راهنمای خرید بهترین صندلی ماساژور (ارزان ترین)


راهنمای خرید بهترین صندلی ماساژور

راهنمای خرید بهترین صندلی ماساژور

زندگی در دنیای پرمشغله‌ی و پرتنش این زمان جسم و روح انسان را خسته می‌کندو همه‌ی ما خواه‌ناخواه درگیر استرس‌های عصبی، تنش‌ها و فشار‌هایی می‌شویم. بدون آنکه توجه کنیم این تنش‌ها تا چه حد به بدن آسیب می‌رساند. تک‌تک سلول‌ها و ماهیچه‌های بدن ما بعد از یک روز کاری سخت و پر‌استرس نیاز به استراحت  و گردش خون بیشتری دارند. تا بدین وسیله فشار و تنش از بدن خارج شود.

صندلی‌های ماساژ این امکان را به شما می‌‌دهند تا بدن خود را در بهترین وضعیت ممکن قرار دهید. طراحی صندلی ماساژ به گونه‌ایی است که نه تنها برای رفع خستگی از آن استفاده می‌شود، بلکه با بزرگترین مشکل روحی همان استرس مقابله می‌کند. علاوه بر آن اگر شما بتوانید بهترین صندلی ماساژ را انتخاب کنید استفاده از آن باعث کاهش دردهای عضلانی و همچنین بهبود جریان خون و تنظیم فشار خون بالا نیز می‌شوند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از مشکل بی‌خوابی رنج می‌برید حتما به فکر تهیه‌ی یک صندلی ماساژ باکیفیت باشید. جالب‌تر اینکه ماساژ طولانی مدت باعث ترشح هورمون اندورفین،دوپامین و سرتونین می‌شود. پس شما با یک راه‌حل هوشمندانه به جنگ افسردگی و دردهای عضلانی رفته‌اید. 


در ادامه بخوانید : ماساژور: راهنمای خرید بهترین ماساژور بدن، پا، سر و کمر


در ادامه بخوانید : معرفی بهترین بالش طبی برای دیسک گردن و خواب( باکیفیت ترین)

خرید بهترین صندلی ماساژور:

صندلی ماساژ کراس مدل DLK-L003

3

یکی از بهترین صندلی ماساژ موجود در بازار این مدل می‌باشد. صرف نظر از قیمت بالای این محصول، کیفیت و کارایی این صندلی ماساژ بی نظیر است. ماساژ در این صندلی به صورت لرزشی،ضربه‌ای و حرکتی است و برای تمام بدن کاربرد دارد.

برنامه‌های خاصی در این صندلی ماساژ تعبیه شده است که برای از بین بردن خستگی و دادن آرامش کامل به شمااست. این صندلی ماساژ دارای گرما درمانی مادون قرمز روی صندلی و به صورت اتوماتیک زاویه تکیه‌گاه پشت را تشخیص می‌دهد.

یکی از بهترین صندلی ماشاژ که برای حفظ آرامش و دور کردن خستگی‌های روزمره بسیار کاربردی می‌باشد. برای خرید صندلی ماساژ کراس می‌توانید از لینک بالا استفاده کنید و قیمت روز این کالا را مشاهده بفرمایید.

صندلی ماساژ کراس کر مدل H017A

4
محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید

صندلی ماساژ کراس مدل DLK-C002

3.8

این صندلی ماساژ باکیفیت و زیبا پیشنهاد بعدی ما برای شما که می‌خواهید بهترین صندلی ماساژ را انتخاب کنید است. قیمت صندلی ماساژ کراس مدل DLK-C002 بسیار مناسب است و کارایی آن بالا می‌باشد. این صندلی قادر به ماساژ پاها، ران، نشیمنگاه است. و دارای 4 حالت اتوماتیک،آهسته، سریع و متوسط است. نوع ماساژ در این صندلی ضربه‌ایی لرزشی است. 

صندلی ماساژ مدل scape

3

صندلی ماساژ بعدی که به شما پیشنهاد می‌کنیم صندلی ماساژ مدل scape است. این صندلی زیبا مناسب برای ماساژ تمام بدن می‌باشد. و در آن از انرژی مادون قرمز استفاده می‌شود. 10 نوع برنامه ماساژ در این صندلی تعبیه شده است. همچنین مجهز به کیسه‌ی هوا می‌باشد که ماساژ ساق، مچ پا و کف پا رابه طور کامل انجام می‌دهد. قدرت این صندلی ماساژ 135 وات است و مجهز به اسپیکر می‌باشد. 

صندلی ماساژ آذیموس مدل AZ 1900A

محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید

روکش صندلی ماساژور بست رست مدل SF-642

4.7
محصول بالا ناموجوداست، میتوانید از محصولات پیشنهادی جایگزین دیدن کنید

سخن آخر: علاوه بر سبک‌های مختلف ماساژ، تمام صندلی‌های ماساژور دارای مناطق ماساژ مختلف فراتر از پشت شما هستند. یک صندلی ماساژور خوب معمولاً ماساژ پا و نشیمنگاه در بعضی صندلی‌ها ، ماساژ بازو و مچ دست را نیز ارائه می‌دهند. این گزینه‌های ناحیه ماساژ معمولاً توسط کیسه‌های هوا، سری‌های ماساژ یا غلتک‌های موجود در سراسر صندلی انجام می‌شوند. صندلی‌های پیشرفته ماساژ همچنین می توانند از یک سر ماساژ، مانند انگشت شست استفاده کنند تا از فواید درمانی آن بتوانید استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که:

بیشتر صندلی‌های پیشرفته ماساژور دارای صندلی ماساژ گرم و یا پشتی هستند که مجهز به گرمای مادون قرمز هستند. در این صورت، قیمت صندلی ماساژور شما بالاتر می‌رود اما ماساژ شما با آرامش و کیفیت بهتر و بیشتری همراه است. 


در ادامه بخوانید : معرفی بهترین مدل موزن بینی و گوش (باکیفیت ترین)


در ادامه بخوانید : راهنمای خرید بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی برای رفع موهای (صورت و بدن)

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.