انتخاب و قیمت بهترین و ارزان ترین آغوشی های بازار


در دنیای مدرنیته و پر از تکنولوژی امروزه، سبکهای زندگی افراد بسیار متفاوت است. سبک زندگی است که مشخص می‌کند انسانها از چه وسایلی برای راحتی خود استفاده می‌کنند. یکی از وسایل مورد استفاده افراد که رابطه مستقیم با سبک زندگی افراد دارد آغوشی است. آغوشی نوزاد را در بر می‌گیرد و کودک را نزد مادر و در آغوش وی نگه می دارد و فرد بدون اینکه دستهایش درگیر نگهداری کودک شود و یا به یک قسمت از بدن جهت حمل نوزاد و کودک فشار بیاورد، می‌تواند به خرید برود، سوار اتوبوس شود،   و به کارهای روزمره رسیدگی نماید. 

باید دقت شود حالتی که کودک در اکثر اوقات در آن قرار می‌گیرد بر شکل و فرم بدن وی تاثیر زیادی خواهد گذاشت.  زیرا استخوانهای کودکان و نوزادان بسیار نرم و قابلیت فرم گرفتن دارند. پس انتخاب نوع و مدل آغوشی خود یکی از مهمترین موارد به شمار می‌رود و باعث می شود شما در خرید آن دقت نمایید.

یکی از بهترین وسایل حمل نوزاد در ماههای اولیه در بدو تولید آغوشی است. زیرا اکثر آغوشی‌ها حفاظ برای سر و گردن نوزاد دارند. از طرفی آغوشی با دو بند محکم بر روی شانه و یک بند محکم دیگر در کمر با امنیت بالا نوزاد را در حالت رو به مادر حمل می‌کند. 

بهترین آغوشی‌های بازار

در انتخاب یک آغوشی مناسب باید مواردی را در نظر داشت، اینکه چه کسی می‌خواهد از آغوشی استفاده نماید، آیا هم پدر هم مادر می‌خواهند استفاده کنند؟ پس باید آغوشی را تهیه نمایند که بندهای قابل تنظیم برای والدین را داشته باشد. 

استحکام بندها از دیگر موارد است. موجب می‌شود که کودک به والد بچسبد  و موجب شود هم کودک و هم والد از امنیت برخوردار باشند. و بندها طوری طراحی شده باشند که به شانه، سرشانه و کمر والدین آسیب نرساند. همچنین کودک به راحتی درون آغوشی قرار بگیرد و یا از آن خارج شود.

بهتر است آغوشی را تهیه نمایید که محافظ سر و گردن داشته باشد تا شما را قادر سازد نوزادان را از بدو تولد بتوانید درون این آغوشی بگذارید. همچنین جنس پارچه ای که آغوشی از آن تهیه می‌شود نیز خود یک مساله مهم به شمار می‌رود، بهتر است پارچه آغوشی ضد تعریق باشد تا از عرق کردن والدین و کودک در فصل گرما و کلافگی هر دو جلوگیری نماید. 

استاندارد بودن آغوشی برای تحمل وزن کودک بسیار مهم است. اگر این آغوشی استاندارد نباشد با بالا رفتن وزن کودک  فشار بر روی سر و گردن و کمر والدین ایجاد می‌نماید. همچنین قفل های آغوشی را نیز باید در نظر داشته باشید و آنها را دست کم نگیرید. اتصال بندها به هم توسط قفل ها صورت می‌گیرد. باید مطمئن باشید که آنها هم استحکام دارند و هم کار خود را به درستی انجام می‌دهند.

در زیر به چند نمونه از بهترین آغوشی‌های بازار پرداخته‌ایم :

آغوشی چیکو مدل ultrasoft avena


آغوشی چیکو مدل ultrasoft avena

مشاهده قیمت / خرید

آغوشی چیکو مدل  ultrasoft avenaبا وزنی معادل 44/0 گرم سبک با بندهای مستحکم و قابل تنظیم با قابلیت تحمل وزن کودک است.

گروه سنی مناسب برای استفاده این آغوشی از 3 تا 12 ماهگی نوزادان است. و وزن قابل تحمل برای این محصول حدود 5/11 کیلوگرم است. جنس این آغوشی پنبه‌ای است. کودک درون این آغوشی هم می‌تواند رو به خیابان باشد و هم نوزادان کم سن‌تر می‌توانند در وضیت آغوش در این آغوشی قرار گیرند. بندهای این آغوشی با وزن کودک قابل تنظیم است. 

آغوشی کودک کونکورد مدل  WL0989

آغوشی کودک کونکورد مدل  WL0989

مشاهده قیمت / خرید

آغوشی کودک کونکورد با وزن 720/0 کیلوگرم قابل استفاده برای گروه سنی صفر تا 3ساله طراحی شده است. این آغوشی خوب، از3 تا 18 کیلوگرم وزن را به خوبی تحمل می‌کند. جنس پنبه ای و گیاهی این آغوشی آن را نرم و لطیف کرده است و بندهای آن کاملا قابل تنظیم است.

آغوشی کودک کونکورد  دارای سه حال حمل کودک است. حالت اول به‌ صورت خوابیده از بدو تولد، حالت دوم به‌ صورت رو به حمل کننده از بدو تولد ، حالت سوم به‌ صورت رو به‌ خیابان از 4 ماهگی. گفتنی این آغوشی به راحتی در ماشین لباسشویی شسته می شود.

آغوشی چیکو مدل Ultra Soft C009آغوشی چیکو مدل Ultra Soft C009

مشاهده قیمت / خرید

آغوشی چیکو Ultra Soft C009 با وزن 3/0 کیلوگرم بسیار کم وزن و راحت است. وزن قابل تحمل برای این آغوشی حدود 3 کیلوگرم است. از بدو تولد تا 4 ماهگی نوزاد به صورت رو به حمل کننده در این آغوشی قرار می‌گیرد و بعد از 4 ماهگی می‌توان نوزاد را رو به خیابان حمل نمود. 

آغوشی چیکو مجهز به ضربه‌گیر محافظ سر و گردن کودک و نوزاد است.

آغوشی کلیپاسیف مدل CL600

آغوشی کلیپاسیف مدل CL600

مشاهده قیمت / خرید

آغوشی کلیپاسیف با تحمل وزن  5/3 تا 9 کیلوگرم وزن از جنس پنبه ساخته شده است. این مدل آغوشی دارای بندهای قابل تنظیم نیز هست.  همچنین با راحتی با تنظیم آب ماشین لباس‌شویی که بیشتر از 40درجه سانتیگراد نشود قابل شستشو نیز هست. 

آغوشی کلیپاسیف در دو حالت قابل استفاده است. هم نوزاد رو به مادر و هم رو به محیط، خاطرتان باشد اگر نوزاد را رو به محیط قرار می‌دهید، نوزاد باید قادر باشد سرش را به راحتی نگه دارد.

آغوشی اسمایل مدل 02

آغوشی اسمایل مدل 02

مشاهده قیمت / خرید

آغوشی اسمایل با وزن معادل 480/0 کیلوگرم با جنسی از پلی‌استر ضدحساسیت و ضدعرق و بندهای قابل تنظیم برای حمل نوزاد و کودک است. 

وزن قابل تحمل این آغوشی از 3 تا 9 کیلوگرم و مناسب برای 2 تا 14 ماهگی است. این آغوشی نیز قابلیت استفاده دو حالت را دارد؛ نوزاد رو به مادر و نوزاد رو به محیط. بندهای این آغوشی طوری طراحی شده است که موجب شده است وزن نوزاد به خوبی در کل آغوشی طوری تقسیم شود که حمل نوزاد برای حامل آسان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.