هدیه برای خانم های چی بخریم؟

خریدن هدیه در مناسبتهای مختلف برای اونهایی که دوستشون داریم گاهی یک دغدغه می‌شود. همانطور که دوست داریم هدیه خوبی دریافت کنیم، دوست داریم هدیه خوبی نیز پیشکش کنیم و برق شادی و خوشحالی را در صورت عزیزمان تماشا کنیم. سالگرد ازدواج، تولد، قبولی در دانشگاه و ... از مناسبتهایی هستند که معمولاً انتظار می‌رود با یک هدیه همراه باشد. البته میزان بودجه‌ای که در نظر گرفته‌ایم نیز با میزان ارتباطمان با فرد گیرنده هدیه رابطه مستقیمی دارد. 

در همین رابطه ما پیشنهادهای متفاوتی با توجه به مبلغی که شما برای هدیه گرفتن در نظر دارید پیشنهاد می‌دهیم.

پکیج شماره یک: ملایم و اقتصادی

رژلب جامد دایانا مدل مات شماره 07 و 06

اطلاعات بیشتر و خرید


اطلاعات بیشتر و خرید

رژ لبهای دایانا با شماره 07 و یا 06 مات، حاوی ویتامین E مغذی و تقویت کننده لب، ساخت کشور ترکیه، رنگهایی هستند که تقریباً با همه سلیقه ها سازگار هستند. نه خیلی کمرنگ هستند و نه خیلی تند و برای بیشتر مکانهای عمومی به راحتی می توان از این رنگها استفاده نمود.

 لاک ناخن گلدن رز مدل کالر اکسپرت شماره 07 و   09اطلاعات بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر و خرید


این لاک محصولی جدید از برند محبوب گلدن رز می‌باشد که برس پهن و پوشش‌دهی بالای آن شما را کمک می‌کند که یک انتخابی خوب برای روزمره و یا اسپرت، داشته باشید. از آنجایی که این رنگهای پیشنهادی ما به شما کاملاً ملایم هستند، شما برای هر نوع سلیقه‌ای می‌توانید این لاکها را تهیه نمایید. 

ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Volume

یا

ریمل حجم دهنده بورژوآ مدل Volume Glamour با درب مسی

 

ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Volume

اطلاعات بیشتر و خرید

ریمل حجم دهنده بورژوآ مدل Volume Glamour با درب مسی

اطلاعات بیشتر و خریدکالا


دو ریمل پیشنهادی ما به شما جهت کامل کردن پکیج هدیه ای خود، دو مارک ارزنده و معروف هستند که بسیاری از مصرف کنندگان حرفه‌ای این کالا آن را پیشنهاد داده اند. این دو ریمل، حجم دهنده پرکننده نیز هستند و مژه‌ها را سیاه‌تر و زیباتر می‌نمایند.

 سایه چشم مای شماره 065

 سایه چشم مای شماره 065

اطلاعات بیشتر و خرید

سایه چشم مای، با یک برندی نام آشنا، می‌تواند پکیج آرایشی ما را کامل کند. سایه چشم مای شماره 065 انتخابی عالی، کاربردی و ملایم است. این سایه چشم را با درخشش بیشتر، زیبا و گیراتر نشان می دهد. پشت چشم یک دست می‌شود و جلوه خاصی به فرد می دهد. 

 


پست مرتبط