معرفی بهترین مدل چمدان کودک دخترانه و پسرانه (ارزان ترین)


معرفی بهترین و ارزان ترین چمدان کودک

یکی از مهم‌ترین نکاتی که خانواده‌ها از دوران کودکی باید با فرزندان خود تمرین کنند، مسئولیت پذیری است. برای تمرین این مورد می‌توانید به هنگام سفر و مسافرت از فرزندان و کودکان خود بخواهید که به صورت مستقل و تنها وسایل مورد نیاز خود برای سفر را جمع کنند‌،  به این منظور حتما نیاز به یک چمدان کودک باکیفیت خواهید داشت.

ما امروز در این مقاله از سایت چی بگیر می‌خواهیم برایتان درباره بهترین چمدان کودک بگوییم و بهترین چمدان بچه‌گانه چرخ‌دار را برایتان معرفی کرده و بگوییم که برای خرید بهترین چمدان کودک ارزان و چمدان‌های کودک  باکیفیت به چه مواردی باید دقت داشته باشید.

چمدان کودک طرح السا و آنا کد 038

4.1
محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید

چمدان کودک طرح مک کویین کد 037

4.8
محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید

چمدان کودک مدل HK14-S

1
محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید

چمدان کودک اوپس مدل جغد

5

چمدان کودک اوپس مدل جغد

ابعاد خارجی این چمدان کودک 40×30×20 سانتی‌متر بوده و وزن آن یک کیلوگرم است. جنس بدنه این چمدان کودک از پلی کربنات بوده و به کمک زیپ بسته می‌شود و دارای یک دسته و دو چرخ است. این چمدان به شدت سبک است و کودکان به راحتی می‌توانند آن را حمل کرده و همراه داشته باشند و از بابت وسایل کودک خود نگرانی نخواهید داشت.

چمدان کودک مدل C073

4

چمدان کودک مدل C073

ابعاد خارجی این چمدان کودک 53×34×22 سانتی‌متر است و وزن آن معادل ۳ سانتی‌متر است ک جنس بدنه این چمدان از پلی کربنات است. نحوه بسته شدن این چمدان با زیپ بوده و کلیه زیپ‌های آن دارای قفل هستند. تعداد دسته‌های این چمدان سه عدد است که یکی از آن‌ها تلسکوپی است و دارای ۴ چرخ متحرک است. 

چمدان کودک کد H012

4

چمدان کودک کد H012

این چمدان صورتی مورد علاقه دختران بوده و ابعاد آن 23×33×54 سانتی‌متر است و وزن آن حدود ۲.۳۰ کیلوگرم است که جنس بدنه آن نیز از پلی کربنات باکیفیت است که به کمک‌زیپ بسته می‌شود.

تعداد دسته‌های این چمدان دو عدد است و دارای ۴ چرخ بوده و ساتن داخل آن جنس مرغوبی دارد و چرخ‌های آن قابلیت چرخش تا ۳۶۰ درجه را دارند.

چمدان کودک مدل ترانکی

محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید


در ادامه بخوانید : خرید و قیمت 10 مدل از بهترین ست کالسکه و کریر بچه (ایرانی و خارجی)


در ادامه بخوانید : بهترین صندلی ماشین کودک به همراه قیمت روز( باکیفیت ترین)

خرید بهترین و زیباترین مدل چمدان بچه گانه با بهترین قیمت

معیارهای خرید بهترین مارک چمدان کودک چیست؟

زمانی که می‌خواهید برای فرزندان و کودک خود چمدان چرخ‌دار خریداری کنید، باید به موارد مهمی دقت داشته باشید این موارد عبارت‌اند از:

ابعاد و اندازه چمدان

  • مسئله مهمی که در ابتدا و قبل از خرید چمدان کودک باید به آن توجه داشته باشید این است که از چمدان کودک برای چه مدت می‌خواهید استفاده کنید. مثلا اگر قرار است برای یک سفر به مدت یک هفته چمدانی خریداری کنید‌،  باید به وسایلی که می‌خواهید در این چمدان قرار دهید فکر کرده و متناسب با حجم وسایل کودک ابعاد آن را تعیین کنید. از طرفی چمدانی که خریداری می‌کنید باید کاملاً مناسب با استایل کودک شما باشد و از این نظر کاملا ارگونومیک بوده و حمل آن برای کودک آسان باشد. معمولاً کلیه چمدان‌های کودک که در بازار وجود داشته و عرضه می‌شوند طبق اندازه‌های استاندارد و ارگونومیک تایید و تولید شده‌اند و از این بابت نگرانی نخواهید داشت.

چرخ‌های چمدان را تست کنید

  • معمولاً تمامی چمدان‌ها دارای تعدادی چرخ هستند تا حمل آن آسان شود. چمدان‌های کودک نیز درست مشابه چمدان‌های افراد بزرگسال مجهز به چرخ است . توصیه می‌کنیم به هنگام خرید حتما چرخ‌های چمدان کودک را تست کنید و ببینید که آیا در جهت‌های مختلف حرکت می‌کنند و کودک شما قادر به استفاده از آن خواهد بود یا نه؟
  •  لازم به ذکر است که برخی از چمدان‌های کودک قیمت ارزان‌تری دارند که مجهز به چرخ نبوده و حمل آن‌ها نسبت به چمدان‌های چرخ‌دار دشوار است. معمولاً چمدان‌هایی که دارای چرخ نیستند ابعاد کوچک‌تری داشته و برای مسافرت‌های یک تا دو روزه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

توجه به جنس چمدان

  • از دیگر مواردی که به هنگام خرید بهترین مارک چمدان کودک باید به آن توجه داشته باشید، جنس محصول است برخی از چمدان‌های کودک دارای جنسی سخت و برخی دارای جنسی نرم هستند. چمدان هایی که جنس سخت دارند معمولاً از پلاستیک فشرده درست شده و مقاومت بالایی دارند در صورتی که چمدان‌های نرم از جنس   پلی کربنات بوده و آن‌ها نیز مقاومت لازم را دارند و دوام نسبتاً بالایی در مقایسه با چمدان‌های سخت دارند.

توجه به زیبایی‌های چمدان کودک

  • اگر قصد شما خرید بهترین چمدان کودک دخترانه و یا پسرانه است باید به زیپ‌های چمدان دقت ویژه‌ای داشته باشید، که به راحتی باز و بسته شوند. همچنین بهتر است که کلیه زیپ‌های چمدان دارای قفل باشند.
  •  لازم به ذکر است که برخی از چمدان‌ها مجهز به زیپ نبوده و به کمک انواع بست بسته می‌شوند.  ما توصیه می‌کنیم که برای فرزندان خود چمدان‌هایی که مجهز به زیپ هستند خریداری کنید زیرا نحوه استفاده از آن ها برای کودکان آسان‌تر است.

 توجه به بافت داخلی چمدان کودک

  • اگر جزوء افرادی هستید که هنگام خرید چمدان کودک تنها به محیط بیرونی و ظاهری چمدان دقت می‌کنید باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. هنگام خرید بهترین چمدان چرخ‌دار برای کودک حتماً باید به داخل آن   و تعداد زیپ‌هایی که در داخل دارد و همچنین جیب‌های داخلی چمدان دقت کنید تا هیچ گونه پارگی نداشته و جنس پارچه آن مناسب و مرغوب باشد.

 توجه به وزن چمدان

  • چمدانی که برای فرزندان و کودکان خود تهیه می‌کنید باید متناسب با سن کودک شما وزن متعادلی داشته باشد. برخی از افراد بر این تصور هستند که چرخ‌دار بودن چمدان کافی است و دیگر نیازی نیست که چمدانی با وزن سبک خریداری کنند؛ زیرا کودک به راحتی می‌تواند با چرخ‌ها چمدان را حمل کند. در صورتی که در برخی از مکان‌ها حمل چمدان دشوار بوده و چرخ‌ها می‌توانندحرکت کنند و لازم است که کودک چمدان خود را بلند کند. چنانچه وزن چمدان زیاد باشد کودک قادر به این کار نبوده و حمل آن برایش دشوار خواهد بود.

با توجه به شکل ظاهری چمدان و دسته‌های آن

  • دقت داشته باشید چمدانی که برای کودکتان تهیه و خریداری می‌کنید باید متناسب با سلیقه او باشد تا برای حمل آن رغبت کند.  به عنوان مثال می‌توانید از شخصیت‌های کارتونی مورد علاقه کودک خود استفاده کنید و چمدانی به شکل آن‌ها خریداری کنید مثلا چمدانی که در این مقاله برایتان معرفی کردیم شکلی مشابه مینیون دارد و مورد پسند سلیقه کودکان است.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که تمامی دسته‌های چمدان و ابزارهای جانبی آن را بررسی کنید تا سالم و باکیفیت باشند.


در ادامه بخوانید : انتخاب و قیمت بهترین و ارزان ترین آغوشی های بازار

آیا خرید چمدان‌هایی که مجهز به قفل رمزی هستند برای کودکان مناسب است؟

خرید بهترین مدل چمدان بچه ترانکی با بهترین قیمت

استفاده از چمدان‌هایی که مجهز به قفل رمزی هستند برای کودکان دشوار و سخت است.  توصیه می کنیم برای کودکان  خود چمدان‌هایی تهیه کنید که مجهز به قفل کلیدی بوده و باز و بسته کردن آن‌ها برای کودکان راحت‌تر است.

آیا چمدان های کودک قابلیت شستشو دارند؟

متاسفانه برخی از کودکان در طول سفر چمدان خود را کثیف و آلوده می‌کنند، در این شرایط باید بگویم که می‌وانید به راحتی چمدان‌های کودک را بشویید. فقط توجه داشته باشید که برای شستشوی چمدان‌های کودک باید به صورت دستی عمل کرده و دقت داشته باشید که پس از شست و شو فضای داخلی چمدان کامل خشک شود در غیر این صورت ممکن است دچار خرابی شود.

برای کودک خود چمدان دو چرخ بگیریم یا چهار چرخ؟

اینکه چمدان کودک دو چرخ یا چهار چرخ داشته باشد، بستگی به ابعاد آن دارد و توصیه می‌کنیم که حتماً به هنگام خرید چرخ‌های چمدان را تست کرده و از کودک خود بخواهید که آن را استفاده کند تا ببینید قابلیت حمل دارد یا نه.

سخن پایانی: در این مقاله برای خانواده‌هایی که قصد خرید بهترین چمدان کودک ارزان قیمت را داشتند از مزایای خرید چمدان گفته و همچنین اشاره کردیم که برای خرید چمدان کودک خارجی و ایرانی باید به چه نکاتی توجه داشته باشید تا چمدان خریداری شده متناسب بوده و کودک شما قادر به استفاده از آن باشد. حال می توانید با آگاهی کامل یکی از چمدان‌های کودک نام برده را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.