زنجیر نقره مردانه: 15 مدل زنجیر مردانه جدید با قیمت روز


شیک ترین زنجیر مردانه را بخرید....

به دلیل افزایش روز افزون فلزات گرانبها، چون طلا، استفاده از آنها هم زیاد مقرون به صرفه نیست، به همین دلیل استفاده از زنجیر نقره و استیل درجه یک بسیار همه‌گیر شده است، چون قیمت آنها نسبت به طلا مناسب‌تر است و در دسترس‌تر. استفاده از زنجیر نقره توسط مردان، سالهای سال است که مد و محبوب است و استفاده از آن زیبایی خاص خود را دارد. 

زنجیر نقره و گردنبند در بین مردان طرفداران زیادی دارد که البته با توجه به مد و سلیقه هم انتخاب می‌شود. در عین حال، انتخاب یک گردنبند و زنجیر مناسب برای آقایان کار سختی است، قبل از هرچیز بهتر است فرد استایل خود را بشناسد و پس از آن اقدام به خرید صورت گیرد.

گفتنی است، ضخامت و طول زنجیری، تاثیر بر استایل فرد می‌گذارد. بهتر است در انتخاب آن دقت نمایید. حتی اگر قصد خرید و هدیه دادن زنجیرهای نقره را دارید، بهتر است بگوییم که هدیه‌ای مناسب است. البته برای کسی که به استفاده از آنها علاقه‌مند باشد. استفاده از این اکسسوری کاملاً تاثیری شگرف بر ظاهر فرد خواهد گذاشت. پس بهتر است با دقت انتخاب کنید.  

معرفی و قیمت زنجیر نقره مردانه 

زنجیر نقره مردانه کد HKA7

زنجیر نقره مردانه کد HKA7یک زنجیر نقره کارتیه است با عیار 925 . این زنجیر نقره کارتیه از زیبایی و استحکام خوبی برخوردار است. طول زنجیر 60 سانتیمتر و عرض 10 میلی‌متر است. وزن این زنجیر نقره کارتیه 64 گرم است. برای این مدل زنجیر نقره دستبند هم موجود است. گفتنی است که این مدل زنجیر مقاوم در برابر آب است. 

زنجیر نقره مردانه بازرگانی میلادی کد ZR_081

زنجیر نقره مردانه بازرگانی میلادی کد ZR_081دارای عیار 925 است. که برای نقره عیار بسیار خوبی است. گفتنی است که این زنجیر نقره یکی از زیباترین زنجیرهای موجود در بازار است. استحکام خوبی دارد و دارای درخشندگی خاص و مناسبی است. از آنجایی که استفاده از نقره سبب تنظیم تنظیم حرارت داخلی بدن و گردش خون می‌شود. و همچنین داشتن نقره سبب افزایش انرژی می‌گردد. همراه داشتن آن باعث ایجاد تعادل در حالات روحی بدن می‌شود. پس خرید این مدل زنجیر نقره مردانه به شما توصیه می‌شود. 

نیم ست نقره مردانه مدل HNN2

نیم ست نقره مردانه مدل HNN2شامل یک دستبند و یک زنجیر تمام عیار نقره است. با عیار 925 . طول این زنجیر 60 سانتی‌متر است و طول دستبند آن هم 21 سانتی‌متر. 

زنجیر نقره مردانه کد KRT1808

زنجیر نقره مردانه کد KRT1808با عیار ۹۲۵ عیار را در تصویر ملاحظه می‌کنید. شکل زنجیر دقیقا حلقه‌ای است. و بسیار براق است. طول این زنجیر 65 سانتی‌متر است. حدود 18 گرم وزن دارد. این زنجیر نقره به راحتی باز و بسته می‌شود. 

زنجیر نقره مردانه کد 2000

زنجیر نقره مردانه کد 2000 دارای عیار ۹۲۵ عیار است. بسیار شکیل و زیبا است. طول زنجیر ۶۴ سانتی‌متر است. شکل زنجیر به صورت بافت بوده و نحوه بسته شدن این زنجیر نقره به صورت پینی است. در واقع در 3 مرحله این زنجیر باز و بسته می‌شود. و دارای ایمنی خوبی است. 

زنجیر نقره مردانه مدل ونیزی کد V0077

زنجیر نقره مردانه مدل ونیزی کد  V0077 تنها 2 گرم است. این زنجیر نقره بسیار سبک است. دارای عیار ۹۲۵ است. و  شکل زنجیر و نوع بافت آن هم به سبک مدل ونیزی است. از آنجایی که این زنجیر نقره است مقاومت خوبی در برابر آب دارد. و تغییر رنگ نمی‌دهد.

زنجیر نقره مردانه کد KRT11.30

زنجیر نقره مردانه کد KRT11.30 با عیار ۹۲۵ است. طول زنجیر این گردن آویز مردانه ۶۵ سانتی‌متر است. این سایز و اندازه، جزو پرطرفدارترین نوع زنجیر گردن است. شکل زنجیر هم به صورت حلقه‌ای است. این زنجیر با قفل ساده‌ای که دارد به راحتی باز و بسته می‌شود. 

زنجیر نقره مردانه کد HMH

زنجیر نقره مردانه کد HMHبسیار زیبا است. این زنجیر نقره سیاه قلم شده است. همچنین گفتنی است که این زنجیر نقره تمام دست ساز با عیار 925 مناسب برای آقایان است. در این گردن بند منظور از سیاه قلم شده داخل بافت است که سیاه است اما روی کار براق است. این زنجیر نقره دست‌ساز دارای استحکام بسیار زیادی نسبت به مدلهای صنعتی و ماشینی آن دارد. طول این زنجیر 57  سانتی‌متر است و دارای شکلی ترکیبی است. 

گردنبند نقره مردانه مدل علی کد 1038

گردنبند نقره مردانه مدل علی کد 1038 بسیار متفاوت و زیبا را در تصویر می‌بنید. این گردنبند آویز نقره که به صورت علی است به زنجیر مهره‌ای آویزان است. طول زنجیر مهره‌ای ۸۰ سانتی‌متر است. از این گردنبند می‌توانید برای روی لباس استفاده کنید.

زنجیر نقره مردانه کد HMM1

زنجیر نقره مردانه کد HMM1از آن زنجیرهایی است که به خاطر بافت خوبی که دارد دارای استحکام و زیبایی همزمان است. این زنجیر سفارشی و دست ساز است. دارای وزن متفاوت بین 30 الی 120 گرم است. عیار آن هم ۹۲۵ عیار است. به صورت زنجیری بافتی شکل است. 

گردنبند نقره مردانه هایکا مدل اسم امیرعلی کد n.ha2-224

گردنبند نقره مردانه هایکا مدل اسم امیرعلی کد n.ha2-224بسیار زیبا و شکیل است. این گردنبند مردانه دارای شکلی زنجیری است و طول زنجیر آن هم ۴۵ سانتی‌متر است. عیار این زنجیر و آویز نقره 925 است. برای کیفیت بهتر این نقره دارای آبکاری با آب رودیوم است که ماندگاری و جلای خوبی به این محصول داده است. 

زنجیر نقره مردانه بازرگانی میلادی کد ZR_015

زنجیر نقره مردانه بازرگانی میلادی کد ZR_015 گردنبند نقره مردانه است. این مدل از زیباترین زنجیرهای موجود است. این زنجیر نقره مردانه دارای استحکام بسیار بالایی است. همچنین از زیبایی و درخشندگی خاصی برخوردار است. عیار این زنجیر مردانه ۹۲۵ عیار است. طول زنجیر آن هم ۶۰ سانتی‌متر است. 

نیم ست نقره مردانه گالری ظهیرالدینی مدل ST-11

نیم ست نقره مردانه گالری ظهیرالدینی مدل ST-11یک نیم ست بسیار زیبا است. طول زنجیر گردن 60 سانتی‌متر و عرض آن 0.5 سانتی‌متر است. طول دستبند هم 20 سانتی‌متر و عرض آن 0.5 سانتی‌متر است. عیار این دو محصول نقره 925 است. این محصول در عین ستحکام، دارای رنگی ثابت است. این محصول توپر و وزن آن 20 گرم است. 

زنجیر نقره مردانه kart51.79

زنجیر نقره مردانه kart51.79با عیار ۹۲۵ است. این زنجیر از طریق قفل آویزی باز و بسته می‌شود. این زنجیر کارتیه ساخت کشور ترکیه است و براق و مستحکم. این زنجیر مردانه کارتیه وزنی معادل ۵۱.۷۹ گرم و طولی حدود  ۶۵ سانتی‌متر عرض دارد. 

زنجیر نقره مردانه مدل SZK4-2021

زنجیر نقره مردانه مدل SZK4-2021با عیار ۹۲۵ را در تصویر ملاحظه می‌کنید. شکل زنجیر به صورت بافت است. این زنجیر نقره مردانه دارای مقاومت در برابر ضربه است. و از آنجایی که نقره است در تماس با آب هیچ اتفاقی برای آن نخواهد افتاد و مقاومت در برابر آب دارد. 

قبل از خرید زنجیر مردانه به این نکات دقت کنید:

راهنمای خرید زنجیر نقره برای مردان

اندازه زنجیر مردانه

اندام، و جسه فرد، می‌تواند نقشی تعیین کننده در انتخاب و نوع و بلندی زنجیر و گردن آویز داشته باشد. در واقع همواره بهتر است که زنجیری مناسب با اندازه خود انتخاب کنید. اگر فردی لاغر و باریک اندام هستین زنجیری که قصد خرید و استفاده از آن را دارید، بهتر است ضخامتی بین 2 تا 4 میلی‌متر داشته باشد. و اگر فردی با اندامی درشت و گردنی بزرگ دارید از زنجیرهای پهن‌تر استفاده کنید. 

وزن زنجیر

وزن زنجیر را فراموش نکنید. قطعا زنجیرهای ظریف‌تر و کوتاه‌تر سبک وزن‌تر هستند. سعی کنید از نقره خالص برای زنجیر استفاده کنید. همچنین به قلاب زنجیر نقره دقت کنید. محکم و سفت باشد. 

بعضی‌ها که از زنجیرهای بلندتر استفاده می‌کنند دوست دارند آویزی هم به زنجیر خود اضافه کنند. انتخاب نوع آویز به سلیقه فرد بستگی دارد. بعضی‌ها عاشق آویز اسکلتی، صلیب و یا استفاده از سنگهای قیمتی و جواهرات هستند.  

طول زنجیر نقره مردانه چقدر باید باشد؟

برای انتخاب یک زنجیر و گردن آویز مردانه، علاوه بر ضخامت زنجیر، طول و درازای آن هم مهم است. کوتاه‌ترین زنجیر برای استفاده آقایان 40 تا 45 سانتی‌متر است. این سایز هم بنا بر ضخامت گردن متفاوت شده است. در این ارتفاع زنجیر کمی از گردن آویزان خواهد شد. 

اما زنجیرهایی با طول 50 تا 60 سانتی‌متر جزو پر طرفدارترین زنجیرهای آویزی بر گردن هستند. این نوع زنجیرها به راحتی با تی‌شرت یا یک پیراهن دکمه دار ست می‌شود.

با توجه به نوع سلیقه و سن آقایان، کسانی هستند که زنجیرهایی با ارتفاع 66 تا 80 سانت را می‌پسندند. این زنجیرها، بر روی لباس آویزان می‌شوند. معمولا چیزی داخل این زنجیرها قرار نمی‌گیرد. اما در کل یادتان باشد، در هنگام خرید هر سایز زنجیری، سایز و اندام خود را در نظر داشته باشید. این نکته بسیار مهم است. 

رایج ترین ضخامت برای زنجیر نقره مردانه چقدر است؟  

اکثر زنجیر های مردانه ضخامتی بین 1 تا 2 میلی متر دارند. این سایز زنجیر «اندازه استاندارد» است که به راحتی می‌توان آن‌ها را هم با لباس‌های اسپرت و هم با لباس‌های رسمی پوشید. اگر می خواهید به یک مجلس رسمی بروید، زنجیر را زیر پیراهن خود نگه دارید. اگر لباس شما غیررسمی‌تر است، بسته به اینکه زنجیرتان چقدر بلند باشد، ممکن است در قسمت بیرونی پیراهنتان قرار بگیرد. هر چه زنجیر شما ضخیم‌تر باشد (فلز بیشتر = پول بیشتر) قیمت آن افزایش می‌یابد.

ضخامت انواع زنجیر مردانه

آیا با تیپ رسمی می توانیم از زنجیره مردانه استفاده کنیم؟

اگر از آن تیپ‌هایی هستید که اغلب کت و شلوار به تن دارید، بهتر است از زنجیرهای نقره کوتاه استفاده کنید. البته از آنهایی که در بالای یقه پیراهن مردانه دیده نشوند. و در زیر یقه باقی‌بمانند مگر شما بخواهید دکلمه بالایی را باز بگذارید. آن وقت است که شیک دیده می‌شود و خود به خود می‌تواند یک گزینه کامل برای استایل شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید ایمیل شما منتشر نخواهد شد.