماشین کودک نیز جزو این وسایل ایمنی است. زمانی که کودکی در اتومبیل است، اگر راننده ترمزی شدید بگیرد ممکن است کودک به جلو پرت شود و آسیب‌های جدی ببیند اما صندلی‌ ماشین کودک می‌تواند به راحتی امنیت جانی کودکان را تامین کنند.

ضروری است برای خرید بهترین صندلی ماشین کودک شما نیاز دارید که اطلاع دقیقی نسبت به سن و وزن کودک داشته باشید. زیرا سن و وزن کودک شما را کمک می کند تا به راحتی بتوانید نسبت به شرایطتان بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

استانداردها را فراموش نکنید. اگر بتوان صندلی را به بدنه سخت و فلزی ماشین متصل کرد امنیت کودک بیشتر تامین خواهد شد. همچنین کمربندی که کودک را در روی صندلی محافظت می کند باید از جنسی باشد که علاوه بر محکم بودن به بدن کودک آسیب نرساند. 

مجدد یادآور می شویم که وزن، اندازه و سن کودک از عوامل مهم انتخاب یک صندلی خودرو برای کودکان است. و قاعدتاً این صندلی نیز باید با خودرو شما تناسب کامل داشته باشد. لزوما گران‌ترین صندلی ماشین کودک بهترین انتخاب نخواهد بود. البته شما بهتر است برندهایی را انتخاب کنید که شناخته شده باشند و قبلا امتحان خود را پس داده باشند. 

معرفی بهترین نمونه‌های صندلی ماشین کودک

صندلی ماشین کودک بلن مدل Tunder Isofix

صندلی خودرو کودک بلن مدل Tunder Isofix


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی ماشین کودک بلن مجهز به ایزو فیکس است. ایزوفیکس در واقع همان اتصال امن صندلی خودرو است که سبب می‌شود تا کودک در امنیت کامل قرار بگیرد. وزن این صندلی کودک حدود ده کیلوگرم است. این محصول مناسب برای استفاده گروه سنی از 9 ماه تا 12 سال است.

صندلی ماشین کودک بلن قابلیت تنظیم پشتی در سه حالت را داراست. قابلیت تحمل ظرفیت وزنی تا 36 کیلوگرم را داشته همچنین محل قرارگیری سر نیز برایش تعبیه شده است. 

این محصول به راحتی شستشو می‌شود و دارای قابلیت اتصال لنگری همچنین دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هدساپورت و دارای تشک دوبل با وجود نشیمن ضدتعریق است. 


صندلی ماشین کودک بلن هاگ مدل HL323

صندلی خودرو کودک بلن هاگ مدل HL323


قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی ماشین کودک«بلن هاگ» با قابلیت تنظیم زاویه پشت برای حالت خواب کودک می‌تواند شمارا همراهی نماید. این محصول دارای مکانیسم ایزوفیکس و مجهز به استانداردهای تست تصادف است.

این صندلی ماشین کودک مناسب برای کودکان از 9 ماه تا 12 سالگی است. پشتی صندلی این محصول نرم است و قابلیت شستشو دارد. همچنین این صندلی علاوه بر داشتن پدهای شانه دارای کمربند ایمنی Y شکل نیز هست. این کمربند قابلیت تنظیم داشته و پشتی سر صندلی این محصول هم قابلیت تنظیم با بدن کودک را دارد. ظرفیت وزنی قابل تحمل برای این صدلی 60 کیلوگرم است.


صندلی ماشین دلیجان مدل الیت نیو

صندلی خودرو بیبی لند کد 002

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

صندلی ماشین دلیجان مدل الیت نیو با وزنی حدود 5700 کیلوگرم می تواند محافظی خوب و امنی برای کودکان شما در خودرو باشد.

این صندلی ماشین کودک دارای کمربند ایمنی پنج نقطه ای بهره می برد که به صورت تاشو جلوی کودک قرار گرفته و ضریب ایمنی را افزایش می‌دهد. لازم به یادآوری است صندلی ماشین الیت نیو می تواند تا وزنی معادل 18 کیلوگرم را به راحتی تحمل کند. همچنین محل قرارگیری سر کودک نیز در این صندلی تعبیه شده است. تشک ضد تعریق و قابل شستشو بودن آن از مهم ترین مزایای دیگر این صندلی ماشین کودک است.

صندلی ماشین کودک ایزوفیکس دار چیست؟

ایزوفیکس برای نصب سریع و آسان صندلی ماشین شما طراحی شده است. تمام وسایل نقلیه جدید از این سیستم برخوردار هستند. شما به سادگی روی اتصالات Isofix در پایه صندلی خود در نقاط لنگر Isofix در ماشین کلیک کنید. این نقاط لنگر اتصالات میله‌ای فلزی است که در شاسی ماشین شما تعبیه شده است. آنها اغلب در پشت بالشتک صندلی ماشین پنهان می‌شوند. هنگامی که اتصالات Isofix روی هم بسته شدند، صندلی اتومبیل توسط یک نقطه سوم محکم می‌شود.

آیا خوابیدن روی صندلی ماشین برای نوزاد ایمن است؟

آیا خوابیدن روی صندلی ماشین برای نوزاد ایمن است؟

صندلی‌های ماشین کودک  با ایمنی مناسب طوری طراحی شده‌اند که برای قرار دادن کودک در یک سفر کوتاه کاملاً ایمن هستند. اما هرگز نباید به صندلی ماشین کودک خود به عنوان محلی برای چرت زدن اعتماد کنید. بهترین حالت برای خواب کودکان خوابیدن به پشت است و اگر شما از آنها غفلت کنید ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای کودکان به بار بیاید. خوابیدن در صندلی ماشین کودک و به حالت نشسته برای کودکان خطرناک است. 

آیا می‌توانم از صندلی ماشین کودک خود در هواپیما استفاده کنم؟

شما می‌توانید تا 4 سالگی از صندلی ماشین کودک هنگام پرواز (با کمربند ایمنی هواپیما محکم شده باشد) استفاده کنید. بیشتر صندلی‌های کودک، برای استفاده در هواپیما مجاز هستند.

پوشش کودک در هنگام استفاده از صندلی ماشین چگونه باید باشد؟

هرگز نباید کودک را با کاپشن یا لباس گرم در صندلی ماشین قرار دهید. لباس‌های زمستانی حجیم می‌تواند بندهای صندلی را خیلی محکم کند. شما می‌توانید از یک پتو برای گرم نگه داشتن کودک استفاده کنید. 

فراموش نکنید:

  • از دیگر نکات مهم برای خرید و نصب صندلی ماشین کودک این است که پس از نصب صندلی، نباید بیشتر از 2 یا 3 سانت به اطراف تکان بخورد.
  • گفتنی است هر کشوری قوانین خود را نصبت به امنیت کودکان در خودرو دارد. در امریکا فقط صندلی ماشین کودک در حالت روبه‌ عقب قابل استفاده است.
  • به نظر می رسد صندلی‌های رو به جلو برای کودکان نوپا مناسب‌تر باشد. و این صندلی‌ها نیز باید دارای مهار باشند و به خوبی کودکان را در صندلی خود ثابت نگهدارند.

توصیه:

  • صندلی ماشین کودکی را تهیه نمایید که پوشش آن قابلیت شستشو داشته باشد.
  • صندلی ماشین کودکی را خریداری نمایید که پشتی آن قابل تنظیم باشد.
  • به دلیل استفاده از این صندلی در تمام فصول، برای رعایت بهداشت و حفظ سلامتی فرزندتان صندلی را تهیه نمایید که تشک ضد تعریق داشته باشد.
  • صندلی را تهیه نمایید که به ایزوفیکس مجهز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.